Sayfa 3 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1589 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara Kalıyor mu?

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Basın toplantısı yapıp gidicem gidicem,çok iyi para veriyolar diyen sen değilmiydin Yattara.?

Artık kalma bizde sana o kadar para vericek güç yok..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Her milletin iyisi ve kötüsü vardır. Ya da şöyle diyeyim iyi huyları kötü huyları vardır. Araplarla ticaret yaptım. İnsanı bezdirirler pazarlıkta. Ve öyle bir noktaya getirirlerki rasyonel düşünemezsiniz artık. Tamam ne dersen kabul yeterki bu iş bitsin dersiniz. Sanırım durum biraz ona döndü. Ama yönetim rasyonel karar vermeyi elden bırakmamalı.
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah gider. artık takımın ondan ibaret olmadığını kendiside anlamıştır.
    kalsada gs maçında oynamasını istemiyorum. yönetimden habersiz basın toplantısı düzenleyen bir oyuncu her zaman yaptığı gibi yine sorun olacaktır. 1 hafta sonra çıkıp bi takım sana 2,5 milyon euro verdik dese yine ortalık karışacak ve yine ben gitsem iyi olur deyecek

git, git de rahat edelim

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Yattara ne yapmaya çalışıyor anlamadım gitti...
    Sen değilmiydin '' bakmak zorunda olduğum kişiler var çok para veriyor Katar'lılar gitmek istiyorum taraftar lütfen beni anlasın '' diyen ?

Şimdi ne değişti o zamandan buyana Yattara efendi ?

fenere 10 geseye 5 puan fark attık ya sende kalmaya karar verdin değil mi ? Şampiyon olursak efsaneler içinde unutulmayanlar içinde sende olmak istedin değil mi ? He bide şampiyonluk primi var tabi

Havamızı bozma '' lütfen '' git...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Başlığın kapatılmasını düşünen arkadaşlar boş yere rahatsızlık duymasınlar zira bir iki güne kadar Yattara kulüpte kalsa da gitse de bu başlık kapanacaktır mutlaka..

Bir kulüp düşünün; 3 kuruşa mal ettiği bir oyuncusunu 40 yıllık tarihinin rekor transfer geliri ile satıyor ve arkasından yönetici, basın ve taraftar bazında bir kısım kitle "Yahu bu adam zaten 3 maç oynar 5 maç yatardı. Büyük maşlların da hiçbirisinde oynamaz, disiplinsiz davranışları ile de takıma zarar verirdi" şeklinde trajikomik açıklamalar yapıyor..

Eğer ki All Sadd Kulübü yetkilieri şu beyanatları okumuş ce de ciddiye de almışsa bence transferden vazgeçmiş olmaları son derece doğal..

Gerçi işin içinde bizlerin belki de çok sonra öğrenebileceğimiz gerçekler de olabilir bilemeyiz, ancak şu transfer sürecinde gerek TS Yönetimi gerekse Yattara bazında yapılan biribirinden tutarsız onlarca açıklama ve ortalığa dökülen bir o kadar rahatsızlık verici dedikodular şüphesiz hiç de şık olmamıştır..

Ben kendi adıma futbolu seven bir taraftar olarak Yattara' nın hangi şartlar altında olursa olsun takımımda kalmasını isterim tabii ki fakat bu durum gerçekleşirse bundan önce yaşanan polemiklere bir sünger çekebilmek adına çok mantıklı ve doyurucu açıklamar beklerim her iki taraftan da..

Sonuç ne olursa olsun umarım bizim için hayırlı olur..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Acaba lige cok iyi basladigimiz icin rakiplerimiz,türkiyede bizi cekemeyenlerin bir oyunumuydu bu bize yoksa ? katarlilar belkide bizi karistirmak icin kullanildi. Bu türkiyede hersey mümkün abi.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu başlık günün en hit başlığı olur ve yarınıda kapsar...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalmasını istemiyorum kesinlikle...Ayrıca kalırsa kimi kesicek takımdan Isaac imi?Çok zor...
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara bu saatten sonra sözümden dönersem adam değilim gitmem gerek demişti. Katar'daki yöneticiler de aynı şeyi düşünüyorsalar yatırırlar parayı transfer biter
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

fetvaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Terzioğlu 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iddialara göre Yattara'nin esi Katar'a gitmek istemiyormus ve bu yüzden kavga etmis esiyle. Hal böyle oluncada yönetime "kalabilirmiyim?" demis.
    nerden duyuyosun boyle seylerı uyduruyodr basın sankı sımdı ıngılterede ıtalyada da karısı katarı begenmycek hemde o kadar para verırken. belkı para yatmaz gıtmez orası ayrı ama bu ıddalar yalandr
    HEP DESTEK TAM DESTEK

