Sayfa 51 Toplam 100 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2498 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Desteðe Devam... ÞAMPÝYON OLACAÐIZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Kaybedilen 6 puan çok önemli ama yapacak birþey yok.Þimdi gs maçýný aldýkmý yola devam, 31 Mayýs gecesi Trabzonda toplanmaya kararlýyýz...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Kasým BEKTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

bir kaç hafta evvel sayýn baþkan þampiyon son haftaya kalmaz demiþti...

baþkanýn aklýnda bu 6 kayýp yoktu...þimdi lig yeni baþlýyor ve hala herþey elimizde...

bu sene olmazsa ne zaman olacak...

rakiplerimizin hepsinin birden bu kadar kötü olduðu baþka sezon bulabilirmiyiz...

sonuna kadar destek...bu sene þampiyon TRABZONSPOR olacak...
    elbet bir gün... (belki yarýn, belki yarýndan da yakýn) ...PARAYA KARÞI EMEÐÝN SAVAÞI...

...KONSANTRASYON...

iboandibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

benim artýk bu seneden pek ümidim kalmadý.kaç kez bize fark açmamýz için fýrsat doðdu hepsini tepdik.artýk herkes bu yarýþta inþallah bizde gideriz ama pek sanmýyorum.ben artýk heyacanýmý kaybettim.biz bunu haketmiyoruz.ben maça bilet alabilmek için nelere katlanýyorum param yokken kredi kartý ile alýp borç altýna giriyorum.benim hayallerimi 3 metreden dýþarý atýp 2 gün sonra çýkýp piþkin piþkin gülüyorlar.o aldýklarý paralar birçok kiþinin hayatýnda göremiyeceði rakamlar.profosyenelse paranýun hakkýný versin.duygusalsa formanýn hakkýný versin.ikisninde sonuçlarý bolu olamaz.kalitemizin çok altýndaki sivas bile o bütçe ile bizle yarýþýyor.inþallah ben yanýlýrým ben yanlýþ çýkarýmda tersi olur
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazý. Trabzonspor'un Diriliþ Ýçin Son Þansý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Zararýn neresinden dönülürse kardýr.Ancak ayný hatalarý yapmamak þartý ile.Birde bu Selçuk isimli oyuncuyu izledikten sonra ben Hasan Üçüncü isimli öz be öz Trabzonlu oyuncudan özür diliyorum.Bizi affet be Hasan...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kesinlikle lig yeni baþlýyor Hatta 2 de avansýmýz var diye deðerlendirebiliriz. Bir Galatasaray galibiyeti bizi yine en büyük favori yapar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Arkadaþlar, bordo-maviye gönül verenler. Yapmayýn etmeyin. Bazýlarýnda bu ümitsizlik niye? Bu sene þampiyon olamasak dahi ümitsizliðe kapýlmamýz lazým. Bu iþin seneyesi var. Seneye negatif bir durum içinede girersek seneyi de kaybederiz. Kaldý ki bu sene daha hiç bir þey kaybetmedik. Þampiyonluk süreci baþlamýþtýr, ama bu teknik kadro ve bu futbolcularla. Takviye futbolcularla arýzalý bölgeleri giderdiðimizde bizi seneye kimse tutamaz. Bu seneki tavrýmýz bir dahaki seneyi de etkileyeceði için bu sene ne kadar kötü sonuçlar alsak da ümitsizliðimizi belli etmememiz lazým. 96'daki psikolojik çöküntü bizi kaç yýl geriye götürdü hepimiz biliyoruz. Ayný þeyleri bir daha yaþamayalým. Beklentilerimizi düþürelim. Allah rýzasý için, lütfen yalvarýyorum. Bu sene ne olursa olsun bu takýma sonuna kadar arka çýkalým. Bu kadar emeði heba etmeyelim.
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Lðig yeni baþlýyor rakiplerimizde kazanmaya baþlýyor...püfff...
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý iboandibo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim artýk bu seneden pek ümidim kalmadý.kaç kez bize fark açmamýz için fýrsat doðdu hepsini tepdik.artýk herkes bu yarýþta inþallah bizde gideriz ama pek sanmýyorum.ben artýk heyacanýmý kaybettim.biz bunu haketmiyoruz.ben maça bilet alabilmek için nelere katlanýyorum param yokken kredi kartý ile alýp borç altýna giriyorum.benim hayallerimi 3 metreden dýþarý atýp 2 gün sonra çýkýp piþkin piþkin gülüyorlar.o aldýklarý paralar birçok kiþinin hayatýnda göremiyeceði rakamlar.profosyenelse paranýun hakkýný versin.duygusalsa formanýn hakkýný versin.ikisninde sonuçlarý bolu olamaz.kalitemizin çok altýndaki sivas bile o bütçe ile bizle yarýþýyor.inþallah ben yanýlýrým ben yanlýþ çýkarýmda tersi olur
    ümidin kalmadiysa heycanin kalmadiysa yanlis basliga yazmisin renkdas burasi DESTEGE DEVAM SAMPION OLACAGIZ BASLIGI ....yok ümidin bitti heycanim kalmadi basligi degil
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

iboandibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Vural Kuyumcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ümidin kalmadiysa heycanin kalmadiysa yanlis basliga yazmisin renkdas burasi DESTEGE DEVAM SAMPION OLACAGIZ BASLIGI ....yok ümidin bitti heycanim kalmadi basligi degil
    kusura bakma okumam o kadar iyi deðil
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazý. Trabzonspor'un Diriliþ Ýçin Son Þansý.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý iboandibo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kusura bakma okumam o kadar iyi deðil
    seni destege cagriorum bu takim sampion olacak hadi renkdas SAMPION TRABZONSPOR
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

hersey esýt artýk hýc býr sey kacmýþ degýl tam destek hep destek hadi koclar hadi bakalým sampiyon olacagýz bu sene !!!

