Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporlu Ryalarnz

Semih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Standart Trabzonsporlu Ryalarnz

Son alt aydr Trabzonspor'u o kadar sk gryorum ki ryamda paylamadan edemeyeceim.

Son ryamdan balamak en uygunu olsa gerek;

Kapal bir alandaym, binlerce Trabzonsporlu nizami gruplara ayrlm topluca tezahrat ediyor. Gruplarn arasnda birer metrelik koridorlar var. Bir an nce bu tezahratlara katlabilmek hevesiyle kendime yer aryorum fakat ne mmkn!

Bir yandan, ilk kez ryamda duyduum o ahane tezahratlar ezberlemeye alrken dier yandan enmeden koturdum o koridorlarda.

Ve birden mekan deiti...

Avni Aker... Takmmz galip, ma bitmi, futbolcular tribnleri selamlyor, birlikte bordo-mavi ekiyoruz. Bir futbolcumuzun sekerek ilerledii gzme arpyor. Koup sarlyorum hemen;

nal KARAMAN!

'Abi' diyorum 'sen git dinlen, sana ok ihtiyacmz olacak'. Gidiyor o da...

stemeden de olsa uyanyorum.

7, 41, 61, ve hatta son dnemlerde 19 gibi rakamlarla urayoruz.

Futbolun mistizmini biraz da ruyalarda arayalm derim!
    "zin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilikin bir de ekmek yiyelim."

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Hayrdr nallah diyelim.
    Yaamak Direnmektir!

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Ben geen seneki 2-0 lk fener mandan nceki gn grmtm ama 7-1 yeniyoduk ben de oynuyordum gol atamyordum ama man yldzydm yani

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Keke Rya Grebilseydim.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Nihal Ayvaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

dn gece ryamda gs ma iin bilet bulmutum ok seviniodum demek bulamcam bilet
    Yeterki ONUR'suz
    olmasn
    ak
    !

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Aman Nihal amann..

Bilet sknts ekmeyiz umarm.
    Yaamak Direnmektir!

Nihal Ayvaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

dn o kdr ok kiiyle bilet iini napsak diye konutukki ryalarma girdi umarm olmaz
    Yeterki ONUR'suz
    olmasn
    ak
    !

Coloradoydu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.04.2008
    Nereden
    Trabzon

Alnt Semih Albayrak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son alt aydr Trabzonspor'u o kadar sk gryorum ki ryamda paylamadan edemeyeceim.

Son ryamdan balamak en uygunu olsa gerek;

Kapal bir alandaym, binlerce Trabzonsporlu nizami gruplara ayrlm topluca tezahrat ediyor. Gruplarn arasnda birer metrelik koridorlar var. Bir an nce bu tezahratlara katlabilmek hevesiyle kendime yer aryorum fakat ne mmkn!

Bir yandan, ilk kez ryamda duyduum o ahane tezahratlar ezberlemeye alrken dier yandan enmeden koturdum o koridorlarda.

Ve birden mekan deiti...

Avni Aker... Takmmz galip, ma bitmi, futbolcular tribnleri selamlyor, birlikte bordo-mavi ekiyoruz. Bir futbolcumuzun sekerek ilerledii gzme arpyor. Koup sarlyorum hemen;

nal KARAMAN!

'Abi' diyorum 'sen git dinlen, sana ok ihtiyacmz olacak'. Gidiyor o da...

stemeden de olsa uyanyorum.

7, 41, 61, ve hatta son dnemlerde 19 gibi rakamlarla urayoruz.

Futbolun mistizmini biraz da ruyalarda arayalm derim!
    Allah hayretsin inallah...

Colman'n transfer edildii gnn gecesinde ben de ho bir rya grmtm. Ama Trabzonsporla ilgili grdm en garip rya seneler ncesindeydi.

Halilhodzi'in teknik direktrl srasnda grdm bu ryay... Ryamda Trabzon yerle bir olmutu. ehir tam bir enkaz halindeydi. Halilhodzile ben ykk bir binann zerindeydik. Birbirimizle "acaba nasl kabiliriz bu ehirden" diye tartyorduk. Derken ehre kar yamaya balad ve Halilhodzi'i Trabzon'u terk ederken grdm.

m@rdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    Adana

Grdm ryalar pek hatrlamam aslnda. Ancak tevafuk mudur bilemem ama,Yattara'nn takmda kaldnn kesinletii gn ryamda;

Paccim elinde mikrofon Yattarann peinde. ( Gazete iin rportaj yapacakm-mikrofon ne alakaysa artk - ). Paccimin peinde de bir kalabalk. Yattara ise kalabalktan mdr yoksa Paccimden midir bilinmez inanlmaz bir hrsla kouyor (kayor)
    (Ryann sonras karma kark ordan oraya geiyor )

Not: Rya, gazetede kacak Tsira rportajnn duyurulmasndan sonra grld.

