Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Arası Yapılacaklar

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Devre Arası Yapılacaklar

Arkadaşlar, takımımızın şu zor döneminde, en az kayıpla bu buhranı atlatması için muhakkak desteğe ihtiyacı var. Özellikle Anadolu takımlarının farkı bu denli kapattığı bir dönemde, bizim Anadoluda rahat İstanbulda AŞIRI gergin maçlarımız sonucu şampiyonluk hep tehir ediliyor. Bu sene ben gerçekten çok inançlıydım, ama hakikaten kadromuz çok yetersiz ve tecrübesiz kaldı. Ama bu demek değil ki olmayacak! Devre arasına max. 15 puan kayıpla girersek, kaçıncı olduğumuz önemli değil, 2 ÇOK İYİ transferle YILLARDIR GELENEĞİMİZ olan 2.SEZON çıkışlarıyla ipi göğüsleme veya ŞL ye katılma hakkına en yakın taraf oluruz.

Benim önerim bir forvet ve bir oyun kurucu, 2 oyuncu yeterli, daha fazla fanteziye giren arkadaşlar lütfen girmesin, en fazla 2 ÇOK İYİ adam alabiliriz. Burada o önerilerimizi yazalım, belki okuyan olur yöneticilerden:

Forvet adayı: Morientes (David Villa nın arkasında kaldığı için mutsuz ama hala formda) veya Muhammed Zidan (Yattaranın profesyoneli bence)

Oyun Kurucu: Riquelme (tek geçiyorum) Arjantinde sanırım, Avrupaya dönmeyi de isteyecektir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zor dönem olacağını herkez biliyordu.20 küsür oyuncu almışız bırakında 2 maç mağlup olalım.Devre arasına kadar zaman tanıyalım.Bende memnun değilim ama ligde oynanan maçta çok iyi oynadık kupada rezalet bunlar olabilir üst sıralardayız ve inanıyorum ki ilkyarı bitince yine 1-2-3. sıralardan birinde olacağız.Olmazsa veya yetersiz kalırsak başkanımız devreye girer zaten...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Nereden
    Trabzon

Şu transfer önerilerine bak yahu

Onlar alınabilseydi zamanında alınırdı Sadri baba darphane mi kurdu Morientes i alacakmışız

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devra arasında bence sadece orta saha ve sağ kanat'a oyuncu alsak yeterli diye düşünüyorum.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Kötü oyun herkesi üzüyor elbette..
    ama bu kadronun çok koşan gayret eden basan bir takım olmasının yanında yetersiz olduğu belli oldu..
    en azından şu ana kadar..
    gol yollarında muazzam bir beceriksizliğimiz var..
    oyun kurma zaten yok..
    sol kanadımız çalışmıyor..
    bu üç bölgeye çok iyi transfer edersek inanın getirileri çok olacak:
    1-kesinlikle ilk ikiye gireriz.
    2-diğer oyuncuların performansları yükselir.
    3-takımın iyi gitmesi demek maddi manevi kazanç demektir, hem kulübe hem taraftara
    4-ara transferde harcayacağın para diğer oyuncuların performansının yükselmesi ile maddi anlamda futbolcu satışı getirecek belkide bugün 500 bine alıcı bulamayacağınız oyuncuyu diğer oyuncuların etkisiyle 1-2 milyona yollayabileceksiniz..
    yani bu anlamda ara transfer boşa harcanan para değil diğer unsurlarıda tetikleyeceğinden kazanç demektir..
    ama iki şartı var..
    kesinlikle çok iyi transfer...(hazır , yetişme süreci olmayan)
    ve alınan yenilerin uyum sorunu...
    umarım bu ara transfere kadar ilk üç içinde devam ederiz.
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

innocence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....

Forvet adayı: Morientes (David Villa nın arkasında kaldığı için mutsuz ama hala formda) veya Muhammed Zidan (Yattaranın profesyoneli bence)

Oyun Kurucu: Riquelme (tek geçiyorum) Arjantinde sanırım, Avrupaya dönmeyi de isteyecektir.
    biz niye düşünemedik oldu olacak Henry BArça da mutsuzmuş onuda alalım yazsaydın ççç
    Kazım Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statükoya başkaldırmaktır..."
    Şenol Güneş: "Parayla yapılamayanı, emeğimizle, dürüstlüğümüzle, calışarak yaptık. Tarih bunu da yazar."

Forum Yöneticisi

Henüz transfer dönemine çok süre var, zamanı geldiğinde hepsini konuşacağız, şimdilik başlığı kilitliyoruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)