Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Menajer htiyacmz Var m? & nerilebilecek Kiiler Kimlerdir?

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Doan ahin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Standart Menajer htiyacmz Var m? & nerilebilecek Kiiler Kimlerdir?

Profesyonel kadrolar istiyoruz ve
    uzun zamandr eitli menajerlerin isimleri takmmz ile birlikte anlmakta.

eitli ynetimlerimizin srarla beendiini belirttii ama baka bir klpte grev yapan Sleyman Hurma sanrm bu yolda bir adm ne km grnyor. Neden mi?

ncelikle bir listeleyelim;

Uzun sredir konuulan isimler;
    1-Serdar Bali(Ts)
    2-Can obaolu(Milli takm)
    3-Sleyman Hurma(Ts-Kayseri)
    4-Hasan etinkaya (G.Antep-Genlerbirlii)

Her ne kadar Serdar Bali ynetime yakn olsa da
    dn kadrga tv de seyrettiim kadaryla
    stne basa basa menajerlik istemiyorum dedi.
    "bakan seimlerden nce herkesin nnde restorantta akayla kark ve yksek sesle menajerim ite geldi" diye espri yapmas sonras bu durum ok bytld, seimler geldi att ynetim seildi sonrasnda bakanla grtk. bakan menajerlik teklif etti bende onu bir kenara koy bakanm imdi dedim ve imdi bir aabey olarak unu syle bana dedim.
    Bir aabey olarak ulusal medyada m kalmam ts adna daha faydal olur veya menajer olmamm dedim. o da bana hak verdi. ayrca menajerliin gerei bir ok ii ben zaten takmm iin bedava yaptm ve yapmaya devam ederim" eklinde bir aklamas var ve bence gayet olumlu ve drste birok konuya aklk getirdi.

Can obanolu ve Hasan etinkaya'nn da adlar birok kez gemiti ancak yk altna girmek istemediler ya da baka kulpler onlara daha cazip geldi.

Bence Sleyman Hurma, Adnan Sezgin gibi bu ie uzun yllarn harcam
    en tecrbeli iki kiiden birisidir. Trabzonspor camiasnn ierisinde de daha nceden yer almasndan dolay bu iin stesinden rahatlkla gelebilecektir.
    Daha nceden sanrm Kayseriporu brakp gitmesi yakk almayacandan tekliflere pek ak deildi.

Kayserispor ile ilgili bir haberin detaylar da Sleyman Hurma hakknda bize yarayacak baz gelimeler olacan gsteriyor. Demedi demeyin...
    Aada yazlanlar tek tarafl dnceler bence ve hep Sleyman Hurma ile ilgili negatif konulara deinilmi ve yapt onca pozitif konu es geilmi.
    Profesyonel kadro kurup kupalara ambargo koymak iin sizce de ge kalmadk m?

Kaynak : SakogluDogan

-------------------------------
    Kayserispor'da sular durulmuyor!
    10 Ekim 2008 Cuma 13:30
    Kayseri'de ynetim iinde yaanlan kaos bitmek bilmiyor... 2. Bakan ahin Akarsu son gelimeler iin u arpc aklamalar yapt.

Kayserispor 2.Bakan ahin Akarsu, kulp ierisinde yaanan kaosun sorumlusu olarak Ynetim Kurulu Bakan Recep Mamur ve Genel Menajer Sleyman Hurma’y gsterdi.

Akarsu konutu..
    Kayseri Tempo Gazetesi ve www.internetspor.com' da yaynlanan haberler zerine Kayserispor Bakan Recep Mamur, 2. Bakan Trker Horoz ve Asbakan aban Mirabolu’dan ses kmazken, her zaman iin dobral ile taktir toplayan ahin Akarsu Kayseri Tempo Gazetesi Genel Yayn Ynetmeni Yksel Yklmaz'a arpc aklamalar yapt...

Akarsu, rportajnda Kayserispor Kulb Bakan Recep Mamur ile Kulp Genel Menajeri Sleyman Hurma’y eletirdi..

Harun & Muslu olay !
    Harun Erbek ve Muslu Nalbantolu’nun transferine daha ilk gnden kar ktn, kendisine de Mamur’un destek verdiini de syleyen ahin Akarsu, “Kzlcahamam kamp ncesinde bu oyuncularn szlemeleri bana geldi.

mza yetkim olduu iin benim imzam istediler. Bende Mamur’a telefon ap bu oyuncularn bize gre olmadn syledim ve szlemelerinin ileme konmamasn talep ettim. Kendisi de bana hakverdi. Szlemelerini imzaladm ve Sleyman Hurma’ya gnderdim. Kendisine de bu szlemeleri kesinlikle ileme koymamas gerektiini de syledim. Sonrasnda Kzlcahamam kampnda iken Sleyman Hurma’ya 2 oyuncunun gnderilmesi talimat verildiinde ise Hurma, lisans karldn syledi.