Radyo programlarna iyi malzeme kar bu balktan
    TSira- kran
    "Ne mutlu "insanm" diyene. Ne mutlu "Trk'm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karlk verene."

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

kran, gazeteyi grdn m sen gazeteyi onu desene bi.Hrriyet mi yoksa? (Pacci okuyunca anlar)

Adil ZGR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    58

Alnt 61Emirhan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Keke Rya Grebilseydim.
    Yapma Emirhan, eer bir gn rya grrsen bak ben nasl yorumlayacam haberin olsun
    BR AA BR CAN, BR CAN BR TRABZONSPOR

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Ben Liverpool-Trabzonspor manda Tolga sakatlandktan sonra kaleye gemitim.Ma 3-2 kaybettik.Basn beni ok eletirmiti.

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

grdm bir rya yleydi bjk ma 2-1 ndeyiz son dakika delgado uzaktan bir ut atyor ama ok clz bir ut tolgada garip bir ekilde gol yiyordu 2-2 oluyordu byk bir zntyle uyandm birde baktm stm ak yatmm
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Recep altepe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

Baln ismini deitiriyorum.

Hazr gelmiken ben de Trabzonspor'la ilgili bir ryam anlataym. 2001-2002 sezonunda kendi evimizde bejeke ile oynadmz ve 5-0 kaybettiimiz bir ma vard. O ma da 85. dakikasnda yarda kalmt. Ben sonra direk odama kmtm uyumaya. Ma yarda kald ya, bilin altma ilemi yle. Ryamda hakem son 5 dakikay oynatyor ve ma 6-5 kazanyoruz ve tabi bunu bana bakas sylyor, ben de kendi kendimi yiyorum keke televizyonun bandan hi kalkmasaydm diye.

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    35

sezon 2001-2002 bursa maci oncesi ruya goruyorum 5-0, macin skoru 5-0..
    sezon 2003-2004 yine bursa maci oncesi ruya goruyorum 1-2 aliyoruz, macin skoru 1-2..

Trabzonspor Kongre yesi
    Emirhan merolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ufaktm 7-8 yalarnda o akam Trabzon sporumun bir ma vard ligde Hamili Trabzon tabi ertesi sabah okula gidiceim iin yatryorlar beni.. yatarken dua ediyorum Allahm 3-0 yenelim diye o gece ryamda Trabzon sporum gol stne gol atyor Hami vs gol atyor ma 3-0 alyoruz.. ertesi sabah uyandmda ma 3-0 bitmi ve Hami gol atmt.. hi unutamyorum bu olay bizimkilere sevinle anlatyodum ocukluk ite.. imdide ok gryorum hayrlara gitsin in.
    Konu Emirhan merolu tarafndan (11.10.2008 Saat 09:48 ) deitirilmitir.
    "Kocaeli bizi ilk mata 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasn ezdik' bal attlar. Gazeteleri soyunma odasna astm. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde yle bir g vard o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Cell Emre Samanc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

1996 ylnda ampiyonluu kardmz febe mann bir nceki gn rya grdm.. ryamda aptullahn utu orta yuvarlakta bir daire izip alarla buluuyordu ama sadece ilk yary grmtm.. ma seyrederken aptullah gol attnda tylerim diken diken olmutu.. gol olduunda herkes yanmda sevin lklar atyordu, ben ise susmu ylece seyrediyordum.. o an hi bir zaman hafzamdan silinmedi
    Konu Cell Emre Samanc tarafndan (11.10.2008 Saat 11:57 ) deitirilmitir.

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Dn geceki ryamn tersinin kmas dileiyle:

bugnk gs mamz,son dakikaya 1-1 giriliyor,bir karambol pozisyonu buluyoruz,defalarca topu kaleye vuruyoruz ama bir trl ieri girmiyor,direkten izgiden kaleciden dnyor.Hemen ardndan gs ayn karambol pozisyonunu buluyor,onlar da bir ka defa topu kaleye vuruyor ve top zorla izgiyi geip gol oluyor.Sinirimden kendimi kaybedip barmaya balyorum...

Hayr olsun nallah
    Yelkenimizdeki rzgar aldlar, ylmadk...

Selim Turan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.02.2006
    Nereden
    Trabzon

Vay be u GS ma ile alakl olan rya resmen gerelmi skor asndan oplmasada olaylarn gelimesi asndan gerek olmu!

Bana gelince ey BMN Halk Ryam yle...

Bunu yanl hatrlamyorsam yaz aylarnda grmtm...

