Sayfa 51 Toplam 68 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1683 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ve Yattara Kaldı..

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu saatten sonra guvenım sonsuz emın ol. ama sende artık bırseylerı soyleyeceksın. nasıl bu kadr netsın ve yenı oyun var dedın bu ne demek ???
    Yeni oyun değil, oyunlar. TS şampiyon olursa İstanbul'a en az 2 takımda yönetim değişikliğne mal olacak. Ayrıca Şampiyonlar ligi katılımı kantenjanları da 1 azalıyor eziklerin. Siz sadece TS takımıyla ilgilenin ve tüm dedikodulara kulaklarınızı tıkayın. TS a ne gibi oyunlar planladıkları önemli değil. Hepsinin önlemi daha başlamadan alınıyor. Gerektiği zaman da taraftardan destek ister yönetimimiz.

Önemli olan geçen sene "kümeye" diye bağırılan takım bu sene şampiyonluğun en büyük adayı ve artık Anadolu satadlarında "bu sene şampiyon Anadoludan" diye bağırılmaya başlandı. Biz taraftar olarak bu sürece nasıl katkı sağlarız onu düşünmemiz lazım.

innocence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldığım en güzel haber)))))))))))))))) Çok sevinçliyim, bir de APPIAH olayı gerçekse....
    appiah ı ne yapacağız kariyeri sönmüş bir adamı alıp ne yapacağız
    Kazım Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statükoya başkaldırmaktır..."
    Şenol Güneş: "Parayla yapılamayanı, emeğimizle, dürüstlüğümüzle, calışarak yaptık. Tarih bunu da yazar."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bek moralli gözükmüyor ama neyse...insallah cabuk grndine gelir..

Konu Külünkoğlu tarafından (08.10.2008 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: izinsiz link verilmesi yasaktır.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı innocence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abİ ne demek karİyerİnİ sÖnmÜŞ...appiahmuhtesem bir katki saglar bu takima...sakatliktan kurtuldu...italyada antremanlara da cikti ve de form tuttu...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abİ ne demek karİyerİnİ sÖnmÜŞ...appiahmuhtesem bir katki saglar bu takima...sakatliktan kurtuldu...italyada antremanlara da cikti ve de form tuttu...
    orası meçhul işte.neyse burasıda bunun yeri değil.polemik olmasın.başlık amacından sapmasın
    Şenol Güneş: "Parayla yapılamayanı, emeğimizle, dürüstlüğümüzle, calışarak yaptık. Tarih bunu da yazar."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı goeki_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorgunluktandır o

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı innocence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son maçında nasıl oynadığını biliyormusun ? herkesi şok etmişti. özellikle de fenerlileri. Apiah eğer uygunsa alınacak adamlardan biri olur. Ve yakışır Trabzonsporumuza..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı vuralkara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    afkurma = çemkirme ya da çönkürme
    afkurma= havlama

bizde ole yani

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yeri olmadığı için yorum yapmamıştım ama Metin abi bile yorum yaptıysa sorun yok

Appiah Fener'in yaptığı büyük mallıklardan biri. Eğer öyle bir şans varsa mutlaka ve mutlaka alınmalı. Derin ven trombozu var bildiğim kadarıyla. Eğer doktorlar futbol oynamasını engellemez raporu vermişse performans problemi yaratacak bir hastalık değil bu.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Appiah olayi ne arkadaslar?? Ben kacirmisim.. Eger alinirsa mukemmel bir transfer olur dusuncesindeyim..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu şu ayrıntıyı da söylemeden edemeyeceğim siyahi oyunculara bordo mavi forma daha çok mu yakışıyor yoksa bana mı öyle geliyor?
    T R A B Z O N S P O R

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu şu ayrıntıyı da söylemeden edemeyeceğim siyahi oyunculara bordo mavi forma daha çok mu yakışıyor yoksa bana mı öyle geliyor?
    Guzel olan sey kime yakismaz
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

wolf_TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vay be neler dönüyormüş haberimiz yok

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

diıyorum size kulup kulup değil dallas
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı goeki_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuna bak
    para hırsı adamı bu hale getirir işte. aklını başına alacaksın bundan sonra..
    şimdiye kadar süper bir kariyer yaptın bundan sonra berbat etme barii..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi bunlar şimdi kesin Yattara başkana küfür etti derler diye yazacaktım dün ama hadi günahlarını almayayım diye yazmamıştım Hani TBMM'de diyorlar ya ispatlayamayan müfteridir diye. Bence de mantıklı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Appiah bombası

