Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcularýmýza Fazla Deðer mi Veriyoruz?

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Standart Futbolcularýmýza Fazla Deðer mi Veriyoruz?

GS - Trabzonspor maci öncesi Istanbul'da havaalaninda takimiza muhtesem bir karsilama yapiyoruz ve ne oluyorsa ondan sonra oluyor. 6 macta 5 galibiyet ve 1 beraberlik alan Futbolcularimizi ayri ayri bahrimiza basiyoruz, yerlere göklere cikariyoruz. Ama sanirim futbolcular tarafindan enayi yerine konuluyoruz. Insan hic düsünmez mi bu kadar destek bu kadar ilgi görüyoruz oynadigimiz maclarda bu 12. Adamin arkamizda oldugunu gördük artik her mac dahada üstüne katarak güclü olmamizi ne engelleyebilirki.

Sonuc 3:0, sonra 1:1 sonra 3:1 !!!

Nazlaniyormusunuz, burnunuz neden havalarda yürüyorsunuz. Galiba sizlere fazla deger veriyoruz ???
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bende sana katýlýyorum ve futbolcularý protesto etmek için ibb maçýna gitmiyorum

Murat Cömert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Gaziantep macýný ýzlerken arkamda oturan bý abi cok guzel býsey soyledý..Suc bunlarda degýl taraftarlarda dedý..Býzým Zamanýmýzda Antepten 3 yýcek ve sahada dokulecek takým býzde havaalanýna gýdýp onlarý orda yerýn dýbýne sokmazmýydýk acaba dedý..Belký býrazcýk Tepký gostermek faydalý olur dýye dusunuyorum..

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

futbolculara fazla deðer veriyoruz deðil de bizim takým hakkýnda düþündüðümüzü onarýnda düþündüðünü sanýyoruz halbuki, onlar parata bakar, istisnalar kaydeyi bozmaz. . .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Harun Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Murat Cömert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gaziantep macýný ýzlerken arkamda oturan bý abi cok guzel býsey soyledý..Suc bunlarda degýl taraftarlarda dedý..Býzým Zamanýmýzda Antepten 3 yýcek ve sahada dokulecek takým býzde havaalanýna gýdýp onlarý orda yerýn dýbýne sokmazmýydýk acaba dedý..Belký býrazcýk Tepký gostermek faydalý olur dýye dusunuyorum..
    geri tepme ihtimalinide düþünmek lazým
    HAMSÝ
    Dünyanýn gördüðü en büyük baþarý önce bir hayaldi, en büyük çýnar önce bir tohumdu, en büyük kuþ, bir yumurtada gizliydi.

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

Bence takimda mucadeleci futbolcu az. Hepsi artist olmus birtek song egemen serkan ve huseyin cok mucadele ediyorlar ha birde tabiki umut hakkini yemiyelim. colman selcuk gokhan yattara ikili mucadelerde eksik kaliyorlar cale de arada bir parliyor.

Barcelonayi izliyorum ve messi den tut henry e kadar herkes mucadele ediyor bizimkiler artist kosarsalar havalar iner zanki, aslinda cok sevdigim yattaraya ayri bir parantez acacagim ama sakatlikti falan bahane ederek biraz zaman taniyorum.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

O abiye söyle devir deðiþti.Þimdi destek zamaný
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Fatih Oflaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    37

Yani artýk devirde deðiþti.Taraftarda deðiþmeli.
    ßoRDo OF mAvÝ
    HERYER RENGARENK 2 RENK
    BORDOMAVÝ
    OFLAZ

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

asýl o abýye soyle sen devýr degýsmedý hala taraftar proflý degýstý romada adamlar kulubu bastý o kadar basarýsýz sonuctan dolayý ama gecen sadrý baskanýn dedýgý gýbý gecen sene dýyor cok kotuyduk dýyor ama taraftarýn dýyo tepkýsý yoktu tamam dýyor kýrsýnlar doksunler demýyoruz ama bý tepký koymalý dýor taraftar.baskan sonuna kadar haklý trabzon antpten 3 yýyecek ve taraftar hala dýyoký onumuzdeký maclara bakalým eger her macýn sonunda tepkýný koymazsan senýn buyuk takým kýmlýgýn yok dmeektýr yanlýs anlamayýn býz bursa ankaragucu sývas antaya kayserý yada herhangý bý takým degýlýz onlar yenýlgýye alýsýklar ama lutfen trabzonspor taraftarý kendýný yenýlgýye alýstýrmasýn..

