Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar Maðazamýzda Neden Herþey Yok!

Harun Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Exclamation Taraftar Maðazamýzda Neden Herþey Yok!

Yanlýþ bi konu açtýysam özür dilerim.

Neden bizim taraftar maðzalarýmýz zengin deðil allah aþkýna.

Yaa günlük hayatta giyilebilecek þeylerimiz yok.
    Yani sonuçta klup kazanacak biz istiyoruz, bunu bi dile getirmek gerekir diye düþünüyorum birþeyler yapýlabilir...
    HAMSÝ
    Dünyanýn gördüðü en büyük baþarý önce bir hayaldi, en büyük çýnar önce bir tohumdu, en büyük kuþ, bir yumurtada gizliydi.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Maðazamýz Derken Hangi Maðaza Forma mý Hangi Forma Aaa Ben Ýstanbulda Yaþýyorum Hiç görmedim Aaa Pardon Koskoca Bir Klübün Formasý Sadece Trabzonda Satýlýyordu Deðil mi pardon ya !

Arkadaþým çeþidi geçelim maðazamýz yok.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maðazamýz Derken Hangi Maðaza Forma mý Hangi Forma Aaa Ben Ýstanbulda Yaþýyorum Hiç görmedim Aaa Pardon Koskoca Bir Klübün Formasý Sadece Trabzonda Satýlýyordu Deðil mi pardon ya !

ya maðzayý geçtim topraðam çeþit olsun internetten gene alýrýz yaa
    HAMSÝ
    Dünyanýn gördüðü en büyük baþarý önce bir hayaldi, en büyük çýnar önce bir tohumdu, en büyük kuþ, bir yumurtada gizliydi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kabul etmiyorum hiç bir zamanda etmeyeceðim

Taraftarýna Forma Ulaþtýramayan Takým Yönetimi Ben Güçlüyüm Diyemez !

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

trabzon da da yok.izine giden birine ismarladim bazi seyler.telefon acti hic biri yok dedi.daha dogrusu burda pek bir sey yok dedi.ben bu isten birsey anlamadim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bir kaç formayla eþofman yüricek iþ deðil bu

geçenlerde ts cluba mail attým bununla ilgili cvp þöyle

Haklýsýnýz çalýþmalar sürüyo siz ürünlerimizi almaya devam edin???

Ayýptýr sormasý nerden ve hangi ürünleri.?
    HAMSÝ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Boþ bir günümü ayarlayým 1000'lerce mesaj göndermek lazým ondan anlýyorlar Resmi site deðiþsin diye gönderdim 1000 lerce etkili oldu Hakkýmýzý ve klübümüzün geleceði için bunlarý yapmak lazým ama koskoca ayönetim bunu nasýl düþünmüyor þaþýrýyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

kaynak kaynak diye aranýyolar
    sayýn baþkan sana sesleniyorum
    alsana kalýcý yatýrým daha ne olsun
    baþlangýçta adam akýllý istanbul ankara izmir bursaya aç birer tane tutulunca zaten bayilik isticekler imza günleri yap gönder 1 2 futbolcu oo ne ala iþte
    HAMSÝ

Dogan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Konusunu bulmuþken yazayým. Kadýköyde kendisini Ts Club ana bayi ilan ederek, envayi çeþit klübün formasýný satan, bir tabelasý bile olmayan mekandan yönetimin haberi var mý acaba? Valla yakýþtýramadým ben...
    "Haksýzlýk karþýsýnda susan dilsiz þeytandýr."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Dogan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konusunu bulmuþken yazayým. Kadýköyde kendisini Ts Club ana bayi ilan ederek, envayi çeþit klübün formasýný satan, bir tabelasý bile olmayan mekandan yönetimin haberi var mý acaba? Valla yakýþtýramadým ben...
    Yok ya inanma ordaki kadýna öyle diyo ama orda butik mutik hepsi var 4 klübünde orjinal formalarýný alýp satýyor ayrýca yönetimin haberi var ben yakýndan tanýyorum ordaki bayanlarý.