Mamur ile ben tepki verdik. Kalktm masadan kp giderken, peimden Bakan geldi ve bir ekilde bu oyuncularn gnderileceini, kafam takmam gerektiini syledi.. Ancak imdi bakyorsunuz, 250 Bin Avro sokaa gitti.. Eer o gn bu oyuncular gndermi olsaydk, 250 Bin Avro Kayserispor’un kasasnda kalacakt.. Ha, kesinlikle 250 Bin Dolar deil.. Mamur yanl aklama yapt. Hurma’nn, Roberto Carlos’a benzettii Harun Erbek iin bile sayn hocamz Tolunay Kafkas, olumsuz not vermi ve kesinlikle kadroda istemediini dile getirmiti” dedi..

Iglesias olay !.
    Kayserispor’un sadece Harun Erbek ve Muslu’dan zarar etmediini de syleyen Akarsu, “Leonardo Iglesias’n geen sezon szlemesi uzatld bu sezon ise zoraki gnderildi. Madem gnderildi niye szleme uzattlar ki.. Bu konuda da kendilerine telkinlerimi ilettim ama dinleyen olmad elbette. Kayserispor Kulb 2. Bakanym ben. Elbette benim de karar aamasnda sz hakkm olmal ve szm dinlenmeli. Ancak sayn Mamur, Hurma’nn szn dinledii kadar benim szm dinlemedi. Hurma, kim ki ?.. Kulbn maal eleman. Trkiye’nin de en ok para alan eleman. Ha, unu da syleyim. Sizin yazdklarnzn hepsi gerek, hepsi doru. Kesinlikle kan yazlara katlyorum. Bakn Leonardo Iglesias, zoraki gnderildi..

Nasl gnderildi.. Aklayaym. Bu adam gitmemek iin ayak diredi. Sebebi belliydi.. Sonunda da istedii oldu para alarak gitti.. Bu adamdan da zarar edildi. Yerine alnan futbolcuya bakalm. Milan Purovic nerde ?. Transferin son gnnde alnan futbolcu.. zlenmeden baklmadan alnd.. Purovic’in de menajeri Saffet Sancakl.. Bu adamn Kayserispor’a kazandrd ve herkesin taktirini toplayan hangi futbolcu oldu ? Hibiri olmad.. Kim Saffet ile pazarlk yapt. Mamur ve Hurma.. Kimin paralar sokaa gitti.. Kayserispor’un” dedi.

“Hurma gitmeli”
    Akarsu, Sleyman Hurma’nn ald maa da eletirerek, “Bu adamn ald paray hakedip etmediini anlamann ok kolay yolu var. Yapt icraatlara bakarsak, Kayserispor’un giden paralarna bakarsak anlarz. Bakn Sinan Engin bile istifasn verdi.. Ama Hurma, Kayserispor’dan ayrlmamak adna can havliyle kalyor. Sleyman Hurma’nn bu kulbe daha fazla zarar vermemesi iin brakp gitmesi gerekli” yorumunda bulundu..

“Hesap tutulmuyor”
    Kayserispor 2. Bakan ahin Akarsu, kulpte kimsenin hesaptan kitaptan haberdar olmadn buna ynetim kurulu yelerinin de dahil olduunu dile getirip, “Kayserispor’un hesabn sadece bakan Mamur bilir. O’nun dnda asla kimse bilmez. nk kulpte bir Mali Komite yok. Defter tutulmaz. Hesap verilmez. Hurma’nn ald maa da bana kendisi syledi. Kendisine sorduumda Mamur ile grtn ve yllk olarak 250 Bir Dolar’a anlatklarn ifade etti. Ben de O’nun szlerine istinaden diyorum ki, hem prim hem de maa ile bu adam 500 Bin Dolar’a alyor. Kayserispor’un bu kadar lks yok. Olamaz da zaten” eklinde konutu..