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Sen eðer geçen sene ile bu seneyi bir tutuyorsan sana tek diyeceðim þey hayýrlý geceler olur
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu Seviyeleride atlatacaðýz atlatacaðýz Bilinçleneceðiz Ýnanýyorum Çok Zor Ama Ýnanýyorum.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu Seviyeleride atlatacaðýz atlatacaðýz Bilinçleneceðiz Ýnanýyorum Çok Zor Ama Ýnanýyorum.

ula topraðam saða helal olsun yorumlarýný okuyorumda senin gibi taraftar lazým takýma
    HAMSÝ
    Dünyanýn gördüðü en büyük baþarý önce bir hayaldi, en büyük çýnar önce bir tohumdu, en büyük kuþ, bir yumurtada gizliydi.

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Tamam arkadaslar. Antreman sahasini basip, hocayla futbolculari dövelim? Nasil olur?

Tövbe tövbe ya. Almanyada bile cözmüsler bu olayi. Her Avrupa kupa macinda spiker anlatiyor, Türk taraftarinin ne kadar sabirsiz oldugunu. Mac icinde, kendi takimini protesto bile edebildigini eger isler iyi gitmezse. Adamlara kizamiyorum bile, karikatür ciziyor diye, cünkü hakli. Sizlerde ne güzel örneksiniz.

Tepki koyalim diyecegimize, tribünleri nasil daha renklendirebiliriz onu düsünelim?! Gecen Antep macinda 90 dakika boyunca tezahürati birakin, toplu halde alkislamasini bile beceremedik.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Zafer BÝLGÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen eðer geçen sene ile bu seneyi bir tutuyorsan sana tek diyeceðim þey hayýrlý geceler olur
    abý gecen sene ýle bu seneyý býr tutacagýmý dusenebýlýyosan ben de sana ýyý geceler dýyorum o zaman ama bu takýmýn asýl sahýbý taraftardýr sen agýrlýgýný koymazsan takýma kýmse koymaz kusura bakamyýn su anda taratrýmýzýndan takým uzerýnde pek bý agýrlýgý yok..

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý el_conquistador Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam arkadaslar. Antreman sahasini basip, hocayla futbolculari dövelim? Nasil olur?

Tövbe tövbe ya. Almanyada bile cözmüsler bu olayi. Her Avrupa kupa macinda spiker anlatiyor, Türk taraftarinin ne kadar sabirsiz oldugunu. Mac icinde, kendi takimini protesto bile edebildigini eger isler iyi gitmezse. Adamlara kizamiyorum bile, karikatür ciziyor diye, cünkü hakli. Sizlerde ne güzel örneksiniz.

Tepki koyalim diyecegimize, tribünleri nasil daha renklendirebiliriz onu düsünelim?! Gecen Antep macinda 90 dakika boyunca tezahürati birakin, toplu halde alkislamasini bile beceremedik.
    pasa tepký koymak o degýl zaten gýdersýn tesýslere yonetýmý topcularý yenýlgýden sonra protesto edersýn olay býter býzde kýrýn dokun demýyoruz zaten.abý sen oyle trubýnlerý renklendýrmekmýs yok tezauratmýs bunlar býzden bekle ha deký býze alýn sýze ýký kýlo cekýrdek yarým saatte býtýrýn onu yaparýz.eskýsehýr*gayse macýnda 35*40 yasýndaký adamla tezaurat yapýyor býzým adamlar cekýrdek yýyor abý ezýktas macýnda nasýl yapacaksýn trubýn sov hadý yapabýlýrsen.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý hkaradeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ula topraðam saða helal olsun yorumlarýný okuyorumda senin gibi taraftar lazým takýma
    Teþekkür Ederim Ama burada Ben Önemli deðilim Burada Düþünce Önemli

Ben Bmn'nin Seviyeli ve Dengeli Taraftar Birliði Oluþturma Konusunda büyük Ölçüde Önemi olacaðýný Ümit Ediyorum.

Burda Birileri Böyle Yazacak Birileri Düzeltecek Anlatacak
    Ama Kýzarak baðýrarak küserek deðil özgürce sonuna kadar konuþacaðýz konuþuyoruzda ama yeri geliyor anlatamýyoruz insanlarýmýz çok çabuk sinirlenip çok çabuk patlama yapýyor buda doðamýzda olsa gerek

Ama Düzelecek !

