Sayfa 11 Toplam 100 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2498 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Desteðe Devam... ÞAMPÝYON OLACAÐIZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimse kusura bakmasýn bu kaleciyle tayfunlarla filan þampiyonluk hayal..... bir kaleci her maçtada yapmazki caným.... bir maç deðil iki maç deðil....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kaleci deðiþecek artýk,Ýnþallah yeni gelen iyi çýkar.Kaleci çok önemli,yýllardýr kalemiz boþ oynuyoruz,en iyisi Petkoviç son yýllarda gelenlerin,o da vasattý.Hasagic'i,Cordoba'yý,Mondragon'u beðenip almadýk bedavaya,þimdi açalým ellerimizi,dua edelim Sylva iyi çýksýn diye.
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

mustafaction - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

sylva nýn performansýda merak konusu,tolgadan berbat çýkarsa bakýn iþe

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý mustafaction Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sylva nýn performansýda merak konusu,tolgadan berbat çýkarsa bakýn iþe
    merak etme bu takýmýn 4. kalecisi bile Tolga dan daha iyi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Faik Abi zaten bu sezon þampiyonluk beklemiyorduk

Bu sezon birþeyleri görme sezonuydu, ve hamd olsun görüyoruz. Neden bilmiyorum ama bu maçý kaybettik diye zerre kadar üzülmüyorum. Maç kaybetmeden þampiyonluk mu olurmuþ yahu; kaybedeceksin, dersini alýp ders vereceksin.

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Gol: Trabzonspor:0 – Galatasaray: 3

Toplam Þut: Trabzonspor:19 – Galatasaray: 4

Ýsabetli Þut: Trabzonspor:5 – Galatasaray:3

Ýsabetli Orta: Trabzonspor: 11 - Galatasaray :3

Faul: Trabzonspor:22 - Galatasaray : 19

Korner: Trabzonspor: 4 - Galatasaray :3

Ofsayt: Trabzonspor:1 – Galatasaray: 2

Topla oynama oraný: Trabzonspor: %55 - Galatasaray %45

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

devre arasý umarým çok iyi bir oyun kurucuda transfer ederler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faik Abi zaten bu sezon þampiyonluk beklemiyorduk

Bu sezon birþeyleri görme sezonuydu, ve hamd olsun görüyoruz. Neden bilmiyorum ama bu maçý kaybettik diye zerre kadar üzülmüyorum. Maç kaybetmeden þampiyonluk mu olurmuþ yahu; kaybedeceksin, dersini alýp ders vereceksin.
    Bencede çok beklentiye girmemek lazým. Ancak aksayan noktalarýda görüp önlem almak lazýmki þu aþamada en sorunlu yerimiz Tolga oynadýðý sürece kale gibi görünüyor.

diðer alternatifleri deneyip uygun olaný kaleye monte etmek lazým. ( biraz mekanik iþi gibi oldu galiba )
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

thelegend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý Mustafa K. Demirbaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    merak etme bu takýmýn 4. kalecisi bile Tolga dan daha iyi
    mustafa kardeþime katýlýyorum katýlmakla kalmýyorum bende diyorum ki tolga yý trabzonspor oynatmasa anadolu da kulüp bulamaz dýyorum saygýlar.....
    GZTK

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Destek ne zaman bitti ki.Dikkat edin 2 derbi gitti bile ve 8taþ bizden aldýðý 1 puanla önümüzde duruyor.

Yaþ
    45

ya biz ne zaman derbi kazanacaz merak ediyorum gs ezdi bizi resmen Kaleci Tolga zaten tam bir facia bu kadar hata yapmaz bir kaleci artýk kaleye Tony Slviyanýn geçme zamaný geldi bence