Logo ve renkler
    ahin Akarsu, Kayserispor’un ambleminde kurulu tarihinin yazmamas konusunda yaplan haberlerinde doru olduunu ifade ederek, “Genel kurulda logo ve renk deiiklii yaplmad. Akas bu konuyu fazla dikkate almadk. Ama elbette Sper Lig’deki bir takmn logosunun belirli olmas gerekli. Ama sizlerin de tespit ettii gibi Kayserispor’un resmi bir logosu yok. Resmi rnlerde dahi bunlar belli oluyor. Ka kez syledim. Olaanst genel kurul karar alp bunlar ortadan kaldrmay istedim ama sezon sonunu beklememiz gerektiini syleyip bu konuyu hep kapattlar. Bakn kulbn logosunda kurulu tarihimiz yazmyor. 1966 da Kayseri Erciyesspor’a geti. Kurumsallama adna yaplmas gereken bu hamleler ne yazk ki atlmad. Bu da bizler iin utan verici bir durumdur” dedi..

Araba ve prim..
    Akarsu, Kayserispor’un ligdeki en ciddi rakibinin Sivasspor olduunu da dile getirerek, “Sivasspor ile ayn ligde olduumuz her sezon, Sivasspor’un zerinde ligi bitirebilmek iin ok aba sarfederiz. Geen sezon da Sper Lig’de bunu yapmak istedik. Takma ayr bir motivasyon kazandrsn yine de Sleyman Hurma’ya bir prim olarak bir araba almay kararlatrdk. O gnlerde Hurma, araba almak istiyordu. Mercedes C 200 dnyordu. O gnk bedeli ise 60 Bin Avro idi.. Ynetim olarak bizde “eer Sivasspor man kazanrsak bunu sana biz alalm” dedik. Ama 1-0 yenildik ma ve prim szmz havada kald.. Matan geldikten sonra Sleyman Hurma, Audi Q 7 marka araba ald. Arabann deeri 110 Bin Avro.. Bu arabann da 60 bin Avro’sunu kulp dedi. O gnde kzdm Bakan’a.. Akam bana hak veren Mamur, sabah kalknca fikir deitirdi. Dier yneticiler de ses karmad. Zaten karamyor da.. Bylelikle Kayserispor, baka yerlere harcamas gereken paray Genel Menajer Hurma’nn arabasna verdi. 50 bin Avro’yu da Hurma kendi dedi. Kayserispor, malup olduu bir ma sonrasnda teknik heyet ve futbolcularna prim vermezken Genel Menajer 60 Bin Avroluk primin sahibi oldu” yorumunda bulundu..

“Niye kt oldum”
    Akarsu, son zamanlarda yneticiler ile arasnn ak olmas konusunda da fikir beyan ederek, “Bakn, ben kt adamdm madem, neden gece gndz bensiz adm atmyorlard. Yemee bile bensiz gitmezlerdi. nk, sevgi sayg vard.. 3,5 yldr bensiz adm atmazken imdi ne oldu da ben istenmeyen adam ilan edildim. ksn birisi aklasn. Ama aklayamyorlar.. Adamlar resmen duvar. Sizler gnlerce yazyorsunuz, ben gnlerce beyanat verdim ama tek kelime kp da aklama yapmyorlar. Bakan, bana Ycel ahin’i gndererek hata yapt. Benim bam telime bast.. Eer kp kendisi gelseydi yada benimle buluup istifam isteseydi, kesinlikle o saniye istifa ederdim.. Ha, imdi ksn kendisi istesin yine istifam veririm. Yeter, inann ok yoruldum. Artk kafam dinlemek istiyorum. Ama u una syleyim, Sleyman Hurma bu kulpten gitmeli. nk o kii Kayserispor’a zarar veriyor” dedi..
    Akarsu, Mamur’un yanl yaptn da dile getirerek, “Kendisine zamannda herkesin istifasn almasn, sonra iine gelmeyenin istifasn yrrle koymasn ve kendi ekibini toplamasn, inandn kiiler ile devam etmesini sylemitim. Ama beni dinlemedi” diye konutu..

Kaynak:nternetspor
    Konu Doan ahin tarafndan (10.10.2008 Saat 18:13 ) deitirilmitir.
    Versinler ade-i tibar, Ufukta ampiyonluk Turu Var, Bunu Gren Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

menajer mi aryoruz ??

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

lk adaym Can obanolu.Olmazsa Hasan etinkaya...
    Aslnda Serdar Bali olmasnda kim olursa olsun.

Ustaaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Takimda ne eksik var ki? Bi menejer eksikligi mi var, bence hocanin istedigi biri olmali...

