Sayfa 1 Toplam 22 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi Futbolcunu Islýklama, Yuhalama ve Alkýþlama Kriterleri!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Kendi Futbolcunu Islýklama, Yuhalama ve Alkýþlama Kriterleri!..

Þu stada gitmeyin.
    Sabýrsýz bir bünyeye sahipseniz lütfen gitmeyin stada.

Aramýzda para toplar evinize lig tv alýrýz.
    Onuda yaparýz.

Bu sene 90+ da bitecek her maç.

Allahýný seven þu takýmýn üzerine extra külfet getirmesin.

Bir sene sahaya atlarýz,bir sene topçularýn moralini bozarýz.
    Nedir bu öfke.Kime var yararý.
    Sonrada dýþarda ararýz düþmaný.

Gitmeyin stada.
    Nere giderseniz gidin.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Tayfun'a çok üzüldüm,ýslýklardan sonra resmen yýkýldý...Millet top ayaðýna gelince ýslýklarken(maratondakiler) o da döndü onlarý alkýþladý az kalsýn aðlayacaktý...
    Bu ýslýklamalarý yapanda çekirdekçiler söylemeden edemeyeceðim
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

''Parasýyla deðil mi kardeþim'' taraftar kültürüne ait kliþe bir kelimedir.

Kombine veya bilet almak size hertürlü terbiyesizliði yapma hakkýný vermez.

Oraya egonuzu tatmin etmek için deðil takýmý desteklemek için gidin.

Unutmayýn ki baþka Trabzonspor yok kýymetini bilin.
    Bordomavi.net

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

þehir olarak bu bilinci herkes benimsemeli.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Stada küfür etmezsek niye gideceðiz, deþarj olamazsak niye gideceðiz" mantýðýnda insanlarý stadyumlardan uzaklaþtýrmak lazým. Allah yukardan izliyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Furkan Dündar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Stad da maç 0-0 iken ne guzel dý her seyý alkýslýyorlardý seyýrcý

ama ne oldu 1 gol yedýk dýye macý mý kaybettýk hayýr ama hemen bý yuhalama ýslýklama

bu boyle olmaz

En ýyý tepký alkýslamaktýr ... Bnce yuhalamak degýl

Ýngiltere en yakýn ornegýmýz olsun her seyý alkýslayan Gol kacýnca ooooooooo ceken bý seyýrcý olsak ne de guzel olur oyle deýl mý ?

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Þunu özellikle Trabzondaki bazý taraftarýn beynine sokmamýz lazým.Bu takýmý bu þehirden çýkartýktan sonra Trabzonun nevþehir kýrþehir veya ordudan hiç bir farký kalmayacaðýný o þehirlerden medyada yelevizyonda ne kadar bahsediliyorsa Trabzondanda Trabzonspor olmadan o kadar bahsedileceðini o kas kafalarýna sokmamýz lazým o bazý taraftarýn.Ona göre sevgiyle aþkla yaklaþacak takýmýna.
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

"Trabzonspor ile ilgili özellikle Antalyaspor maçýnda ortaya çýkan bir diðer deðiþim taraftar profilinde göze çarpýyordu. Ýlk yarýnýn 30. dakikasýnda bir top kaybý yapan Tayfun, maraton tribününde bir grup tarafýndan ýslýklanýnca neredeyse tüm stat bunu protesto etti ve bu futbolcuya destek oldu. Dokuz dakika sonra ayný Tayfun'un ortasýndan gelen güzel golle Bordo-Mavililer beraberliði yakaladý. Yine Antalya'nýn ikinci golünden sonra bir grubun yönetim ve futbolcularý protesto mahiyetinde 'Ýbrahim Yattara' diye baðýrma denemesi bu sefer daha gür bir þekilde tüm stadýn protestosuna maruz kaldý. Oyunun son 15 dakikasýnda Trabzon bu destekle maçý çevirdi. Bu yaþananlar bir anlamda sessiz çoðunluðun tribüne el koymasýnýn göstergesiydi."

Erdal'n soyadý kadar hoþ yazýsý. Bazý þeyler deðiþiyor, deðiþmeli.
    yazýnýn tamamý : http://zaman.com.tr/haber.do?haberno...oltuga-kuruldu
    Býrakýn adamlar iþini yapsýn. Ýyi oynamayý gol atmayý bizden çok istiyorlar. Islýklayýnca daha mý oynuyorlar?