G.Saray ve Trabzon, F.Bahçe’den olaylı şekilde ayrılan Ganalı’ya talip oldu
    F.BAHÇE’DE sakatlığı problem olan ve dosyası FIFA’ya kadar taşınan Stephan Appiah konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. “Futbola devam ederse hayati tehlike ile karşı karşıya kalır” denilen ancak İtalya’da çeşitli sağlık kontrollerinden geçip bir daha İstanbul’a dönmeyen Ganalı oyuncu F.Bahçe ile FIFA’lık olmuştu. “Sağlığımla oynadılar. Bana hiç yardımcı olmadılar” diyerek yanlış tedavi ve sakat olmasına rağmen oynatılmasından yakınarak F.Bahçe Kulübü’nü suçlayan ve FIFA’ya giden Appiah, Portekiz’in Benfica takımıyla idmanlara çıkıyordu. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Gana Milli Takımı’nın da formasını giydi. Son sağlık kontrollerinde oldukça iyi olduğu ortaya çıkan ve sağlam raporunu eline alan Appiah kendine takım aramaya başladı.
    Vatan Gazetesi'nin haberine göre; BENFİCA başta olmak üzere Juventus ve Serie A’dan bir kaç takımla görüşme yaptı. Ancak sarı-lacivertlilerden aldığı 2.2 milyon Euro’luk teklife ulaşamadı. Bunun üzerine rotasını yeniden Türkiye’ye çevirdi ama bu defa yön F.Bahçe değil ezeli rakip G.Saray ve Trabzonspor oldu. Önümüzdeki günlerde menajeri İstanbul’a gelecek ve G.Saray ile Trabzon yönetimiyle gizlice masaya oturacak.
    İSTANBUL’A DAVET EDİLDİ
    İKİ kulübün davetiyle İstanbul’a gelecek olan yıldız oyuncunun menajeriyle kıyasıya bir pazarlık yaşanması bekleniyor. F.Bahçe’den olaylı ayrılan Appiah cuzi bir rakama serbest kalacak. F.Bahçe yönetimiyle sorun yaşayan ancak taraftarı sevdiğini söyleyen Appiah’ın menajerine, “Ben F.Bahçe taraftarını seviyorum. Onlara aşığım. Ancak bu dakikadan sonra ne onlar beni ister, ne de ben Fener’e giderim. G.Saray ve Trabzon’la görüşmeleri yap ve beni bilgilendir” dediği öğrenildi. Ganalı’da bu gelişmeler yaşanırken F.Bahçeli yöneticilerin bu görüşmeler sonrası nasıl bir tavır takınacağı merak konusu. Özellikle son yaşananların ardından taraftarın hedefi haline gelen yönetimin olası bir transfer sonrasında camiadan büyük tepki alması bekleniyor.
    F.BAHÇE’NİN özellikle orta sahada yani Appiah’ın mevkisinde sorun yaşaması ve Aurelio’nun da ayrılığının ardından bu sorunu çözememesi zaten büyük eleştiri alıyordu. Bu durumun ardından önümüzdeki haftalarda Appiah olayının da can sıkacağı aşikar.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yahu su resim cok güzel acayap begendim ben....

Alıntı Mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyahi oyuncumuz yeterince var. Bence bir de "kızılderili" denemeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Napoleon61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var yada yok ben bunu konusmak ıstemıyorum zaten nasıl olduguyla da acıkcası ılgılenmıyorum benım daha once soledıgım gıbı trabzonspor kulubu karıştırılmak ıstenıyor dısardan oldugu kadar ıcerden de karıstırılmak ıstenıyor. bızlere dusen hep destek tam destek sonuna kadar bu takıma futbolcusuna hocasına yonetımıne destek olmak ...

onumuzde cok buyuk fırsat var ve bu her zaman ele gecmez rakıpler hepsı bırden bu kadar sorunlu olmaz ; gelın bunu degerlendırelım sonuna kadar

tıkayın kulaklarınızı sahıp cıkın takıma bızım en asıl gorevımız bu
    anlamadığım biz şimdi köstek mi oluyoruz? gördüğümüz yanlışları söylemezsek nasıl en iyiye ulaşacağız. biz yanlışların bi daha tekrarlanmaması için kendimizce eleştiriler yapıyoruz. ve gelişim için eleştiri kesinlikle gerekli. biz her şartta takımımıza destek veririz, 2 maç kaybettik diye maça gitmeyenlerden değiliz.

ama demek istediğim bu işlerde biraz daha ciddi olunmalı. eşeğimizi sağlam kazığa bağlamalıyız,en ufak işi bile resmiyete dökmeliyiz ve insanların arkasından kırıcı laflar söyleyip onları rencide etmemeliyiz.ben sadece bu 2 konuyu eleştiriyorum. bu yönetim 100 iş yaptıysa 98ini alkışladık burda, 2sini de eleştiriyorum.

amacımız hep beraber %100 doğruya ulaşmak.

