Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Taraftar Maazamzda Neden Herey Yok!

Harun Karadeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Exclamation Taraftar Maazamzda Neden Herey Yok!

Yanl bi konu atysam zr dilerim.

Neden bizim taraftar mazalarmz zengin deil allah akna.

Yaa gnlk hayatta giyilebilecek eylerimiz yok.
    Yani sonuta klup kazanacak biz istiyoruz, bunu bi dile getirmek gerekir diye dnyorum bireyler yaplabilir...
    HAMS
    Dnyann grd en byk baar nce bir hayaldi, en byk nar nce bir tohumdu, en byk ku, bir yumurtada gizliydi.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Maazamz Derken Hangi Maaza Forma m Hangi Forma Aaa Ben stanbulda Yayorum Hi grmedim Aaa Pardon Koskoca Bir Klbn Formas Sadece Trabzonda Satlyordu Deil mi pardon ya !

Arkadam eidi geelim maazamz yok.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Emirhan Makul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Maazamz Derken Hangi Maaza Forma m Hangi Forma Aaa Ben stanbulda Yayorum Hi grmedim Aaa Pardon Koskoca Bir Klbn Formas Sadece Trabzonda Satlyordu Deil mi pardon ya !

ya mazay getim topraam eit olsun internetten gene alrz yaa
    HAMS
    Dnyann grd en byk baar nce bir hayaldi, en byk nar nce bir tohumdu, en byk ku, bir yumurtada gizliydi.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Kabul etmiyorum hi bir zamanda etmeyeceim

Taraftarna Forma Ulatramayan Takm Ynetimi Ben Glym Diyemez !

biltrabzon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    43

trabzon da da yok.izine giden birine ismarladim bazi seyler.telefon acti hic biri yok dedi.daha dogrusu burda pek bir sey yok dedi.ben bu isten birsey anlamadim.

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bir ka formayla eofman yricek i deil bu

geenlerde ts cluba mail attm bununla ilgili cvp yle

Haklsnz almalar sryo siz rnlerimizi almaya devam edin???

Ayptr sormas nerden ve hangi rnleri.?
    HAMS

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bo bir gnm ayarlaym 1000'lerce mesaj gndermek lazm ondan anlyorlar Resmi site deisin diye gnderdim 1000 lerce etkili oldu Hakkmz ve klbmzn gelecei iin bunlar yapmak lazm ama koskoca aynetim bunu nasl dnmyor aryorum.

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

kaynak kaynak diye aranyolar
    sayn bakan sana sesleniyorum
    alsana kalc yatrm daha ne olsun
    balangta adam akll istanbul ankara izmir bursaya a birer tane tutulunca zaten bayilik isticekler imza gnleri yap gnder 1 2 futbolcu oo ne ala ite
    HAMS

Dogan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Konusunu bulmuken yazaym. Kadkyde kendisini Ts Club ana bayi ilan ederek, envayi eit klbn formasn satan, bir tabelas bile olmayan mekandan ynetimin haberi var m acaba? Valla yaktramadm ben...
    "Hakszlk karsnda susan dilsiz eytandr."

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Dogan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konusunu bulmuken yazaym. Kadkyde kendisini Ts Club ana bayi ilan ederek, envayi eit klbn formasn satan, bir tabelas bile olmayan mekandan ynetimin haberi var m acaba? Valla yaktramadm ben...
    Yok ya inanma ordaki kadna yle diyo ama orda butik mutik hepsi var 4 klbnde orjinal formalarn alp satyor ayrca ynetimin haberi var ben yakndan tanyorum ordaki bayanlar.

Dogan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Yok ya inanma ordaki kadna yle diyo ama orda butik mutik hepsi var 4 klbnde orjinal formalarn alp satyor ayrca ynetimin haberi var ben yakndan tanyorum ordaki bayanlar.
    Ben gittiimde bayan yoktu ama adamlar da ayn eyleri sylediler. stte bi tane cama da yazmlar Ts Club Ana Bayi diye. ok mu zor acaba doru dzgn bir Ts Club amak stanbulda. Zarar ediyorsa da etsin, bo transferlere verdiimiz paralardan biraz da bu tr ilere yatrsak fena m. Zarar edeceini de sanmyorum. Biz o gn 5 kii gittik mesela Borda Mavi forma bulsak alacaktk hepimiz. Ki bu potansiyel stanbulda fazlasyla var.
    "Hakszlk karsnda susan dilsiz eytandr."

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.08.2004
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    37

benm bu konuda en cok eksklgn cektgm sey trabzonspor sweatler polarlar taraftarlar cn tirtleri.