Bir de olaya Song gibi bir ustanýn ustaca müdahelesi vardý, alkýþa deðer.

Trabzonspor'un her futbolcusu deðerlidir. Kimsenin bu seneki olumlu havayý bozmaya hakký yok.
    Konu a f s tarafýndan (29.09.2008 Saat 12:53 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Song

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bakýn çok açýklýkla söyleyeceðim. Yediðimiz ikinci golde (golü atan elemanýn adýný unuttum) golü bizim taraftarýmýz attýrdý. Golü atan elemaný ýslýkladýlar, yuhaladýlar eleman hýrs yaptý. Deli gibi koþmaya baþladý, golüde o hýrs sonucu attý. Daha önce görmedim böyle bir olay.

Tayfun'un ýslýklanmasýna üzüldüm. Her þey güzel giderken böyle þeylere gerek yok. Song taraftara sakin olun iþareti yapýyor, Tayfun'da alkýþla karþýlýk veriyor. Gerçi alkýþla karþýlýk vermedi. Attýðýmýz ilk golde en arkaya çok iyi orta yaparak karþýlýk verdi. Maçta olumlu hareketleri vardý, bir defa top kaptýrdý gol yedik. Ee ama býrak adam oyuna tekrar motive olsun, sen niye ýslýklarsýn, yuhalarsýn?

Maçý kazandýk.
    Ee peki kalbi kýrýlan Tayfun?
    Hadi Tayfun'un kalbini kazanalým tekrardan.

Yepyeni bir kadro, gencecik futbolcular. Yattara gibi bir futbolcunun gidiþi sonrasý acaba ne yapacaklar modunda sahaya çýkmýþ ONURLU adamlar. Bu sene (gerçi her zaman için geçerli bu dediðim) hiçbir futbolcu ýslýklanmasýn, yuhalanmasýn aksine her maç alkýþlansýn! Bu sezon þampiyonluða oynayalým ya da orta sýralarda kalalým farketmez. Bu kadronun en az 1 yýl opsiyonu var. Futbolcularda inanmýþlýk var. Biz de onlara inanýp güvenelim.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Olcay saðolsun yine güzel ve yerinde bir baþlýk açmýþ,

lütfen arkadaþlar lütfen,yapmayýn etmeyin Allah aþkýna
    yýllarca bunun zararýný biz çektik,rakipler kýs kýs güldü
    sahip çýkalým oyuncularýmýza
    maçýn daha baþý ve görüldükü 2 sefer yenik duruma düþmemize raðmen galip ayrýldýk maçtan
    deðermiydi gencecik bi kardeþimizi hiç etmeye,geleceði ile oynamaya

Tayfun baþlýðýnda da yazdým
    Tayfuna yapýlan bu hareket tüm oyuncularýmýzý kötü yönde etkiler
    tüm takým et-týrnak olmuþ arkadaþlarýna yapýlana üzülecek artý,ya bende böyle bir hata yaparsam bende ýslýklanýrmýyým psikolojisine girecekler ki buda takýmý büyük olumsuzluklara götürecektir

ama trübündeki büyük bir çoðunluðun bu terbiyesizliðe prim vermemesi güzel ve manidardý
    Trabzonsporumuz baþaraya gidecekse sað duyulu sabýrlý ve bilinçli taraftarýyla gidecektir ve o kiþilere minnetlerimi yolluyorum saðolsunlar var olsunlar,kalan azýnlýkta utanýr,ýslah olur inþallah
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

x_man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=5041
    güzel bir röpörtaj nereye koyacaðýmý bilemedim okumanýzý öneririm
    ALLAH UTANDIRMASIN

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

ýslýklama iþini maraton tribündeki çekirdekçiler yaptý çoðu zaman eleþtirdiðimiz gruplar ise Tayfun a sahip çýktý yaplmamasý gereken þeyler bunlar futbolcularda insan onlarda hata yapabilir Tayfun un ise protesto sýrasýnda maraton tribünü alkýþlamasý onlara gereken dersi vermiþtir

