Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Menajer Ýhtiyacýmýz Var mý? & Önerilebilecek Kiþiler Kimlerdir?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Standart Menajer Ýhtiyacýmýz Var mý? & Önerilebilecek Kiþiler Kimlerdir?

Profesyonel kadrolar istiyoruz ve
    uzun zamandýr çeþitli menajerlerin isimleri takýmýmýz ile birlikte anýlmakta.

Çeþitli yönetimlerimizin ýsrarla beðendiðini belirttiði ama baþka bir klüpte görev yapan Süleyman Hurma sanýrým bu yolda bir adým öne çýkmýþ görünüyor. Neden mi?

Öncelikle bir listeleyelim;

Uzun süredir konuþulan isimler;
    1-Serdar Bali(Ts)
    2-Can Çobaoðlu(Milli takým)
    3-Süleyman Hurma(Ts-Kayseri)
    4-Hasan Çetinkaya (G.Antep-Gençlerbirliði)

Her ne kadar Serdar Bali yönetime yakýn olsa da
    dün kadýrga tv de seyrettiðim kadarýyla
    üstüne basa basa menajerlik istemiyorum dedi.
    "baþkan seçimlerden önce herkesin önünde restorantta þakayla karýþýk ve yüksek sesle menajerim iþte geldi" diye espri yapmasý sonrasý bu durum çok büyütüldü, seçimler geldi çattý yönetim seçildi sonrasýnda baþkanla görüþtük. baþkan menajerlik teklif etti bende onu bir kenara koy baþkaným þimdi dedim ve þimdi bir aðabey olarak þunu söyle bana dedim.
    Bir aðabey olarak ulusal medyada mý kalmam ts adýna daha faydalý olur veya menajer olmammý dedim. o da bana hak verdi. ayrýca menajerliðin gereði bir çok iþi ben zaten takýmým için bedava yaptým ve yapmaya devam ederim" þeklinde bir açýklamasý var ve bence gayet olumlu ve dürüstçe birçok konuya açýklýk getirdi.

Can Çobanoðlu ve Hasan Çetinkaya'nýn da adlarý birçok kez geçmiþti ancak yük altýna girmek istemediler ya da baþka kulüpler onlara daha cazip geldi.

Bence Süleyman Hurma, Adnan Sezgin gibi bu iþe uzun yýllarýný harcamýþ
    en tecrübeli iki kiþiden birisidir. Trabzonspor camiasýnýn içerisinde de daha önceden yer almasýndan dolayý bu iþin üstesinden rahatlýkla gelebilecektir.
    Daha önceden sanýrým Kayseriporu býrakýp gitmesi yakýþýk almayacaðýndan tekliflere pek açýk deðildi.

Kayserispor ile ilgili bir haberin detaylarý da Süleyman Hurma hakkýnda bize yarayacak bazý geliþmeler olacaðýný gösteriyor. Demedi demeyin...
    Aþaðýda yazýlanlar tek taraflý düþünceler bence ve hep Süleyman Hurma ile ilgili negatif konulara deðinilmiþ ve yaptýðý onca pozitif konu es geçilmiþ.
    Profesyonel kadro kurup kupalara ambargo koymak için sizce de geç kalmadýk mý?

Kaynak : SakogluDogan

-------------------------------
    Kayserispor'da sular durulmuyor!
    10 Ekim 2008 Cuma 13:30
    Kayseri'de yönetim içinde yaþanýlan kaos bitmek bilmiyor... 2. Baþkan Þahin Akarsu son geliþmeler için þu çarpýcý açýklamalarý yaptý.

Kayserispor 2.Baþkaný Þahin Akarsu, kulüp içerisinde yaþanan kaosun sorumlusu olarak Yönetim Kurulu Baþkaný Recep Mamur ve Genel Menajer Süleyman Hurma’yý gösterdi.

