Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 447 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporum ( 4 ) - Sakaryaspor ( 3 )

Arkadaslar hekese merhaba..ben fanatik bir tsliyim.trabzonluyum ve trabzonda ikamet ediyorum.daha önce bir kez daha üye olmustum ama zaman ayiramamistim[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Gelelim sakaryaya,basit bir mac gibi görünüyor,gökdenizin yoklugu bir handikap olmayacak insallah,girdigimiz bol gol pozisyonlarini atarsak fark olur ama yine laubali davraniorsalar sikinti yasanabilir.hekese saygilar...

rakibi küçümseyip fark yapmaya gidersek sonu hüsran olabilir bundan sonra bizim hermaçimiz final havasinda geçmeli maçlara bu gözle bakmaliyiz sakarya maçi zor gibi gözüküyor ama ne olursa olsun kazanacagiz basarilar TRABZONUM.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

maçlardan önce genelede yorum yapmam ama bu maç için yapacagim.

öncelikle bu maçi çok çokciddi oynamaliyiz, rakibin siralamadaki yeri,son haftalardaki pozitif futbolu, fb uydularindan olmasi ve takimimizdaki ciddiyet zaafiyetibunu gerekli kiliyor.

maç zor geçecek bu sebeple öncelikli hedef kesinlikle fark falan olmamali ,hedef ;ciddi ,dikkatli ,saglam basan ,kontrollü ve disiplinli bir futbolla 3 puan olmali.

ayrica komplo teorisi yazmak istemiyorum ama rakip içinde potansiyel ezik provokatörlerinin (senol gibi) oldugunu unutmayalim.

bu maçi takimimizin sakatsiz ,kartsiz ,tribünde ve sahada olaysiz ve 3 puanla bitirmesini diliyorum.

maç sonuincundan ziyade tribünlerin doluluk orani bizim daha önemli bence elbette kazanmamaiz çok önemli ama tek basina kazanmak yetmez tribünler dolu olursa korku salmaya devam ederiz insallah stat geçen haftalardaki gibi dolarda farkli bir galibiyet aliriz.

Trabzonspordan sonraki takimim sakaryaspor bence istanbulspordan büyüksehir belediyesi ankaraspordan,hatta gençlerbirliginden daha çok süper lige yakisiyorlar sakaryadayken maçlara giderdim tatangalarla izlerdim onlarda süper lige yakisiyorlar insallah ligte kalirlar..

Ama her sartta Trabzonsporum kazansin

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

umarim senol delisi i.... yapmaz ,gecen sene yaptigi gibi senol un tahriklerine kapilmayalim,sakarya spor iyi orda emre toraman da daha önce bizde ydi,fenada top oynamiyor,bunu kilitlemek lazim ayrica birde erman özgür var,futbolculari fena degil,zor olacak insallah taraftar destegi ilede gececegiz,

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takim ve taraftar olarak her rakibi ciddiye almamiz lazim ins bu maç stad full çeker takimda kendine gelir ve maçi aliriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu maçi yüzde yüz kazanacagiz..

sampiyonluk için henüz geç sayilmaz ama takimin yinede maçlari ciddiye alip oynamasi lazim sov zamani degil sampiyon olmamiz lazim

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Merhaba..

Diger takim taraftarlari haep Trabzonun tek maçlik isi olduguna inaniyorlar çünkü bi maç tökezlerse hiçbir taraftarin stada gitmeyecegine inaniyolar bakarsak pekte haksiz sayilmazlar ama ben inaniyorum biz onurlu bir mürattabatin tayfalariyiz o stad sakarya maçinda dolacak ve takimi atesleyen taraftar olacak.Kaldiki burda bjk-sakarya maçini izledim düsme hattindada olsalar çok iyi oynuyolar ve bu sefer onlarda kendileri için oyniyacaklar...

Tesekkürler...

