Sonuç: Proje Aşamasında Olan Stad ve Komplekslerin Yapılabileceğine İnanıyormusunuz ?

Katılımcı sayısı
788. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet İnanıyorum

261 33.12%
  • Hayır İnanmıyorum

527 66.88%
Sayfa 101 Toplam 326 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8140 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stadyum Projesi... (1)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

schalke nin stadinin zemini nerden çikay ki[img]smileys/smiley36.gif[/img]

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Yahu dolgu alanina hiç stad olurmu?Bu biraz saçma geldi bana,gerçi mühendis degilim ama bu stad, eger dolgu alanina yapilacaksa temelleri kazdiginizda(ya da kaç metre dolgu kazilacak)karsilasacaginiz manzara ne olur?diye hiç düsündünüzmü?

Ayrica zamaninda Taka gazetesinin yayinladigi projede Avni Aker, Yavuz Selim sahasi ve 19 Mayis spor salonunuda içine alan bir yikim ile bu proje anlatiliyordu.Simdi Besirlide nerden çikti?Hani Yavuz Selim'in alti otopark üstü futbol sahasi oluyordu!...

Offff off

Ahmet abi, dolgu alanina gokdelen bile yapilir, Hollandanin yarisi dolgu alani [img]smileys/smiley2.gif[/img]

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1- dolgu alanina arkadasin dedigi gibi hersey yapilir çünkü temeli kaziklarla dibe tutturuluyo istense denizin üzerinede yapilir.

2- ostadin zemini çikmiyo o anteraman sahasi arkadasim

arkadaslar stad konusunda haberi olan arkadaslar lütfen bizi bilgilerdirsin ve bu konu biraz ön plana alinsin gerekirse trabzondaki arkadaslar klübe gidip bilgi edinsin ve bizleride bilgilendirsin artik avni aker stadinin o klasik cagdisi tribünlerini görmek istemiyoruz yeni stadyumla birlilte belki taraftar profilimizde degisir

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    bu yönetim stadyum mitadyum yapamaz arkadaslar...bunlar birde iki yildiz demislerdi... simdide ellerindeki yildizlari satiyorlar!!vay benim garip taraftarim vayyyy...hala hayal kurmaya devamm

[img]smileys/smiley5.gif[/img]valla ümit ediyoruzki yaparlar stadi. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Yahu dolgu alanina hiç stad olurmu?Bu biraz saçma geldi bana,gerçi mühendis degilim ama bu stad, eger dolgu alanina yapilacaksa temelleri kazdiginizda(ya da kaç metre dolgu kazilacak)karsilasacaginiz manzara ne olur?diye hiç düsündünüzmü?

Ayrica zamaninda Taka gazetesinin yayinladigi projede Avni Aker, Yavuz Selim sahasi ve 19 Mayis spor salonunuda içine alan bir yikim ile bu proje anlatiliyordu.Simdi Besirlide nerden çikti?Hani Yavuz Selim'in alti otopark üstü futbol sahasi oluyordu!...

Offff off

Yevgili badaloglu. Ben mühendisim[img]smileys/smiley1.gif[/img]. Dolgu alana stad yapilir. Hatta sunu söyleyeyim japonyanin en büyük havaalani 2 pisti ve dünyanin en büyük yolcu peronu iledenizin üzerine yapilmis bir adada yer aliyor.

Bu tip mühendislik uygulamalari dünyanin her yerinde mevcut. Burada önemli olan ayrinti ise yapilacak dolgunun ve forekaziklarin düzgün sekilde yapilmasi.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

badal'im zaten trabzonun yol dahil, sahil diye gördügün her yer dolgu..insallah güzel bi stadimiz olacak..

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaaa bu stad isi olmayacak gibi

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya niye görünürde hiçbi somut olay yada resmi açiklama yok yönetim seçileli aylar oldu projeydi bilmem neydi sezonda bitti ama ciddi bi adim yada kararli bi açiklama göremedik yapamayacaklarsa yapamiyoruz desinler yaf artik bunaltti bu stad isi...

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bumepaf Nickli Üyeden Alıntı

Ne stadi o da ne?

