Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Radyo BMN Yeni Yayýncýlarýný Arýyor!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Standart Radyo BMN Yeni Yayýncýlarýný Arýyor!

Merhaba arkadaþlar,

Radyo BMN olarak 2 yýlýmýzý doldurduk.

Ýlk olarak bir kiþiyle baþlayan Radyo BMN’nin yolculuðu, þu anda düzenli yayýn yapan 8 yayýncýmýzla devam ediyor... Bu süre içerisinde çeþitli arkadaþlarýmýz aramýza katýldý, ayrýldý... Ve yeni dönemde, bizler, aramýzda yeni arkadaþlarýmýzý görmek istiyoruz.

Üzerinde duracaðým birkaç husus var tabi öncelikle. Tüm bunlar, Radyo BMN 'de görev almak isteyen arkadaþlarýmýzýn benimsemesi ve iyice özümsemesi gereken hususlar...

Ýlk olarak en önemli konumuz ciddiyet. Radyo BMN’de yayýn yapýyor olmanýn ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iþ olduðunu, site içerisinde bu iþi yürütüyor olmanýn ayný zamanda pozitif yönde bir ‘ayrýcalýk’ olduðunu unutmamalýyýz. Radyo BMN, yönetim düzeyinde de çok önemsediðimiz bir oluþum.

Ýkinci önemli husus ise devamlýlýk… Herkesn uygun olduðu gün ve saati belirleyerek yayýn saatlerini paylaþtýracaðýz ki bunlar Haftanýn her günü akþam saat 6'dan sonra gece yarýsýna kadarlýk sürede, ikiþer saat olmak üzere bölüþtürülecek. Muhakkak ki hepimizin kimi zamanlarda çok önemli iþleri olabiliyor, yayýnlarýmýz aksýyor. Neticesinde profesyonel bir radyo deðiliz ve ben dahil radyoda görev yapan arkadaþlarýmýz zaman zaman yayýn saatlerini kaçýrabiliyor. Olabilir. Fakat yapmamýz gereken bu tür durumlarý olabildiðince aza indirmek. Ola ki yayýn yapamayacaksýnýz, sizden istediðim bu durumda daha önceden beni yahut Ýlhan'ý bilgilendirmeniz. Sitede olsak da olmasak da durumu bildirmeniz iyi olacaktýr. Baþka þekillerde o saatleri doldurabiliriz böylece. Ayrýca; saatinde gerçekleþtiremediðimiz yayýnlarýn daha sonra telafilerini yapmamýz þýk olacaktýr.

Bir diðer konumuz yayýnlarýn içerikleriyle ilgili. Ki bu husus çok önemli. Artýk radyomuzda anonsu/mikrofon kullanýmýný zorunlu hale getirdik. Bu þekilde hem sizin için hem de dinleyiciler için daha renkli, hareketli ve dinlenilesi yayýnlar ortaya çýkýyor. Sizlere, bu konuda yardýmcý olacaðýz eski yayýncýlar olarak. Sürekli konuþmanýzý beklemiyoruz tabii ki, ancak her yayýnda mikrofonu kullanmanýz gerekiyor. Zaten radyomuzu takip ediyorsanýz, dinleyiciyle radyo üzerinden kurulan baðýn hem yayýncý hem de dinleyici için ne kadar keyifli olduðunun farkýndasýnýzdýr..

Yukarýda ciddiyetten bahsetmiþtim. Bunun en önemli göstergelerinden biri de dili kullaným… En azýndan radyo baþlýðýnda yayýncýlar olarak Türkçe’yi doðru kullanmak zorundayýz. Bu konuda da dikkatli olmamýz gerekli.

Radyo yayýnlarýnýz baþlayacaðý zaman genel bölümündeki son dakika haberler baþlýðýna hepiniz için ayrý ayrý hazýrlanmýþ olan grafiklerinizle birlikte duyuru mesajý atmanýzý rica ediyorum. Radyo BMN’nin reklamýný BMN forum içinde yapmaktan daha doðal bir þey olamaz. Tabii ki sýnýrýnda olmasý koþuluyla… Serbest Kürsü’de de uygun gördüðümüz bir ya da iki baþlýkta yayýn duyurusu yapýlabilir. Forumdaki arkadaþlarýmýzýn dikkatini çekmek için iþe yarar bir uygulama olacaktýr bu. Zaten yayýn olduðu zamanlar bizler de anasayfada radyomuz yayýnda haberini giriyoruz. Forum içinde de sýnýrýný bilmek koþuluyla reklamýný yapmamýz sorun teþkil etmeyecektir, aksine, buna ihtiyacýmýz da var.

