Sayfa 51 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1756 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sunar: TRABZONSPOR 1-0 Hacettepe

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligtv ye küfür yağınca başlık değişti

Onlarda Anladılar Bmn'de Çılgın Üyelerin olduğunu çok çekecekleri var bizden !
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maillerimizden sonra değiştirdiler başlığı
    Eski hali Giraydan sağ kroşe idi,
    Yeni hali bir kafa bir yumruk oldu,en azından daha adaletli.
    http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=47839

Bu baslikta yanlis. Sanki dövüstüler sahada. Bu tür olaylar hermacta olan itismeler. Resmen kasitli yapiyorlar.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığı değiştirdiler ama yine Giray yumruk savurdu yazıyor.
    -1461 TRABZON-

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hodus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin hiç bir yorumunu samimi bulmuyorum boşune geröe burayaı bence.Çoğu maçta futbol oynadık daha dikkatli izle maçları at gözlüklerini de çıkar.

Maçtan önce iyi futbol sıfır puan veya kötü futbol üç puan deseler hangisini kabul ederdin?
    sen samimi bul diye yorum yazmiyoruz zaten.bu takim hangi maci iyi oynadi siz cikarin o at gözlüklerinizi.kimseyle tartismak istemiyorum.herkes yorumunu yazsin o kadar.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne diyor bunlar ya yanlış görüyorlar herhalde ya da görmek istedikleri gibi görüyor.Pozisyonda Giray hiçbir şey yapmadı.
    Yumruk attı, tv de gösterdi. Kafa atan Hacettepeli ile birlikte atılmalıydı ama hakem olayı kavrayamadı tam olarak. Büyük ihtimalle, PFDK'dan ceza gelecektir.

thesiege61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler oyun hepimizi memnun etmese de ersun yanala hep destek tem destek

http://www.facebook.com/groups.php?r...gid=5594368149

taraftara bende sinir oldum...olmamak elde degıl cunku...tamam bakın 90 dakıka bagırın demıyorum tabı kı macı ızlemek onların da hakkı...ama bazı pozısyonlar vardır kı rakıbı ve hakemı baskı altına almazsanız olmaz...son dakıkadakı arbedede bızımkıler kapısıyor, yumruklasıyor, adamlar cırkeflık yapıyor, taraftardan cıkan tek ses cekırdek cıtleme sesi....adamlar atak yapıor son dakıkada top cızgıden cıkıyor yıne stad da cıt yok...son pozısyon gol olsa kıme kufur edecegını sasıran avazı cıktıgı kadar bagıran taraftar ıstemıyorum ben... her zaman bagırsınlar da demıyorum...gereklı pozısyonlarda hakemı ve rakıbı baskı altına alsınlar yeter...

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bu gırayın yumrugunu bız nıye goremdık

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumruk attı, tv de gösterdi. Kafa atan Hacettepeli ile birlikte atılmalıydı ama hakem olayı kavrayamadı tam olarak. Büyük ihtimalle, PFDK'dan ceza gelecektir.
    Maçı bende izledim ama göremedim.
    -1461 TRABZON-

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu colman antalya maçında da 41. dk da gol atmıştı galiba
    41' e abone et bizi colman
    61'e aşığız zaten
    McLas was Here

Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmerFarukYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emirhan sencede biraz abartmıyormusun

Bence eskiye oranla çok daha iyi bağırdılar..

Ayrıca maalesef bu sene satılan kombinelerin yarısını oturan taraftar aldı...Bağarmak isteyenleri bile susturuyorlar...Kavgalar çıkıyor...Taraftar grupları birbirinden kopuk..

Daha ne yapsınlar...Çözüm söyle birde kardeş
    Koltuklar Sökülsün Karton felan da satılmasın oturma yerlerine çivi çakılsın !

Bizim taraftarı izlerken gülüyorum adamlar böyle varya manyak anlayışlı maç izliyorlar yani çok anlayarak izliyorlar bir incelik bir hata arıyorlar çok iyi süzüyorlar bunlar iyi şeyler Trabzon halkının futboldan anladığını gösterir ama Aga sana ne ya senin adın taraftar da yapma ya izlemek için değil izlenmek için ordasın

Örnek Şekil 1-A

61. Dakka'da Olimpiyatta ki Bütün İnsanlar Trabzon Taraftarı Profilidir !

Bugün Hiç colman veya serkan taraftara gidip hadi ayağa kalkın işareti yaptımı hayır çünkü milletin umrunda olmayacağından eminler !