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence gitsin eger taraftar ve yonetim kadro bu adam öfke kusmassa kalsın boyle bir adam yok gerçekçi ollaım onun gibi adamı bulamayız 10 milyon euro ama gitmek sitemsin hala affetmiyorum o takım versin parayı istiyorsa ne biçim transfer bu transfer yatar bizede yattarayı kabullenmek gerekir bagrımıza basmak gerekir

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

yattara gitmezse ve eskisi gibi oynatılmazsa saçmalık olur yattara gibi bir oyuncu oynatılır ki zaten ersun yanal öyle bir takıntı yapacağını sanmıyorum ama bakalım kalacak mı?
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok ya o kadarda değil.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

yattara gsyi ezdi geçti başlığını görmek istiyorum ben arkadaş kim ne derse desin stadda ibrahim yattara seslerini duymak istiyorum

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattarayı gecen izledimbeni yonetim satıyor diyor bana inandırıcı gelmedi başkanda kendi gitmek istiyor diyor daha vahim olan bu ne olucak şimdi yattara kalırsa bizde merak ediyorum o başakn yonetim teknik direktor ve futbolcular ona nasıl yaklasacak
    yuzden ihtiyacımızda olsa ona gitmesi daha iyi galiba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığın kapatılmasını düşünen arkadaşlar boş yere rahatsızlık duymasınlar zira bir iki güne kadar Yattara kulüpte kalsa da gitse de bu başlık kapanacaktır mutlaka..

Bir kulüp düşünün; 3 kuruşa mal ettiği bir oyuncusunu 40 yıllık tarihinin rekor transfer geliri ile satıyor ve arkasından yönetici, basın ve taraftar bazında bir kısım kitle "Yahu bu adam zaten 3 maç oynar 5 maç yatardı. Büyük maşlların da hiçbirisinde oynamaz, disiplinsiz davranışları ile de takıma zarar verirdi" şeklinde trajikomik açıklamalar yapıyor..

Eğer ki All Sadd Kulübü yetkilieri şu beyanatları okumuş ce de ciddiye de almışsa bence transferden vazgeçmiş olmaları son derece doğal..

Gerçi işin içinde bizlerin belki de çok sonra öğrenebileceğimiz gerçekler de olabilir bilemeyiz, ancak şu transfer sürecinde gerek TS Yönetimi gerekse Yattara bazında yapılan biribirinden tutarsız onlarca açıklama ve ortalığa dökülen bir o kadar rahatsızlık verici dedikodular şüphesiz hiç de şık olmamıştır..

Ben kendi adıma futbolu seven bir taraftar olarak Yattara' nın hangi şartlar altında olursa olsun takımımda kalmasını isterim tabii ki fakat bu durum gerçekleşirse bundan önce yaşanan polemiklere bir sünger çekebilmek adına çok mantıklı ve doyurucu açıklamar beklerim her iki taraftan da..

Sonuç ne olursa olsun umarım bizim için hayırlı olur..

Eğer kalırsa dediğiniz gibi işin içinde çok sonra öğreneceğimiz olaylar olduğu kesin bence Yattara özür dileyip takıma katılmalı kalırsa devrearasına kadar kadromuz kısıtlı olduğundan kendisine ihtiyaç var.

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eveeeettt demek istiyorum bu başlığa..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Umarım bir aksaklık olmaz ve gider .

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yattara gsyi ezdi geçti başlığını görmek istiyorum ben arkadaş kim ne derse desin stadda ibrahim yattara seslerini duymak istiyorum
    yattara kalırsa sen onun gs maçında oynayacağına inanıyorsan birşey demiyorum.
    kalsada oynatılmamalı. kesinlikle

