Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kingdom Of Trabzon (Trabzon Kralligi)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar millet kendine cumhuriyet kuruyorsa...Biz de krallik kuralim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

KINGS OF TRABZON...Edited by: Emorfo

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

)) bu böyle olmaz krallik kullandigin zaman simdi benim aklima onlarca elestiri sorusu geldi, fikrin için sagol ama bence kendi kendimize silah dogrutmus oluruz

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Arkadaslar KRAL CIPLAK!!!! arti biz taklitçimiyiz????

kutoz
    Ziyaretçi

Bizim bu tür seylere ihtiyacimiz yok. Biz gücümüzü ve ekmegimizi karadenizin dalgalari arasindan aliyoruz. Bu yüzden, Karadeniz Firtinasi'yiz...

Yakismaz bize, krallik, padisahlik vb.

Ben eziklere cvp olarak düsünmüstüm...Sadece onlara siz cumhuriyetseniz...Biz de KRALLIGIZ demek için yoksa...Asla hayata geçirmek gibi bir fikrim olmadi...

Saygilarimla...

kutoz
    Ziyaretçi

Forza61 seni anliyoruz. Yani tepkisel bir öneriydi.

Diger taraftan ben, eziklerin açtigi o pankarti asla tasvip etmiyorum. Bu ülkede bir cumhuriyet var, o da Türkiye Cumhuriyeti'dir. Bir baska cumhuriyetten söz etmek, doguda kürt cumhuriyeti kurmaktan bir farki olamaz. Bu yüzden o pankartla onlar çok fazla antipati toplamislardir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir seye gerek yok..

FB maçinda Trabzon'da bir Pankart açilmisti. " Türkiye Cumhuriyetine Hosgeldiniz" "Yunanlilar" diye.. O pankarttan dolayi da ceza almistik.. Cumhuriyet muhabbetine gerekli cevap verildi..

Bir tek Cumhuriyet Tanirim o da Of Cumhuriyeti'dir. Republic of Of

Nereden
    Siirt

krallik degil imparatorluk kurmaliyiz bizi ezmeye çalisanlara hadlerini bildirmeliyiz.

en büyük ***TRABZONSPOR***

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Böyle bir seye gerek yok..

FB maçinda Trabzon'da bir Pankart açilmisti. " Türkiye Cumhuriyetine Hosgeldiniz" "Yunanlilar" diye.. O pankarttan dolayi da ceza almistik.. Cumhuriyet muhabbetine gerekli cevap verildi..

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

f.b cumhuriteyliler rizeden trabzona giderken ne sikinti çekiyolar o of'ta var ya ama müstehak olara..

karadeniz firtinasi ve tsunami de togunlasalim bence de

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Ben eziklere cvp olarak düsünmüstüm...Sadece onlara siz cumhuriyetseniz...Biz de KRALLIGIZ demek için yoksa...Asla hayata geçirmek gibi bir fikrim olmadi...

Saygilarimla...

Forza beni yanlis anlamadin umarim, hani kalp kirma niyetinde degildim, kirdiysam kusura bakma okmi?

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Saygilarimla...

Forza beni yanlis anlamadin umarim, hani kalp kirma niyetinde degildim, kirdiysam kusura bakma okmi?

Estafurullah...Tabi elestiri olucak...Dedim ya sadece bir fikirdi...

Saygilarimla...

kutoz
    Ziyaretçi

Bu tusunamiyle ilgili bir Temel fikrasi anlattilar. Basbakanla, endonezyaya Temel'de gitmis. Orada Temel'e Karadeniz'de de azgin dalgalar oldugunu duyduk, sizde tusinami olur mu? diye sormuslar, Temel'da tusunami, musunami bilmem ama bikaç yil önce bi rusun.mi geldi, dagitti bizi.

Bu yüzden dalgaya düsmeyelim, tusunami, rusun.mi
    Edited by: kutoz

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kurma fikrine siddetle karsi çikan bizlerin, Krallik fikrine olumlu yaklasmamiz dogru olmaz.. Kaldi ki, ne gerek var...

Nereden
    İstanbul

valla bende faruk a katiliyorum benimde bildigim birtek OF cumhuriyeti var.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı

Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kurma fikrine siddetle karsi çikan bizlerin, Krallik fikrine olumlu yaklasmamiz dogru olmaz.. Kaldi ki, ne gerek var...