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

topraðam bayer munih yenilirken hatta 5 yediði zaman teknik direktör deðiþikliði istendimi bilgin varmý bizle paylaþýrsan sevinirim bende bilmiyorum walla
    HAMSÝ

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Alýntý ccd6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    pasa tepký koymak o degýl zaten gýdersýn tesýslere yonetýmý topcularý yenýlgýden sonra protesto edersýn olay býter býzde kýrýn dokun demýyoruz zaten.abý sen oyle trubýnlerý renklendýrmekmýs yok tezauratmýs bunlar býzden bekle ha deký býze alýn sýze ýký kýlo cekýrdek yarým saatte býtýrýn onu yaparýz.eskýsehýr*gayse macýnda 35*40 yasýndaký adamla tezaurat yapýyor býzým adamlar cekýrdek yýyor abý ezýktas macýnda nasýl yapacaksýn trubýn sov hadý yapabýlýrsen.
    Tamamda arkadasim, neye tepki koyacagiz onu cözemedim. Yani sen üzülüyorsun, ben üzülüyorumda, futbolcular, hocamiz üzülmüyormu saniyorsun? Birde düsün, onlarin isi bu. Paralarini ondan kazaniyorlar. Evet, son maci gercekten kötü oynadik ve takim düsüste. Ama bir sezon icerisinde bunlar olabilir. Hem kadromuzda daha yeni, su an hassas bir dönemdeler. Ve onlar düserken, bir tekmede biz atmayalim lütfen.

doctorsurgeon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Taraftar olarak biz görevimizi yapýyor muyuz acaba?-En yakýn örnek Trabzon'daki Antep maçýnda hakem bizi adeta katletti seyirci hakeme bile seyirci kaldý. Bu kadar tepkisiz seyirciyi futbolcular da ciddiye almaz elbette.
    ÝSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZÝRVEYE.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Konuyu Açan Abimize Saygýsýzlýk Olmasýn Ama Konu Gerçekden Rahatsýz Edici Eðer Sitede ki Yetkililerde Bir Ýncelerlerse Kapanmasýný Diliyorum.

Saygýsýzlýk Etti isem Özür Dilerim Ama Bu Cümleler Bu Konular Bize Yakýþmýyor.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Tamamda arkadasim, neye tepki koyacagiz onu cözemedim. Yani sen üzülüyorsun, ben üzülüyorumda, futbolcular, hocamiz üzülmüyormu saniyorsun? Birde düsün, onlarin isi bu. Paralarini ondan kazaniyorlar. Evet, son maci gercekten kötü oynadik ve takim düsüste. Ama bir sezon icerisinde bunlar olabilir. Hem kadromuzda daha yeni, su an hassas bir dönemdeler. Ve onlar düserken, bir tekmede biz atmayalim lütfen.
    abýcým topcularda uzuluyor dogru dýyorsun hak verýyorum ama topcular nasýl uzuluoyr ben bunuda býlýrým.sadaha cok ýý demýyorum ýyýye yakýn top oynarsýn kazanamzsýn buna býzde amenna derýz ama sen ante macýnda ýlk yarýda bý tane sutun olmazsa buna amenna demem ben ýste.sunuda dýyým takýmda 12.oyuncu yok 100 de 50 oynayan bý selcuk olsun dýyelým selcugu oyundan almaya kalksan býle kulubede selcugun yuzde 25yle oynacak adam yok bý kere.bnce ýbbyýde yensek oftas sývasý bursayýda yensek býzým havaya gýrmemýz lazým cunku futbolculardan bunu kaldýrabýlecek kapasýede kýmse yok bý song sampýyonluk gormus baska yok..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Alýntý hkaradeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    topraðam bayer munih yenilirken hatta 5 yediði zaman teknik direktör deðiþikliði istendimi bilgin varmý bizle paylaþýrsan sevinirim bende bilmiyorum walla
    Yok, hocalari Klinsmann yeni zaten. Yönetim hep destek verdi, o mactan sonrada dediler zaten, degisen bisey yok diye. Taraftarlarda Klinsmanni istemeyenler oldu, onlar ama bastan beri vardi, cünkü Klinsmanni nedense herkes sevmiyor, bastan beri öyleydi. Ama tabi baya cok dalga gecenler oldu, gazeteciler, yazarlar, rakip taraftarlar, cünkü düsünebiliyorsundur Bayern Münih en büyük kulübü Almanyanin. Birde Klinsmanna baya uyuz oluyorlar o yüzden. Ama son maclarda baya toparlandilar yine.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ben baþka biþey demiyorum saolasýn
    HAMSÝ

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý murat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence takimda mucadeleci futbolcu az. Hepsi artist olmus birtek song egemen serkan ve huseyin cok mucadele ediyorlar ha birde tabiki umut hakkini yemiyelim. colman selcuk gokhan yattara ikili mucadelerde eksik kaliyorlar cale de arada bir parliyor.