Öyle birsey yok. Trabzon sehri yeni bir stadi kaldirmaz. Dogru dürüst kombinenin dahi satilamadigi bir yerde hangi parayla yapacaksin stadi? 100 ytl olan kombine bilet dahisatilmiyor. Bunda Trabzon ilinin ekonomik yapisi ile ilintili. Maça gitmeye can atan gençlerde para yok. Birakin bu hayalleri. Hiçbir altyapisi yok bu projenin. Yaparim demekle olmaz böyle seyler. Finansmani neyle saglayacaksin. Kombine satamazsin dogru dürüst sponsor bulamazsin. Ama sponsor bulunursa o farkli. Tipki Arsenalin yaptigi gibi Emirates gibi firma gelir bilmem kaç yilligina stad isim hakkini alir karsiliginda stada sponsor olur. Bence bunu Nuri ALBAYRAK becebilir. Ama dogru dürüst forma reklami alamayan Trabzonspora kim gelir sponsor olur o da tartisilir. Oraya diyorlar ki cafe açacaz 24 saat isleyecek falan. Istanbul olsa neyse orasi Trabzon. Ben kendi ailemden biliyorum. saat sekizden sonra yatar herkes. Ama kisin üniversite açik oldugunda onu bilemem. Ama uzun lafin kisasi bu isi ben olacak bir proje olarak görmüyorum. Hayal kurmak iyidir ama kurdugu hayali gerçek sanirsan iste o kötüdür.

Valla bos bos konusuyosun adamin sinirlerini bozuyosun arkadasim ya sana kalsa Avni Aker bize fazla Yavuz Selimde oynayalim dogru dürüst forma reklami alinamadigi hissine nerden kapildin? Trabzonspor basit bi takimmi ki sponsor bulamasin?Istanbulda da 40 yas üstü aileler aksam üzeri yatar disaridakiler gençlerdir..Bahsedilen kompleks nereye yapilirsa üniversiteli gençlik oraya kayar..

Bana kalirsa bu stad yapimina 3 seneye baslanamaz 10 seneyede bitmez..(umarim ben yanilirim)

Son olarak hayal kurmak güzeldir zaten elimizde bitek o var [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bosuna tartismayin güzel kardeslerim daha hoca bulamiyoruz transfer yapamiyoruz bunlari yapamayan yönetimin siz stad yapacagina inaniyomusunuz. yalandan yere birbirinizi üzmeyin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stadta olur hocada bulunur transferde olur zamanla azcik bekleyin usaklar da

Nereden
    Hakkari

Bekle bekle.... geçen seneki gibi olacak; tomas jun olayi gibi olmasinda

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

chelsea-besiktas macini bu stadta izledim..akustik hic iyi degil arkadaslar...

1-arkadasa katiliyorum bende bu statta mac seyrettim kapali spor salonu gibi, trübinler sahaya gittikce uzaklasiyor ve yukardan hicte iyi mac seyredilmiyor.

2-bu sahanin zemini disari cikiyor tam 8 saat sürüyor mactan birgün önce tekrar iceri giriyor. zemin önce asgi dogru iniyor sonrada kale arkasi trübününün altindan disari cikiyor. bu stat bir teknoloji harikasi ama cok amacli kullanilmak icin yapilmis. bizim bu stadi yapacak gücümüzde yok zaten.

3-stadin ismi konusunda paraniz varsa istediginiz gibi olur, yoksa bu statlari sponsorlar yapiyor ve belli süre isimlerini reklam olarak kullaniyorlar stadin ismi olarak .bu gecici birsey.

4-bizim icin en uygun olani kölnün stadi.fazla masrafli degil ve futbol seyretmek icin cok güzel

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nereden
    Manisa

zafer ilk resimde stadin üzerindeki ufo mu[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

4. resimdeki kosu pistleri ne öyle ondan bizdede cok var istemez kalsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

INSALLAH iyi karar verir yonetim bu aralar her sey arap sacina dondu

hoca transfer stad halledilsede rahatlasak

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar uzay mekigi mi?

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

<DIV>yukardaki stadlari uzayda bile göremeyiz bence</DIV>

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bunlar ne beeeeeeeeee kim nerde yapti bunlari

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar heralde alisveris merkezi adamlardaki kafaya yaaaaaaaa kacinci yüzyildan gidiyor bunlar

pardon hangi senedeyiz ne 2060 mi dediniz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bi araa 1,5 ay sonra baskan aciklama yapacak dediler..2 ay oldu ses yok[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Manisa

Bunlar yanlis olmasin ama (5.resimdeki staddan eminim) pekin olimpiyatlari için yapilan tasarimlar.

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

arkadaslar gündeme bunu getirdiler ama baslangiç hakkinda bilgi vermediler..en az 2 yil bu isin..öyüzden simdiden konusmanin bir anlami yok gibi geliyo bana..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)