Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mahmut uslu ol, akilli ol, adam ol....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türk futbolunu bu hale getirenler Mahmut Uslu gibi seref yoksunu insanlardir. Ibrahim Sahin'in açiklamalarinin nesini anlamamis, anlama özürlü insan.. Basari için her yolu deneyen her pisligi yapan sanki kendileri degilmis gibi, Ibrahim Sahin'in açiklamalarini anlamamis ortaya söylenmis laflari üstüne aliyorsanbir pislik yapmissin demekki.

Ibrahim Sahin'in Mahmut Uslu'ya verdigi cevap asagida...

Türkiye Kupasi'nda eledigi Gaziantepspor'a ligde 3-2 maglup olan ve sampiyonluk yarisinda büyük yara alan Trabzonspor, gece geç saatlerde Trabzon'a geldi.
    Bordo Mavili kafilede yer alan futbolcularin ve yöneticilerin hayli üzgün olduklari gözlenirken, Gaziantepspor maçi sonrasi yaptigi açiklamalarda biranda Türk futbol kamuoyunda gündem olan ve kafile ile Trabzon'a dönen Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, önemli açiklamalarda bulundu. Sahin, beklemedikleri bir sonuç aldiklarini belirterek, "Oyun olarak çok üstündük. Hatalar yaptik. Çok net posizyonlarimiz vardi ancak degerlendiremedik. Bunun yaninda da hakem üçlüsünün basarisiz, formsuz bir yönetim vardi. Maç 2-2 oldugu zaman verilmemis net bir penaltimiz vardi. Ama bunlar ligde var. Lig uzun bir maraton dürüst mücadelemiz sürecektir. Lig sonunda bakalim nerede olacagiz" dedi.
    Gaziantepspor maçi sonrasi yaptigi açiklamalarla ilgili olarak Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu'nun yaptigi açiklamalari da degerlendiren Sahin, "Kendisi hangi açiklamama tepki gösterdi bilemiyorum ama sayin Mahmut Uslu Türk futbolunu yönetmiyor. Mahmut Uslu benim gibi degerli bir kulübümüzün yöneticisi. Ben görüslerimi açiklayabilirim, o da açiklayabilir ama baska bir gücü var ise onu bilemiyorum. Baska gücü var ise onu çikip açiklayabilir. Benim görüslerim su sekildeydi. Biz öncelikli olarak Gaziantepspor'un mücadelesini alkisladik, galibiyetlerini kutladik. Gaziantep tribünleri de iyi konsantre olmuslardi maça. Gaziantepspor büyük ve güçlü bir takim. Motive olmak için ekstra bir seylere ihtiyaci yoktur. Her maça böyle motive olmasi lazimdir. Bu Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktas olabilir. Bizim tepkimiz hakem üçlüsünedir. Trabzonspor lig 2.'ligini aldigindan beri rüzgarlar farkli esmektedir. Her maçta bir sakat, he maçta bir cezali oyuncu vermeye basladik. Uygulamalar çifte stardart olmaya basladi. Ayni uygulamalari diger yaristigimiz rakiplerin maçlarinda göremiyoruz. Buna tepki gösteriyoruz. Tabiki tepki gösterecegiz. Ben 9 milyon Trabzonspor taraftarini temsil ettigimi düsünüyorum. Tribünlere gelmis taraftarlarimiz dürüst ve adil bir yaris olmasini istiyor. Bizde bunu istiyoruz. Hak edersek bir yerlere gelelim diyoruz. Sözlerimizin arkasindayiz. Türkiye'de hersey ortada, kral çiplak oluyor ama kimse tepki göstermiyor. Ama biz Trabzonsor olarak tepkilerimizi ortaya koyacagiz, takdir spor kamuoyunundur" seklinde konustu.

Haddini bil mahmut, uslu ol mahmut, adam ol mahmut, kulagini çekmeyelim mahmuttttt.Edited by: Emorfo

faruk Mahmut ne dedi ki Ibrahim Sahin'e bu açiklamayi yapma ihtiyaci duydu?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mahmut Uslu, Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor maçi sonrasi verdigi röportajda ne demek istedigini açiklamasi gerektigini belirterek, "Eger açiklamiyorsa, savcilar suç duyurusu yapmasi lazim.

Yaptigi açiklama bu, kendi ne saniyor bu adam, Trabzonspor'la ugrasanin sonu bellidir... Herkes haddini bilecek...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bunlarin hepsi ezik.