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Trabzonspor'a gönül verdigini sanan ama Trabzonspor'a zarar veren tenyalari temizlemek lazim tribünlerden. Isliklayacagina tezahürat yap desen yapmaz sadece sigir gibi sahaya bakar.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Valla maçta dayanamayýp ben de kýzmýþtým Tayfuna, maçtan sonra anladým gerizekalýlýk yaptýðýmý ama iþ iþten geçmiþti

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý DKaraduman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla maçta dayanamayýp ben de kýzmýþtým Tayfuna, maçtan sonra anladým gerizekalýlýk yaptýðýmý ama iþ iþten geçmiþti
    sorun kýzmakta deðil kýzabilirsin
    yapmamamýz gereken,
    iþi fiiliyata döküp ýslýk-küfür veya sahaya yabancý madde atma olayýna getirilmemesidir.
    yoksa tabiki kýzacaðýzda sevineceðizde
    sorun insan olarak kalýp kalamamakla alakalý.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

kendi futbolcusuna maç esnasýnda böyle bir ayýbý yapan taraftardan futbol adýna olumlu þeyler beklemem doðru olmaz. ama hatasýný anlayýpta tayfun'dan özür dilemeleri ve de hemen destek olmalarý da güzel bir davranýþ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kýzdýn, küfür ettin, kafasýna bozuk para attýn yardýn diyelim, sonuç ne? yediðin gol iptal mi edildi? tayfun biranda müthiþ bir saðbeðe mi dönüþtü? kocaman bir HAYIR!

tayfun'a kýzabilirsin, beðenmeyebilirsin de, ama kimsin ki küfür ediyorsun? onun yedeði mi var ondan iyi? moralini bozduðun adamýn yerinde kim oynayacak? her hatasýnda birinin idam fermanýný imzalarsak bizi kim þampiyon yapcak? verdiðin üç beþ kuruþ maç bileti mi?
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizim taraftarýmýz bunu ilk defa yapmadý.Tayfun'a daha öncede aynýsýný yaptý ve takýmdan gitmesine sebep oldu.Tayfun kendini gittikçe geliþtiriyor.Bu hafta iyi deðildi ama biraz daha sabredilmeli hemen ýslýklamanýn anlamý nedir ayýp gerçekten.Olan Tayfun'a oldu.Umarým toparlanabilir.
    -1461 TRABZON-

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Tayfun bu ýslýklarý hiç haketmedi.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

ey stada giden arkadaþým.. senýn özel olarak egolarýný tatmin etmek için yaptýðýn aleyhteki tezahüratýn kendinden ve takýmýndan baþka kimseye zararý olmaz.. bu taraftarlýk deðildir!! yeri ve zamanýný bilmek gerekir bu tip insanlara nefret duyuyorum

