Sayfa 80 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80
Toplam 1992 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 1,992 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sunar: İBB 0 - 4 TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dünki maç gösterdiki.

- iyi bir kaleciniz olduğunda maçı yarıya kazandınız demektir. İlk yarıda kalede tolga olsaydı muhtemelene yenilmiş olacaktık.

- Colman iyi oyuncu. Baştan beri söylüyordum bu maçta kalitesini gösterdi. Dahada iyi olucak

- Hüseyinsiz maç kazanamayız diyenler için dünki maç bir mesaj oldu. Yokluğu takımı pekte etkilemedi.

- Defansif anlamda zaaflarımız çok fazla farklı skora aldanmayalım.

- Tayfun kendisine yapılan eleştirileri hırs yaptığı sürece en azından mevcut takımda yerini alacaktır. Darısı diğer yerlilerin başına.

- Yattara takıma çok faydalı olduğunu 15 dakikadaki faaliyetleri ile kanıtladı. Biraz aklını başına topladı galiba.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Cevat Kol ben senin kalbine diz atmak istiyorum.
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi bi oyun değildi ama skor olarak çok iyi stadta bağirmaktan sesim kısılmış inşallah böyle devam ederiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20 yıldır gazetecilik yapıp da hala muhabir olarak kalmayı başarmak kolay iş değil. Bu forumda 15 yaşındaki kardeşlerimiz bile çok daha akıllı mantıklı şeyler yazarken bu gazeteci müsvettesini okumak inanın zoruma gidiyor. Hoş gazetede filan okumam buraya aktarıldığı için okumak zorunda kaldım.

Forum yöneticilerine bir teklifim var. Bu türden gazetecilerin yazılarını foruma aktarmamayı tavsiye eden bir başlık açalım derim.

Enerjimizi bu tip aptalca yazılara harcamayalım.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Şunu gözardı etmeyelim Trabzonsporumuza ve hocamıza birşeyler yapıldığı gayet açık.bunu hem hocamızın hemde adnanın açıklamalarından gayet net anlıyoruz.bunlar tabiki çok üzücü. sevindirici yanı ise takımın hocasıyla kenetlenmiş olması. bırakalım artık bu mantıksız eleştirileri hocada topçularda işlerini yapsın.
    Takım ve hoca, kendilerini eleştirenler(acımasızca) için hırs yapıp galip gelmek yerine,kafaları rahat olup bu taraftara güzel futbol izlettirip galip gelsin taraftar için oynasın.
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevat Kol Trabzonspor TV'de görev alırsa açıkça söylüyorum izlemem ve yönetime cephe alırım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı nemecek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MAÇIN HAKEMİ
    Isaac atılmalıydı

Pozisyonu bol maçta takdir haklarını Trabzonspor’un lehine kullandı. Müsabaka süresince faul kararlarında ve kart uygulamalarında standartı yoktu. Serkan Balcı, İbrahim Akın’ı formasından tuttu, faulü verdi ancak sarı kartı göstermedi. Kaleci Behram’a yapılan faul sonrası karşılıklı birbirini itekleyen Gökhan Kaba’ya sarı kart verirken, daha önceden sarı kartı bulunan Isaac’ı es geçmesi ilginçti. Otoritesini konuşarak kurmak istedi ancak oyuncular verdiği her karara itiraz etti. Ceza alanı içinde Cesario - Colman arasındaki mücadeledeki penaltı kararı tartışmalıydı.
    METİN TOKAT

Ben mi farklı maçtaydım yoksa bu adam mı? Anlayamadım !!!
    Bizce de Fatih Tekke'nin senin gözlerinin önünde Appiah tarafından ceza sahası içinde biçilmesi penaltıydı bilmem hatırlayabildin mi, "Sayın Hakem Eskisi Metin Tokat?"
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Maç skoru pek çoklarını memnun etmedi anlaşılan,özellikle bu maçın kaybedilmesini ve Ersun Hoca'dan kurtulmak için bunu kullanmayı bekleyenleri..Trabzon'daki herkesin TS'un başarısını istediğine olan inancım her geçen gün azalıyor.Cevat Kol gibi daha nicelerinin var olduğuna eminim,ancak herhalde en cevvali bu arkadaş çıktı.Şimdi yazdıklarına bakınca neyin peşinde olduğunu anlamak mümkünde bu yolda Don Kişot gibi yanındaki yanlızca Sancho Pancho' mudur yoksa daha komplike bir fraksiyonun kalemşörlüğünü mü yapıyor onu anlamak zor.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

