Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporlu Rüyalarýnýz

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Standart Trabzonsporlu Rüyalarýnýz

Son altý aydýr Trabzonspor'u o kadar sýk görüyorum ki rüyamda paylaþmadan edemeyeceðim.

Son rüyamdan baþlamak en uygunu olsa gerek;

Kapalý bir alandayým, binlerce Trabzonsporlu nizami gruplara ayrýlmýþ topluca tezahürat ediyor. Gruplarýn arasýnda birer metrelik koridorlar var. Bir an önce bu tezahüratlara katýlabilmek hevesiyle kendime yer arýyorum fakat ne mümkün!

Bir yandan, ilk kez rüyamda duyduðum o þahane tezahüratlarý ezberlemeye çalýþýrken diðer yandan üþenmeden koþturdum o koridorlarda.

Ve birden mekan deðiþti...

Avni Aker... Takýmýmýz galip, maç bitmiþ, futbolcular tribünleri selamlýyor, birlikte bordo-mavi çekiyoruz. Bir futbolcumuzun sekerek ilerlediði gözüme çarpýyor. Koþup sarýlýyorum hemen;

Ünal KARAMAN!

'Abi' diyorum 'sen git dinlen, sana çok ihtiyacýmýz olacak'. Gidiyor o da...

Ýstemeden de olsa uyanýyorum.

7, 41, 61, ve hatta son dönemlerde 19 gibi rakamlarla uðraþýyoruz.

Futbolun mistizmini biraz da ruyalarda arayalým derim!
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayýrdýr Ýnþallah diyelim.
    Yaþamak Direnmektir!

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ben geçen seneki 2-0 lýk fener maçýndan önceki gün görmüþtüm ama 7-1 yeniyoduk ben de oynuyordum gol atamýyordum ama maçýn yýldýzýydým yani

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Keþke Rüya Görebilseydim.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

dün gece rüyamda gs maçý için bilet bulmuþtum çok seviniodum demek bulamýcam bilet
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aman Nihal amann..

Bilet sýkýntýsý çekmeyiz umarým.
    Yaþamak Direnmektir!

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

dün o kdr çok kiþiyle bilet iþini napsak diye konuþtukki rüyalarýma girdi umarým olmaz
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

Coloradoydu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Semih Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son altý aydýr Trabzonspor'u o kadar sýk görüyorum ki rüyamda paylaþmadan edemeyeceðim.

Son rüyamdan baþlamak en uygunu olsa gerek;

Kapalý bir alandayým, binlerce Trabzonsporlu nizami gruplara ayrýlmýþ topluca tezahürat ediyor. Gruplarýn arasýnda birer metrelik koridorlar var. Bir an önce bu tezahüratlara katýlabilmek hevesiyle kendime yer arýyorum fakat ne mümkün!

Bir yandan, ilk kez rüyamda duyduðum o þahane tezahüratlarý ezberlemeye çalýþýrken diðer yandan üþenmeden koþturdum o koridorlarda.

Ve birden mekan deðiþti...

Avni Aker... Takýmýmýz galip, maç bitmiþ, futbolcular tribünleri selamlýyor, birlikte bordo-mavi çekiyoruz. Bir futbolcumuzun sekerek ilerlediði gözüme çarpýyor. Koþup sarýlýyorum hemen;

Ünal KARAMAN!

'Abi' diyorum 'sen git dinlen, sana çok ihtiyacýmýz olacak'. Gidiyor o da...

Ýstemeden de olsa uyanýyorum.

7, 41, 61, ve hatta son dönemlerde 19 gibi rakamlarla uðraþýyoruz.

Futbolun mistizmini biraz da ruyalarda arayalým derim!
    Allah hayretsin inþallah...

Colman'ýn transfer edildiði günün gecesinde ben de hoþ bir rüya görmüþtüm. Ama Trabzonsporla ilgili gördüðüm en garip rüya seneler öncesindeydi.

Halilhodziç'in teknik direktörlüðü sýrasýnda gördüm bu rüyayý... Rüyamda Trabzon yerle bir olmuþtu. Þehir tam bir enkaz halindeydi. Halilhodziçle ben yýkýk bir binanýn üzerindeydik. Birbirimizle "acaba nasýl çýkabiliriz bu þehirden" diye tartýþýyorduk. Derken þehre kar yaðmaya baþladý ve Halilhodziç'i Trabzon'u terk ederken gördüm.

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Gördüðüm rüyalarý pek hatýrlamam aslýnda. Ancak tevafuk mudur bilemem ama,Yattara'nýn takýmda kaldýðýnýn kesinleþtiði gün rüyamda;

Paccim elinde mikrofon Yattaranýn peþinde. ( Gazete için röportaj yapacakmýþ-mikrofon ne alakaysa artýk - ). Paccimin peþinde de bir kalabalýk. Yattara ise kalabalýktan mýdýr yoksa Paccimden midir bilinmez inanlýmaz bir hýrsla koþuyor (kaçýyor)
    (Rüyanýn sonrasý karma karýþýk ordan oraya geçiyor )

Not: Rüya, gazetede çýkacak Tsira röportajýnýn duyurulmasýndan sonra görüldü.

