Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Radyo BMN Yeni Yaynclarn Aryor!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Standart Radyo BMN Yeni Yaynclarn Aryor!

Merhaba arkadalar,

Radyo BMN olarak 2 ylmz doldurduk.

lk olarak bir kiiyle balayan Radyo BMN’nin yolculuu, u anda dzenli yayn yapan 8 yayncmzla devam ediyor... Bu sre ierisinde eitli arkadalarmz aramza katld, ayrld... Ve yeni dnemde, bizler, aramzda yeni arkadalarmz grmek istiyoruz.

zerinde duracam birka husus var tabi ncelikle. Tm bunlar, Radyo BMN 'de grev almak isteyen arkadalarmzn benimsemesi ve iyice zmsemesi gereken hususlar...

lk olarak en nemli konumuz ciddiyet. Radyo BMN’de yayn yapyor olmann ciddi ve sorumluluk gerektiren bir i olduunu, site ierisinde bu ii yrtyor olmann ayn zamanda pozitif ynde bir ‘ayrcalk’ olduunu unutmamalyz. Radyo BMN, ynetim dzeyinde de ok nemsediimiz bir oluum.

kinci nemli husus ise devamllk… Herkesn uygun olduu gn ve saati belirleyerek yayn saatlerini paylatracaz ki bunlar Haftann her gn akam saat 6'dan sonra gece yarsna kadarlk srede, ikier saat olmak zere bltrlecek. Muhakkak ki hepimizin kimi zamanlarda ok nemli ileri olabiliyor, yaynlarmz aksyor. Neticesinde profesyonel bir radyo deiliz ve ben dahil radyoda grev yapan arkadalarmz zaman zaman yayn saatlerini karabiliyor. Olabilir. Fakat yapmamz gereken bu tr durumlar olabildiince aza indirmek. Ola ki yayn yapamayacaksnz, sizden istediim bu durumda daha nceden beni yahut lhan' bilgilendirmeniz. Sitede olsak da olmasak da durumu bildirmeniz iyi olacaktr. Baka ekillerde o saatleri doldurabiliriz bylece. Ayrca; saatinde gerekletiremediimiz yaynlarn daha sonra telafilerini yapmamz k olacaktr.

Bir dier konumuz yaynlarn ierikleriyle ilgili. Ki bu husus ok nemli. Artk radyomuzda anonsu/mikrofon kullanmn zorunlu hale getirdik. Bu ekilde hem sizin iin hem de dinleyiciler iin daha renkli, hareketli ve dinlenilesi yaynlar ortaya kyor. Sizlere, bu konuda yardmc olacaz eski yaynclar olarak. Srekli konumanz beklemiyoruz tabii ki, ancak her yaynda mikrofonu kullanmanz gerekiyor. Zaten radyomuzu takip ediyorsanz, dinleyiciyle radyo zerinden kurulan ban hem yaync hem de dinleyici iin ne kadar keyifli olduunun farkndasnzdr..

Yukarda ciddiyetten bahsetmitim. Bunun en nemli gstergelerinden biri de dili kullanm… En azndan radyo balnda yaynclar olarak Trke’yi doru kullanmak zorundayz. Bu konuda da dikkatli olmamz gerekli.

Radyo yaynlarnz balayaca zaman genel blmndeki son dakika haberler balna hepiniz iin ayr ayr hazrlanm olan grafiklerinizle birlikte duyuru mesaj atmanz rica ediyorum. Radyo BMN’nin reklamn BMN forum iinde yapmaktan daha doal bir ey olamaz. Tabii ki snrnda olmas kouluyla… Serbest Krs’de de uygun grdmz bir ya da iki balkta yayn duyurusu yaplabilir. Forumdaki arkadalarmzn dikkatini ekmek iin ie yarar bir uygulama olacaktr bu. Zaten yayn olduu zamanlar bizler de anasayfada radyomuz yaynda haberini giriyoruz. Forum iinde de snrn bilmek kouluyla reklamn yapmamz sorun tekil etmeyecektir, aksine, buna ihtiyacmz da var.