Akarsu konuþtu..
    Kayseri Tempo Gazetesi ve www.internetspor.com' da yayýnlanan haberler üzerine Kayserispor Baþkaný Recep Mamur, 2. Baþkan Türker Horoz ve Asbaþkan Þaban Miraboðlu’dan ses çýkmazken, her zaman için dobralýðý ile taktir toplayan Þahin Akarsu Kayseri Tempo Gazetesi Genel Yayýn Yönetmeni Yüksel Yýkýlmaz'a çarpýcý açýklamalar yaptý...

Akarsu, röportajýnda Kayserispor Kulübü Baþkaný Recep Mamur ile Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma’yý eleþtirdi..

Harun & Muslu olayý !
    Harun Erbek ve Muslu Nalbantoðlu’nun transferine daha ilk günden karþý çýktýðýný, kendisine de Mamur’un destek verdiðini de söyleyen Þahin Akarsu, “Kýzýlcahamam kampý öncesinde bu oyuncularýn sözleþmeleri bana geldi.

Ýmza yetkim olduðu için benim imzamý istediler. Bende Mamur’a telefon açýp bu oyuncularýn bize göre olmadýðýný söyledim ve sözleþmelerinin iþleme konmamasýný talep ettim. Kendisi de bana hakverdi. Sözleþmelerini imzaladým ve Süleyman Hurma’ya gönderdim. Kendisine de bu sözleþmeleri kesinlikle iþleme koymamasý gerektiðini de söyledim. Sonrasýnda Kýzýlcahamam kampýnda iken Süleyman Hurma’ya 2 oyuncunun gönderilmesi talimatý verildiðinde ise Hurma, lisans çýkarýldýðýný söyledi.

Mamur ile ben tepki verdik. Kalktým masadan çýkýp giderken, peþimden Baþkan geldi ve bir þekilde bu oyuncularýn gönderileceðini, kafamý takmamý gerektiðini söyledi.. Ancak þimdi bakýyorsunuz, 250 Bin Avro sokaða gitti.. Eðer o gün bu oyuncularý göndermiþ olsaydýk, 250 Bin Avro Kayserispor’un kasasýnda kalacaktý.. Ha, kesinlikle 250 Bin Dolar deðil.. Mamur yanlýþ açýklama yaptý. Hurma’nýn, Roberto Carlos’a benzettiði Harun Erbek için bile sayýn hocamýz Tolunay Kafkas, olumsuz not vermiþ ve kesinlikle kadroda istemediðini dile getirmiþti” dedi..

Iglesias olayý !.
    Kayserispor’un sadece Harun Erbek ve Muslu’dan zarar etmediðini de söyleyen Akarsu, “Leonardo Iglesias’ýn geçen sezon sözleþmesi uzatýldý bu sezon ise zoraki gönderildi. Madem gönderildi niye sözleþme uzattýlar ki.. Bu konuda da kendilerine telkinlerimi ilettim ama dinleyen olmadý elbette. Kayserispor Kulübü 2. Baþkanýyým ben. Elbette benim de karar aþamasýnda söz hakkým olmalý ve sözüm dinlenmeli. Ancak sayýn Mamur, Hurma’nýn sözünü dinlediði kadar benim sözümü dinlemedi. Hurma, kim ki ?.. Kulübün maaþlý elemaný. Türkiye’nin de en çok para alan elemaný. Ha, þunu da söyleyim. Sizin yazdýklarýnýzýn hepsi gerçek, hepsi doðru. Kesinlikle çýkan yazýlara katýlýyorum. Bakýn Leonardo Iglesias, zoraki gönderildi..

Nasýl gönderildi.. Açýklayayým. Bu adam gitmemek için ayak diredi. Sebebi belliydi.. Sonunda da istediði oldu para alarak gitti.. Bu adamdan da zarar edildi. Yerine alýnan futbolcuya bakalým. Milan Purovic nerde ?. Transferin son gününde alýnan futbolcu.. Ýzlenmeden bakýlmadan alýndý.. Purovic’in de menajeri Saffet Sancaklý.. Bu adamýn Kayserispor’a kazandýrdýðý ve herkesin taktirini toplayan hangi futbolcu oldu ? Hiçbiri olmadý.. Kim Saffet ile pazarlýk yaptý. Mamur ve Hurma.. Kimin paralarý sokaða gitti.. Kayserispor’un” dedi.