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Alýntý tamercep61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya biz ne zaman derbi kazanacaz merak ediyorum gs ezdi bizi resmen Kaleci Tolga zaten tam bir facia bu kadar hata yapmaz bir kaleci artýk kaleye Tony Slviyanýn geçme zamaný geldi bence

febe yi bekle

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Arkadaþlar,Hepimiz sinirliyiz, hepimiz baðýrýp çaðýrýyoruz ama mantýklý düþünmek gerekirse fazla takýma yðkleniyoruz, sonuçta herþeyiyle yeni bir takým, diðerleri oturmuþ kadrolarýna takviye yaptýlar, ama biz herþeye raðmen 1 kez yenildik ve 1 puan farkla 2. ciyiz, Sivas hafta sonu en kötü berabere kalýr kartalla ve tekrar lider oluruz,Þöyle bir fikstüre bakýn önümüzdeki 5 maçta seyirci üstünlüðü bizde olacak maçlar, FB maçýna kadar ben en fazla 2 puan kaybedeceðimizi düþünüyorum. Þuna inanýn ki bu takým ilk yarýyý en az 3 puan farkla lider bitirecekZaten akþam Tolga ve Tayfun hariç üstündük onlara, adamlarýn ilk ataðý 27. dakika ve gol oldu, biz sayýsýz gol kaçýrdýk.Sabredelim, hani sene baþlarken bu takýma bu sene yüklenmeyeceðiz demiþtik,KOLAY MI ÖYLE SATMAKSiz arkasýnda durmasanýzda ben bu takýmýn ilk yarýyý lider, 2. yarýyý en kötü 2. bitireceðini iddia ediyorumSAYGILARIMLA

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý GERONIMO35 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    febe yi bekle
    febeyi okadar kücük görmeye gerek yok. verilen arayi cok iyi degerlendirip yeni bir baslangic yapmak isteyecekler. malum ilk yari 16.haftada bitiyor, ikinci yar fener maciyla basliyacak.

futbolumuzun ve sistemimizin oturmasi, ve en az puan kayibiyla ilk yariyi kapatmamiz sart.

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Kesinlikle sampiyonluk icin ümitliyim. Devre arasinda 1-2 kaliteli transfer (Özer, Abdurrahman) bu yoldaki yükümüzü hafifletecektir.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    47

Sonuna kadar destek, bu sene olmazsa seneye... Zaten bu sene olursak tabiata aykiri olur.
    Yine Yeni Yeniden

A.ÝLELÝ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Medallion Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sonuna kadar destek, bu sene olmazsa seneye... Zaten bu sene olursak tabiata aykiri olur.
    Zaten TRABZONSPORUMUZ sadece tabiata deðil , bütün kurallara aykýrý bir takýmdýr..

Biz olaðan bir takým deðiliz; biz 'olaðanüstü' bir takýmýz..

BÝZ TRABZONSPORUZ....
    Sadece "TRABZONSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Galatasaray maçý sonrasý þampiyon olacaðýmýza dair inancým daha da güçlendi. 6 haftadýr düþe kalka ilerleyen takým duvara tosladý. Gördük ki sýkýntý daha çok futbolcularda. Ersun hoca Tolga ýsrarýndan vazgeçerek ilk ciddi adýmý atacaktýr umarým. Ayrýca stoperden bozma Tayfun'un probleminin oyununda deðil kafasýnda ve kýsýtlý yeteneðinde olduðunu da görecektir. Serkan bek özelliði az olsa da en azýndan hücuma çýkabilip asist yapabiliyor. Forvet mevkiinde de 7 haftadýr uyumsuz görüntü veren Umut Gökhan ikilisini haþlayacaðýný düþünüyorum. Isaac'li bir kan deðiþikliði iyi gelebilir. Heyecandan topu sýk sýk ayaðýna bulaþtýran Selçuk'daki form düþüklüðü de iyice göze çarptý. Hoca bunun da üzerine gidecektir. Bir baþka aksak Colman'ýn da bir an önce toparlanmasý için bu maç iyi bir gösterge olmuþtur.

Kalede Tony, saðbek mevkiinde mecburen Serkan, orta sahada dikkatleri çekilmiþ Selçuk ve Colman, forvete göz daðý vermiþ Isaac ile kýsa zamanda toparlanacaðýmýzý düþünüyorum. Ýlk yarýnýn bitmesine kalan 10 haftalýk periyotta Ersun hocanýn doðru tespitlerle takýmý transferle destekleyeceðine inancým tam.

