Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 326 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beklentileri Yükseltmeyelim

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Beklentileri Yükseltmeyelim

Arkadaşlar yeniden bir yapılanma içindeyiz.Bu sene ki hedefimizi iyi koymamız gerekiyor.Bu sene hedefimiz Avrupa kupalarına gitmek olmalı.Bu yazıyı özellikle Antep maçından önce yazmak istedim.Bugün Antep maçını kazanabiliriz.Ama ilerdeki haftalarda beklentiyi yükseltip,Gs maçı gibi bir kaybedince çok geri gidiyoruz.Gerçekten bu sezon müthiş bir başlangıç yaptık.Gs maçı öncesi beklenti o kadar yükseldi ki ;maçı kaybedince camiada çok büyük moral bozukluğu oluyor.Yönetim bunu Sezon başında yapıyordu.Sonra takım iyi gidince sustular.Ama zararını Gs maçında gördük.evet biz şampiyonluk yürüyüşüne başladık.Ama bu yürüyüşün başındayız.

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sana bu konuda sonuna kadar hak verıyorum ozellıklede turkıye kupası macları basladıgında cok fazla fıre verme ıhtımalımız cok yuksek ewet mac kazanıyoruz ama soyle bır takıma bakarsınız ıstedıgımız performansta oynayan futbolcu cok az hucum yonumuz cok formsuz ve eksıklerımız gercktende fazla oyuzden bukadar umutlu olmak bızı hayal kırıklıgına goturebılır cunkıbız ne zman sampıyonluk kaybetsek takımımız en az 5 yıl super lıgden sılınıyor orneklerını tek tek yazmama gerek yok sanırım bu sefer oyle yamayalım ılk defa sabırlı olalım ve cocuklara guvenelım saygılar
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim baklentim hiç bir zaman yüksek değildi ama takımların böyle kötü olması bu havayı bende ve herkeste yarattı galip gelseydik mesela böyle bir başlık olmazdı inşallah bir daha fırsat tepmeyiz

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene takımı ilk 3'ün içinde görmek istiyorum...

Seneye en az Türkiye Kupası...

3 sene ise bütün kupalar...

EĞİTİM ŞART!!!

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu forumda kendi kendimizi gaza getirdik gecensenenin kadrosndan 4 oyuncu var ilk 11 de biz şampiyonluktan bahsemeye başladık ne kadar yükseğe uçarsak yere çklışımız o kadar sert olur dedik ama iş işten geçmiş değil yorum yazarken ayaklarımız biraz yere basarsa sonuç daha iyi olur
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Mahmut Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

bu başlığa muhalefetim benim TRABZONSPORdan beklentim hep aynıdır şampiyonluk. evet yeni bir oluşum içindeyiz ama bakalım şu rakiplerimize bir iki eksiğimiz haricinde daha iyiyiz.onuda devre arasında giderirsekki inşallah gidereceğiz 96 dakinden daha iddialı durumda oluruz.

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un şampiyonluktan başka bir beklentisi olamaz. Bu çok anlamsız bir başlık.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ligde biz olamayacaksak kim şampiyon olacak, kim bu sene bizden daha iyi. Lütfen kendimizi küçümseme hastalığından vazgeçelim.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Bu başlık "7, 7, 7" diye haykıran diğer başlık ile çelişmiyor mu?

Ayrıca böyle bir başlığa da gerek yok ki..

Ne yani? Her oynanacak maç öncesinde "Zaten amacımız şampiyonluk değil ki. Yensek de olur, yenmesek de" diye düşünerek bu başlığa girip yorum mu yazacağız

Garip..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Nereden
    İstanbul

beklentim hep yüksek oldu.. hepte öyle olacak..

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Beklentilerimizi dahada yüksltelim.Biz büyük takımız.Her zaman amacımız zirvede olmaktır.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gs maçından sonra camiada büyük bir üzüntü olduğu doğru fakat sadece bu sezon için geçerli değil ki.Biz bütün maçlara kazanmak için çıkıyoruz.Kaybedince de dolayısıyla üzülüyoruz.Hedeflerimizi daima yüksek tutmalıyız bence.
    Yaşamak Direnmektir!

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

9 numaralı mesajla aynı fikirdeyim.
    777 deyip sonra böyle konuşmak olmaz.
    ya o ya öbürü.
    bence 777.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonspor sahaya çıkaracak 11 kişi buluyorsa trabzonspor için en azami başarı türkiye şartlarında şampiyonluktan başka birşey değildir.şerefli ikincilikler gönüllerin şampiyonu olmak kendi adıma istemedğim bişeydir.trabzonspordan beklenti hep yüksek olmalıdır hiç düşmemecesine yüksek olmalıdır.
    lütfen bu kayseri sivas taraftarı düşüncelerini bırakalım kendi kendimizle uğraşmayalım bu aralar dikkatimi çekti forumda özeleştiri yapmaya çalışan arkadaşlar özeleştiri yerine eziklik psikolojisi içine girmişler lütfen .bu başlıkda büyük trabzonspor taraftarına bence yakışmıyor .