“Hurma gitmeli”
    Akarsu, Süleyman Hurma’nýn aldýðý maaþý da eleþtirerek, “Bu adamýn aldýðý parayý hakedip etmediðini anlamanýn çok kolay yolu var. Yaptýðý icraatlara bakarsak, Kayserispor’un giden paralarýna bakarsak anlarýz. Bakýn Sinan Engin bile istifasýný verdi.. Ama Hurma, Kayserispor’dan ayrýlmamak adýna can havliyle kalýyor. Süleyman Hurma’nýn bu kulübe daha fazla zarar vermemesi için býrakýp gitmesi gerekli” yorumunda bulundu..

“Hesap tutulmuyor”
    Kayserispor 2. Baþkaný Þahin Akarsu, kulüpte kimsenin hesaptan kitaptan haberdar olmadýðýný buna yönetim kurulu üyelerinin de dahil olduðunu dile getirip, “Kayserispor’un hesabýný sadece baþkan Mamur bilir. O’nun dýþýnda asla kimse bilmez. Çünkü kulüpte bir Mali Komite yok. Defter tutulmaz. Hesap verilmez. Hurma’nýn aldýðý maaþý da bana kendisi söyledi. Kendisine sorduðumda Mamur ile görüþtüðünü ve yýllýk olarak 250 Bir Dolar’a anlaþtýklarýný ifade etti. Ben de O’nun sözlerine istinaden diyorum ki, hem prim hem de maaþ ile bu adam 500 Bin Dolar’a çalýþýyor. Kayserispor’un bu kadar lüksü yok. Olamaz da zaten” þeklinde konuþtu..

Logo ve renkler
    Þahin Akarsu, Kayserispor’un ambleminde kuruluþ tarihinin yazmamasý konusunda yapýlan haberlerinde doðru olduðunu ifade ederek, “Genel kurulda logo ve renk deðiþikliði yapýlmadý. Açýkçasý bu konuyu fazla dikkate almadýk. Ama elbette Süper Lig’deki bir takýmýn logosunun belirli olmasý gerekli. Ama sizlerin de tespit ettiði gibi Kayserispor’un resmi bir logosu yok. Resmi ürünlerde dahi bunlar belli oluyor. Kaç kez söyledim. Olaðanüstü genel kurul kararý alýp bunlarý ortadan kaldýrmayý istedim ama sezon sonunu beklememiz gerektiðini söyleyip bu konuyu hep kapattýlar. Bakýn kulübün logosunda kuruluþ tarihimiz yazmýyor. 1966 da Kayseri Erciyesspor’a geçti. Kurumsallaþma adýna yapýlmasý gereken bu hamleler ne yazýk ki atýlmadý. Bu da bizler için utanç verici bir durumdur” dedi..

Araba ve prim..
    Akarsu, Kayserispor’un ligdeki en ciddi rakibinin Sivasspor olduðunu da dile getirerek, “Sivasspor ile ayný ligde olduðumuz her sezon, Sivasspor’un üzerinde ligi bitirebilmek için çok çaba sarfederiz. Geçen sezon da Süper Lig’de bunu yapmak istedik. Takýma ayrý bir motivasyon kazandýrsýn yine de Süleyman Hurma’ya bir prim olarak bir araba almayý kararlaþtýrdýk. O günlerde Hurma, araba almak istiyordu. Mercedes C 200 düþünüyordu. O günkü bedeli ise 60 Bin Avro idi.. Yönetim olarak bizde “eðer Sivasspor maçýný kazanýrsak bunu sana biz alalým” dedik. Ama 1-0 yenildik maçý ve prim sözümüz havada kaldý.. Maçtan geldikten sonra Süleyman Hurma, Audi Q 7 marka araba aldý. Arabanýn deðeri 110 Bin Avro.. Bu arabanýn da 60 bin Avro’sunu kulüp ödedi. O günde kýzdým Baþkan’a.. Akþam bana hak veren Mamur, sabah kalkýnca fikir deðiþtirdi. Diðer yöneticiler de ses çýkarmadý. Zaten çýkaramýyor da.. Böylelikle Kayserispor, baþka yerlere harcamasý gereken parayý Genel Menajer Hurma’nýn arabasýna verdi. 50 bin Avro’yu da Hurma kendi ödedi. Kayserispor, maðlup olduðu bir maç sonrasýnda teknik heyet ve futbolcularýna prim vermezken Genel Menajer 60 Bin Avroluk primin sahibi oldu” yorumunda bulundu..