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

Dier klbler bu alanda bizden kat kat stn durumdalar.. Ve lisansl rnlerden gelirleri milyon dolarlar buluyor.. Kimse kusura bakmasn dier 3 klb bu ynde bizden ok ilerde.. 20-30 eit rnleri var o takmlarn.. Biz daha formalarmz zor buluyoruz..
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    17.02.2007
    Ya
    45

bence cok nemli bir konu bu

geenlerde bir arkadaima hediye etmek amac ile bir forma alabilmek iin internetten adres ve telefon numaralar aldim.anadolu yakasnda bana yakn bir maaza bulabilmek iin 1 saat zaman harcadim maalesef calimalarm sonusuz kaldi.gectgimiz senelerde sultanbeyliinden bir magazadan trabzonsporun lisansl rnlerini almitim.maaza sahibi trabzonspor a biri ve kendi gonlunu ho tutmak ve gelen trabzonsporlu taratarlar ile tanp sohbet etmek istedii iin trabzonsporun lisansl rnlerini sattn sylemiti bana.muhasebeden firmann faturasn istettim ve telefon numarasn buldum.aradmda yine ksa bir sohbet etme imkanmz oldu.yeni sezon formalarn tsclubtan defalarca istemesine ramen gelmediini sz verilen tarihte rn teslim edilmedini bu yzden mterilere kar mahcup olduunu belirtti hatta biz ts club rnlerinden para kazanmyoruz ,zaten para kazanmak iinde yaptiimiz bir i deil. bu halde bile mteri ile aramiz bozuldu diye serzenite bulunmutu.
    anlayacaginiz ben o gn bir forma alamadm.
    aradan bir kac gun geti.
    bizim dayolunun trabzona gittiini rendim hemen telefona sarldm mustafa bana bir forma diye mumkunse turunculardan olsun diye siparii verdim arkasnada hediye edeceim arkadan ismini yazdrmasn syledim.
    ertesi gun mackadan trabzona indiinde beni arad ^^ekraba burda eit az istediin turuncu forma yok zaten isimde yazmayiler ne edelum^^dedi
    bende moral sfr.alma dedim en basitinden bir forma bile yoksa kapatp gitsinler dedim klub.velhasl almadk
    bir forma icin bir hafta uratk ama halen bir forma alamadk.ne kadar yazk kimin acizlii bu benimmi yoksa tsclub' ynetenlerinmi
    sanyorum bir kasmda cubuklu formalar ckacak .biz km rn alamyoruz bakalm cikacak rn nekadar srede alabileceiz.

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt alkan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benm bu konuda en cok eksklgn cektgm sey trabzonspor sweatler polarlar taraftarlar cn tirtleri.

Alnt [URL="http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6888" Nickli yeden Alnt
    Poyraz_28[/URL];1729317]Dier klbler bu alanda bizden kat kat stn durumdalar.. Ve lisansl rnlerden gelirleri milyon dolarlar buluyor.. Kimse kusura bakmasn dier 3 klb bu ynde bizden ok ilerde.. 20-30 eit rnleri var o takmlarn.. Biz daha formalarmz zor buluyoruz.
    haklsn kesinlikle ama 20 30 adet deil bizim 20 30 katmz
    HAMS

KemaL_Ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.06.2007
    Nereden
    Almanya

cok ama cok daha organize edilmeli! Ts Clublar byk butikler gibi ici ayni olmali. Trkiyede hangi ts cluba girersen gir ici ayni olmali! Bir sper market gibi. Dzgn olmali. Ben haznedar daki ts cluba girdigimde rezillik dedim. Tamam her sey var fakat cok dzensiz. Toz alinmamis, Dzgn degil bir sey. nce

1. Ts Clublar adam gibi isletilecek. Hersey ayni yerde olacak, temiz olacak. adam gibi olacak. Herkes istedigi gibi degil yane! Ts ye yakismali!

2. rn cikacaksa piyasaya nce belli adet cikarilmali firmadan ondan sonra her yere dagitilmali! yane firma 1000 adet retiyorsa hemen dagitilmamali cnk bir gnde bitiyor. nike in 50.000 forma retmesini bekleyip her yere dagitmak lazim. her bedenden. sonra onlari her ts club depoya koyar. bitmez rezillik olmaz!

3. Satilanacak rnleri cikarilmali. Para kazanmak icin. Yane kilot gibi seyler degil. 5 esofmana da ihtiyac yok. Normal hayatta giyelecek polo kazak cikarilmali. ama ssl msl degil saade kaliteli bir marka gibi ve kck bir Ts yazisi arma olur!

4. Zaten bunlari yapdiktan sonra isler yoluna girer ve ondan sonra dsnerek nerde cok Trabzonlu var merkezleri byk sehirlerin bir Ts Club acilmasi gerek! Istanbul, Ankara, Izmir, Bursa, ...!

...yane yeni Ts Clublari acmayi degilde bunlari dsnelim arkadaslar!