Ben kuzen ve bir ka arkada her birimizin altnda Subaru WRX STI lar var.. Gazipaa Caddesinden yukar doru kyoruz nmz bo yava yava Kolbast son ses sokaklar yanklanyor. Kaldrmlar insan dolu. Hava yeni karramaya yz tutmu Atatrk Alanna u Koca reklam Panosunun dibine doru ilerliyoruz. herkes coku iinde oraya gedliimizde mara caddesi uzun sokak ve dolmularn mekan da dahil heryerin insanlarca dolduunu gryorum. hekres oku iinde Sinan Ylmaz'n kolbasts alyor. Bizde Subrularla ortama giriyoruz. Birden balyor herkes ampiyon Trabzon diye tezahrat yapmaya reklam panosunda baz futbolcular geiyo tam kalabaln iine giriyoruz o anda uyanyorum... Harika bir ampiyonluk ryas idi...

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Alnt Selim Turan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Vay be u GS ma ile alakl olan rya resmen gerelmi skor asndan oplmasada olaylarn gelimesi asndan gerek olmu!

Bana gelince ey BMN Halk Ryam yle...

Bunu yanl hatrlamyorsam yaz aylarnda grmtm...

Ben kuzen ve bir ka arkada her birimizin altnda Subaru WRX STI lar var.. Gazipaa Caddesinden yukar doru kyoruz nmz bo yava yava Kolbast son ses sokaklar yanklanyor. Kaldrmlar insan dolu. Hava yeni karramaya yz tutmu Atatrk Alanna u Koca reklam Panosunun dibine doru ilerliyoruz. herkes coku iinde oraya gedliimizde mara caddesi uzun sokak ve dolmularn mekan da dahil heryerin insanlarca dolduunu gryorum. hekres oku iinde Sinan Ylmaz'n kolbasts alyor. Bizde Subrularla ortama giriyoruz. Birden balyor herkes ampiyon Trabzon diye tezahrat yapmaya reklam panosunda baz futbolcular geiyo tam kalabaln iine giriyoruz o anda uyanyorum... Harika bir ampiyonluk ryas idi...
    Ne gzel ryaym...Hep beraber gereini yaarz nallah...
    Yelkenimizdeki rzgar aldlar, ylmadk...

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Atina'da 1000-2000 aras Trabbzonspor taraftr meydnda (Daha nce Atina'y grmediimden hangi meydn olduunu bilmiyorum.)eleniyor ve tezhrt yapyor. Bir grup hoptek oynarken bakas bir grup horon etmeye balyor ve daha baka bir grup Soldoy bak horonuna balyor. Derken Panathinaikos taraftr zerimize saldryor ve boylarnn lsn alp gidiyorlar. Yunan polisi bizi gzaltna almaya alyor ama onlar da pskrtyoruz. Mata Hami, ota, Ali Kemal ve Fatih Tekke (2) gol atyorlar ve 5-1 alyoruz. Sonunda da hangi kupa olduunu bilmediim bir kupay enol Gne ve nal Karaman birlikte kaldryor. Biz de lkeye girdiimiz gibi havaalannda tutuklanyoruz.

u n ok fazla sorunum var ama rymda Trabzonspor'u gryorum. yi bir psikiatra grnmem lzm.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Selim Turan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.02.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt TheCrow Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne gzel ryaym...Hep beraber gereini yaarz nallah...
    Amin inallah gerektede yaarz.

yelik tarihi
    07.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Konyaspor mandan nce rya grdm. 10 dakikada 4 gol yiyorduk. Kalede Tolga alyordu. Sonra arada bir boluk oldu ve man 6-6 bittiini rendim. Isaac de hat-trick yapmt.

GS mandan nce de garip bir rya grdm. Arkadalarla ma saati bir yere gidiyoruz. Benim ok sonra aklma ma olduu geliyor. TS'li arkadamla anfi gibi bir yere girip maa bakyoruz. Dakika 80, 0-0. O anda ma duruyor, GS bakan ve ynetimi sahaya girip tren yapyor. Ne treni olduunu anlamadan uyanyorum.

Adil ZGR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    58

Ryamda Trabzonsporun Galatasaray 3-1 yendiini grmtm.

Gerekte T.S. ise G.S.'a 3-0 yenildi, rya ters km anlaldna gre, peki o ryadaki (1) ne olacak?

Burada dnmek lazm. Aklmda u an birey yok.
    BR AA BR CAN, BR CAN BR TRABZONSPOR

_SeRKaN_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Ben en son ryamda cincon mana yine kalede Tolga'yla kacamz grmtm...Nitekim kt... nallah Tolga'l rya grmem daha...
    ..TaKLiTLeRi aSLLaR Ya$aTR...TaRz oLMaK ir AyRCaLKDR..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)