BALKAN 06 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.04.2008
    Nereden
    Ankara

Sleyman Hurma isminin bende olumlu bir etkisi var,hem drst hem ii bilen iin ehli biri gibi
    yakndan tanyanlar daha salkl yorumlayacaklardr
    bilmeden u olsun bu olsunda ho olmaz
    hayrls olsun deyim,kurtuluyum(iyiki hayrls laf var)
    YAVUZ SULTAN SELM

yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

can obanolu ve sleyman hurma bu ii en iyi bilen isimler ama ben sleyman hurma ya karym kayserisporun menejeri geen yl trabzonspor hakknda garip aklamalar yapmt,bu isimler arasnda serdar bali yi duygusal olarak tercih ederim ama aralarnda bu ii yapacakj en iyi isim can obanoludur
    ne mutlu trkm diyene

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Kesinlikle Can obanolu.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

Serdar Bali hari, herkes..
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    06.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt hekimolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    menajer mi aryoruz ??
    ynetimlerin profesyonel konulara el atmas kendi holarna da gitmemekte.
    teknik direktrn ykn hafifletmek ve ynetim/teknik direktr deise de takmda kalc olabilecek bir sistem kurmak gerekiyor. tm ynetimler zamannda bu isimlerin bahsi az ok geti
    Versinler ade-i tibar, Ufukta ampiyonluk Turu Var, Bunu Gren Rakipler, Elbette Kudururlar

Haluk Ongan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

olacaksa can obanolu olsun bence

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    06.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

can obanolu'na birok kez teklif yapt eski ynetimler ama kabul etmeyip baka takmlara gitti. dediim gibi bence sleyman hurma u an iin daha yakn bir aday. kmam gerekiyor mam var. grrz..
    Konu Doan ahin tarafndan (10.10.2008 Saat 18:58 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Slman hurma ayrld m kayseriden ?

Serdar A - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt SakogluDogan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ...

Uzun sredir konuulan isimler;
    1-Serdar Bali(Ts)
    2-Can obaolu(Milli takm)
    3-Sleyman Hurma(Ts-Kayseri)
    4-Hasan etinkaya (G.Antep-Genlerbirlii)

...
    Bu drt isimden birini seecek olsaydm greeceim isimler kesinlikle Sleyman Hurma ve Hasan etinkaya olurdu .

Hasan etinkaya gen ve dinamik bir isim . Franszcay anadili gibi konuur . Bu sebepten takma abilik yapan Song , yetenekli futbolcumuz Isaac ve srekli bir takm insanlarn etkisinde kalan Yattara ile iletiim konusunda byk kolaylklar salayabilir . Transfer konusunla fazlasyla deneyimli ve i bitiricidir . Daha nce Ersun hoca ile uzun sre alma imkan bulmutur .

Adnan Sezgin'inde Trkiyede en beendii isimdir . Hasan etinkaya daha nce Galatasaray'da da alma imkan bulmutur .

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Hasan etinkaya

Serdar A - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt 61Emirhan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hasan etinkaya

Mesut Bakkal , Hasan etinkaya ve Ersun Yanal .

Genlerbirlii frtnasnn estii zamanlar .

innocence - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2008
    Nereden
    Avrupa Dier

turkcell reklam gibi olacak biraz ama Hasan olsun Hasan
    Kazm Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statkoya bakaldrmaktr..."
    enol Gne: "Parayla yaplamayan, emeimizle, drstlmzle, calarak yaptk. Tarih bunu da yazar."

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

sleyman hurma gerek anlamda bir menajer benm gzmde. lakin bu tavr ve hal iersine ts ad altnda girerse olmaz.. caner uvalcolu uandaki menajer deilmi ?? yetmiyomu acaba...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

sleyman hurma ve can obanolundan birisi olsun

Ali Tunahan Gll - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.09.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt macka61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sleyman hurma ve can obanolundan birisi olsun
    bencede ikisinden biri olsun...
    OSCAR CARDOZO

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

1. srada Can obanolu
    2. srada Sleyman Hurma
    Hasan etinkaya'y bilmiyorum
    Serdar Bali olmasn
    fakat Kayseri 2. Bakannn yapt aklamalar doru ise Sleyman Hurma ile ilgili sorular olutu kafamda. Bakalm bu iddialara Sleyman hurma ve Recep Mamur ne diyecek?

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

1)Can obanolu
    2)Hasan etinkaya

Bunlardan birisi olursa sper olur..Dierlerine birey diyemem..

ETM ART!!!

MahmutHSO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Samsun

Nerden kt bu balk durup dururken byle.Adam kovuyorlar,siz balk ayorsunuz burda.
    Forum yneticileri uyuyormu ???

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

can obanolu tescilli fenerbahelidir...can olsun diyeleri anlsmak imkansz...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Sleyman Hurma zamannda bize verip veritirmiyor muydu? Yoksa ben mi yanl hatrlyorum?

Keleolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ne gerek var menajere
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)