Helal olsun Ibrahim Sahin'e yönetimde protesto eden bir o var. Bizi savunuyor adam

Sagolasin Ibrahim Sahin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Aksam, F.Cetiner bile M.Uslu nun verdigi demeci anlayamadi hatta dedi ki "bu sekilde demecler futbolda polemik yaratiyor, hep beraber izledik I.Sahin ne demiski boyle bir aciklama yapiyor".

Isin komik tarafi, M.Uslu, I.Sahin in demeci uzerine savcilari goreve davet ediyor!!!!ben boyle bir mantik boyle bir sacmalik gormedim.

Bunlar kendilerini kucuk dusurmekle kalmiyor ayni zamanda bir camia yi da rezil ediyorlar.

Sakatlamalar basladi, simdikartlar arka arkaya geliyor. Gokdeniz,Fatih Yattara bakalim hangisi/hangileri derbilerde oynayamayacak. Kim sezonu kapatacak? Gökdenizin agzindanne zaman "Birakin Fenere Gideyim" diye yazilmaya tam sayfa basliklar cikmaya baslayacak.

Rezillik Ligi baska birsey degil.

Iste Ezikbahçe ve ezikçe rezaletler nolucak saçmalasinlar gene..

Ibrahim Sahin, bir Trabzonsporlu yönetiye yakisir sekilde akli basinda vemantikli açiklamalar yapmis. Mahmut Uslu denen serefsizin geveledigi saçmaliklar karsisinda, baskanimizin dün bir kanala verdigi"mülayimce" demeç ise beni hayal kirikligina ugratti. Bütün yöneticilerimizin Ibrahim Sahin gibi cesur ve yürekli olmasi gerkiyor. Eger biz bu namussuzlar ve bu serefsizler kadar cesur olamazsak, hiçbir yere varamayiz bu "kurulu" düzende.

Ben Gaziantep maçini bu sekilde kaybedecegimizi çok iyi biliyordum, önceden "som agizlilik" yapmak istemedim. Çünkü Atay baskanin o öve öve bitiremedigi "serefli" gaziantep baskani 4-3 lük o meshur maçtan beri fenerbahçeninfino köpegidir. en bariz örnegiyle, fenerbahçeye istegi futbolculari hemen verir. artiklarini ve posalarini ise emredildigi anda hemen geri alir.

bundan sonraki diger tehlikeli maçlarimiz da ligdekidiger fener uydulari olan sakarya ve diyarbakir maçlarimizdir. bu maçlarda yildiz oyuncularimizin sakatlanmasindan ciddi sekilde endise duyuyorum.

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

eger fb baskani aciklama yapsaydi bizim baskanin cevap vermesi gerekirdi, ama durum farkli. I.Sahin'in konusmasi daha dogru, zaten adamlar bizi polemige cekmeye calisiyorlar baskanin sagduyulu olmasi cok dogru. Bu "mulayim"lik degil.

"fener uydulari" lafini pek begendim. Aklima gecen sene denizlinin kendi evindeki macta tribunun tamamini fenere satmasi geldi ne sikesi canim adamlar klube gelir temin ediyorlar!!! (yuh artik)

ya bu adam kimdir?nedir belli degil...

basin sözcümüz güzel bri konusma yapmis.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben bizim yöneticileri çok seviyorum çok güzel demeçlerler veriyorlar bu demeçlere karsilik vermek isteyenler ise rezil oluyor

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

demekki mahmut uslunun yarasi vardiki gocundu yarasi olmayan gocunurmu arkadaslar...

Ne oldu Mahmut efendi çok mu zoruna gitti söylenenler?Sen bu ligin en serefli takiminin yönetimindesin ya , üzüldün tabi haklisin!2007 için birde Avrupa'da kupa kaldiracagiz dedin.Ah Mahmut millet sana ne tarafiyla gülüyor git onlara cevap ver!

sheva
    Ziyaretçi

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Ne oldu Mahmut efendi çok mu zoruna gitti söylenenler?Sen bu ligin en serefli takiminin yönetimindesin ya , üzüldün tabi haklisin!2007 için birde Avrupa'da kupa kaldiracagiz dedin.Ah Mahmut millet sana ne tarafiyla gülüyor git onlara cevap ver!