Formadan baka biey sattklar yok.Atk bile yok doru dzgn.
    Kahrolsun endstiryel futbol.
    YAASIN HOLNANZM!

Burak_52 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2008
    Nereden
    stanbul

ya allah akna girelim bi fb.gs.bjk internet sitelerine bakalm 1000 eit rn var
    bu zenmekse ben bu konuda rakiplerimize zeniyorum
    bu ne ya
    Bordo Mavi...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.04.2006

forma mi? hani nerde? sadece 3 tane var

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt yusufyilmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence cok nemli bir konu bu

geenlerde bir arkadaima hediye etmek amac ile bir forma alabilmek iin internetten adres ve telefon numaralar aldim.anadolu yakasnda bana yakn bir maaza bulabilmek iin 1 saat zaman harcadim maalesef calimalarm sonusuz kaldi.gectgimiz senelerde sultanbeyliinden bir magazadan trabzonsporun lisansl rnlerini almitim.maaza sahibi trabzonspor a biri ve kendi gonlunu ho tutmak ve gelen trabzonsporlu taratarlar ile tanp sohbet etmek istedii iin trabzonsporun lisansl rnlerini sattn sylemiti bana.muhasebeden firmann faturasn istettim ve telefon numarasn buldum.aradmda yine ksa bir sohbet etme imkanmz oldu.yeni sezon formalarn tsclubtan defalarca istemesine ramen gelmediini sz verilen tarihte rn teslim edilmedini bu yzden mterilere kar mahcup olduunu belirtti hatta biz ts club rnlerinden para kazanmyoruz ,zaten para kazanmak iinde yaptiimiz bir i deil. bu halde bile mteri ile aramiz bozuldu diye serzenite bulunmutu.
    anlayacaginiz ben o gn bir forma alamadm.
    aradan bir kac gun geti.
    bizim dayolunun trabzona gittiini rendim hemen telefona sarldm mustafa bana bir forma diye mumkunse turunculardan olsun diye siparii verdim arkasnada hediye edeceim arkadan ismini yazdrmasn syledim.
    ertesi gun mackadan trabzona indiinde beni arad ^^ekraba burda eit az istediin turuncu forma yok zaten isimde yazmayiler ne edelum^^dedi
    bende moral sfr.alma dedim en basitinden bir forma bile yoksa kapatp gitsinler dedim klub.velhasl almadk
    bir forma icin bir hafta uratk ama halen bir forma alamadk.ne kadar yazk kimin acizlii bu benimmi yoksa tsclub' ynetenlerinmi
    sanyorum bir kasmda cubuklu formalar ckacak .biz km rn alamyoruz bakalm cikacak rn nekadar srede alabileceiz.
    her kelimesine imzam atarm.
    Ayrca Bir futkol kulbnn Maazasnda ok daha fazla eit olmal. rnekleri fazlasyla var. ama bizde ne yazk ki yok.

arkadan anlatt olay benim bama da Marmaristeyken gelmiti. bir okmarkay satan bi maazayd BJK Store GS Store ve Fenerium mazalarnn reklam vard tabelalarda. TS un ise sadece formas vard vitrinde. ierde eitte yoktu.
    gidip neden Ts Club yok dediimde arkadan anlattklarn bana ordaki maaza sahibi anlatt. buraya ynetiiler gelmiti dediler. yle yapacaz yle yapacaz dediler siparileri aldlar gndereceklerdi gidi o gidi. ne arayan var ne soran. (2001 ylyd)
    bu ii beceremiyorsa kulp, stat evresinde korsan rn satanlara versinler ii. bakn pazarlamay nasl yapyorlar...
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

tabi canm barcann cispi bile var bizim neden yok adamlar neler dusunmus yha bizim daha dogru duzgun bir sats esyalarmz yok yha nalet olsun
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

yelik tarihi
    17.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

beni en ok zen t-shirt polar kazak gmlek yani ble gnlk hayatta giyilebilecek eyler walla param olduka alrm bakada biey giymem darda formayla eofmanla olmaz bu iler geri onlarda bulamyoruz ama
    HAMS

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Dn Ts clubdaydm.

kn yaklat gnlerde kolilerden t-shirt karp raflara diziyorlard.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Fatih Kulolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.03.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

ok haklsn konu tam isabet olmu
    Mavi ev tplerinin stne bordo eritlerin ekildii yerdir buras.

M.S.SOFU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.05.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

iyide bizim takmn hangi rn var-forma,ort,eofman takm dnda- ki taraftar maazamzda olmasn.senin daha darda giyebilip takabilecein bi apka bile retemeyen bi klp ve sponsorun var bence erken zamanl bir balk olmu.
    imdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacm var.alma zaman.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)