Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 190 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÝBB Maçýnýn Günü veya Saati Deðiþmeli mi?

hakan_sen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart ÝBB Maçýnýn Günü veya Saati Deðiþmeli mi?

Arkadaþlar
    9. Hafta Ýstanbul'da oynayacaðýmýz Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat) maçýnýn federasyon tarafýndan 1 Kasým Cumartesi saat 15.00 olarak belirlendiðini üzülerek öðrendim. Malumunuz Ýstanbulda yaþayan biz Trabzonspor'lular olarak takýmýmýzý seyretme imkanýmýz çok az. Geçen haftaki GS maçýna bilet dahi bulamadýk. Bilet bulup rahat gideceðimiz bir maç olan ÝBB maçýnýn Cumartesiye alýnmasýný kýnýyorum. O gün çoðumuz iþte oluyoruz, gitmemiz namümkün.. Ben þahsen bu maçýn Pazar gününe alýnmasýný çok istiyorum. Benim gibi düþünen binlerce kardeþimin olduðunu biliyorum.
    Yönetimimize bu derumu bildirerek maçýn saatini deðiþtirebiliriz.

Maç pazara alýnsýn Olimpiyat dolsun...
    Sevgi güzellik ister güzellik emek, güzellikten de deðil gülüm yürekte ateþ ister...

orhan cerrah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

ArkadaÞlar hep bÝrlÝkte bastiralim adamlar gÖvde gÖsterÝsÝ yapmamizi ÝstemÝyor maÇin mutlaka pazar gÜnÜne alinmasi gerekÝyor.neden 11. Hafta gs Ýbb maÇi pazar 19 da ÞerefsÝz bunlar

.....
    Ziyaretçi

Bencede bu maçýn pazar olmasý gerekir. Bize yapýlan oyunlardan birisi diye düþünüyorum....

Sadullah KAPICIOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu maç hakikaten önemli. Tarih ayný kalabilir bence ama saat deðiþtirilmeli.
    Þafak olmuþ comolokko

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Antep macina ozaman sadece 2 gün kalir,bizim Türk takimlari 3 günde iki mac yapmaya alisik degil...

ugurTS1989 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

evet pazar olsunnnnnnnnnnnnnnnn sabah 09:30 da býle olsa fulll ceker stadddddddddd
    Konu ilhan tarafýndan (23.10.2008 Saat 19:01 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Bozuk Türkçe hatalarý düzeltildi. "v" yerine "w" kullanmayýnýz lütfen!
    Ýstanbul Yalakasý Degil Memleket Sevdalýsýyýz...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVÝn'LÝ...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

cumartesi saat 15 de okadar abartmaya gerek yok...hersey istenildigi gibi olmaz...

sonucta stada gelecek 50 bin kisi vardir ISTANBUL`da...

ayrica daha sonra kupa maci var carsamba günü antepde...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Böyle bir deðiþiklik yapýlacaðýný düþünmüyorum. Bizim maçý Pazar'a almalarý için, FB yada GS'nin Pazar günkü maçlarýndan birinin Cumartesi'ye alýnmasý gerekiyor. Eðer onlarýn maçý Cumartesi'ye alýnýrsa, Türkiye Kupasý maçlarýnýn da Perþembe'den Çarþamba'ya kaydýrýlmasý anlamýna geliyor. O yüzden unutalým bence...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

mechanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Trabzonspor yönetiminin hatta Ý.B.B. yönetimininde federasyona bu yönde deðiþiklik yapmasý konusunda talepte bulunacaðýna eminim. Ý.B.B.'de maçtan çok daha fazla olacak olan gelir elde etmek isteyecektir. Yoksa nerde bulacak o 60 bini aþkýn taraftarý bi daha...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yildirim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cumartesi saat 15 de okadar abartmaya gerek yok...hersey istenildigi gibi olmaz...

sonucta stada gelecek 50 bin kisi vardir ISTANBUL`da...

ayrica daha sonra kupa maci var carsamba günü antepde...
    Almanyadan öylemi gözüküyor hemþerim!
    Sevgi güzellik ister güzellik emek, güzellikten de deðil gülüm yürekte ateþ ister...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

bence pazara alinmasin, cünkü cok degerli bir Trabzonsporlu Sezgin Yavuz (yani ben) pazar günü calisiyorum. ve bu isteginizi siddetle kiniyorum

saka bir yana bende isterim olimpiyatin dolmasini ama yukarda bir arkadasin dedigi gibi türkiye kupasi maclari oldugu icin bide pazar günü olan bir maci kaydirmalari gerektigi icin yapmazlar...

Halmanli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Olimpiyat bugüne kadar birtek Szymkowiak'a selam olsun istanbulspor'u 5-0 yendiðimiz maçta doldu bir de þampiyonlar ligi finalinde. Yine doldururuz.

peker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Günü cumartesi olabilir ama neden saat 15 de akþam olmasý lazým bu federasyonun varya ...