Bunlar dnda, imzalarnzda radyo sayfanz aan bir link bulundurabilirsiniz. Kendi balnzn idaresi size aittir. Onu en verimli ekilde kullanmak yine sizin iiniz. Sizin iin hazrlanacak olan grafiklerin yannda, Tunga aabeyin radyomuz iin hazrlad dosyalar da size ulatracaz ve bunlar kullanmanz bekleyeceiz.. Ciddi bir emek harcanmtr onlara, ltfen hakkn verelim.

Bir dier nemli konu da yayn yaptmz programla ilgili.

Yaynlarmz Winamp zerinden yrtlyordu. Ancak Winamp’n yayna kattklar ok snrl. Bu yzden, size "SAM Broadcaster’’ adnda bir programn linkini gndereceim. Buradan program indirip bilgisayarnza kuracaksnz. Radyo yaynlar srasnda ses efektleri kullanabileceiniz, anonslarnz daha renkli ve kolay bir ekilde yapabileceiniz, profesyonele yakn bir yayn ortaya koyabileceiniz bir program bu. En bata kark gibi grnr fakat aslnda kullanm rahattr.. Programla ilgili tantm videolar ve yazlar da yollayacaz size ki zaten biz de yardm iin hazr vaziyette bulunacaz. BMN Radyo iin ayarlarn da birlikte gireceiz zaten.

Bu ii gerekten ciddiye aldmz gstermek ve Radyo BMN’nin talarnn stne bir yenisini ekleyebilmek adna hepinizden dikkat ve zveri bekliyor olacaz.

Hedef byk...

Ve bu hedef dorultusunda, bahsettiimiz koullar kabul eden ve bu ii ciddiyetiyle yrtebileceine inanan arkadalarmzn bana yahut lhan'a ulamasn bekliyoruz. Gelen talepleri deerlendirerek, en yakn zamanda yeni yayn programmz hazrlayacaz...

Bavurularnz u sorulara yant vererek yaparsanz hepimiz iin kolaylk olur;

sim - soyisim :
    Ya :
    Neden Radyo BMN'de grev almak istiyorsunuz :
    Yaynlarnzn ierikleri / tarz :
    Hangi gn ve saat aralklar sizin iin uygun :

Radyo BMN, sizleri bekliyor...

Salcakla...

NAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2007
    Nereden
    Ankara

ok istediim bireydi BMN'de radyo program yapmak ....fakat bu grevi bu sene doru drst yapamam.nmzdeki sene kesin adaym.

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Bu alacanz grevin sizi seilmi yapacan unutmayn arkadalar. Gn getike gzelleen ve byyen sitemizin en gzel rengi radyo yaynlar olacaktr. Yaynlara ilgi arttka daha ok zevk alacaksnz ve yaptnz i size haz verecek.

Sesinizin ulat Trabzonsporlular olacak ve sizinle ayn anda sizin nclnzde elenecekler. Hibirimiz profesyonel insanlar deiliz. Ama Radyo yayncl ok zor bir i deil. Biraz ura gerektiriyor ama bu durumlarda gerek ben, gerek Gamze, gerekse de yaync arkadalarmzn sizin yannzda olacan asla unutmayn.

Kendi tarznz gnl rahatlyla yaynlarnza konu edebilirsiniz. Bu konuda asla bir kstlamamz yoktur. Ama mikrofon zorunluluumuz vardr. Mikrofonla yaynlar daha elenceli oluyor.

Trabzonsporumuz'un da gmbr gmbr gittii sezonda Radyo BMN'de bomba gibi olacamz dnyorum.