ya boş konuşuyorum değişmez birşey bu imkansız mümkkünatı yok kalıbımı basarım yok

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu mesajlara bakıyorumda bu akşamda taraftarı eleştirdik,heralde geçen haftaları izlemedik
    bjk nin maçlarını izleyip bizim taraftardan tatmin olmamak mantıklı tabi ama bjk taraftar profili ile bizimkisinin arasındaki farkı söylememe gerek yok...
    Fark sadee memur deyip olayı drama etmeyeceğim...Ne demek istediğimi anlayan anlamıştır...
    Yiğidi öldür hakkını ver,bu akşam taraftar güzeldi,kim ne derse desin...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Benim anlamadigim Colman neden sari kart gördü?? O ayi gibi kara herifle takasti icinmi?? Peki ona niye kart yok??

Bu macta resmen ibrahim sahinden`de nefret ettim. Hadi top oynayabilse neyse.

Bu arada Ersun hoca Serkan`i süper ittirdi. Seviyoruz seni Ersun hoca.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

ben hiç anlamayacağım nedir bizim bu çektiğimiz Takım yenilirdi stres kötü futbol,yeniyoruz yine stres yine kötü futbol,beraberliği söymeye gerek var mı bilmiyorum ama bildiğim birşey varki lideriz olsakta keyifsizim be kardeşim çok keyifsizim!!

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

rahat olmadı! colman'ın golü güzeldi. genel olarak zevkli bi maç olmadı. kısa kısa hareketlenen bir maçtı. sonuç olarak kazanmış olmak iyi. ama daha iyi oynamalıyız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu mesajlara bakıyorumda bu akşamda taraftarı eleştirdik,heralde geçen haftaları izlemedik
    bjk nin maçlarını izleyip bizim taraftardan tatmin olmamak mantıklı tabi ama bjk taraftar profili ile bizimkisinin arasındaki farkı söylememe gerek yok...
    Fark sadee memur deyip olayı drama etmeyeceğim...Ne demek istediğimi anlayan anlamıştır...
    Diyorum ya abi özellikle ağızda kalan çekirdek parçacıklarını güzel bir püskürtmeyle yere düşürdüler zaten bu hacettepede büyük baskı oluşturdu hep destek tam destek en büyük Trabzonsporun Trabzonda ki Muhteşem Taraftarı.

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bn en cok 61 dk da baslayan tezavratu sevdım

guzel bı melodı ve sonunda bordo mavı cekıolar durmadan cok guzeldı

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

silva songa teşekkürler, macı aldılar, malesef futbol oy-na-mı-yo-ruz. . .

seyirciye ayıp oluyor. . .

ne dertleri var bilmiyorum ama takımda birşeyler yolundadeğil buna artık eminim. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet kötü oynadık,

Evet istediğimiz futbolun %20'sini bile oynayamıyoruz,

Ama;

fb kötü oynadığı zaman kayseriden 4 yiyor, gs eskişehirden, biz kazanıyoruz.

Haftaya Ankara'da ki taraftara büyük iş düşüyor, kazanalım sivas maçına moralli çıkalım.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı bende izledim ama göremedim.
    Gözden kaçırmışsınız. Bu yumruktan sonra Hacettepeli yere yattı hatta. Tayfun'un gelip kavga çıkarmasından ve Serkan'ın da olaya katılmasından hemen sonra oldu. Sonrasında da Colman 3 oyuncuyla itişti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk yarıda çok iyi futbol oynadık.Isaac ,Gökhan ve Cale'yle değerlendiremediğimiz 4-5 tane gol olabilecek pozisyon bulduk.
    İkinci yarı ise geriye çekilmemiz neticesinde olmayacak hatalar yaptık.Yani takım iki pas yapamıyor diyenler hangi amaca hizmet ediyor merak ediyorum.İlk yarıda muhteşem pas yaptık , Colman'ın da ağırlığını koymasıyla sürekli dikine ve isabetli pas yüzdesiyle çok güzel ataklar geliştirdik.İlk yarıdaki pas yüzdemizi ve pozisyonlarımız görmezden gelip şurda akılları sıra takımı yerden yere vuranlar heralde insanları salak zannediyor.
    İkinci yarıdaki futbol olumlu değildi , kabul ama ortada bu kadar umutsuz bir durumda yok.İkinci yarıda verdiğimiz iki pozisyonda bizim hatamızdı.Serkan'ın arkaya sektirdiği top kalemizde pozisyon oldu , hepsi bu.
    İlk yarıda iyi oyunumuz sonucunda bulduğumuz golle devreye önde girdik.Takımın bir çoğu genç ve bu heyecanı ilk kez yaşayan oyuncular.Liderlik deneyimini bir çoğu ilk kez görüyor.Rehavete kapıldılar ve üzerlerindeki baskı sonucu ortaya iyi bir futbol koyamadılar ama bir takım bu kadar yerden yere vurulmaz.Yavaş yavaş önde olduğumuz maçlarda rölanti futbol oynamaya da alışacaklar.
    Bir parantez de taraftara açmak gerek ; yahu takım 15 dakika boyunca şaşırdı.Baskı yediğimizi görüyorsunuz insan söveceğine ayağa kalkar bir alkış yada tempo halinde birşeyler yapar.Takımı canlandırır.Ne yazık ki 90. dakikada bunu yapıyoruz.
    Konu Erdem Keser tarafından (08.11.2008 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

