Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Rya mi btn bunlar?

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

ne yazdigimibilmiyorum...sadece paylasmak istedim sizinle......ryalarim gerek mi oluyor?...yoksa ryadan uyanip gereklerle mi karsilasiyorum?......maa gidiyorummmmmmmmm...yregim duracak...

isterseniz kapatabilirsiniz adminnlerim..lyorum..paylasmak istedim..

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

hayirli olsun...

hangi maa gidiyorsun...

Guests
    Ziyareti

begm kardesim hayirdir noluyor[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    28.06.2004

agam genler azdi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Sivasspor dermis , yregimiz hoplarmis [img]smileys/smiley36.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Tahmin ettigim kadariyle Begm Sakaryaspor maina davet edildi.

Ve hayatinda gidecegi ilk Trabzonspor mai olacak.. Avni Aker mabedimizi grecek bu sevin ve heycan bundan herhalde..

Begm'n Trabzonspor askini bilmeyen yok herhalde.. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hayirli olsun...Mutluluk verici bir sey .

tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

E hayirli olsun gznaydin.

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

iyi ki sizinleyim..tek basima bunu kaldiramazdim....ewweeeettt....sakarya ya..ben ne halt edecem bilmiyorum..hayal edemedigin biseyi yasamak...tarifi yok....ben birini grmeyi hayal bile edemezken...hepsi orda olacak...wasiyetimdir..oraya gmn=)) sagolun hapiniz..sizi ok sewiyorum.....

sheva
    Ziyareti

Alnt 61viya Nickli yeden Alnt
    iyi ki sizinleyim..tek basima bunu kaldiramazdim....ewweeeettt....sakarya ya..ben ne halt edecem bilmiyorum..hayal edemedigin biseyi yasamak...tarifi yok....ben birini grmeyi hayal bile edemezken...hepsi orda olacak...wasiyetimdir..oraya gmn=)) sagolun hapiniz..sizi ok sewiyorum.....

begmcm heyecanini anliyorum ..ilk defa maa gidecekken ben de en az bu kadar telas yapmistim ama zaman getike alisiyorsun..keske her mata bu ilk heyecan ,bu ilk telas kalabilse insallah ilk mainda galibiyet sevincini de yasayabilirsin..

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Ya
    38

Begm arkadasimizla tanisma imkani buldum. Gerekten ok yrekten seviyor Trabzonspor'u. Hatta ben bile Trabzonspor sevgimden sphe ettim onu dinleyince..

Arkadasimizin, bildiginiz zere Ergun Ata'nin ksesinde yazisi ikti. Bunun zerine basin szcmz Ibrahim Sahin kendisini telefonla arayip, Trabzonspor-Sakaryaspor maina davet etmis.. Hem bu telefon grsmesinin heyecani hem de daha nce hi izlemedigi takimini izleyecek olmanin heyecaniyla sevin igliklari atiyor...

Kendisini yazisindan tr tekrar kutluyorum. Sheva'nin dedigi gibi zamanla alisacaktir. Ayrica, nmzdeki yil Sivasspor'un Sper Lige ikacak olmasi nedeniyle takimimiz artik daha sik izleyecegini de hatirlatiyorum...

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Herseyden nce 61viya son bir ka gnn ok gzel ve unutulmaz getii kesinIlk nce Ergun ATA'nin kse yazisinda iktin sonrada bu yetmiyormus gibi Ibrahim SAHIN seni telefonla arayip Sakarya maina davet ediyor [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Harika ya! Valla gerekten harika [img]smileys/smiley32.gif[/img]Zaten sen bunlari babandan ( yanlis hatirlamiyorsam [img]smileys/smiley2.gif[/img])TRT'de ki yorumlaritelefonla dinlerken hakettiydin [img]smileys/smiley36.gif[/img]ok glmstm buna valla. 61viya'ya [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Arkadaslar baska birseyde Basin Szcmz Ibrahim SAHIN'in gstermis olduu ince dsnce. Valla bravo helal olsun. Bu ka kisinin aklina gelirdi bunca younluk arasinda bilemiyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]Zaten Ibrahim SAHIN'in yeri bende her zaman ayridir. Konusmalariyla, verdii mesajlarla her zaman takdir ettiim biri [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyareti

demekki ynetim uyumuyor taraftara sahip ikiyor. anlayana...

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Darisi basima insallah

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Yakisir Begm'e [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyareti

tebrikler...

her maa byle coskulu 5-10 taraftar gelebilse keske...

yaziyi da kairmisim, merak ettim simdi.