“Niye kötü oldum”
    Akarsu, son zamanlarda yöneticiler ile arasýnýn açýk olmasý konusunda da fikir beyan ederek, “Bakýn, ben kötü adamdým madem, neden gece gündüz bensiz adým atmýyorlardý. Yemeðe bile bensiz gitmezlerdi. Çünkü, sevgi saygý vardý.. 3,5 yýldýr bensiz adým atmazken þimdi ne oldu da ben istenmeyen adam ilan edildim. Çýksýn birisi açýklasýn. Ama açýklayamýyorlar.. Adamlar resmen duvar. Sizler günlerce yazýyorsunuz, ben günlerce beyanat verdim ama tek kelime çýkýp da açýklama yapmýyorlar. Baþkan, bana Yücel Þahin’i göndererek hata yaptý. Benim bam telime bastý.. Eðer çýkýp kendisi gelseydi yada benimle buluþup istifamý isteseydi, kesinlikle o saniye istifa ederdim.. Ha, þimdi çýksýn kendisi istesin yine istifamý veririm. Yeter, inanýn çok yoruldum. Artýk kafamý dinlemek istiyorum. Ama þu una söyleyim, Süleyman Hurma bu kulüpten gitmeli. Çünkü o kiþi Kayserispor’a zarar veriyor” dedi..
    Akarsu, Mamur’un yanlýþ yaptýðýný da dile getirerek, “Kendisine zamanýnda herkesin istifasýný almasýný, sonra iþine gelmeyenin istifasýný yürürlüðe koymasýný ve kendi ekibini toplamasýný, inandýðýn kiþiler ile devam etmesini söylemiþtim. Ama beni dinlemedi” diye konuþtu..

Kaynak:Ýnternetspor
    Konu Doðan Þahin tarafýndan (10.10.2008 Saat 17:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

menajer mi arýyoruz ??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýlk adayým Can Çobanoðlu.Olmazsa Hasan Çetinkaya...
    Aslýnda Serdar Bali olmasýnda kim olursa olsun.

Ustaalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Takimda ne eksik var ki? Bi menejer eksikligi mi var, bence hocanin istedigi biri olmali...

BALKAN 06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Süleyman Hurma isminin bende olumlu bir etkisi var,hem dürüst hem iþi bilen iþin ehli biri gibi
    yakýndan tanýyanlar daha saðlýklý yorumlayacaklardýr
    bilmeden þu olsun bu olsunda hoþ olmaz
    hayýrlýsý olsun deyim,kurtuluyum(iyiki hayýrlýsý lafý var)
    YAVUZ SULTAN SELÝM

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

can çobanoðlu ve süleyman hurma bu iþi en iyi bilen isimler ama ben süleyman hurma ya karþýyým kayserisporun menejeri geçen yýl trabzonspor hakkýnda garip açýklamalar yapmýþtý,bu isimler arasýnda serdar bali yi duygusal olarak tercih ederim ama aralarýnda bu iþi yapacakj en iyi isim can çobanoðludur
    ne mutlu türküm diyene