Nereden
    Amasya

http://www.ligtv.com.tr/ ..........bu adreeden biizm maci göteriyormu göstermiyormu bakbilirisniz bu hafta gene göstermiyor macimizi acildimi sayfa hemen altda bakin .....bir not tabi haklilar bjk sampyionluk icin yarisiyor haklilar gösermedkde [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçi kesin almamiz gerek. gökdeniz ve erdinç in olmamasi fark etmez,dikkatli oynarsak maçi rahat aliriz.puan kaybina artik tahammülümüz yok

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu takim sahaya 11 kisi çikiyor ama ne hikmetse 11 kisilik oynamiyorlar.bir yerde birseyler karisiyor.maçtan önce11 kisi biraraya gelip tek yürek oluyorlarya (örnek yandaki foto)iste o birlikteligi o paylasimi maçada bir yansitsalar.hey yavrum hey,o zamanbu topice neler neler yazilirdi. ilki benden olsun:

sayisi bilinmezgollerimin attik eyvallah

bizansadabirgün kader güler güler insallah

böyle gelmis böylede gidecek üzgünüz vallah

sampiyonluk bizde hayali sizde olur insallah

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı
    umarim senol delisi i.... yapmaz ,gecen sene yaptigi gibi senol un tahriklerine kapilmayalim,..........birde erman özgür var

Senol konusunda ben de endiseliyim..o adamin akil sagliginin yrinde olmadigina %100 eminim..Trabzon'daki arkadaslar tahriklere kapilip o maymunun seviyesine inmesinler..

bi de; erman özgür B.B.Ankara da oynuyo,Sakarya'da degil[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: Berat Tekke

toshiba
    Ziyaretçi

emre toraman ile macit varmis sakarya'da. murat bolukbasi degil

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

fatih geçen maçtaki gibi saçlariyla ve hakemle oynamayi sürdürürse, karel i mecburiyetten yine sahaya sürersek ve mehmet yilmaz kendisine verilen sansi yine teperse sakarya puanini alir gider arkadasim.. mücadele etmeyen ve acik gole dönük oynamayan trabzonspor hezimete mahkum kalacaktir.. bence bazi starlarin dinlendirilmesi gerekli.. benim fikrim bu..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı casio Nickli Üyeden Alıntı
    emre toraman ile macit varmis sakarya'da. murat bolukbasi degil

macit 2.lig a katagorisi takimlarindan sariyerde oynuyor arkadaslar.Seneye de muhtemelen 2.lig b katagorisinde oynar.

bu arada 3-4 gün olmasina ragmen topic daha 3 sayfadan ibaret üylerimizde bir motivasyon düsüklügü görüyorum.hayir olsun insallah.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

zor olacak ama maci alacagiz,

kazanacaz

hic süphem yok

Nereden
    Ankara

o. lyon 7 tane atti alman sampiyonuna, adamlar gibi maçta sürekliligi saglayabilmeliyiz. Sanki her an maç 0-0miscasina. skor tabelasindan bagimsiz bir futbol oynamaliyiz, duygulari karistirmamak lazim.

ben bir taraftar olarak istiyorum ki bir Trabzonsporlu futbolcu çiksin, oyuncu olarak maçin basindan sonuna kadar görevini yapsin, sonuç galibiyet de olabilir, yenilgi de, ben o oyuncuyu ayakta alkislarim.

yok eger yenerken laubali hareketler yapan bir oyuncu görünce, daha sonra da bu sefer yenildigimiz zaman acaba "simardi mi" diye düsünceler aklima gelir ve ben o oyuncudan sogurum.

herkezi maca bekliyoruz camia yi butun stadda toplarsak tek vucut olursak herseyin hakkindan geliriz

Nereden
    Amasya

savunmaya yönükoynyacamisik galiba öyle yaziyor islah dogru deguildir gökdeniz oynamza memo koyariz

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gökdeniz'In yerine kim oynayacak? Bu önemli bir soru.

Ben sahsen Ufuk'un oynamasini isterdim ama olmayacagi için bari Memo oynasin...

Maç zor geçecek ama aliriz herhalde.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu maclar en zor maclar. Insallah 3 puani aliriz.

Nereden
    Avrupa Diğer

Futbolculari ciddiyete davet ederken bizlerde her maci ciddiye almamiz lazim onlarda bizim yazdiklarimizdan etkilenmis olabilirler bu sayfalarda bazen tahmin yaparken cok fazla ucuyoruz 3-4-5 cekeriz diyoruz! belkide sakarya macinda 5 golde atabiliriz ama mactan once 1-0 olsun bizim olsun mantigi olaya ciddi bakmamiza sebep olur. saygilar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)