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Futbolcular-Teknik Heyet-Yönetim zaten tek yumruk olmuş durumda. Tek yumruk olamayan tek şey tribün. 20.000 kişinin kafasında ayrı kadrolar ve ayrı oyun sistemleri var. Her taraftar istiyorki ben söyleyeyim Ersun Hoca uygulasın. Her taraftar istiyor ki hiç gol kaçmasın maçlar 5-0, 6-0 bitsin. Kimse geçensene küme düşme hattından binbir güçlükle sıyrıldığımızı hatırlamıyor. Kimse önümüzdeki 6-7 senenin şampiyon kadrosunun temellerinin atıldığının farkında değil. Ve hiç kimse bunun 2-3 ay içerisinde ancak bu kadar başarılabileceğinin de farkında değil. Yıllarca yanyana oynamış güçlü kadrolar yerlerde sürünürken, biz ligin zirvesine yapıştık kaldık bunun da farkında değiliz.

Bu takıma yazık etmeyelim. Ligin 2. yarısında muhteşem olacağız inşallah. Şimdilik iyi idare edelim yeter.

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu arada Rıdvan Dilmeni takip ediyor musunuz?

TS a GS maçından sonra verilen 50.000 YTL ceza için TFF nunu yerden yere vuruyor.

Önce BJK-Sivas maçında sahaya müdahale eden BJK taraftarları için "içlerinde bordo-mavi" forma giyen birini gördüm galiba, TFF TSa ceza vermeli diyerek dalga geçti.
    ,
    Sonra FB-Bursa maçında Edu'nun yaptığı hareket sonrası "Edu FB formasının altına bordo-mavi forma giyiyor olabilir" dedi.

Bizim Trabzonlu yazarlardan yorumculardan tık yok ama Rıdvan TS a verilen uyduruk cezaları kafaya takmış anlaşılan. Bu tip düzgün adamlara en azından teşekkür etmeli, bizim uyuyan kazmaları da durumdan haberdar etmeliyiz.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar biz "hedefimiz şampiyonluk değil" dedikçe hakkımız iyice yeniyor,elalem ellerle gol atmaya başladı yine,her maçta 3-5 atağımız ofsayt diye kesiliyor,tabi ki de hedefimiz ve beklentimiz şampiyonluk.Biz olmayacağız da Eskişehir'in dörtlediği gs mi olacak?..Forvetimiz az becerikli olsaydı,kalecimiz her kaleye geleni yemeseydi daha 8.haftada kopmuş gidiyor olacaktık.Tolga ve Gökhan çok yanılttı bizi bu sene şu ana kadar.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıdvanı tebrik ediyorum, ve diyorum ki, bu sene neden olmasın-olmazsa da olsun mantıgında olmak lazım. Yeni kurulan bir takımız, gerçekçi ve adaletli olmak gerekirse, emege haksızlık olur. Ama devre arasına kadar min. kayıpla varabilir ve devre arasında FORVET VE OYUN KURUCU bulursak, o zaman 777 BOEING oluruz))
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle Arkadaşlar bu takım lig sonunda İlk 5 İçinde yar alır bunu kimse yadırgamasın zaten şuanda ki kadrodan şampiyonlık beklemek çok abes kaçar hem kadro yeterli değil hemde futbolcular bunun olacağına inanmıyorlar. 3.4. ve 5. Sıralar gelecek için iyi yerlerdir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Rahman Gümüş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Ne olursa olsun bu sezon ilk 3 te bitirmeliyiz.Tabiki şampiyonluk istiyoruz ama bu sezon ilk 3 te bitirirsek te başarılı olmuş oluruz.Gelecek sezona şampiyonluk parolasıyla çıkıp istediiğimizi elde ederiz
    Bizde ki aşk mum ışığında göz göze değil; Meşaleler altında omuz omuzadır!!!

bordomaviii61

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart şampiyonluk

Valla arkadaslar kimse kendini kandırmasın. Ben kendi beklentimi açıkça söyliyeyim
    "Ş A M P İ Y O N L U K" bunun dışında bir beklentim yok 24 yıl oldu hep beklenti hep beklenti.Artık canımıza tak demiş bunun lami cimi yok Kendi sahanda maç kaybetmeyeceksin. Rakiplerinin puan kaybettiği hafta da sen pu an kaybetmeyeceksin.

İsteyeceksin , savaşacaksın , mücadeleni edeceksin ve eze eze "Ş A M P İ Y O N" olacaksın.
    Valla bilmiyorum kimin beklentisi yok. benim tek beklentim "ŞAMPİYONLUK" Türkiye kupasını bile istemiyorum yeterince almışız alamayanlar alsın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim çok büyük beklentimiz yokki zaten....

şampiyon olalım yeter
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzonspor un hedefi her zaman şampiyonluktur. Asıl yapılması gereken hedefi küçültmek değil ikinci ya da üçüncü olunduğunda her şey bitti deyip bir daha başa dönmek...Zor olan bu anlayışı kırmaktır. Zordur ama elzemdir vesselam
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim çok büyük beklentimiz yokki zaten....

şampiyon olalım yeter
    Haksızmıyım Faik abi , Biz demiyoruzki gidin UEFA kupasını alın. Bizim tek beklentimiz Şampiyonluk her sene olduğu gibi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğru diyorsun; inter toto ya gitsek yeter, şurda 2 senedir şampiyon olamıyoruz, ne olacak?
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)