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Cumartesi iyidir. Belki ben de gelirim
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Aytaç Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Kardeþim haklýsýn millet c.tesi çalýþýyor. Bu federasyon Ýstanbul takýmlarý istedi diye çok maç deðiþtirdi ama bize gelince kural falan filan. Bence deðiþtirmezler ama ben gene de orada olacaðým ve burada fotoðraflarý sizlerle paylaþacaðým bir aksilik olmaz ise. Ama akþam olursa da 19:00 gibi bence stadýn büyük bir kýsmý dolar.

BÝZE HER YER TRABZONNNNNNNNNNN

Nereden
    Ýstanbul

Herkes bir þey isteyince federasyon hemen yerine getiriyor (misal ibb-bjk). Bizimkisininde saati makul bir saate çekilebilir.

peker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kardeþim o saatte maç olmaz burda herkes çaliþiyo o gün en azýndan öðlene kadar akþam 19 olursa tam olur federasyona mail atalým telefon edelim deðiþtirsin þerefsizler ...

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Abicim napýp ne edip bu maçý pazar günü'ne alýnmalý. Cumartesi günü çoðu insan çalýþýyor nasýl gideceðiz maça?

Yönetimimizin bu iþe el atmasý lazým. Trabzonspor'lu yöneticilerin istanbuldaki taraftarlarýný düþünmesi lazým kaç defa böyle maç izleme imkaný bulacaðýzki? Bulduðumuzuda elimzden alýyorlar.

Manyakmý ne bu Federasyon.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Aslýnda benim tam hayal ettiðim tarihte. Öðrencilerin hemen hepsinin istediði tarih bu olsa gerek. Sonra þehir dýþýndan gelecekler için de çok iyi bir tarih. Pazar akþamý olsa gelenler nasýl geri dönecek. Ben beðendim tarihi yani.

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý peker61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim o saatte maç olmaz burda herkes çaliþiyo o gün en azýndan öðlene kadar akþam 19 olursa tam olur federasyona mail atalým telefon edelim deðiþtirsin þerefsizler ...
    Aynen katýlýyorum cumartesi gece 24:00 olsa bie giderim ama en uygunu 19:00 yada 20:00 bence 20.00 daha uygun

Furkan Dündar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Pazar veya Cumartesýye Býr sey dýyemeyecýgm ama

15.00 e Yuh derým sadece

su macýn saatýný ne yapýp edýp degýstýrmek lazým

Tabý pazar Olursa da Cok Guzel Olur

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslýnda benim tam hayal ettiðim tarihte. Öðrencilerin hemen hepsinin istediði tarih bu olsa gerek. Sonra þehir dýþýndan gelecekler için de çok iyi bir tarih. Pazar akþamý olsa gelenler nasýl geri dönecek. Ben beðendim tarihi yani.
    Ben çoðunluðun sizin gibi düþündüðünü sanmýyorum. Ýlla pazar akþam olsun demiyoruz. Pazar saat 15:00 olsa fena'mý olur.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sen_Teksin_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

Bu maçýn günü deðiþtirilemese bile en azýndan saati deðiþtirilebilir. Ben de maçýn Pazar günü olmasýný isterim ancak yukarýda da belirtildiði gibi Trabzonspor daha sonra Antep deplasmanýna gidecek sanýrým. Dolayýsýyla teknik heyet ve yönetim maçýn hangi gün yapýlmasýný uygun görüyorsa ona göre hareket etsin derim.

Eðer maç Cumartesi yapýlacaksa mutlaka ama mutlaka saati deðiþtirilmelidir. Benim kanaatim maçýn baþlama saatinin 18:00 veya 19:00 olmasý maça daha fazla seyircinin çekilmesi adýna uygun olacaktýr. Artýk gerisini hasýlatý elde edecek olanlar düþünsün...

Guroni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle bir deðiþiklik yapýlacaðýný düþünmüyorum. Bizim maçý Pazar'a almalarý için, FB yada GS'nin Pazar günkü maçlarýndan birinin Cumartesi'ye alýnmasý gerekiyor. Eðer onlarýn maçý Cumartesi'ye alýnýrsa, Türkiye Kupasý maçlarýnýn da Perþembe'den Çarþamba'ya kaydýrýlmasý anlamýna geliyor. O yüzden unutalým bence...

Ozaman geç saate alsýn maçý saat 21:45'te olsun günü belki deðiþtiremezler ama saatini deðiþtirebilirler. Bu saatede gelemeyiz denmez.

Furkan Dündar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

eved gün deiþmiyorsa BiLe

saati deðiþtirsinler

en uygunu 19.00 bnce ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)