Esenlikler..
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

ok Trabzonspor'a zg, ierik olarak da ulusal radyolar aratmayan, zel radyomuza talipleri bekliyoruz.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Olduka elenceli bir i. Herkese tavsiye ederim
    Shipsiz olan memleketin batmas haktr;
    Sen ship olursan bu vatan batmayacaktr!
    - Eomer -

Atakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Ancak 2-3 sene sonra.
    Ms Que Un Club

Anl Caner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.02.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

edit bdt. arkadam madem zel mesaj ile atacaz belirtin balkta da cv yazdk
    Konu Anl Caner tarafndan (07.10.2008 Saat 00:37 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Emirhan merolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ok isterim ama korkuyorum gerekli vakit ve zamanmda oluyor aslnda ama ekiniyorum
    "Kocaeli bizi ilk mata 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasn ezdik' bal attlar. Gazeteleri soyunma odasna astm. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde yle bir g vard o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Alnt Emirhan merolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok isterim ama korkuyorum gerekli vakit ve zamanmda oluyor aslnda ama ekiniyorum
    Korkmana gerek yok lhan bile yapyor
    Bir Gn Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

biraz daha dnmem gerek
    "Kocaeli bizi ilk mata 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasn ezdik' bal attlar. Gazeteleri soyunma odasna astm. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde yle bir g vard o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.08.2004
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    38

aslnda dusunecek ve korkacak brsey yok. ben daha once yapmamama ragmen her hang br ccekngem yok. tek skntm nsan evladyz hersey bzm cn. olablecek br aks durumda yayn aksatmak benm skntm olur. gers bence kolay. gunluk yasamdan ve konusma tarzndan farkl brsey degl. Talbm dyorum ama saateler konusu oneml. konusmamz lazm

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

sim - soyisim :Emirhan merolu
    Ya : Bana gre 20 biticek
    Neden Radyo BMN'de grev almak istiyorsunuz : Bilmiyorum ama bieyler yapmak istiyorum ve heyecanlym bu konuda
    Yaynlarnzn ierikleri / tarz : ark vs. almak isterim uanda aklmda bu konuda hi bie yok zgn bi program yaparm tahminimce..
    Hangi gn ve saat aralklar sizin iin uygun : uanlk hafta ii saat 19:00dan sonra msaitim hafta sonuda saat 15:00 ten sonra uygun..

ufak bir istek haftada 1 kez program yapmak istiyorum ok fazla olmasn ltfen olursa tabi
    Konu Emirhan merolu tarafndan (06.10.2008 Saat 16:55 ) deitirilmitir.
    Ali Kemal Denizci

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bavurular zelden de gnderebilirsiniz arkadalar.

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    30

Herzaman yapmak istemisimidr Ama yetersiz oldugumu bildigim icin uzak duruyorum Yeni Radyo'culara basarilar
    Saldrn Seferoullar
    Bordo Mavi . Net

NAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2007
    Nereden
    Ankara

Erkan imdiden bala..yeterli olduuna halk karar versin

Zamanm olsa en nden ben giderdim.

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Alnt NAL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ..Zamanm olsa en nden ben giderdim.
    Kardeim tam anlamyla benim durumum da byle.

Yapmak istediklerim arasnda en nlerde gerekten.
    Yaamak Direnmektir!

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Cool

Alnt Remzi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Korkmana gerek yok lhan bile yapyor
    Senin konumaya hakkn yok. Hele hele bu radyo konusunda hi konuma Remzi.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Geen sene planlarn yapyordum yaync olmann. Hatta izinde ciddi bir ariv edindim (16 GB) ama ddmde anladm ki bu yl ders almaktan vakit kalmayacak.

Ama seneye ben de talibim inallah
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

eminim ok ok iyi yaparm.mzik konusunda baya iyiyimdir.ama keke 2sene nce byle bir frsatla karlasaydm
    yalandm ve vakit ayrmam ok zor.
    ngiltere'de ay yldzl bir takm var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Gzel Amblemli ngiliz Takm http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

bend eyaptm basvuru baakalm ne olacak ben ozelden e-mail attm
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.08.2004
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    38

bu kadar aktf gencn cnde bende gonderdm basvurumu ama aslandk artk ya sansmz yok gb

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt karakuzu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herzaman yapmak istemisimidr Ama yetersiz oldugumu bildigim icin uzak duruyorum Yeni Radyo'culara basarilar
    Yaparsn, yaparsn brak trsmay yahu

Baktn olmuyor brakrsn; lm yok ya ucunda

Sen hele bir bala ilk yaynnda dinlemede olacam, bak sz
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Baarabileceimden zerre kadar phem yok ama... Ne bileyim.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Cafer abi ilk dinleyicin hazr bile
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)