Nereden
    Avrupa Diğer

"08 Ekim 2008 Çarşamba, 07:24

F.BAHÇE’DE sakatlığı problem olan ve dosyası FIFA’ya kadar taşınan Stephan Appiah konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. “Futbola devam ederse hayati tehlike ile karşı karşıya kalır” denilen ancak İtalya’da çeşitli sağlık kontrollerinden geçip bir daha İstanbul’a dönmeyen Ganalı oyuncu F.Bahçe ile FIFA’lık olmuştu. “Sağlığımla oynadılar. Bana hiç yardımcı olmadılar” diyerek yanlış tedavi ve sakat olmasına rağmen oynatılmasından yakınarak F.Bahçe Kulübü’nü suçlayan ve FIFA’ya giden Appiah, Portekiz’in Benfica takımıyla idmanlara çıkıyordu. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Gana Milli Takımı’nın da formasını giydi. Son sağlık kontrollerinde oldukça iyi olduğu ortaya çıkan ve sağlam raporunu eline alan Appiah kendine takım aramaya başladı.
    BENFİCA başta olmak üzere Juventus ve Serie A’dan bir kaç takımla görüşme yaptı. Ancak sarı-lacivertlilerden aldığı 2.2 milyon Euro’luk teklife ulaşamadı. Vatan'dan Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre, bunun üzerine rotasını yeniden Türkiye’ye çevirdi ama bu defa yön F.Bahçe değil ezeli rakip G.Saray ve Trabzonspor oldu. Önümüzdeki günlerde menajeri İstanbul’a gelecek ve G.Saray ile Trabzon yönetimiyle gizlice masaya oturacak. "

kaynak:habertürkspor

ben durumunun iyi olduğuna çok emin değilim.ayrıca yukarıda bahsedilen 2,2 milyon euro yu appiah a vereceğimizi sanmıyorum

Alıntı Hakan_GenC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    afkurma= havlama

bizde ole yani
    Türkçe Sözlük....................... Afkurma=Havlama
    Yattara Fanatikleri Sözlüğü.....Afkurma=Başkanım seni çok seviyorum

Şaka bir yana arkadaşlar bırakın bu işleri. Yattaranın başkanla böyle bir görüşmesi olmadı. Futbolcular herhangi bir yönetici ile görüşürken de "başkanım" kelimesini kullanırlar.

Yattaranın "başkanım" diyue başlayıp "afkurma" diye devam ettiği bir konuşma sadece ve sadece Katar Kulübü başkanı ile bir görüşme olabilir.

Saçma gündem maddelerine takılmayın lütfen.

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selimatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyahi oyuncumuz yeterince var. Bence bir de "kızılderili" denemeliyiz.
    O da kalkar bir gün ayağa der ben kabilemi bakmakla yükümlüyüm...Ve sorun çıkarır parayı görünce...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu hakkında bugün Poetricus üstad mükemmel bir tespitte bulundu ama satır aralarında kaynadı gitti maalesef

Ama özünde şundan bahsetti..

Yarım yamalak türkçe bilen ve bu türkçeyi de sadece basmakalıp karadüzen şeklinde anca konuşabilen bir adamın nasıl oluyor da böylesine teşbih ve mizah içeren bir cümle kurabildiğine şaşmıştı

Gerçekten de son derece önemli bir delildir aslında şu söylemin Lick TV muhabiri Can Karyağdı tarafından uydurulmuş olabileceğine dair..
    Yattara'nın kaptan olmasını eleştirdiğimde onun takım adına hakemle konuşma yapacak olmasını ve bozuk Türkçe'si yüzünden meramını anlatamayacağını ve dikkate alınmayacağını yazmıştım. Bazı arkadaşlar da çıkmış demişti ki olur mu öyle şey efendim, Yattara çok güzel Türkçe konuşuyor, meramını çok güzel anlatıyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Yattara konusu çok speküle edildi. Zannediyorum ki edilmeye de devam edecek.
    51 sayfadır tartışılıyor (diğer başlıklar hariç) daha da tartışılacak.
    Bir çok ta komplo teorisi ortaya atıldı.

Veeeee şimdi de benim komplo teorim.........
    Karışık olan sadece Trabzonspor değil. Fb öyle, Gs öyle, şimdi Bjk de karışıyor.
    Yoksa yoksa...
    Levent K.
    Bursa
    dördüncü büyüklük
    neler oluyor yaaaa......
    Konu Ahmet AYDIN-28 tarafından (08.10.2008 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)