Dogan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yok ya inanma ordaki kadýna öyle diyo ama orda butik mutik hepsi var 4 klübünde orjinal formalarýný alýp satýyor ayrýca yönetimin haberi var ben yakýndan tanýyorum ordaki bayanlarý.
    Ben gittiðimde bayan yoktu ama adamlar da ayný þeyleri söylediler. Üstte bi tane cama da yazmýþlar Ts Club Ana Bayi diye. Çok mu zor acaba doðru düzgün bir Ts Club açmak Ýstanbulda. Zarar ediyorsa da etsin, boþ transferlere verdiðimiz paralardan biraz da bu tür iþlere yatýrsak fena mý. Zarar edeceðini de sanmýyorum. Biz o gün 5 kiþi gittik mesela Borda Mavi forma bulsak alacaktýk hepimiz. Ki bu potansiyel Ýstanbulda fazlasýyla var.
    "Haksýzlýk karþýsýnda susan dilsiz þeytandýr."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

beným bu konuda en cok eksýklýgýný cektýgým sey trabzonspor sweatlerý polarlarý taraftarlar ýcýn tiþörtleri.

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Diðer klübler bu alanda bizden kat kat üstün durumdalar.. Ve lisanslý ürünlerden gelirleri milyon dolarlarý buluyor.. Kimse kusura bakmasýn diðer 3 klüb bu yönde bizden çok ilerde.. 20-30 çeþit ürünleri var o takýmlarýn.. Biz daha formalarýmýzý zor buluyoruz..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Yaþ
    48

bence cok önemli bir konu bu

geçenlerde bir arkadaþima hediye etmek amacý ile bir forma alabilmek için internetten adres ve telefon numaralarý aldim.anadolu yakasýnda bana yakýn bir maðaza bulabilmek için 1 saat zaman harcadim maalesef caliþmalarým sonuçsuz kaldi.gectgimiz senelerde sultanbeyliðinden bir magazadan trabzonsporun lisanslý ürünlerini almiþtim.maðaza sahibi trabzonspor aþýðý biri ve kendi gonlunu hoþ tutmak ve gelen trabzonsporlu taratarlar ile tanýþýp sohbet etmek istediði için trabzonsporun lisanslý ürünlerini sattýðýný söylemiþti bana.muhasebeden firmanýn faturasýný istettim ve telefon numarasýný buldum.aradýðýmda yine kýsa bir sohbet etme imkanýmýz oldu.yeni sezon formalarýný tsclubtan defalarca istemesine raðmen gelmediðini söz verilen tarihte ürün teslim edilmediðni bu yüzden müþterilere karþý mahcup olduðunu belirtti hatta biz ts club ürünlerinden para kazanmýyoruz ,zaten para kazanmak içinde yaptiðimiz bir iþ deðil. bu halde bile müþteri ile aramiz bozuldu diye serzeniþte bulunmuþtu.
    anlayacaginiz ben o gün bir forma alamadým.
    aradan bir kac gun geçti.
    bizim dayýoðlunun trabzona gittiðini öðrendim hemen telefona sarýldým mustafa bana bir forma diye mumkunse turunculardan olsun diye sipariþi verdim arkasýnada hediye edeceðim arkadaþýn ismini yazdýrmasýný söyledim.
    ertesi gun mackadan trabzona indiðinde beni aradý ^^ekraba burda çeþit az istediðin turuncu forma yok zaten isimde yazmayiler ne edelum^^dedi
    bende moral sýfýr.alma dedim en basitinden bir forma bile yoksa kapatýp gitsinler dedim klubü.velhasýl almadýk
    bir forma icin bir hafta uðraþtýk ama halen bir forma alamadýk.ne kadar yazýk kimin acizliði bu benimmi yoksa tsclub'ý yönetenlerinmi
    sanýyorum bir kasýmda cubuklu formalar cýkacak .biz çýkmýþ ürünü alamýyoruz bakalým cikacak ürünü nekadar sürede alabileceðiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý alkan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    beným bu konuda en cok eksýklýgýný cektýgým sey trabzonspor sweatlerý polarlarý taraftarlar ýcýn tiþörtleri.

