Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Futbolcularmza Fazla Deer mi Veriyoruz?

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Standart Futbolcularmza Fazla Deer mi Veriyoruz?

GS - Trabzonspor maci ncesi Istanbul'da havaalaninda takimiza muhtesem bir karsilama yapiyoruz ve ne oluyorsa ondan sonra oluyor. 6 macta 5 galibiyet ve 1 beraberlik alan Futbolcularimizi ayri ayri bahrimiza basiyoruz, yerlere gklere cikariyoruz. Ama sanirim futbolcular tarafindan enayi yerine konuluyoruz. Insan hic dsnmez mi bu kadar destek bu kadar ilgi gryoruz oynadigimiz maclarda bu 12. Adamin arkamizda oldugunu grdk artik her mac dahada stne katarak gcl olmamizi ne engelleyebilirki.

Sonuc 3:0, sonra 1:1 sonra 3:1 !!!

Nazlaniyormusunuz, burnunuz neden havalarda yryorsunuz. Galiba sizlere fazla deger veriyoruz ???
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bende sana katlyorum ve futbolcular protesto etmek iin ibb mana gitmiyorum

Murat Cmert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.02.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Gaziantep macn zlerken arkamda oturan b abi cok guzel bsey soyled..Suc bunlarda degl taraftarlarda ded..Bzm Zamanmzda Antepten 3 ycek ve sahada dokulecek takm bzde havaalanna gdp onlar orda yern dbne sokmazmydk acaba ded..Belk brazck Tepk gostermek faydal olur dye dusunuyorum..

Erdal DLEK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2008
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

futbolculara fazla deer veriyoruz deil de bizim takm hakknda dndmz onarnda dndn sanyoruz halbuki, onlar parata bakar, istisnalar kaydeyi bozmaz. . .
    BZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mav

Trk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Harun Karadeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Murat Cmert Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gaziantep macn zlerken arkamda oturan b abi cok guzel bsey soyled..Suc bunlarda degl taraftarlarda ded..Bzm Zamanmzda Antepten 3 ycek ve sahada dokulecek takm bzde havaalanna gdp onlar orda yern dbne sokmazmydk acaba ded..Belk brazck Tepk gostermek faydal olur dye dusunuyorum..
    geri tepme ihtimalinide dnmek lazm
    HAMS
    Dnyann grd en byk baar nce bir hayaldi, en byk nar nce bir tohumdu, en byk ku, bir yumurtada gizliydi.

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    43

Bence takimda mucadeleci futbolcu az. Hepsi artist olmus birtek song egemen serkan ve huseyin cok mucadele ediyorlar ha birde tabiki umut hakkini yemiyelim. colman selcuk gokhan yattara ikili mucadelerde eksik kaliyorlar cale de arada bir parliyor.

Barcelonayi izliyorum ve messi den tut henry e kadar herkes mucadele ediyor bizimkiler artist kosarsalar havalar iner zanki, aslinda cok sevdigim yattaraya ayri bir parantez acacagim ama sakatlikti falan bahane ederek biraz zaman taniyorum.
    Kck beyinlerin ynettigi byk takimdir, Trabzonspor!

yelik tarihi
    15.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

O abiye syle devir deiti.imdi destek zaman
    TRABZONSPOR DNYANIN EN BYK EHR TAKIMIDIR

Fatih Oflaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

Yani artk devirde deiti.Taraftarda deimeli.
    oRDo OF mAv
    HERYER RENGARENK 2 RENK
    BORDOMAV
    OFLAZ

ccd6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

asl o abye soyle sen devr degsmed hala taraftar profl degst romada adamlar kulubu bast o kadar basarsz sonuctan dolay ama gecen sadr baskann dedg gb gecen sene dyor cok kotuyduk dyor ama taraftarn dyo tepks yoktu tamam dyor krsnlar doksunler demyoruz ama b tepk koymal dor taraftar.baskan sonuna kadar hakl trabzon antpten 3 yyecek ve taraftar hala dyok onumuzdek maclara bakalm eger her macn sonunda tepkn koymazsan senn buyuk takm kmlgn yok dmeektr yanls anlamayn bz bursa ankaragucu svas antaya kayser yada herhang b takm deglz onlar yenlgye alsklar ama lutfen trabzonspor taraftar kendn yenlgye alstrmasn..