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kesinlikle Can Çobanoðlu.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Serdar Bali hariç, herkes..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    menajer mi arýyoruz ??
    yönetimlerin profesyonel konulara el atmasý kendi hoþlarýna da gitmemekte.
    teknik direktörün yükünü hafifletmek ve yönetim/teknik direktör deðiþse de takýmda kalýcý olabilecek bir sistem kurmak gerekiyor. tüm yönetimler zamanýnda bu isimlerin bahsi az çok geçti
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Haluk Ongan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

olacaksa can çobanoðlu olsun bence

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

can çobanoðlu'na birçok kez teklif yaptý eski yönetimler ama kabul etmeyip baþka takýmlara gitti. dediðim gibi bence süleyman hurma þu an için daha yakýn bir aday. çýkmam gerekiyor maçým var. görüþürüz..
    Konu Doðan Þahin tarafýndan (10.10.2008 Saat 17:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sülüman hurma ayrýldý mý kayseriden ?

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý SakogluDogan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...

Uzun süredir konuþulan isimler;
    1-Serdar Bali(Ts)
    2-Can Çobaoðlu(Milli takým)
    3-Süleyman Hurma(Ts-Kayseri)
    4-Hasan Çetinkaya (G.Antep-Gençlerbirliði)

...
    Bu dört isimden birini seçecek olsaydým göreþeceðim isimler kesinlikle Süleyman Hurma ve Hasan Çetinkaya olurdu .

Hasan Çetinkaya genç ve dinamik bir isim . Fransýzcayý anadili gibi konuþur . Bu sebepten takýma abilik yapan Song , yetenekli futbolcumuz Isaac ve sürekli bir takým insanlarýn etkisinde kalan Yattara ile iletiþim konusunda büyük kolaylýklar saðlayabilir . Transfer konusunla fazlasýyla deneyimli ve iþ bitiricidir . Daha önce Ersun hoca ile uzun süre çalýþma imkaný bulmuþtur .

Adnan Sezgin'inde Türkiyede en beðendiði isimdir . Hasan Çetinkaya daha önce Galatasaray'da da çalýþma imkaný bulmuþtur .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hasan Çetinkaya

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hasan Çetinkaya

Mesut Bakkal , Hasan Çetinkaya ve Ersun Yanal .

Gençlerbirliði fýrtýnasýnýn estiði zamanlar .

innocence - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

turkcell reklamý gibi olacak biraz ama Hasan olsun Hasan
    Kazým Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statükoya baþkaldýrmaktýr..."
    Þenol Güneþ: "Parayla yapýlamayaný, emeðimizle, dürüstlüðümüzle, calýþarak yaptýk. Tarih bunu da yazar."

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

süleyman hurma gerçek anlamda bir menajer beným gözümde. lakin bu tavýr ve hal içersine ts adý altýnda girerse olmaz.. caner çuvalcýoðlu þuandaki menajer deðilmi ?? yetmiyomu acaba...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

süleyman hurma ve can çobanoðlundan birisi olsun

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    süleyman hurma ve can çobanoðlundan birisi olsun
    bencede ikisinden biri olsun...
    OSCAR CARDOZO

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

1. sýrada Can Çobanoðlu
    2. sýrada Süleyman Hurma
    Hasan Çetinkaya'yý bilmiyorum
    Serdar Bali olmasýn
    fakat Kayseri 2. Baþkanýnýn yaptýðý açýklamalar doðru ise Süleyman Hurma ile ilgili sorular oluþtu kafamda. Bakalým bu iddialara Süleyman hurma ve Recep Mamur ne diyecek?

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

1)Can Çobanoðlu
    2)Hasan Çetinkaya

Bunlardan birisi olursa süper olur..Diðerlerine birþey diyemem..

EÐÝTÝM ÞART!!!

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Nerden çýktý bu baþlýk durup dururken böyle.Adamý kovuyorlar,siz baþlýk açýyorsunuz burda.
    Forum yöneticileri uyuyormu ???

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

can çobanoðlu tescilli fenerbahçelidir...can olsun diyeleri anlsmak imkansýz...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Süleyman Hurma zamanýnda bize verip veriþtirmiyor muydu? Yoksa ben mi yanlýþ hatýrlýyorum?

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ne gerek var menajere
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)