Alýntý [URL="http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6888" Nickli Üyeden Alýntý
    Poyraz_28[/URL];1729317]Diðer klübler bu alanda bizden kat kat üstün durumdalar.. Ve lisanslý ürünlerden gelirleri milyon dolarlarý buluyor.. Kimse kusura bakmasýn diðer 3 klüb bu yönde bizden çok ilerde.. 20-30 çeþit ürünleri var o takýmlarýn.. Biz daha formalarýmýzý zor buluyoruz.
    haklýsýn kesinlikle ama 20 30 adet deðil bizim 20 30 katýmýz
    HAMSÝ

KemaL_Ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cok ama cok daha organize edilmeli! Ts Clublar büyük butikler gibi ici ayni olmali. Türkiyede hangi ts cluba girersen gir ici ayni olmali! Bir süper market gibi. Düzgün olmali. Ben haznedar daki ts cluba girdigimde rezillik dedim. Tamam her sey var fakat cok düzensiz. Toz alinmamis, Düzgün degil bir sey. Önce

1. Ts Clublar adam gibi isletilecek. Hersey ayni yerde olacak, temiz olacak. adam gibi olacak. Herkes istedigi gibi degil yane! Ts ye yakismali!

2. Ürün cikacaksa piyasaya önce belli adet cikarilmali firmadan ondan sonra her yere dagitilmali! yane firma 1000 adet üretiyorsa hemen dagitilmamali cünkü bir günde bitiyor. nike in 50.000 forma üretmesini bekleyip her yere dagitmak lazim. her bedenden. sonra onlari her ts club depoya koyar. bitmez rezillik olmaz!

3. Satilanacak ürünleri cikarilmali. Para kazanmak icin. Yane kilot gibi seyler degil. 5 esofmana da ihtiyac yok. Normal hayatta giyelecek polo kazak cikarilmali. ama süslü müslü degil saade kaliteli bir marka gibi ve kücük bir Ts yazisi arma olur!

4. Zaten bunlari yapdiktan sonra isler yoluna girer ve ondan sonra düsünerek nerde cok Trabzonlu var merkezleri büyük sehirlerin bir Ts Club acilmasi gerek! Istanbul, Ankara, Izmir, Bursa, ...!

...yane yeni Ts Clublari acmayi degilde bunlari düsünelim arkadaslar!

Formadan baþka biþey sattklarý yok.Atký bile yok doðru düzgün.
    Kahrolsun endüstiryel futbol.
    YAÞASIN HOLÝNANÝZM!

Burak_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ya allah aþkýna girelim bi fb.gs.bjk internet sitelerine bakalým 1000 çeþit ürün var
    bu özenmekse ben bu konuda rakiplerimize özeniyorum
    bu ne ya
    Bordo Mavi...

forma mi? hani nerde? sadece 3 tane var

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý yusufyilmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence cok önemli bir konu bu