Gerçekten anlamadim ne gerek var buna.Ya biz demiyormuyuz trabzonspor farklidir diye, belli bir ideoloji olusuyorken bu konuda birden krallik veya cmhuriyet fikri çikinca irkiliyor insan

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

FIRTINA estimi ne krallik kalir ne cumhuriyet.

Karadeniz firtinasi hepsinden üstündür.

fikiri hic begenmedim.

Nereden
    Ankara

tek gerçek biz kaldik bu yalan alemde, kursun onlar yalan cumhuriyetlerini, monarsilerini, artik ne haltsa, biz futbol takimiyiz, yalan dolan islere gelmeyelim.

rusun.mi kopardi yaa, eyvallah Kutoz birader.

kardesim anladik,Türkçen yok, ingilizce yaziyorsun, bari onu da dogru tercüme et.
    Trabzon Kingdom (Trabzon Kralligi), King of Trabzon(Trabzonun krallari)

bana sorarsan bunlari geç, dogrusu TRABZONSPOR IMPARATORLUGU dur derim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Cumhuriyet içinde cumuhuriyeti Pkk kurmaya kalkti aldi agzinin payini. Simdide ezikler çikti basimiza...

Nereden
    Uzak Doğu

<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">

Eziklere özenmeyin beyler bizim için tek cumhuriyet var o da TÜRKIYE CUMHURIYETI..of cumhuriyetine gelince zaten o mu türkiyenin içinde türkiye mi onun belli deil.Yumurta-tavuk misali..Neyse beni asar bu mesele nusret babaya danismak lazim[img]smileys/smiley36.gif[/img]</BLOCKQUOTE>

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

valla bende faruk a katiliyorum benimde bildigim birtek OF cumhuriyeti var.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Benim tanidigim birtek TÜRKIYE CUMHURIYETI var...

OF Cumhuriyeti nedir pardon? Bir arkadasin imzasinda da görmüstüm "Ofluyuz,direk Allaha bagliyiz" gibi birseydi.Of,Sürmene,Akçaabat,Maçka vs.vs.bunlarin hepsi ilçe.Oflu olupta övünülecek birsey göremiyorum.Ya da Maçkali,Sürmeneli."Trabzon'luyum" demek yeterli bence...

FORZA61 önerine gelince , FB.ye Cumhuriyet konusunda verdigimiz tepkiyi göz önüne alirsak , Krallik olayinda bize de tepkiler gelir.Su dönemde üzerimize tepki alacak konumda degiliz bana göre.Sampiyon olursak yaptiririz ama senimi kiracagiz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Esra Oflular için o sifat espiri amaçli kullanilir. Of'a hiç gitin mi bilmiyorum, çok farkli kendi basina ayri bir memleket. Sunu çok rahatlikla söyleyebilirim. Trabzon'lu olmak bir sereftir ancakOflu olmakta bir ayricalik Dar bölgede bile milliyetçilik yapanlar çikabilir aman ha. espiriydi... Edited by: Emorfo

imparatoluk bencede iyi imparator senol gunes falan[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Arkadaslar benim ki sadece bir fikirdi...Yani daha önce de açikladim...Bu sadece eziklere olan kizginligimin bir ürünü yoksa ben daha önce de yazmistim...TRABZONSPOR IN REPUCLIC OF TURKEY diye...Ama ne yazik ki bazi arkadaslarimdan ve kardeslerimden acimasiz elestiriler aldim...Bu yüzden herkesden özür dilerim...Ayrica ingilizcem hiç iyi degildir..Ksr bakmayin...Yeni fikrim...

TRABZONSPOR EMPIRE...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Fener kendine cumhuriyet diyorsa bizde kendimize imparatorluk felan diyelim mantigi bana acaip ters geliyor valla. Trabzonspor'a vede taraftarina yakistiramiyorum bunu ben. He! Olur nasil olur. Kimseye nispet yapmak için diilde kendi kendimize bulduumuz bisii olur vede sadece bize has bisii olur tamam. Mesela su miyavdi, cikcikti, gaktu guktu meselesigibi. Onlar cikcik miyav biz ise Karadeniz Firtinasi [img]smileys/smiley2.gif[/img]Yalniz hala su olayi çözemedim anasini satiim hade aslani kartali anliyorumda kendine kanarya kusu benzetmesini yapmak hangi gus beyünlü kerkenezin aklina geldi merak ediyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: Gölge Oyunu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)