dün mükkemmel bi taraftarlık örneği sergiledik.sahaya ısınmaya cıkan oyuncular içinde yattarayı göremeyince eyvah dedim noluyoruz!Allaha şükür sonradan piyasaya cıktıda geldi selamını verdi.
    kalabalık olduğumuz trübün mükkemmeldi.trabzon avni akerdeki arkadaşlarımıza en az aynı tezahüratları ve takıma desteklemeye cağırıyorum.
    yalnız karşı trübündeki 3-4 bin sosyete taraftarımız neden bizden gelen tezahratlara cevap vermedi anlayaamdım.
    20 bin hep beraber o bölgeye bağırdık duymamaları imkansızdı!
    neyse böyle taraftarada ihtiyacımız varmış demek!
    bu galibiyet trabzondaki cıkarcılara ve trabzon medyasına kapak olsun kapak!..
    öyle fuzuli muhabbetten muhalif olacağınıza 1 beraberlikte hocayı kovdurmaya calışacağınıza adam gibi işinizi yapın destek olun takıma köstek değil.

Nereden
    Eskişehir

arkadaşlar o metin tokat şebeğini bende okudum.
    resmen taraflıydı.
    aynı istanbuldaki fener macını yönettiği gibi tavır takınıyor.
    nefret ediyorum senden metin tokat.istanbul yalaması herif.
    sanamı kaldı trabzonun maclarını tartışmak.her hakem insandır.saygı duyulacak şahsiyettir.sen ve cem papila insan olamazsınız.
    cünkü göz göre göre hak calansınız.
    Allah mutlaka cezanızı verecektir.

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hakem hangi maçi izlemiş acaba ben stadyumdaydım deli oldum orda ibrahim akının yere düşmesini zor bekliyodu resmen her harekti faul çaldı zaten bu sitanbul köpekleri yüzünden yıllardır şampiyon olamıyoruz metin tokat denen şahısta bunların başı heralde ...Çok ağır konuşacam ama siteye saygımdan dolayı yazmıyorum ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sen_Teksin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Sen_Teksin_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İBB maçında iyi futbol oynadığımız söylenemez. Ancak açık futbolu tercih eden bu tip takımlara karşı gol yollarında etkili olduğumuz için sonuca gitmekte fazla zorlanmıyoruz. Dolayısıyla iyi oynamasak bile kalite olarak bizden küçük takımlara karşı galip gelebiliyoruz. Ancak neredeyse yakaladığımız pozisyon kadar da rakibe pozisyon veriyoruz. Bu duruma artık bir son vermemiz lazım.

Şimdi: “Farklı bir skorla galip gelen takım nasıl olur da iyi futbol oynamaz?” diye soran arkadaşlarımız olabilir. Sorun da zaten burada… Bu soruya cevaben diyorum ki: Trabzonsporumuz kazandığı çoğu maçta kontraatak futboluyla galip geliyor. Yani kendisine karşı açık futbolu tercih eden takımlara karşı rakip kalede pozisyon bulup değerlendirebiliyor. Son oynadığımız Antep (kupa) maçını seyredenler bilir. Kendi yarı sahasında boş alan bırakmayan bu takıma karşı neredeyse pozisyonumuz dahi yoktu. Antep ne zaman ki savunmasıyla birlikte ileri hatta kalıp açık verdi o zaman Isaac ile golü bulduk. Ardından Antep maçın sonuna kadar kapalı futbol oynadı ve pozisyon bile vermeyerek galip geldi. Bu tip disiplinden kolay kolay kopmayan takımlara karşı şu an oynadığımız futbolla üstünlük kurmamız mümkün değil. Bunun birçok nedeni var. Bazıları şunlar: Öncelikle takım olarak hücuma çıkarken rakip baskı kurmasa bile sağlıklı paslar vermekte zorlanıyoruz. Çok basit pas hataları yapıyoruz. Orta alanda ayağa paslar yaparak oyun kuramıyoruz. Top bizdeyken hemen her futbolcu sorumluluk almaktan kaçarak top istemezlik yapıyor. Boş alana kaçmak, boş alandaki futbolcuyu görüp pas atmak nadiren oluyor (ibb maçında Colman’ın Tayfun’u görmesi, Gökhan’ın Colman’ı görmek istememesi neticesinde neler oluyor gördük). Set hücumuna geçtiğimizde hemen her futbolcumuz olduğu yerde durağan olarak top bekliyor. Defans ve orta saha bin bir zorlukla topu kazandıktan sonra hücum elemanlarına (Gökhan, Isaac, Umut) gönderilen toplar, duvardan döner gibi geri dönüyor ve bu nedenle gerideki oyuncular dinlenemeden tekrar bir atak yiyoruz. Dolayısıyla ileri hatta top tutamıyoruz. Buna karşın rakip defans hattı ise gayet rahat bir maç çıkartıyor. Kısaca söylemek gerekirse başta forvet hattındaki oyuncularımız olmak üzere orta saha ve defans elemanlarından beklediğimiz verimi şu anda almış değiliz.