yelik tarihi
    15.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Sen eer geen sene ile bu seneyi bir tutuyorsan sana tek diyeceim ey hayrl geceler olur
    TRABZONSPOR DNYANIN EN BYK EHR TAKIMIDIR

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bu Seviyeleride atlatacaz atlatacaz Bilinleneceiz nanyorum ok Zor Ama nanyorum.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Emirhan Makul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu Seviyeleride atlatacaz atlatacaz Bilinleneceiz nanyorum ok Zor Ama nanyorum.

ula topraam saa helal olsun yorumlarn okuyorumda senin gibi taraftar lazm takma
    HAMS
    Dnyann grd en byk baar nce bir hayaldi, en byk nar nce bir tohumdu, en byk ku, bir yumurtada gizliydi.

el_conquistador - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

Tamam arkadaslar. Antreman sahasini basip, hocayla futbolculari dvelim? Nasil olur?

Tvbe tvbe ya. Almanyada bile czmsler bu olayi. Her Avrupa kupa macinda spiker anlatiyor, Trk taraftarinin ne kadar sabirsiz oldugunu. Mac icinde, kendi takimini protesto bile edebildigini eger isler iyi gitmezse. Adamlara kizamiyorum bile, karikatr ciziyor diye, cnk hakli. Sizlerde ne gzel rneksiniz.

Tepki koyalim diyecegimize, tribnleri nasil daha renklendirebiliriz onu dsnelim?! Gecen Antep macinda 90 dakika boyunca tezahrati birakin, toplu halde alkislamasini bile beceremedik.
    "Adalet zengin bir hazinedir, gn gelince herkese lazm olur..."

yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Alnt Zafer BLGN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sen eer geen sene ile bu seneyi bir tutuyorsan sana tek diyeceim ey hayrl geceler olur
    ab gecen sene le bu seney br tutacagm duseneblyosan ben de sana y geceler dyorum o zaman ama bu takmn asl sahb taraftardr sen agrlgn koymazsan takma kmse koymaz kusura bakamyn su anda taratrmzndan takm uzernde pek b agrlg yok..

yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Alnt el_conquistador Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tamam arkadaslar. Antreman sahasini basip, hocayla futbolculari dvelim? Nasil olur?

Tvbe tvbe ya. Almanyada bile czmsler bu olayi. Her Avrupa kupa macinda spiker anlatiyor, Trk taraftarinin ne kadar sabirsiz oldugunu. Mac icinde, kendi takimini protesto bile edebildigini eger isler iyi gitmezse. Adamlara kizamiyorum bile, karikatr ciziyor diye, cnk hakli. Sizlerde ne gzel rneksiniz.

Tepki koyalim diyecegimize, tribnleri nasil daha renklendirebiliriz onu dsnelim?! Gecen Antep macinda 90 dakika boyunca tezahrati birakin, toplu halde alkislamasini bile beceremedik.
    pasa tepk koymak o degl zaten gdersn tesslere yonetm topcular yenlgden sonra protesto edersn olay bter bzde krn dokun demyoruz zaten.ab sen oyle trubnler renklendrmekms yok tezauratms bunlar bzden bekle ha dek bze aln sze k klo cekrdek yarm saatte btrn onu yaparz.esksehr*gayse macnda 35*40 yasndak adamla tezaurat yapyor bzm adamlar cekrdek yyor ab ezktas macnda nasl yapacaksn trubn sov had yapablrsen.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt hkaradeniz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ula topraam saa helal olsun yorumlarn okuyorumda senin gibi taraftar lazm takma
    Teekkr Ederim Ama burada Ben nemli deilim Burada Dnce nemli

Ben Bmn'nin Seviyeli ve Dengeli Taraftar Birlii Oluturma Konusunda byk lde nemi olacan mit Ediyorum.

Burda Birileri Byle Yazacak Birileri Dzeltecek Anlatacak
    Ama Kzarak bararak kserek deil zgrce sonuna kadar konuacaz konuuyoruzda ama yeri geliyor anlatamyoruz insanlarmz ok abuk sinirlenip ok abuk patlama yapyor buda doamzda olsa gerek

Ama Dzelecek !

