Sonuç: Proje Aşamasında Olan Stad ve Komplekslerin Yapılabileceğine İnanıyormusunuz ?

Katılımcı sayısı
788. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet İnanıyorum

261 33.12%
  • Hayır İnanmıyorum

527 66.88%
Sayfa 1 Toplam 326 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8140 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stadyum Projesi... (1)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Stadyum Projesi... (1)

DEV PROJE...
    <TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=611 bgColor=#ffffff><T><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom width=1420>

Trabzonspor, A.Aker'in tapusunu alip, dev bir projeyi hayata geçirmeye hazirlaniyor. Devletin sezon sonuna kadar stadlari kulüplere satma düsüncesi dogrultusunda harekete geçen Yönetim, A.Aker'i satip alip, bir anlamda yeni bastan yaratmayi planliyor. Lig bitmeden A.Aker'in tapusunu almayi planlayan Yönetim, burayla birlikte Yavuz Selim'i hatta Orman Evleri'ni içine alan alana modern bir stad insa etmek istiyor.
    1 YILDA BITIRILECEK
    Yönetim, tapuyu alirsa lig bittikten sonra hemen A.Aker projesini hayata geçirerek, stadi yikacak. Yeni stadi 1 yil içerisinde bitirmeyi planlayan Trabzonspor'un A.Aker projesi 30 ila 40 milyon $ malolacak. Bu paranin büyük bölümü sponsorlardan karsilamayi düsünen Yönetim, bir kismi içinse borsaya girildikten sonra borçlarin temizlenmesinin ardindan kasaya girecek yaklasik 10 milyon $'i kullanacak. Stadin altinda büyük bir otopark, sinema salonlari, alisveris merkezleri v.s olacak.
    YILLIK GELIR 5 MILYON $
    Trabzonspor, bu dev projenin tamamlanmasinin ardindan hem 30 bin kisilik UEFA kriterlerine uygun modern bir stad kazanirken, bunun yaninda stadin altinda yeralacak ve kiraya verecegi yerlerden de yillik kasasina yaklasik 5 milyon $ girecek. Yönetim, Y.Selim'in yikilacak olmasi nedeniyle amatörün magdur edilmemesi için Trabzon Belediyesi ile görüserek sahildeki dolgu alanlarinda yeni sahalar yapilmasi konusunda fikir birligine vardi.
    GELECEGIN PROJESI
    Baskan Yardimcisi Sitki Hacisalihoglu, A.Aker projesinin stadin tapusunun alinmasindan hemen sonra harekete geçirmeyi planladiklarini ifade ederek, "Burayi Trabzon'un yeni merkezi haline getirip hem kulübün hem de çevrenin kazanmasini saglayacagiz. Ve büyük gelirlerin yaninda modern bir stada kavusacagiz. A.Aker'i UEFA kriterlerine uymasi için yilda 500-600 milyar harciyoruz ama yine eksikleri çikiyor. Borsa ile birlikte bu proje Trabzonspor için çok önemli" dedi.
    HERSEY TRABZON IÇIN
    Hacisalihoglu, borsayla birlikte Trabzonspor'un borcunun bitecegini ve kasasina yaklasik 10 milyon $ daha girecegini belirterek, "Bu parayla kulübe gelir getirici yeni projeler üretecegiz. Trabzonspor Vakfi kurulmak üzere. Bu sayede alacagimiz arazi ile Trabzonspor Koleji yapacagiz. Istanbul Kartal'daki benzin istasyonunu kiralanmasi ile ilgili islemlerde bitiyor. Buradan kasamiza yaklasik 2-3 milyon $ girecek. Çimento fabrikasina da talibiz. Burayi nasil en iyi sekilde degerlendiririz düsüncesindeyiz. Biz Trabzonspor katki için çalisiyoruz, herkesten de destek bekliyoruz" dedi</TD></TR></T></T></T></TABLE>

(KARADENIZ GAZETESI 05.03.2005)

ARKADASLAR BU PROJEYLE BIRLIKTE HEM SIK BIR STADYUMA HEM DE BÜYÜK BIR GELIRE SAHIP OLURUZ...

Edited by: Emorfo

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kesinlikle gerekli olan birsey...

yönetim süper calisiyor...

herzaman destege devam !!!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Belçika

Okurken insanin ici kipir kipi oluyo ne diyelim INSALLAH OLUR!

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok güzel stadimiz zaten eski yenilenmesi gerek

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cok güzel inschallah evdeki hesap carsiya uyar.

nedense borsa dan elde edilecek gelirlerde tedirginim.

Sanirim bu konuda yetersiz bilgim oldugundandir :-)

Stadin yapimina TS taraftari nasil destek olabilir: En iyi yol yeni stada ait 2 veya 3sezonluk kombinelerin pesin alinmasidir veyahut 1 yil içine taksitlendirilmesidir. Yani kulubünü sahiplenmis TS taraftarinin 2 veya 3 yil sonra izleyecegi maçlar için simdiden ödeme yapmasi anlamina geliyor bu.