Analyzer
    Ziyareti

Sevgili Begm tebrikler. Heyecanini paylasiyorum kardesim. Ibrahim Sahin'i de tebrik ederim.

CuttySark, Begm'n Ergun Ata'nin ksesinde yayinlanan yazisi:

?Zordur Tarsus dogumlu, Antalyali, Mersin?de oturan, Sivas?ta okuyan bir insanin, ?Neden Trabzonsporlu?sun?? sorusunu yanitlamasi. Nasil anlatilir ki, bu sevdayi yreginde hissetmeyen biri, nasil anlar ki?

Trabzonspor?u yle sevdim ki ben, kahvelere gittim malarini izlemek iin. Koca kahvede tek kiz ben oldum. Ve byk lde de tek Trabzonsporlu. Bu sevdaya yregini koymus herhangi birine laf geldiginde karsilik verebildim buna ragmen. Elimin bir yarisi buz tutarken, diger yarisi boncuk boncuk ter dkyordu.

Bazilarina tuhaf geliyorum; nk en kritik anlarda kairdigimiz pozisyonlardan sonra bile ?Canlarim benim, bozmayin sakin moralinizi, caniniz sag olsun.? dememi anlayamiyorlar. Anlamalarini da beklemiyorum zaten. Beni en ok kahreden sey, onlari zgn grmek oysa. Byle anlarda, yle syorum ki, anlatilamaz.

Belki ucu Karadeniz?e dokunan hibir akrabam yok ama, bir nemi yok ki bunun. Mesele nerede dogup bydgnde degil ki. Yreginin nerede attigidir aslolan... Yregin atmak iin binlerce kilometre uzakta olan bir sehri setiyse kendine, ne kadar debelenirsen debelen yoktur aresi. Hele bu sehri, bir takim sayesinde sevdiysen, lm bile ayiramaz sizi oradan. nk yregin neredeyse, gerek yasam da oradadir aslinda.?

Tebrikler Begm. Yazini Analyzer sayesinde okudum, okurken tylerim diken diken oldu. Bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ibrahim Sahin'e de tesekkrler. Kendi memleketinin takiminin yneticisi oldugu iin. Ibrahim Sahin'i ve Begm' gren birileri hala Istanbul takimlarinda yneticilik yapabiliyor ya. Helal olsun ne diyeyim.

yelik tarihi
    11.11.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    37

Alnt zGReisEsenLer Nickli yeden Alnt
    demekki ynetim uyumuyor taraftara sahip ikiyor. anlayana...

Bu banaydi galiba.zgrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

Begm ben sana hadi gzn aydin Sivasspor 1.lige geliyor dedigimde kalbin duracakti.Bu davetten sonra yasiyor olmana sevindim valla.Hadi bakalim Trabzon a gidince Arzuyla da tanisirsin artik.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Zafer Keskin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

wayyyyyyyyyyy ilk basta begm seni kutluyor ve bu heyecani bizim yerimizede yasamani dilerim sana iyi heyecanlar ama dikkat et kaplanlar kendi sahalarinda daha hirin olacaklar her gollerinde bir seni dsnmeyelim kalpten gittimi diye )))))))))) bir haberle byle olduysan nasil dayanacan bilmem )))))))))))))))))) iyi seyirler

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Begm dn Trabzon'daydi. Taraftarlar Dernegini ziyaret etti. Sakaryaspor yneticisi ve teknik direktr de oradaydi. Bu gnki bir ka gazetede haberi okuyabilirsiniz. zellikle Gnebakis'ta..

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Begm?n Hayali Gereklesti
    Mersin dogumlu Sivas?ta matematik gretmenligi okuyan 19 yasindaki Trabzonspor asigi Begm Ayse Kara dn aksam babasi Ramazan Kara ile Kulbmz ziyarette bulundu.

Begm, nce Baskanimiz Atay Aktug, Basin ve Hakla Iliskiler Sorumlumuz Ibrahim Sahin?le daha sonra Teknik Direktrmz Senol Gnes ve futbolcularimizla sohbet etti.
    Mutlulugunu gz yaslariyla ifade eden fanatik Begm, mrndeki en byk hayalini gereklestirdigini syledi. Futbolculara yazdigi mektuplari veren Begm, bugnk Trabzonspor- Sakaryaspor maini izledikten sonra memleketine dnecek.

Bu sevgi anlatilmaz, su sevince bakarmisiniz...

tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

konuyla ilgisi yok ama dikkatimi eken bir sey var;baskanin masasinda bilgisayar olmayisi [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)