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Karısını kandırmuştur biizm trabzonlu kızlar Yattaraya baskı yapıyordu sen git ben gelmem
    Kalırsa samimi söyliyim devre arasına kadar 10 puan fark açarız...
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Esasen aşağı tükürsen sakal,yukarı tükürsen bıyık,muhabbeti.Neyse oynarda kendini tekrar paraya değil futbola verirse :Bu oyunu oynayanlara siz bizim sakalımızı biz sizin sesinizi kestik deriz.Aksi olursa bu bizans oyunu amacına ulaşmasada bu oyunun kaybedeni mutlaka olur.O da Yattara olur.Çünkü takımımız artık onsuz oynamaya alıştı.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Yattara için süre doluyor"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Katar'ın Al Sadd Kulübü ile prensipte anlaşan Yattara'nın transferinin gerçekleşmesi için bonservis bedelinin kulübün hesabına yatması gerektiğini ve bu konuda yarın akşama kadar süre verdiklerini söyledi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin 46. açılış yıldönümüne katılan Hacısalihoğlu, törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hacısalihoğlu, Yattara'nın transferinin resmiyet kazanması konusunda henüz bir gelişme yaşanmadığını belirterek, "Yattara'nın kendi talebi üzerine bu transfer Trabzonspor'un gündemine geldi. Transferin gerçekleşmesi için bonservis bedelinin kulüp hesabına yatması gerekiyor. Yarın akşama kadar süreleri var" dedi.
    Belirlenen süre içerisinde paranın yatması halinde transferin gerçekleşeceğini ifade eden Hacısalihoğlu, şöyle konuştu: "Para girişinde aksaklık olursa transfer gündemden kalkmış olur. Bu arada Yattara'nın sakatlığı geçmiş olur. Hocanın yapacağı program ve değerlendirmeye göre kadro yapılır. Böyle bir noktadayız. Kamuoyuna yansıtıldığı gibi asla Trabzonspor yönetiminin talebi doğrultusunda bu transfer gündeme gelmemiştir. Tamamen oyuncunun ısrarlı talebi ve gitmek istemesi nedeniyle bu transfer görüşmeleri yapılmıştır."
    Bir basın mensubunun "Yattara, (beni yönetim göndermek istedi) biçiminde açıklama yaptı. Bunun için futbolcuya bir ceza verilecek mi" sorusuna ise Hacısalihoğlu, "Şimdi henüz transferin olup olmayacağı kesinleşmiş değil. Transfer gündemden kalkarsa bu konuyu değerlendirir ve tavır belirleriz. Yarın akşama kadar süreleri var. Transfer gündemden kalktı mı değerlendiririz" diye konuştu.
    GALATASARAY MAÇI
    Hacısalihoğlu, ligde Galatasaray ile yapacakları karşılaşmaya ilişkin olarak ise "Galatasaray'ın kaybetmiş olması bizim açımızdan çok önemli değil. Büyük takımların kendi aralarında yaptığı maçlar her neticeye açık maçlardır. O nedenle o maçta Trabzonspor'un sürekli kazanmış olması Galatasaray'ın puan kaybetmiş olması önemli değil. O maçın başladığı dakikadan son dakikaya kadar iki takımın göstereceği performans ve kazanma arzusu önemli" dedi.
    Galatasaray maçında da diğer maçlardaki gibi oyuncuların kazanma arzusunu ve performansı ortaya koyacaklarına inandıklarını ifade eden Hacısalihoğlu, "Umuyoruz bu maçtan da üç puanla ayrılırız. Ama lig uzun maraton bu dönemlerde kazanmak kadar, yenilmemek de önemli. Zirvede yer almak istiyoruz. Bunun için bizim başarımız kadar diğer takımların alacağı sonuçlar da önemli. Sezon bitiğinde Avrupa kupalarına katılan bir takım olmak öncelikli hedefimiz" diye konuştu.
    Hacısalihoğlu, Galatasaray maçının priminin belirlenmediğini maçtan önce kulüp başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulunun üyelerinin görüşleri doğrultusunda bir prim belirleyeceklerini kaydetti.
    OYNANAN FUTBOL
    Hacısalihoğlu, bu yıl Trabzonspor'un puan açısından çok iyi durumda olduğunu kaydederek, "Maalesef sahada oynanan futbol, yönetim kurulu, teknik direktör ve futbolcuların arzu ettiği seviyede değil. Bundaki etkenlerden biri Trabzonspor'un yeni takım olması, futbolcuların birbirlerini açıklarını kapatacak kadar tanımaması. Her geçen gün Trabzonspor, iyileşerek yoluna devam edecek. Bu dönemi çok az kayıpla kapatmak son derece sevindirici" diye konuştu.
    Profesyonel kulüplerde transferin hiçbir zaman bitmeyeceğini belirten Hacısalihoğlu, şöyle konuştu:
    "Herhangi bir oyuncuya yüksek bir transfer teklifi gelirse transfer gündemde olur. Hiç düşünmediğiniz, bir transfer karşınıza çıkabilir ya da sakatlıklar olur, transfer yapmak zorunda kalırsınız. Ama şu anda transfer dönemi olmadığı için belirlediğimiz gündemde olan bir transfer yok. Ara transfer dönemine kadar takımın durumu, hocanın talebi, Trabzonspor'un bütçesi ve ihtiyaçları neyi gerektiriyorsa onu yaparız."

Ligtv.com.tr
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yattara kalırsa sen onun gs maçında oynayacağına inanıyorsan birşey demiyorum.
    kalsada oynatılmamalı. kesinlikle
    varmısın iddaaya eğer kalırsa 100% oynar ezer geçer bunada garanti veriyorum sana.

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara gitmek için o basın toplantısını düzenlememiş olsaydı belki kalmasına sıcak bakabilirdim ama o toplantıyı yapmışsa iş bitmiştir...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Lumcera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Madem profosyeneliz,o zaman geyse maçında bizi kurtaracaksa sonradan da olsa oyuna girmeli.Şayet TS'de kalırsa.Genel olarak Bİzde kalırsa,yararlanacağımız şekilde oynatmalıyız.Değerlendirmeliyiz onu mutlaka.Çokta duygusal bakmayalım.
    Şimdilik Ölümüne Kadar HaYattayım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)