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

topraam bayer munih yenilirken hatta 5 yedii zaman teknik direktr deiiklii istendimi bilgin varm bizle paylarsan sevinirim bende bilmiyorum walla
    HAMS

yelik tarihi
    31.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

Alnt ccd6167 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    pasa tepk koymak o degl zaten gdersn tesslere yonetm topcular yenlgden sonra protesto edersn olay bter bzde krn dokun demyoruz zaten.ab sen oyle trubnler renklendrmekms yok tezauratms bunlar bzden bekle ha dek bze aln sze k klo cekrdek yarm saatte btrn onu yaparz.esksehr*gayse macnda 35*40 yasndak adamla tezaurat yapyor bzm adamlar cekrdek yyor ab ezktas macnda nasl yapacaksn trubn sov had yapablrsen.
    Tamamda arkadasim, neye tepki koyacagiz onu czemedim. Yani sen zlyorsun, ben zlyorumda, futbolcular, hocamiz zlmyormu saniyorsun? Birde dsn, onlarin isi bu. Paralarini ondan kazaniyorlar. Evet, son maci gercekten kt oynadik ve takim dsste. Ama bir sezon icerisinde bunlar olabilir. Hem kadromuzda daha yeni, su an hassas bir dnemdeler. Ve onlar dserken, bir tekmede biz atmayalim ltfen.

doctorsurgeon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Taraftar olarak biz grevimizi yapyor muyuz acaba?-En yakn rnek Trabzon'daki Antep manda hakem bizi adeta katletti seyirci hakeme bile seyirci kald. Bu kadar tepkisiz seyirciyi futbolcular da ciddiye almaz elbette.
    STANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZRVEYE.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Konuyu Aan Abimize Saygszlk Olmasn Ama Konu Gerekden Rahatsz Edici Eer Sitede ki Yetkililerde Bir ncelerlerse Kapanmasn Diliyorum.

Saygszlk Etti isem zr Dilerim Ama Bu Cmleler Bu Konular Bize Yakmyor.

yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Tamamda arkadasim, neye tepki koyacagiz onu czemedim. Yani sen zlyorsun, ben zlyorumda, futbolcular, hocamiz zlmyormu saniyorsun? Birde dsn, onlarin isi bu. Paralarini ondan kazaniyorlar. Evet, son maci gercekten kt oynadik ve takim dsste. Ama bir sezon icerisinde bunlar olabilir. Hem kadromuzda daha yeni, su an hassas bir dnemdeler. Ve onlar dserken, bir tekmede biz atmayalim ltfen.
    abcm topcularda uzuluyor dogru dyorsun hak veryorum ama topcular nasl uzuluoyr ben bunuda blrm.sadaha cok demyorum yye yakn top oynarsn kazanamzsn buna bzde amenna derz ama sen ante macnda lk yarda b tane sutun olmazsa buna amenna demem ben ste.sunuda dym takmda 12.oyuncu yok 100 de 50 oynayan b selcuk olsun dyelm selcugu oyundan almaya kalksan ble kulubede selcugun yuzde 25yle oynacak adam yok b kere.bnce bbyde yensek oftas svas bursayda yensek bzm havaya grmemz lazm cunku futbolculardan bunu kaldrablecek kapasede kmse yok b song sampyonluk gormus baska yok..

yelik tarihi
    31.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

Alnt hkaradeniz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    topraam bayer munih yenilirken hatta 5 yedii zaman teknik direktr deiiklii istendimi bilgin varm bizle paylarsan sevinirim bende bilmiyorum walla
    Yok, hocalari Klinsmann yeni zaten. Ynetim hep destek verdi, o mactan sonrada dediler zaten, degisen bisey yok diye. Taraftarlarda Klinsmanni istemeyenler oldu, onlar ama bastan beri vardi, cnk Klinsmanni nedense herkes sevmiyor, bastan beri yleydi. Ama tabi baya cok dalga gecenler oldu, gazeteciler, yazarlar, rakip taraftarlar, cnk dsnebiliyorsundur Bayern Mnih en byk kulb Almanyanin. Birde Klinsmanna baya uyuz oluyorlar o yzden. Ama son maclarda baya toparlandilar yine.