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    40

maçta tatsýzlýk çýkaran futbolcuyu ýslýklayan ve golden sonra ibrahim yattara diye baðýran beyinsiz cahil ve utanýlacak varlýklardan acilen kurtulmamýz lazým..onlar trabzonsporlu deðildir onlar oraya bazý güçler tarafýndan para ile verilen sürülerdir.onlara uçurumdan atla de atlarlar çünkü para için yapamayacaklarý þeyler yoktur.ben resmen utanýyorum öyle bir taraftarla ayný takýmý tuttuðuma ve ne yazýkký kimliðimde onlarýnki gibi trabzon yazdýðýna...
    gerçekten bu yönetimi çekemeyen en ufak bir þeyde hemen ataða kalkan satýlmýþ hainler var kesin ve kati bir þekilde SADRÝ ÞENER VE EKÝBÝNÝNÝN ARKASINDAYIZ.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Ben pek yadýrgamadým bu durumu.Çünkü bu Tayfun'a gösterilen ilk tepki deðil.Daha önceki sezonlarda da ýslýklandýðý maçlar oldu.
    Taraftar bir yönde haklý bana göre.Tayfun yýllardýr bu takýmda, fakat bir adým ilerletemedi kendini.Hep ayný çizgide kaldý.Bu form grafiðine raðmen þans bulup bunu deðerlendiremiyorsan tepkilerede maruz kalacaksýn.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz her zaman yaðmur çamur demeden, uzak yakýn demeden, iddialý iddiasýz demeden bu takýmýn yanýnda yer aldýk. Evimizde lig tv olduðu halde takým tribünde desteklenir dedik ve maça gittik.
    Bir insanýn kendi stadýnda maç izlerken, üstelik rakip takým seyircisi olmadýðý halde her maç potansiyel kavga sebeplerinin olmasý kadar acý bir durum olabilir mi? Hepimiz ayný takýmý tutuyoruz, ayný havayý soluyoruz ama aramýzda öyle bir kitle var ki þahsen ben onlarla ayný takýmý tuttuðum için utanýyorum.
    Ben senelerdir Avni Akerde bazý geri zihniyetlerle kavga ediyorum. Bu kavgalarýn zaman zaman dozunu aþtýðý da olmuþtur. Ne için mi kavga ediyordum? Bu taraftar þuan ümit milli takým hocasý olan, Trabzonsporumuzun gelmiþ geçmiþ en büyük futbolcularýndan bir tanesi ve bu takýmda sembol haline gelmiþ olan Hami MANDIRALI ' yý da çok yuhlamýþtýr. Elimden geldiðince her yuhlayanýn üzerine atlamaya çalýþmýþýmdýr. Bir defasýnda hiç unutmuyorum; adamýn biri Hami'ye küfür edip duruyor ve 10 dk sonra Hami gol atýyor, bütün stad ayakta. O küfür eden adamýn da sevinçe zýpladýðýný görünce gittim adamýn üstüne atladým, "sen sevinemezsin, senin sevinmeye hakkýn yok" die baðýrmaya baþladým. Benim bu yaptýðýmýn da doðruluðu tartýþýlýr ama bizim sinirimiz en azýndan inandýðýmýz ve deðer verdiðimiz þeylerin arkasýnda olma güdüsüdür. Hami için yaptýðým kavgalar Mehmet Yýlmaz, Hüseyin Çimþir ve Tayfun Cora için devam etmiþtir.
    Her ne olursa olsun, çok kötü bir futbolcu olsa da, çok beceriksiz olsa da, çok büyük bir hata yapmýþ olsa da, o sahaya çýkmýþ futbolcuya toplu þekilde hiç kimsenin baðýrmaya hakký yoktur. Mehmet Yýlmaz belki Fatih Tekke kadar büyük bir forvet deðildi ama her zaman iyi niyetle oynamýþtýr bu takýmda. Þuna da adým gibi eminim ki, bu taraftarýn psikolojik baskýsýndan korkmasaydý çok daha iyi iþler yapardý Mehmet Yýlmaz. Ýstisnasýz her 2 maç da bir küfür yemiþtir bu tribünlerden. Üstelik öz evladýmýz. Hangi anne baba oðluna kendi memleketinde küfür edilmesinden haz alýr? 10 ytl verip bilet aldýn die futbolcuya küfür etme hakkýný kim veriyor sana? Evde karýna kýzýp stada gelip hüseyine, mehmete ve tayfuna küfür etmek erkeklik mi oluyor?
    Bugün bakýyoruz Hüseyin çok iyi, herkes alkýþlýyor ama benim hiç þüphem yok ki yarýn 2 tane pas hatasý yapsýn bu taraftar yine yuhlayacaktýr onu. Hüseyini eleþtirip küfredenlerin futbol zekasýndan þüphe ederim zaten. Baþkanýn da dediði gibi; "Yattaranýn 10 milyon euro ettiði yerde hüseyin 15 milyon euro eder.
    Tayfun çok meziyetli bir futbolcu olmayabilir, Trabzonspor gibi büyük bir takýmda oynamayý hak edecek birisi de olmayabilir. Gördüðünüz en yeteneksiz futbolcu da olabilir. Ama bunlarýn hiçbiri ona küfür edilmesine sebep olamaz. Eðer ki bu takýmda hak etmeyen futbolcular oynuyorsa, bu suç o futbolcunun deðil, onu orda tutanýn ve ona forma verenindir. Adamýn yetenekleri bu kadar ise ona küfür ettiðin zaman ne deðiþecek? Bu söylediklerim sadece Tayfun için deðildir bir genellemedir. Bugün Tayfuna yapýlanlar yarýn baþkasýna yapýlacak. Ama suç hiçbir zaman futbolcuda olmayacak. Oraya çýkan futbolcuya saygý gösterelim.
    Antalya maçýnda Hüseyin sonlara doðru tüm stad tarafýndan alkýþlandýktan yaklaþýk 30 sn sonra 25-30 metreden kaleye þut çekti. Bu ne demek biliyor musunuz arkadaþlar? Fazla kaleyi yoklamayan (kötü vurursam kesin yuhlanýrým), fazla çalým teþebbüsünde bulunmayan (kaptýrýrsam kesin yuhlanýrým) Hüseyin, o alkýþlarýn sonucunda "þimdi vurursam kesin kýzmazlar" psikolojisi ile kaleye þut çekti. Yukarýdaki yorumlarýn birinde de bahsedildiði gibi, bu yuhlama ve küfürler futbolcuya ve diðer takým arkadaþlarýna hep olumsuz yönde yansýyor. Belki yapabileceði fakat yapamazsa tepki çekeceði bir çok þeyden mahrum kalýyoruz ve futbolcumuzu korkak oynamaya teþvik ediyoruz. Biz die anlatýyorum ama kendimi ve BMN deki çoðu futbolu ve insanlýðý bilen arkadaþýmýzý tenzi ediyorum.
    Bize burda düþen artýk bu homurdanmalara tek kiþi olarak deðil (yeter senelerdir yoruldum tek baþýma kavga etmekten) hep beraber tepki koymaktýr. Antalya maçýnda tam olmasa da bi tepki koyulabildi. Bu tepki daha aðýr ve þiddetli olsun ki o çekirdekçiler ne aðýzlarýný açýp biþe diyebilsinler, ne de zamanla o stattan içeri girebilsinler.
    Þunu da herkes bilsin ki, Tayfuna küfür edenler ile saygý duruþunda terbiyesizlik yapanlar, maçta çekirdek yiyenler, sahaya yabancý madde atanlar ayný kiþilerdir. Artýk bu kiþilere müsade etmeyelim. Bir olalým ve hep beraber tepkimizi koyalým. Merak etmeyin bu kiþilere höt desen zaten kaçmaya baþlarlar. Evde karýsýna baðýrmaya cesaret edemeyen adamlar gelip statta ahkam kesiyor iþte. 2-3 maç daha tepki koyalým bunlarý kökünden kazýrýz
    Biraz uzun oldu ama çok doluyum bu konuda...HEP BERABER TAKIMIMIZA ve FUTBOLCUMUZA SAHÝP ÇIKALIM