ben girayın bişey yaptığını göremedim adam girayın kafasına kafayla şöyle bir dokundu biraz ittirdi sonra tayfun uçtu geldi adamın üstüne atladı onu ittirdi sonra cale serkan falan adamı alaşağı ettiler

Nereden
    Uzak Doğu

Ersun Yanal : "Bizi yenmek tatlı bir hayal olmaya devam edecek."

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarıda çok iyi futbol oynadık.Isaac ,Gökhan ve Cale'yle değerlendiremediğimiz 4-5 tane gol olabilecek pozisyon bulduk.
    İkinci yarı ise geriye çekilmemiz neticesinde olmayacak hatalar yaptık.Yani takım iki pas yapamıyor diyenler hangi amaca hizmet ediyor merak ediyorum.İlk yarıda muhteşem pas yaptık , Colman'ın da ağırlığını koymasıyla sürekli dikine ve isabetli pas yüzdesiyle çok güzel ataklar geliştirdik.İlk yarıdaki pas yüzdemizi ve pozisyonlarımız görmezden gelip şurda akılları sıra takımı yerden yere vuranlar heralde insanları salak zannediyor.
    İkinci yarıdaki futbol olumlu değildi , kabul ama ortada bu kadar umutsuz bir durumda yok.İkinci yarıda verdiğimiz iki pozisyonda bizim hatamızdı.Serkan'ın arkaya sektirdiği top kalemizde pozisyon oldu , hepsi bu.
    İlk yarıda iyi oyunumuz sonucunda bulduğumuz golle devreye önde girdik.Takımın bir çoğu genç ve bu heyecanı ilk kez yaşayan oyuncular.Liderlik deneyimini bir çoğu ilk kez görüyor.Rehavete kapıldılar ve üzerlerindeki baskı sonucu ortaya iyi bir futbol koyamadılar ama bir takım bu kadar yerden yere vurulmaz.Yavaş yavaş önde olduğumuz maçlarda rölanti futbol oynamaya da alışacaklar.
    her cümlesine katılıyorum birden hiddetlenmeyelim bir durun düşünün
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltuklar Sökülsün Karton felan da satılmasın oturma yerlerine çivi çakılsın !

Bizim taraftarı izlerken gülüyorum adamlar böyle varya manyak anlayışlı maç izliyorlar yani çok anlayarak izliyorlar bir incelik bir hata arıyorlar çok iyi süzüyorlar bunlar iyi şeyler Trabzon halkının futboldan anladığını gösterir ama Aga sana ne ya senin adın taraftar da yapma ya izlemek için değil izlenmek için ordasın

Örnek Şekil 1-A

61. Dakka'da Olimpiyatta ki Bütün İnsanlar Trabzon Taraftarı Profilidir !

Bugün Hiç colman veya serkan taraftara gidip hadi ayağa kalkın işareti yaptımı hayır çünkü milletin umrunda olmayacağından eminler !

ya boş konuşuyorum değişmez birşey bu imkansız mümkünatı yok kalıbımı basarım yok
    Sabır....Oda olucak...

Ama ben hiçbir zaman hatırlamam Avni Akerde bu kadar tezahurat edilen bir maç...Hatta büyükbabamlar anlatır,O zamanda yokmuş...Bizim takımın baskıya ihtiyacı yoktu derler...Böyle gelmiş..Ama böyle gitmez...

Seneye gruplar kombineleri toplu alsın, O zaman gerçek şölenin olacağına eminim...

He ama bugün Allah için iyiydiler...

EĞİTİM ŞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)