Ben parçalý bulutlu bir Trabzonspor görüyorum. Ýnþallah bulutlar daðýlýp güneþi bol bol göreceðiz.
    hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Böyle bir taraftar varken -BMN'de görüyoruz- direk þampiyon olacaðýz tarzý söylemlemler bence yanlýþ.

Sezon baþýnda hedefimiz avrupa kupalarý diyip birdahaki sezon þampiyonluk planlýyoruz diyen yönetim ve taraftardan.

Þimdi bir maðlubiyet sonrasý Desteðe devam taraftar diye baþlýk açýyoruz.

Kendimizle çeliþiyoruz..

Þampiyon olmak gerçekten muhteþem bir duygu ve olay olur.

Ama þimdiden bunu futbolculara söylemek onlarý baský altýna alýp,bize yara verir diye düþünüyorum.

Geçen sezon Bülent Uygun'un son 5-6 haftaya girerken söylemiþ olduðu bir söz ;

Bizim þampiyonluk gibi hedefimiz yok gidebildiðimiz yere kadar gitmek istiyoruz ama þampiyon olursakta buna hayýr demeyiz dedi.

Bu sene için konuþmak gerekiyorsa eðer bizim söylemlerimiz ''þimdilik'' bu þekilde olmasý gerekir.

Yoksa taraftar animallah gaza gelip ortalýðý tozu dumana katabilir.

Saygýlar..
    Konu Serdær tarafýndan (20.10.2008 Saat 17:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Bekleyelim, belki tayfun'da serkan gibi evrim gecirip bambaska bir kimlikle cikar karisimiza...

reis_556 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Yaþ
    48

Standart lider olmak güzel di...

arkadaþlar darlanmaya gerek yok panikde yok, biz çok daha kötü günlerden buralara geldik. Biz takýmýmýz lider olduðu için mi onu tutuyoruz tabiki hayýr, sayamayacaðým çok nedeni var trabzonsporlu olmakdan yana...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    32

devre arasý ciddi en az 2 tane transfere ihtiyacýmýz var bunlar diret oynayabilecek oyuncular olmalý
    birincisi;abdurrahman dereli,
    bir sol kanat lazým
    olursa bir de klubeye girip skoru deðiþtirebilecek oyuncu
    (özer gibi)

reis_556 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Yaþ
    48

Alýntý Ali & Berrin Özcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kötü oldu kabul...Ama 3-0 yenildiðimiz galatasaraydan hala 2 puan, fenerden 7puan öndeyiz...beþiktaþtan sadece 1 puan gerideyiz ve 2 derbi atlattýk...Artý bu maçýn getirisi olarak Tolga dan kurtulduk...Desteðe devam arkadaþlar...

Þampiyonluk süreci baþladý, devam ediyor...

ÝNANÇ SEBEPSELLÝÐÝN ÖTESÝNDEDÝR...ÝNANÇ SORGULANAMAZ...

HERKES AYAÐA KALKSIN...

ÞAMPÝYON OLACAÐIZ...
    Kesinlikle katýlýyorum arkadaþým kalecisiz bir maçtý bence, Bu büyük camianýn yakýþmayaný TOLGA oda yeter artýk... ya adam gibi düzelir yada kendi bilir þuana kadar TOLGA tranzonspor'a kaç maç aldý, ben almadýðýný hatýrlýyorum tamam bizim evladýmýz ama bundan sonrasý zarar bence...

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

büyük trabzonspor taraftarýnýn takýmýna olan güveninin erozyona uðramasýnýn temel nedeni tolga nin göstermiþ olduðu persorfamnsa raðmen kalede yer almaya devam etmesidir. ki benim gibi ersun yanalý çok beðenen biri içinde geçerli bu. sonuna kadar ersun yanal ama artýk tolga yý 18 de görmek ISTEMÝYORUZ..
    taraf

kocaman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

gs maçýndan sonra ersun hocamýzýn kadroda bazý deðiþiklikler yapacaðý düþüncesindeyim kalede slyva sað bek serkan forvette de isaac umut veya ýsaac gökhan denenebilir. girayý ve ceyhunu onbirde görürsem þaþýrmam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)