Bunlar dýþýnda, imzalarýnýzda radyo sayfanýzý açan bir link bulundurabilirsiniz. Kendi baþlýðýnýzýn idaresi size aittir. Onu en verimli þekilde kullanmak yine sizin iþiniz. Sizin için hazýrlanacak olan grafiklerin yanýnda, Tunga aðabeyin radyomuz için hazýrladýðý dosyalarý da size ulaþtýracaðýz ve bunlarý kullanmanýzý bekleyeceðiz.. Ciddi bir emek harcanmýþtýr onlara, lütfen hakkýný verelim.

Bir diðer önemli konu da yayýn yaptýðýmýz programla ilgili.

Yayýnlarýmýz Winamp üzerinden yürütülüyordu. Ancak Winamp’ýn yayýna kattýklarý çok sýnýrlý. Bu yüzden, size "SAM Broadcaster’’ adýnda bir programýn linkini göndereceðim. Buradan programý indirip bilgisayarýnýza kuracaksýnýz. Radyo yayýnlarý sýrasýnda ses efektleri kullanabileceðiniz, anonslarýnýzý daha renkli ve kolay bir þekilde yapabileceðiniz, profesyonele yakýn bir yayýn ortaya koyabileceðiniz bir program bu. En baþta karýþýk gibi görünür fakat aslýnda kullanýmý rahattýr.. Programla ilgili tanýtým videolarý ve yazýlarý da yollayacaðýz size ki zaten biz de yardým için hazýr vaziyette bulunacaðýz. BMN Radyo için ayarlarýný da birlikte gireceðiz zaten.

Bu iþi gerçekten ciddiye aldýðýmýzý göstermek ve Radyo BMN’nin taþlarýnýn üstüne bir yenisini ekleyebilmek adýna hepinizden dikkat ve özveri bekliyor olacaðýz.

Hedef büyük...

Ve bu hedef doðrultusunda, bahsettiðimiz koþullarý kabul eden ve bu iþi ciddiyetiyle yürütebileceðine inanan arkadaþlarýmýzýn bana yahut Ýlhan'a ulaþmasýný bekliyoruz. Gelen talepleri deðerlendirerek, en yakýn zamanda yeni yayýn programýmýzý hazýrlayacaðýz...

Baþvurularýnýzý þu sorulara yanýt vererek yaparsanýz hepimiz için kolaylýk olur;

Ýsim - soyisim :
    Yaþ :
    Neden Radyo BMN'de görev almak istiyorsunuz :
    Yayýnlarýnýzýn içerikleri / tarzý :
    Hangi gün ve saat aralýklarý sizin için uygun :

Radyo BMN, sizleri bekliyor...

Saðlýcakla...

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok istediðim birþeydi BMN'de radyo programý yapmak ....fakat bu görevi bu sene doðru dürüst yapamam.Önümüzdeki sene kesin adayým.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bu alacaðýnýz görevin sizi seçilmiþ yapacaðýný unutmayýn arkadaþlar. Gün geçtikçe güzelleþen ve büyüyen sitemizin en güzel rengi radyo yayýnlarý olacaktýr. Yayýnlara ilgi arttýkça daha çok zevk alacaksýnýz ve yaptýðýnýz iþ size haz verecek.

Sesinizin ulaþtýðý Trabzonsporlular olacak ve sizinle ayný anda sizin öncülüðünüzde eðlenecekler. Hiçbirimiz profesyonel insanlar deðiliz. Ama Radyo yayýncýlýðý çok zor bir iþ deðil. Biraz uðraþ gerektiriyor ama bu durumlarda gerek ben, gerek Gamze, gerekse de yayýncý arkadaþlarýmýzýn sizin yanýnýzda olacaðýný asla unutmayýn.

Kendi tarzýnýzý gönül rahatlýðýyla yayýnlarýnýza konu edebilirsiniz. Bu konuda asla bir kýsýtlamamýz yoktur. Ama mikrofon zorunluluðumuz vardýr. Mikrofonla yayýnlar daha eðlenceli oluyor.

Trabzonsporumuz'un da gümbür gümbür gittiði sezonda Radyo BMN'de bomba gibi olacaðýmýzý düþünüyorum.