Atay Aktug yönetimini çalismalarindan dolayi gönülden destekliyorum, TS, Atay Aktug yönetimi ile birlikte çita yükseltiyor, bu kesin.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet atay aktug çok ileri görüslü bir kisi ve bu da trabzonsporumuza büyük katki sagliyor.stat olayi da müthis bence .çok modern bir stat olacaga benziyor ...insallah öyle olur [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

budur iste ya

kimse tutamaz kurumsallasmis bir trabzonspor'U

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu projeye nedenebilirki kelimeler yetersiz bravo baskana bizim yöneimimiz istanbul eziklerinin yöneticileri gibi kendilerine degil sadece trabzonsporumuz için çalisiyolar bu proje kapsaminda biz trabzon taraftarlari her türlü fedakarligi yapariz!! stad biraz daha büyük olsa daha iyi olur ondan sonra hem deplasman hemde ev inde kral oluruz [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dunya kulubu olmak ancak boyle koklu projelerle gerceklestirilir. Basari ondan sonra kendiliginden gelecektir.

Yalniz, eger mumkunse, uzun vadeli dusunup stadi en az 40 bin kisilik yapmak gerekir. Sadece bu gunku nufusa ve taraftar sayisina gore hareket edilmemeli. Surekli olarak stad yikip yapacak degiliz ya. En az 30-40 yil ihtiyacimizi gorecek ve Avrupa`da efsanelesecek bir stad yapilmali.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerçeklesirse çok güzel bir is yapmis olur yönetim,takipcisiyim bu olayin.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Projeler gerçekten müthis ve artik atilmasi gereken adimlar bunlar.

- 100.000 üye projesi
    - Borsa
    - Yeni stad
    - Mehmet Ali Yilmaz tesislerinin modernizasyonu ve alt yapi tesislerinin iyilestirilmesi.
    - Trabzonspor vakfi ve Trabzonspor egitim kurumlari
    - Trabzon çimento fabrikasinin alinmasi
    - Istanbul Kartal'daki Trabzonspor tesislerinde yapilan ve ya yapilacak benzin istasyonu
    - Ts Clublarin yayinginlastirilmasi ve iyilestirilmesi

Trabzonspor'umuzun gelecegi bu projelerdir bunlara bir çok proje eklenebilir. Bu projeler hayata geçirilmeli ve bunun için ne gerekiyorsa yapilmalidir. Açilacak hesaplardan taraftardan destek istenebilir ve elimizden geleni yapariz. Atay Aktug yönetiminde bu projeleri yapabilecek potansiyel fazlasiyla mevcut ve insallah gerçeklestirilir.

ins bu proje gerceklesir en cok istedigim zaten bu

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Projeler gerçekten güzel ama hayattaki gerçekler projelerdeki gibi fazla iyimser degil maalesef.Ben biraz abarti buldum yani eger ki gerçeklesirse harika hatta muhtesem olur ama projenin gerçeklesmesi için saglanacak olan kaynaklar konusunda süphelerim var. Aksi durumlar söz konusu olursa Trabzonspor engel olunamaz bir borç batagina da dürüklenebilir.

Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ayrica madem stad yikilip büyük bir stadyum yapilacak neden 30bin kisilik stadyum olsun ki? Yapilsin 50-60bin kisilik stadyum sonrada tribüne taraftar çekme fikirleri üzerinde çalisilsin.

Nereden
    Uzak Doğu

Peki bir sene nerede oynayacaz bu belli mi...?

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

stadi yikkip bir sene istanbulda oynama gibi bir sey olamaz fatih stadinda oynayalim daha iyi

Fikir güzel ama fikir üretmek yetmez icraat gerekir umutluyuz..

Nereden
    Belçika

nerede oynanirsa oynansin rize'de giresunda oynansin yeterki yeni bir stadimiz olsun!

proje eger gerçeklestirilebilirse mükemmel insallah da olur bu yönetimin bu projeyi basarabilecek güçte oldugunu görüyorum.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okuyunca okadar duygulandim ki sampiyonluk kadar özlemle bekledigim bir proje bu INSAALLAH basilir haberi bile beni müthis sevindirdi.

abi insallah olur yaa.gerçekten de trabzonun yeni merkezi olur..böylece birrtek trabzonspor degil trabzon sehride kazanir..iste böylece avrupayada damgamizi vururuz...insallah olur...

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hadi bakalim kolay gelsin o zaman... eee en büyük olmak tek büyük kalmak kolay degil. bide 30bin az degilmi biraz madem yeni yapilacak 45bin ve üstü bisey düsünülmeli bence..

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eger devlet boyle bir proje icindeyse, stadlarini kluplere uygun degerlere satmasi daha cok istanbulun 3eziklerine yarar. Ozellikle BJK (ama o yerin his satilcagini sanmiorm imar izni cikmaz) GS ise cok istanbuluinortasinda inanilmaz degerli bir yere sahip olmus olur.

Bu arada TSimiz yakin zamanda Istanbul Kartal Sahil Tesislerinin ordaki arazilerinden birinde Benzin Istasyonu acmayi planliyor. Istte yasayan arklarima benzinlerini ordan almalarini teklif edioyrum Sahsen ben ole yapcam...

Nereden
    Amasya

cok güzel ama su satdi 40 bin yada 50 icinde yabsalar daha iyi ve bir sorum olacak ts tv miz nezamn cikacak ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)