Radyo programlarýna iyi malzeme çýkar bu baþlýktan
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þükran, gazeteyi gördün mü sen gazeteyi onu desene bi.Hürriyet mi yoksa? (Pacci okuyunca anlar)

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keþke Rüya Görebilseydim.
    Yapma Emirhan, eðer bir gün rüya görürsen bak ben nasýl yorumlayacaðým haberin olsun
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Ben Liverpool-Trabzonspor maçýnda Tolga sakatlandýktan sonra kaleye geçmiþtim.Maçý 3-2 kaybettik.Basýn beni çok eleþtirmiþti.

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

gördüðüm bir rüya þöyleydi bjk maçý 2-1 öndeyiz son dakika delgado uzaktan bir þut atýyor ama çok cýlýz bir þut tolgada garip bir þekilde golü yiyordu 2-2 oluyordu büyük bir üzüntüyle uyandým birde baktým üstüm açýk yatmýþým
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþlýðýn ismini deðiþtiriyorum.

Hazýr gelmiþken ben de Trabzonspor'la ilgili bir rüyamý anlatayým. 2001-2002 sezonunda kendi evimizde bejeke ile oynadýðýmýz ve 5-0 kaybettiðimiz bir maç vardý. O maç da 85. dakikasýnda yarýda kalmýþtý. Ben sonra direk odama çýkmýþtým uyumaya. Maç yarýda kaldý ya, bilinç altýma iþlemiþ öyle. Rüyamda hakem son 5 dakikayý oynatýyor ve maçý 6-5 kazanýyoruz ve tabi bunu bana baþkasý söylüyor, ben de kendi kendimi yiyorum keþke televizyonun baþýndan hiç kalkmasaydým diye.

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

sezon 2001-2002 bursa maci oncesi ruya goruyorum 5-0, macin skoru 5-0..
    sezon 2003-2004 yine bursa maci oncesi ruya goruyorum 1-2 aliyoruz, macin skoru 1-2..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ufaktým 7-8 yaþlarýnda o akþam Trabzon sporumun bir maçý vardý ligde Hamili Trabzon tabi ertesi sabah okula gidiceðim için yatýrýyorlar beni.. yatarken dua ediyorum Allahým 3-0 yenelim diye o gece rüyamda Trabzon sporum gol üstüne gol atýyor Hami vs gol atýyor maçý 3-0 alýyoruz.. ertesi sabah uyandýðýmda maç 3-0 bitmiþ ve Hami gol atmýþtý.. hiç unutamýyorum bu olayý bizimkilere sevinçle anlatýyodum çocukluk iþte.. þimdide çok görüyorum hayýrlara gitsin inþ.
    Konu Emirhan Ömeroðlu tarafýndan (11.10.2008 Saat 08:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Celâl Emre Samancý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

1996 yýlýnda þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz febe maçýnýn bir önceki günü rüya gördüm.. rüyamda aptullahýn þutu orta yuvarlakta bir daire çizip aðlarla buluþuyordu ama sadece ilk yarýyý görmüþtüm.. maçý seyrederken aptullah golü attýðýnda tüylerim diken diken olmuþtu.. gol olduðunda herkes yanýmda sevinç çýðlýklarý atýyordu, ben ise susmuþ öylece seyrediyordum.. o an hiç bir zaman hafýzamdan silinmedi
    Konu Celâl Emre Samancý tarafýndan (11.10.2008 Saat 10:57 ) deðiþtirilmiþtir.

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün geceki rüyamýn tersinin çýkmasý dileðiyle:

bugünkü gs maçýmýz,son dakikaya 1-1 giriliyor,bir karambol pozisyonu buluyoruz,defalarca topu kaleye vuruyoruz ama bir türlü içeri girmiyor,direkten çizgiden kaleciden dönüyor.Hemen ardýndan gs ayný karambol pozisyonunu buluyor,onlar da bir kaç defa topu kaleye vuruyor ve top zorla çizgiyi geçip gol oluyor.Sinirimden kendimi kaybedip baðýrmaya baþlýyorum...

Hayýr olsun Ýnþallah
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Selim Turan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vay be þu GS maçý ile alaklý olan rüya resmen gerçelþmiþ skor açýsýndan oplmasada olaylarýn geliþmesi açýsýndan gerçek olmuþ!

Bana gelince ey BMN Halký Rüyam þöyle...

Bunu yanlýþ hatýrlamýyorsam yaz aylarýnda görmüþtüm...