Barcelonayi izliyorum ve messi den tut henry e kadar herkes mucadele ediyor bizimkiler artist kosarsalar havalar iner zanki, aslinda cok sevdigim yattaraya ayri bir parantez acacagim ama sakatlikti falan bahane ederek biraz zaman taniyorum.
    bu konu benimde dikkatimi çekti aslýnda adamalar 5 farklý önde olsalar bile rakibi sahalarýndan çýkartmayacak þekilde pres yepýyorlar
    ve bunlar dünyanýn en önde gelen yýldýzlarý

bizim futbolcularýmýz ise gerçekten bir artizlik içerisindeler bi sorsalar kendilerine biz onlarýn yanýnda nayiz kide bide mücadele etmiyoruz

bu takýmda herkes maçýn sonuna dek mücadele etmek zorundadýr
    serkan ý yaptýðý mücadeleden ötürü tebrik ederim adam bence en yüksek ücreti hakeden tek kiþidir bu takýmda

ama tepki gösterme meselesi ne katýlmýyorum genede maça gitmeyecem demek bunlar bize yakýþmaz havaalanýnda onlara tepki göstermek falan olmuyor

maça gitmemek demek futbolcularý cezalandýrmak deðildir Bordo Mavi renklere verilen ceza olacaktýr o

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Alýntý ccd6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abýcým topcularda uzuluyor dogru dýyorsun hak verýyorum ama topcular nasýl uzuluoyr ben bunuda býlýrým.sadaha cok ýý demýyorum ýyýye yakýn top oynarsýn kazanamzsýn buna býzde amenna derýz ama sen ante macýnda ýlk yarýda bý tane sutun olmazsa buna amenna demem ben ýste.sunuda dýyým takýmda 12.oyuncu yok 100 de 50 oynayan bý selcuk olsun dýyelým selcugu oyundan almaya kalksan býle kulubede selcugun yuzde 25yle oynacak adam yok bý kere.bnce ýbbyýde yensek oftas sývasý bursayýda yensek býzým havaya gýrmemýz lazým cunku futbolculardan bunu kaldýrabýlecek kapasýede kýmse yok bý song sampýyonluk gormus baska yok..
    Sana tamamen hak veriyorum. Bizim kadro yapimiz ne yazikki homojen degil, yani dedigin gibi her futbolcunun yerini dolduramayiz. Kulübemiz sinirli, yani (en azindan simdilik) kilit futbolcularin performansina bagliyiz. Ve bu futbolcularda performans düsüklügü olunca, takimda kötü oluyor. Ama yani bu normal, cünkü bir futbolcu kirk mac ayni performansi göstermesini bekleyemeyiz. Yedek oyuncularimizda hemen yerlerini dolduramadigindan, böyle kötü maclarda olabiliyor. Simdi bu noktada, birde biz onlara kizip tepki koyarsak, belki bu ters teper ve form bulmalari daha uzun sürer. Simdi bence moral bozma zamani degil, moral verme zamani. Örnek verdin mesela Selcuk. Iyi bir futbolcu, ama daha genc. Bir büyük kulüpte ilk senesi. Böyle bir tepkiyi zihinsel olarak kaldirabilirmi, onu bilemeyiz.

Tecrübe konusundada sana kesinlikle hak veriyorum. Mesela GS macinda onlar o kadar üstün degildi bizden, sadece daha akilliydilar. Adamlarin kac tane milli futbolcusu var, Avrupa kupasinda oynamislar, Sampiyon olmuslar, o tecrübeyle yendiler bizi. Bizim oyuncular, hem taktik olarak, hem oyun anlayisi olarak acemice davrandilar. Biraz daha pismeleri lazim bu konuda, ama hepsi olacak, cünkü gercekten iyi futbolcularimiz var. Onlara sabir gösterelim, cok iyi bir takimda olacaklar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)