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

amasi mamasi kalmadi

Sampiyon olacagiz!!

Bordooo
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Maviii........
    Bu bile büyük bir baþarý arkadaþlar....Ama olacaðýz....Þansýzlýðýmýzý kýrmamýz gerek.....Kimse bizi engelleyemeyecek.....
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Keþke sizin kadar iyimser olabilseydim ama olamýyorum,yapamýyorum evimizdeki son iki maçý almýþ olsaydýk þimdi en yakýnýmýzdaki 5 puan arkamýzda olacaktý,rakiplerin de form tuttuðu bu dönemden sonra artýk çoook zor iþimiz,yapýlacak iþ basit umut'la gökhan'ý 3-5 demeden satýp adam gibi bi forvetle seneye bu iþi hallederiz,bunlarla þampiyonluk hayal.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý 10-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keþke sizin kadar iyimser olabilseydim ama olamýyorum,yapamýyorum evimizdeki son iki maçý almýþ olsaydýk þimdi en yakýnýmýzdaki 5 puan arkamýzda olacaktý,rakiplerin de form tuttuðu bu dönemden sonra artýk çoook zor iþimiz,yapýlacak iþ basit umut'la gökhan'ý 3-5 demeden satýp adam gibi bi forvetle seneye bu iþi hallederiz,bunlarla þampiyonluk hayal.
    Rakiplerin form tutuðunu söylemeyiz ama....Ýnan bana ne BJK ne FB nede GS nin form tutmasýyla bir alakasý yok...Sadece bizden çok çok daha þanslýlardý...Yahu adamlar bizimle ayný puana geldikleri için seviniyorlar biz þimdiden kaybettik diyoruz....Kimsenin maçýna bakmýcaz kendi maçýmýza bakýcaz ve oynucaz...Ýnanýn þampiyonluk potasýndaki takýmlarýn içinde en iyi oynayan biziz...Þans þans þans....Baþka birþey demiyorum...Takým þampiyonluða hazýr olmayabilir ama taraftarýmýz da hele hele Trabzondaki taraftarýmýz hiç hazýr deðil þampiyonluða...
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

genç61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ya biz hep destek veriyoz destegin karsýlýgýný bi turlu 25 senedir alamýyoz ya bari ölmeden alsak karsýlýgýný ben bu seneden vazgectim bari kara topraga girmeden bir sampiyonluk goreyim

RepLay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

TRABZON SPOR umun þampiyon olmasýný istediðim kadar hiç biþeyi istemiyorum. Ama zor artýk o his hiç yok içimde.
    Herkesin yalan olduðunu bildiði bir yalan hala yalan mýdýr?

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý genç61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya biz hep destek veriyoz destegin karsýlýgýný bi turlu 25 senedir alamýyoz ya bari ölmeden alsak karsýlýgýný ben bu seneden vazgectim bari kara topraga girmeden bir sampiyonluk goreyim
    valla ne desen haklisin abi ama bu sene görececegiz Allah izniyle

Ölümüne sampiyonuz ulAN OLACAGIZ OLACAGIZ

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Destege devam.Bu basligi cok seviyorum. Fenerbahce macinin bitis dudugu calana kadar biz bu isi goturecegiz insallah basaracagizda.
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

1 degýl 2 degýl yeter artýk canýmýza tak etti yeter yeter yeter lýsanlý urunsa aldýk kombýne aldýk e yatýrým yaptýk destek verdýk ama yeter karsýlýgý sýfýr

arifberkay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

dün akþam çok sinirliydim ama olan olmuþ desteðe devam zorundayýz ortalýgý bunlara býrakmamak lazým

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

usaklar merak etmeyým bu takým sampiyon olacak denýzlý macýnda söyledým yenýlcez dýye içime býr kor dusmustu aayný sey konya macýndada oldu ama sunu soylýyeyým gs yý farklý yenýcez þu trabzon taraftarýda hak etmýyo guzellýði kusura kalmayýn ama oyle

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hala 75 puan ile þampiyon olabileceðimize inanýyorum. Yeter ki Galatasaray, Fenerbahçe ve Sivas'a yenilmeyelim

Hacettepeye yenilelim 1 hakkýmýz daha var
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

I-NA-NI-YO-RUM

Bu Takim yeni kuruldu ve Sampiyonluga Oynuyorlar Ve de Sampiyon Olacaklar
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Napoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

Lig yeni baþladi!

VÝRA BÝSMÝLLAH
    ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA KARÞI YAÞASIN TRÝBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRÝYEL FUTBOL YAÞASIN SEHÝR TAKIMLARI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)