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ben baka biey demiyorum saolasn
    HAMS

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt murat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence takimda mucadeleci futbolcu az. Hepsi artist olmus birtek song egemen serkan ve huseyin cok mucadele ediyorlar ha birde tabiki umut hakkini yemiyelim. colman selcuk gokhan yattara ikili mucadelerde eksik kaliyorlar cale de arada bir parliyor.

Barcelonayi izliyorum ve messi den tut henry e kadar herkes mucadele ediyor bizimkiler artist kosarsalar havalar iner zanki, aslinda cok sevdigim yattaraya ayri bir parantez acacagim ama sakatlikti falan bahane ederek biraz zaman taniyorum.
    bu konu benimde dikkatimi ekti aslnda adamalar 5 farkl nde olsalar bile rakibi sahalarndan kartmayacak ekilde pres yepyorlar
    ve bunlar dnyann en nde gelen yldzlar

bizim futbolcularmz ise gerekten bir artizlik ierisindeler bi sorsalar kendilerine biz onlarn yannda nayiz kide bide mcadele etmiyoruz

bu takmda herkes man sonuna dek mcadele etmek zorundadr
    serkan yapt mcadeleden tr tebrik ederim adam bence en yksek creti hakeden tek kiidir bu takmda

ama tepki gsterme meselesi ne katlmyorum genede maa gitmeyecem demek bunlar bize yakmaz havaalannda onlara tepki gstermek falan olmuyor

maa gitmemek demek futbolcular cezalandrmak deildir Bordo Mavi renklere verilen ceza olacaktr o

yelik tarihi
    31.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

Alnt ccd6167 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    abcm topcularda uzuluyor dogru dyorsun hak veryorum ama topcular nasl uzuluoyr ben bunuda blrm.sadaha cok demyorum yye yakn top oynarsn kazanamzsn buna bzde amenna derz ama sen ante macnda lk yarda b tane sutun olmazsa buna amenna demem ben ste.sunuda dym takmda 12.oyuncu yok 100 de 50 oynayan b selcuk olsun dyelm selcugu oyundan almaya kalksan ble kulubede selcugun yuzde 25yle oynacak adam yok b kere.bnce bbyde yensek oftas svas bursayda yensek bzm havaya grmemz lazm cunku futbolculardan bunu kaldrablecek kapasede kmse yok b song sampyonluk gormus baska yok..
    Sana tamamen hak veriyorum. Bizim kadro yapimiz ne yazikki homojen degil, yani dedigin gibi her futbolcunun yerini dolduramayiz. Kulbemiz sinirli, yani (en azindan simdilik) kilit futbolcularin performansina bagliyiz. Ve bu futbolcularda performans dsklg olunca, takimda kt oluyor. Ama yani bu normal, cnk bir futbolcu kirk mac ayni performansi gstermesini bekleyemeyiz. Yedek oyuncularimizda hemen yerlerini dolduramadigindan, byle kt maclarda olabiliyor. Simdi bu noktada, birde biz onlara kizip tepki koyarsak, belki bu ters teper ve form bulmalari daha uzun srer. Simdi bence moral bozma zamani degil, moral verme zamani. rnek verdin mesela Selcuk. Iyi bir futbolcu, ama daha genc. Bir byk kulpte ilk senesi. Byle bir tepkiyi zihinsel olarak kaldirabilirmi, onu bilemeyiz.

Tecrbe konusundada sana kesinlikle hak veriyorum. Mesela GS macinda onlar o kadar stn degildi bizden, sadece daha akilliydilar. Adamlarin kac tane milli futbolcusu var, Avrupa kupasinda oynamislar, Sampiyon olmuslar, o tecrbeyle yendiler bizi. Bizim oyuncular, hem taktik olarak, hem oyun anlayisi olarak acemice davrandilar. Biraz daha pismeleri lazim bu konuda, ama hepsi olacak, cnk gercekten iyi futbolcularimiz var. Onlara sabir gsterelim, cok iyi bir takimda olacaklar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)