Ben kuzen ve bir kaç arkadaþ her birimizin altýnda Subaru WRX STI lar var.. Gazipaþa Caddesinden yukarý doðru çýkýyoruz önümüz boþ yavaþ yavaþ Kolbastý son ses sokaklar yankýlanýyor. Kaldýrýmlar insan dolu. Hava yeni karramaya yüz tutmuþ Atatürk Alanýna Þu Koca reklam Panosunun dibine doðru ilerliyoruz. herkes coþku içinde oraya gedliðimizde maraþ caddesi uzun sokak ve dolmuþlarýn mekaný da dahil heryerin insanlarca dolduðunu görüyorum. hekres çoþku içinde Sinan Yýlmaz'ýn kolbastýsý çalýyor. Bizde Subrularla ortama giriyoruz. Birden baþlýyor herkes Þampiyon Trabzon diye tezahürat yapmaya reklam panosunda bazý futbolcular geçiyo tam kalabalýðýn içine giriyoruz o anda uyanýyorum... Harika bir Þampiyonluk rüyasý idi...

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Selim Turan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vay be þu GS maçý ile alaklý olan rüya resmen gerçelþmiþ skor açýsýndan oplmasada olaylarýn geliþmesi açýsýndan gerçek olmuþ!

Bana gelince ey BMN Halký Rüyam þöyle...

Bunu yanlýþ hatýrlamýyorsam yaz aylarýnda görmüþtüm...

Ben kuzen ve bir kaç arkadaþ her birimizin altýnda Subaru WRX STI lar var.. Gazipaþa Caddesinden yukarý doðru çýkýyoruz önümüz boþ yavaþ yavaþ Kolbastý son ses sokaklar yankýlanýyor. Kaldýrýmlar insan dolu. Hava yeni karramaya yüz tutmuþ Atatürk Alanýna Þu Koca reklam Panosunun dibine doðru ilerliyoruz. herkes coþku içinde oraya gedliðimizde maraþ caddesi uzun sokak ve dolmuþlarýn mekaný da dahil heryerin insanlarca dolduðunu görüyorum. hekres çoþku içinde Sinan Yýlmaz'ýn kolbastýsý çalýyor. Bizde Subrularla ortama giriyoruz. Birden baþlýyor herkes Þampiyon Trabzon diye tezahürat yapmaya reklam panosunda bazý futbolcular geçiyo tam kalabalýðýn içine giriyoruz o anda uyanýyorum... Harika bir Þampiyonluk rüyasý idi...
    Ne güzel rüyaymýþ...Hep beraber gerçeðini yaþarýz Ýnþallah...
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Atina'da 1000-2000 arasý Trabbzonspor taraftârý meydânda (Daha önce Atina'yý görmediðimden hangi meydân olduðunu bilmiyorum.)eðleniyor ve tezâhürât yapýyor. Bir grup hoptek oynarken baþkas bir grup horon etmeye baþlýyor ve daha baþka bir grup Soldoy býçak horonuna baþlýyor. Derken Panathinaikos taraftârý üzerimize saldýrýyor ve boylarýnýn ölçüsünü alýp gidiyorlar. Yunan polisi bizi gözaltýna almaya çalýþýyor ama onlarý da püskürtüyoruz. Maçta Hami, Þota, Ali Kemal ve Fatih Tekke (2) gol atýyorlar ve 5-1 alýyoruz. Sonunda da hangi kupa olduðunu bilmediðim bir kupayý Þenol Güneþ ve Ünal Karaman birlikte kaldýrýyor. Biz de ülkeye girdiðimiz gibi havaalanýnda tutuklanýyoruz.

Þu ân çok fazla sorunum var ama rüyâmda Trabzonspor'u görüyorum. Ýyi bir psikiatra görünmem lâzým.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Selim Turan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne güzel rüyaymýþ...Hep beraber gerçeðini yaþarýz Ýnþallah...
    Amin inþallah gerçektede yaþarýz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Konyaspor maçýndan önce rüya gördüm. 10 dakikada 4 gol yiyorduk. Kalede Tolga aðlýyordu. Sonra arada bir boþluk oldu ve maçýn 6-6 bittiðini öðrendim. Isaac de hat-trick yapmýþtý.

GS maçýndan önce de garip bir rüya gördüm. Arkadaþlarla maç saati bir yere gidiyoruz. Benim çok sonra aklýma maç olduðu geliyor. TS'li arkadaþýmla anfi gibi bir yere girip maça bakýyoruz. Dakika 80, 0-0. O anda maç duruyor, GS baþkaný ve yönetimi sahaya girip tören yapýyor. Ne töreni olduðunu anlamadan uyanýyorum.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Rüyamda Trabzonsporun Galatasarayý 3-1 yendiðini görmüþtüm.

Gerçekte T.S. ise G.S.'a 3-0 yenildi, rüya ters çýkmýþ anlaþýldýðýna göre, peki o rüyadaki (1) ne olacak?

Burada düþünmek lazým. Aklýmda þu an birþey yok.
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

_SeRKaN_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ben en son rüyamda cincon maçýna yine kalede Tolga'yla çýkacaðýmýzý görmüþtüm...Nitekim çýktý... Ýnþallah Tolga'lý rüya görmem daha...
    ..TaKLiTLeRi aSýLLaRý Ya$aTýR...TaRz oLMaK ßir AyRýCaLýKDýR..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)