Esenlikler..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Çok Trabzonspor'a özgü, içerik olarak da ulusal radyolarý aratmayan, özel radyomuza talipleri bekliyoruz.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Oldukça eðlenceli bir iþ. Herkese tavsiye ederim
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Ancak 2-3 sene sonra.
    Més Que Un Club

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

edit büdüt. arkadaþým madem özel mesaj ile atacaðýz belirtin baþlýkta da cv yazdýk
    Konu Anýl Caner tarafýndan (07.10.2008 Saat 00:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

çok isterim ama korkuyorum gerekli vakit ve zamanýmda oluyor aslýnda ama çekiniyorum
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý Emirhan Ömeroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok isterim ama korkuyorum gerekli vakit ve zamanýmda oluyor aslýnda ama çekiniyorum
    Korkmana gerek yok Ýlhan bile yapýyor
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

biraz daha düþünmem gerek
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

aslýnda dusunecek ve korkacak býrsey yok. ben daha once yapmamama ragmen her hangý býr ccekýngem yok. tek sýkýntým ýnsan evladýyýz hersey býzým ýcýn. olabýlecek býr aksý durumda yayýný aksatmak beným sýkýntým olur. gerýsý bence kolay. gunluk yasamdan ve konusma tarzýndan farklý býrsey degýl. Talýbým dýyorum ama saateler konusu onemlý. konusmamýz lazým

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ýsim - soyisim :Emirhan Ömeroðlu
    Yaþ : Bana göre 20 biticek
    Neden Radyo BMN'de görev almak istiyorsunuz : Bilmiyorum ama biþeyler yapmak istiyorum ve heyecanlýyým bu konuda
    Yayýnlarýnýzýn içerikleri / tarzý : þarký vs. çalmak isterim þuanda aklýmda bu konuda hiç biþe yok özgün bi program yaparým tahminimce..
    Hangi gün ve saat aralýklarý sizin için uygun : Þuanlýk hafta içi saat 19:00dan sonra müsaitim hafta sonuda saat 15:00 ten sonra uygun..

ufak bir istek haftada 1 kez program yapmak istiyorum çok fazla olmasýn lütfen olursa tabi
    Konu Emirhan Ömeroðlu tarafýndan (06.10.2008 Saat 16:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ali Kemal Denizci

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Baþvurularý özelden de gönderebilirsiniz arkadaþlar.

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Herzaman yapmak istemisimidr Ama yetersiz oldugumu bildigim icin uzak duruyorum Yeni Radyo'culara basarilar
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Erkan þimdiden baþla..yeterli olduðuna halk karar versin

Zamaným olsa en önden ben giderdim.

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ÜNAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ..Zamaným olsa en önden ben giderdim.
    Kardeþim tam anlamýyla benim durumum da böyle.

Yapmak istediklerim arasýnda en önlerde gerçekten.
    Yaþamak Direnmektir!

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Cool

Alýntý Remzi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Korkmana gerek yok Ýlhan bile yapýyor
    Senin konuþmaya hakkýn yok. Hele hele bu radyo konusunda hiç konuþma Remzi.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Geçen sene planlarýný yapýyordum yayýncý olmanýn. Hatta izinde ciddi bir arþiv edindim (16 GB) ama dödüðümde anladým ki bu yýl ders çalýþmaktan vakit kalmayacak.

Ama seneye ben de talibim inþallah
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

eminim çok çok iyi yaparým.müzik konusunda baya iyiyimdir.ama keþke 2sene önce böyle bir fýrsatla karþýlaþsaydým
    yaþlandým ve vakit ayýrmam çok zor.
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

bend eyaptým basvuru baakalým ne olacak ben ozelden e-mail attým
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

bu kadar aktýf gencýn ýcýnde bende gonderdým basvurumu ama aslandýk artýk ya sansýmýz yok gýbý

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý karakuzu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herzaman yapmak istemisimidr Ama yetersiz oldugumu bildigim icin uzak duruyorum Yeni Radyo'culara basarilar
    Yaparsýn, yaparsýn býrak týrsmayý yahu

Baktýn olmuyor býrakýrsýn; ölüm yok ya ucunda

Sen hele bir baþla ilk yayýnýnda dinlemede olacaðým, bak söz
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Baþarabileceðimden zerre kadar þüphem yok ama... Ne bileyim.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Cafer abi ilk dinleyicin hazýr bile
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)