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    40

Alýntý harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben pek yadýrgamadým bu durumu.Çünkü bu tayfun'a gösterilen ilk tepki deðil.daha önceki sezonlarda da ýslýklandýðý maçlar oldu.
    Taraftar bir yönde haklý bana göre.tayfun yýllardýr bu takýmda, fakat bir adým ilerletemedi kendini.hep ayný çizgide kaldý.bu form grafiðine raðmen þans bulup bunu deðerlendiremiyorsan tepkilerede maruz kalacaksýn.
    tayfunu bende sevmem yanÝ 50 takimin olsa bÝrÝnde oynatmam bu forma ona aÐir gelÝr taÞiyamaz fakat her ne olursa olsun sahaya sÜrÜlen 11 tane futbolcudan bÝrÝ onu isliklayip yuhaladiÐimiz zaman tayfunu ersun yanal diÞarimi alacak yada tayfun daha ÝyÝmÝ oynayacak bence hayir kafasi dalgin olacak morali bozulacak bÝ hata yapacak golu yÝyecez.bu kadar basÝt bence olmamasi gerekenÝ yapti taraftar...

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Mesela Dün oynanan gs maçýnda ilk yarý erken bir gol attýlar fakar ayný þekilde de bir gol yediler ve ilk yarýnýn gs açýsýndan o kadar da rahat geçtiði söylenemez..ikinci yarýda da bu ilk 10 dk devaö etti gene de taraftarý durmadan tezahurat yapýyordu. gol gelene kadar da golden sonra da.. bu alýþkanlýðý artýk kazanmamýz lazým..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)