Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 179 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Efsanemize muhtesem karsilama....

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gidin takimimizi destekleyin Trabzonlu arkadaslar.Bunu kendiniz için yapmazsaniz bari biz disaridaki BMN'liler için yapin.

LÜTFEN!!!

Nereden
    Amasya

noldu akrsildinizmi olmadiysa bmn gidib bir akrkadasin deii gibi ciicek morla vermeye gidin lütfen[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Sonuç...

Karsilama oldu mu, futbolculara çiçek verildi mi? Yoksa, düsünce de mi kaldi?

galiba du$uncelerde kaldi malesef

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birakin karsilamayi,,hala BMN-Trabzondan herhangi biri cevap yazmaya tenezzül etmemis...[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

arkadaslar tabi ki beklenmeyen ve biraz da saibeli bu maglubiyet hepimizi fazlasiyla uzdu. ama bu siteden bu sayfalardan hep bagirmadikmi konusmadikmi hepdestek tamdestek diye. varmi simdi takimi yari yolda birakmak. bencede karsilayalim.

Nereden
    Balıkesir

belki takim geldi ama en azindan bir dahaki deplasmanlarda karsilayalim. birakmak yok...

Madem karsilamakta geciktik BMN/Trabzon ilk antreman yarin(08.03.05) saat 16:00'daymis.hem takimin morali yerine gelir hemde ne olursa olsun destegin yanlarinda oldugunu bilirler. bide sakarya maçinda tribünler dolarsa varsa Istanbul çikartmasida bizi kimse tutamaz...

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bir Trabzonlu Bmn olarak bu basliktaki hava alani karsilamasi yapilamadigi için üzgünüm ama takim gelisi ne resmi sitede ne bir yerde belirtilmedi.Biz Ktu ins sinifi olarak 20 kisi yrn idmana çikacagiz[img]smileys/smiley1.gif[/img].

Araba bende olursa BMN ten bir de çiçek getirmeyi düsünüyorum sizlerin ve hepimizin adina size sormadan böyle birsey yapmayi dogru bulmadim yönetici ve sizlerin acil cevaplarini bekliyorum..

Çiçege birseyde yazilmali mi bilmem söyleyin ben ezikleri tutanlari bile yrn idmana zorla getirecem[img]smileys/smiley36.gif[/img]cevap bekliyorum

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yrn 20 kisi ile idmana çikyoruz BmN olarak bir çiçek almayi düsünüyoruz ama sizlere sormadan böyle bisiy yapmayalim dedik çiçege yazi vb. bisiy olsun mu?Acil yorum bekliyorum yöneticilerden de sizden de

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    maçtaydik.. szymkoviak maç sonu tribün önüne gelip bizi alkisladi. .biz de onu ve tüm takimi.. ve trabzon trabzon tezahürati esliginde yolladik içeri futbolculari.. szymkoviak ve tolga kadar herkes mücadele etseydi bugün maçi çok farkli alirdik.. ama olsun.. bundan baska Trabzonspor umuz yok.. soguktan titreyerek izlesek de maçi, yenilsek de alkislarla ugurladik biz antepten.. ve alkislarla karsilansin trabzonda..

Evet arkadaslar,zaman Efsanemize sahip çikma zamanidir.Savas(Analyzer) her zaman ki gibi çok anlamli bir baslik açmis. Ben de maçtaydim,oradaki 400-500 taraftarimiz yenilmemize ragmen takimi alkislayarak ugurladi,en ufak bir küfürlü tezahüratta bulunmadi.Antep'de lokantaya gittik,hangi Antep'liye sorsak 3 Istanbul takimindan birini tutuyordu,hiç biri kendi takimina inanmiyordu.Hatta bize ayrilan kale arkasi 3 ytl kendilerine ayrilan yer5 ytl diye,2 ytl için takimlarini satip bizim aramizda maç izleyen Anteplilere bile sahit olduk. Tüm bunlari görünce Trabzonsporumuzun ve cefakar taraftarimizinbüyüklügünü bir kez daha fazlasiyla anladim. Trabzon'daki taraftarimizin da gerekeni yapip futbolcularimizi bagrina basacagindan hiç bir süphem yok,inanin biz en büyügüz...