geçenlerde bir arkadaþima hediye etmek amacý ile bir forma alabilmek için internetten adres ve telefon numaralarý aldim.anadolu yakasýnda bana yakýn bir maðaza bulabilmek için 1 saat zaman harcadim maalesef caliþmalarým sonuçsuz kaldi.gectgimiz senelerde sultanbeyliðinden bir magazadan trabzonsporun lisanslý ürünlerini almiþtim.maðaza sahibi trabzonspor aþýðý biri ve kendi gonlunu hoþ tutmak ve gelen trabzonsporlu taratarlar ile tanýþýp sohbet etmek istediði için trabzonsporun lisanslý ürünlerini sattýðýný söylemiþti bana.muhasebeden firmanýn faturasýný istettim ve telefon numarasýný buldum.aradýðýmda yine kýsa bir sohbet etme imkanýmýz oldu.yeni sezon formalarýný tsclubtan defalarca istemesine raðmen gelmediðini söz verilen tarihte ürün teslim edilmediðni bu yüzden müþterilere karþý mahcup olduðunu belirtti hatta biz ts club ürünlerinden para kazanmýyoruz ,zaten para kazanmak içinde yaptiðimiz bir iþ deðil. bu halde bile müþteri ile aramiz bozuldu diye serzeniþte bulunmuþtu.
    anlayacaginiz ben o gün bir forma alamadým.
    aradan bir kac gun geçti.
    bizim dayýoðlunun trabzona gittiðini öðrendim hemen telefona sarýldým mustafa bana bir forma diye mumkunse turunculardan olsun diye sipariþi verdim arkasýnada hediye edeceðim arkadaþýn ismini yazdýrmasýný söyledim.
    ertesi gun mackadan trabzona indiðinde beni aradý ^^ekraba burda çeþit az istediðin turuncu forma yok zaten isimde yazmayiler ne edelum^^dedi
    bende moral sýfýr.alma dedim en basitinden bir forma bile yoksa kapatýp gitsinler dedim klubü.velhasýl almadýk
    bir forma icin bir hafta uðraþtýk ama halen bir forma alamadýk.ne kadar yazýk kimin acizliði bu benimmi yoksa tsclub'ý yönetenlerinmi
    sanýyorum bir kasýmda cubuklu formalar cýkacak .biz çýkmýþ ürünü alamýyoruz bakalým cikacak ürünü nekadar sürede alabileceðiz.
    her kelimesine imzamý atarým.
    Ayrýca Bir futkol kulübünün Maðazasýnda çok daha fazla çeþit olmalý. örnekleri fazlasýyla var. ama bizde ne yazýk ki yok.

arkadaþýn anlattýðý olay benim baþýma da Marmaristeyken gelmiþti. bir çokmarkayý satan bi maðazaydý BJK Store GS Store ve Fenerium maðzalarýnýn reklamý vardý tabelalarda. TS un ise sadece formasý vardý vitrinde. içerde çeþitte yoktu.
    gidip neden Ts Club yok dediðimde arkadaþýn anlattýklarýný bana ordaki maðaza sahibi anlattý. buraya yönetiiler gelmiþti dediler. öyle yapacaz þöyle yapacaz dediler sipariþleri aldýlar göndereceklerdi gidiþ o gidiþ. ne arayan var ne soran. (2001 yýlýydý)
    bu iþi beceremiyorsa kulüp, stat çevresinde korsan ürün satanlara versinler iþi. bakýn pazarlamayý nasýl yapýyorlar...
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

tabi caným barcanýn cispi bile var bizim neden yok adamlar neler dusunmus yha bizim daha dogru duzgun bir satýs esyalarýmýz yok yha nalet olsun
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

beni en çok üzen t-shirt polar kazak gömlek yani böle günlük hayatta giyilebilecek þeyler walla param oldukça alýrým baþkada biþey giymem dýþarda formayla eþofmanla olmaz bu iþler gerçi onlarýda bulamýyoruz ama
    HAMSÝ

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün Ts clubdaydým.

kýþýn yaklaþtýðý þü günlerde kolilerden t-shirt çýkarýp raflara diziyorlardý.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Fatih Kuloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Çok haklýsýn konu tam isabet olmuþ
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo þeritlerin çekildiði yerdir burasý.

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

iyide bizim takýmýn hangi ürünü var-forma,þort,eþofman takýmý dýþýnda- ki taraftar maðazamýzda olmasýn.senin daha dýþarda giyebilip takabileceðin bi þapka bile üretemeyen bi klüp ve sponsorun var bence erken zamanlý bir baþlýk olmuþ.
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)