Trabzonsporumuzda futbol adına gördüğüm tüm olumsuzluklara rağmen galip geldikten sonra beni en çok sevindiren şey Ersun hocanın: “Eksikliklerimiz var” demesi. İnşallah hocamız bu eksikleri iyi tespit edip çözüm yollarını bulur. Takımda özellikle futbol adına görülen olumsuzlukları minimuma indirir.

Bu arada şunu hatırlatmak istiyorum. Trabzonspoumuza verilen seyirci desteği çok önemli. İBB maçında da gördüm ki seyirci, takımı müthiş bir şekilde ateşliyor. Aynı zamanda rakip takım üzerinde de baskı kuruyor. İnanın futbolcularımızın rakibe müdahale tarzı bile değişiyor (daha cesur oluyorlar). Daha çok koşuyorlar, hırs yapıyorlar, maça motive oluyorlar. Onun için Trabzondaki memur sınıfından oluşan seyircimize çağrıda bulunmak lazım. Allah aşkına biraz sesiniz çıksın. Size meşale yakın, sahaya atlayın demiyoruz. Diyemeyiz de… En azından Trabzon Trabzon diye tempo tutun. Top rakip takıma geçtiğinde ıslık çalın. Çekirdek yerken bile bunları rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sezon Trabzondaki seyirciyi görünce diyorum ki keşke takımımız evinde oynayacağı tüm maçları İstanbul’da oynasa. İstanbuldaki seyirci desteğiyle Trabzonsporumuzun maç kaybedeceğine ben inanmıyorum. En azından sahada ölü gibi hareket edeceklerine hiç ihtimal vermiyorum. Trabzondaki kardeşlerim alınmasın ama dün İBB maçında bir kez daha gördüm ki İstanbudaki seyirci Trabzondaki seyirciden daha heyecanlı, takımını iyi ateşliyor, takımıyla bütünleşiyor. Darısı Avni Akere gelen seyircimizin başına diyorum. İnşallah bundan sonra evimizde oynayacağımız maçlarda Avni Aker stadında o eski güzel atmosferi görürüz. Taraftarımıza bu noktada çok önemli görevler düşüyor.
    Aman Ersun Hocam. Çok Önemli Bir Maç Trafiğine Giriyoruz. Son basın Toplantınızda "Rakip Takımların da Pozisyonlarının Olması Doğal" Manasında Bir Demeciniz Oldu. Evet Rakip Takım da Gol Pozisyonuna Girebilir Ancak ibb Maçındaki Kadar Olmamalı. Sonra Altından Kalkamayız Bu Gol Pozisyonlarının. Sizden İcraat Bekliyorum Artık. Haftalardan Beri Defansın Kötü Olduğunu Söylemeyen Kalmadı. Ama Hâlâ Bir Düzelme Göremedik. Nedenler Neyse İyi Tespit Edilip Çaresine Bakılmalı Diyorum...
    Konu Halit Aydın tarafından (04.11.2008 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diğer maçlarda atamadığımız golleri bu maçta attık.Yattaranın ortası sonucu gökhanın attığı gol gibi kanat organizasyonlarını çok artırmalıyız.Defans çok öne çıkıyor.İbb nin kaçırdığı üç net pozisyonda 1-3,2-4 gibi yakalanmışız.bu olmaz.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yazısını (maalesef) okuduktan sonra kanaat getirdim ki; 10 yaşındaki bir çocuk bile cevat koldan daha iyi bir gözlemcidir. Bir takım ancak bu kadar kötü analiz edilir ve bir insan objektif olmadığını bir yazısıyla ancak bu kadar belli edebilir.

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aynı hızla..

yahu ben trabzona 1 kere gittim hayal meyal hatırlıyorum
    takdirinizdir ki insanları tanıma fırsatım olmadı
    fakat şehrimdeki trabzonlular atik haksızlığa meydan bırakmayan insanlar
    provokasyona gelmeyin zihniyeti hepimizi esir almış
    artık geleceksek gelelim bir eylem veyahut stadda bir tepki olsa kötü mü olur yoksa düşünülüpte yapılmadı mı?

Yıldız oyuncular sizin önünüze geçmemesi için fotoğraf,açıklama yapmalarını bile
    yahu bu nasıl bir cümledir
    bu insan evladı nasıl bir gazeteci
    ben sözel öğrencisi olarak gelecekte bu adam ile aynı mesleği paylaşmak istemiyorum...
    bir de maaş alıyorsa vay haline ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)