Alıntı MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alıntı

Yrn 20 kisi ile idmana çikyoruz BmN olarak bir çiçek almayi düsünüyoruz ama sizlere sormadan böyle bisiy yapmayalim dedik çiçege yazi vb. bisiy olsun mu?Acil yorum bekliyorum yöneticilerden de sizden de
    Karta birsey yazilmak istenirse bence en güzeli "Sonuna kadar, hep birlikte!" olur. Hem sitemizi ifade eder ve en önemlisi çok manali olur. Haydi arkadaslar gösterin kendinizi.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hopsera61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar tabi ki beklenmeyen ve biraz da saibeli bu maglubiyet hepimizi fazlasiyla uzdu. ama bu siteden bu sayfalardan hep bagirmadikmi konusmadikmi hepdestek tamdestek diye. varmi simdi takimi yari yolda birakmak. bencede karsilayalim.

kardes yamuklarin kullandigi slogani eklemen beni rahatsiz ediyor.

kullanmasak dikkat etsek - kendi sloganimizi kullansak cok daha hos olmazmi ?

hep birlikde - sonuna kadar

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bir Trabzonlu Bmn olarak bu basliktaki hava alani karsilamasi yapilamadigi için üzgünüm ama takim gelisi ne resmi sitede ne bir yerde belirtilmedi.Biz Ktu ins sinifi olarak 20 kisi yrn idmana çikacagiz[img]smileys/smiley1.gif[/img].

Araba bende olursa BMN ten bir de çiçek getirmeyi düsünüyorum sizlerin ve hepimizin adina size sormadan böyle birsey yapmayi dogru bulmadim yönetici ve sizlerin acil cevaplarini bekliyorum..

Çiçege birseyde yazilmali mi bilmem söyleyin ben ezikleri tutanlari bile yrn idmana zorla getirecem[img]smileys/smiley36.gif[/img]cevap bekliyorum

hah kocum sen boyle ol canimi ye benim....yaniniza fotograf makinasi falanda alin burda yayinlarsiniz.....

durdugunuz hata hads toplanin bugun ve yikin o idmani[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya

Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı

Karta birsey yazilmak istenirse bence en güzeli "Sonuna kadar, hep birlikte!" olur. Hem sitemizi ifade eder ve en önemlisi çok manali olur. Haydi arkadaslar gösterin kendinizi.

bu slogani yazalim bence[img]smileys/smiley32.gif[/img]

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bence de sonuna kadar hep birlikte !çok anlamli olur

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takim karsilanmadi.

Takimi karsilamakla meshur olan Selim Dogan bu sefer uyuya kaldi herhalde. Bu takima iyi günde herkes detsek olur bize lazim olan kötü günlerde takima sahip çikacak bilinçli taraftar kitlesidir.

Nereden
    Siirt

düsüncelerinde çok haklisin.kisitli imkanlarla büyük isler basaran bir takimimiz var onlarla ne kadar gurur duysak azdir

TAKIMIN DETSEGE IHTIYACI OLDUGU SU GÜNLERDE ONLARI YALNIZ BIRAKMAMALIYIZ ARKADASLAR...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bencede ayip olmus karsilamamak ,yakismaz selim dogani uyandiran

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kimsede mi yokmus trabzonda

Eeee? Antrenmana da mi gidilmedi?

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Edited by: olimpus

arkadaslarr ben havaalanina 20 tanee kaplan gibi ts li getircem sadece biz yeterz bu havaalanini inletmeye ama takimimizn hepinize ihtiyaci var hepinizi bekliyorzz biz yaklask 50 tane mesale aldkk havaalani trabzonmzn buyukluugun gorcek

bizde arkadaslarla gelcez 6 7 kisi istanbul inlicek en buyuk trabzon dieeee mesala alan getiririz bulursak abilerimiz bize yardimci olur icerde zatn gun birlik gunu!bordo-mavi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)