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

bakiorumda sumuklu maho savci mavci dio, çocuk gibi yaa resmen, hani çocuklar derlerya, "bak küserim ama, bak babama söylerim!"[img]smileys/smiley4.gif[/img]roportajci teselli etmeseydi aglicakti...baya koymusj adama yaa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz bugün e kadar haddini bilmeyen herkese haddini bildirdik mahmut musun nesin sende bunu göreceksin sen bilmiyorsan biz bildiririz.Ibrahim Sahin e de bu vesileyle tesekkür ediyorum nihayet birileri çikip konusuyor.

Hayir o degilde; bu laflari üzerine alinanlar, gocunanlar, g.antep'in avukatligini yapanlar, suç duyurusu isteyenler (ne haddineyse?) 4 sene önce 3 - 0 geriden gelip g.antep'i 3 - 4 yendikleri maçta bunu nasil yaptiklarini unutmus gibiler. Aslina bakarsaniz üzerine alindiklarina göre unutmamislar da diyebiliriz.

Bunlardan biri de o pek sevdigimiz(!) Sansal efendi. Dün aksam çikmis diyorki: "I.Sahin neden böyle bir açiklama yapma geregi duyduki?" v.s.
    adamlar kendi rezilliklerini (yukarida verdigim en bariz örnek)ne kadar güzel unutuphiçbirsey olmamisgibi yola devam ediyorlar. Edited by: kadirsa_2000

Ya onu bunu birakinda adamin en komik sözü " Biz 2007 de Avrupa'da kupa kaldiracagiz.Çalismalarimiz bu yönde.Bunuda burada açiklamis olalim" demedimi.Duyanda gerçek sanacak.Ne kupasi kaldiracaksin Mahmut "Avrupa Kanarya kupasi" mi?Koptum ya.Allahta seni koparsin Mahmut.Espirili adamsin he.Arada bir güldür bizi.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu sene de uefa kupasini olacaklardi anelka yi falan o yüzden almislardi milleti öyle bir galyana getirdiler ki az kalsin ben bile inanacaktim buna[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yayla kupasi'ni kastetmistir.yanlis anlamayin.

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hovarda Fener: 66-68
    Mahmut Uslu durmadi!

Mahmut Uslu durmadi!

Fenerbahçe'nin eliyle verdigi maç sonrasi gergin anlar yasandi. Protokolde Federasyon Baskani Turgay Demirel ve Aziz Yildirim ile oturan yönetici Mahmut Uslu, tribüne yumruk sov yapan Ülker Koçu Ataman'a saldirdi. Ülker koçunu, soyunma odasina kadar takip eden Uslu, kapida güvenlik görevlileriyle de tartisti. Mahmut Uslu daha sonra baskan Aziz Yildirim ile birlikte salondan ayrildi.

Bu adamin ne mal oldugunu tüm alem bilir hatta ben onun hakkinda konu bile açmistim. Adam degil öteki hiç degil onlara ayip olur...

Analyzer
    Ziyaretçi

Mahmut Uslu en hafif tabiriyle "kalitesiz" bir insandir. Yillardir böyle bu. Yöneticilerinin kalitesizliginin cezasini ayni camia yillardir cekiyor. Bu kadar acik acik da gocunulmaz ki be.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahmit usludur...Asariz seni bogaz köprüsüne...Bayrak gibi dalganirsin...SEREFSIZ....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HERKES YETERINCE KIN KUSMUS MAHMUTA BANA KALMADI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bosverin Mahmut Uslu puslu serefsizlerinin IT ÜRÜYECEK KERVAN YÜRÜYECEK.

bizim bizden baska dostumuz yok.Bizden baskda düsmanimiz yok.

Eger biz birlik olalim.Futbolucular birlik olsun birazda ciddi olsun.M.USLU gibi binlerce adam olsa bizi yikamaz.G.ANTEP maçinda kaçan gollerin 2 tanesini atsak simfi bunlar konusulmuyordu.DINAMO KIEV le yaptigimiz ilk maçta kaçan net 5 posizyondan 2 tanesini atsak belki su an çok farkli durumlardaydik.

Oyüzden önce biz birlik olcagiz-sonra takimda birlik ve Ciddiyet olacak Yenemeyecegimiz takim yoktur.Yenemeyecegimiz hakem yoktur.yenemeyecegimiz fedarasyon yoktur bunu unutmayin.

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bunlarin yarasi mi var ki gocunuyorlar?Kaldi ki Sn.I.Sahin isim belirtmedi. Demek ki yarasi olan gocunur misali.

Maamut Uslu'nun yönetici olmasi,çikip konusmasi türk sporun ve türk futbolun acikli halidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)