Sayfa 3 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi Futbolcunu Islýklama, Yuhalama ve Alkýþlama Kriterleri!..

Nereden
    Trabzon

Alýntý insan51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Allah göstermesin önümüzdeki ilk maçta Song veya Egemen yüzünden geriye düþersek demekki oda hak edecek
    neyse
    ben diyeceðimi dedim,
    iþleri çok zor Allah yardýmcýlarý olsun.(özellikle Trabzonlularýn)
    Song ile Egemen forvet oynarsalar emin ol ýslýklanýrlar

mashal61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bizim taraftarýmýz(!) kendi deðerlerine sahip çýkmýyor; sonra da çýkýp alt yapýdan futbolcu istiyor. Futbolcuyu ýslýklayarak ne yapmaya çalýþýyorlar? Üstelik takým olarak gayet iyi oynadýðýmýz bir maçta.Ayrýca bu futbolcu kendi mevkisinde de oynamýyor. Anlamak mümkün deðil.

toksoy61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Antalya maçýný maratondan kombinemle izledim. Tayfuna o hareketi yapanlar benim çevremdede vardý. Hele birisi vardý ki klasik eski trabzonspor taraftarý. Bilet almýþ kombinesi olan arkadaþýn yerine oturmuþ, ikidebir takýma futbolculara küfredip duruyordu.
    Olumlu bir geliþme ise yeni nesilin özelliklede eðitimli insanlarýn tamamen takýmýn arkasýnda olmalarý ve gerçek bir taraftar gibi davranmasýdýr. Zaten daha sonra ýslýklayanlara tepki vermeleri yüzünden bu protestolarda bitti. Yönetimin bence yapmasý gereken seneye stada eðitim düzeyi daha yüksek taraftarlarý çekebilmesidir. Çünkü diðer taraftarýn takýmýna zerre kadar katkýsý olmuyor ne yazikki maçlarda...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sahi bu taraftar Yattarayý neden ýslýklamadý acaba?

Oysa en büyük ýslýðý hakeden oydu.Belkide ýslýklayanlarda olmuþtur ama sesleri alkýþlarýn arasýnda kaybolmuþtur.

Ah benim hafýzasý zayýf abi ve ya kardeþim. "Taraftar" Yattara yý dövmüþtü!!!!! býrak ýslýklamayý... Böyle bir meseleyi bile çektiðiniz tarafý görünce bundan sonra hiç bir mesajýnýzý ciddiye almayacaðýmý belirtmek isterim. Mümkünse sizde benimkileri ciddiye almayýn.
    Konu Erdal tarafýndan (29.09.2008 Saat 16:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Nereden
    Trabzon

Alýntý mashal61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim taraftarýmýz(!) kendi deðerlerine sahip çýkmýyor; sonra da çýkýp alt yapýdan futbolcu istiyor. Futbolcuyu ýslýklayarak ne yapmaya çalýþýyorlar? Üstelik takým olarak gayet iyi oynadýðýmýz bir maçta.Ayrýca bu futbolcu kendi mevkisinde de oynamýyor. Anlamak mümkün deðil.
    Bu konuyuda taraftara baðladýnýz ya helal olsun

Yakýnda sanýrým bu sayfalardan bizim taraftarlarla alakalý ilginç þeyler okuyacaðýz

Kenedy Trabzonspor taraftarlarý tarafýndan öldürüldü gibisinden

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu kadar iyi giderken ýslýklanacak bir þey kalmayýnca doðal olarak öz evlatçýlarýmýz Tayfuna yükleniyor
    Kazimiþi gzas vorert

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Engin ve Harun, Baþýlýðý Tayfun baþlýðýna çevirmiþsiniz Ýftardan sonra yada daha geç vakit Tayfun la ilgili düþündükleriniz Tayfun baþlýðýnda yada maç baþlýðýnda dinlemek isterim. Benim de bir kaç cümlem olur tabi
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

töre61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    40

futbolcu da hata yapar da bizler neden sabretmiyoruz ki?maçý izledim...üzüldüm açýkçasý tayfuna
    üç büyük var;bir de en büyük var!!!

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Olcay abi konumuza dönersek. Böye tipleri sýfýrlama imkaný yok. Yeryüzünde kristalize edilebilen bir çekirdek ailenin bile olmadýðný düþünecek olursak bunlar varlar ve olmaya devam edecekler. Bizim þehrimizde biraz daha fazla varlar kabul. Ama asýl önemli olan sesiz çoðunluk. Eðer onlar geçen maç yaptýklatýný devam ettirebilirse gerisi çok önemli deðil. Ben Tayfun un çok da demoralize olmadýðýný düþünüyorum. Öyle olsa son dakikada o pozisyonda kalaeye vurma cesaretini gösteremezdi. Alýþmýþ artýk ...Bu arada top kaybýnda yaaa offf ulannn gibi tepkiler son derece normal. Benim söylediðim pozisyondan 5 dakika sonra organize tepkiler...Ýkinici golden sonra Yattara diye baðýran grup az beklememiþ mesela o fýrsatý....

Nereden
    Trabzon

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Engin ve Harun, Baþýlýðý Tayfun baþlýðýna çevirmiþsiniz Ýftardan sonra yada daha geç vakit Tayfun la ilgili düþündükleriniz Tayfun baþlýðýnda yada maç baþlýðýnda dinlemek isterim. Benim de bir kaç cümlem olur tabi
    Sen ne zaman istersen iste abi farketmez.

Yalnýz Tayfun ýslýklanmasaydý bu baþlýk açýlacakmýydý

Bir nevi tayfun baþlýðý burasý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

sag bek ve acýkta oynayan futbolcularýmýzýn ýsý bu sene cok zor. cunku zaten lýgýn basýndan berý herkes tkýmda býr sag bek acýgý oldugunu bagýra bagýra soylemýstý. alýnmadý yada alýnamadý yada teknýk heyet ýhtýyac duymadý. bu eksýk býr seklde gýderýlemedý. býr de uzerýne yattara gýdýnce alýn sýzý baský ýký kat. herkes acýk oynayan sag kanat oyuncusundan yattara gýbý sýfýra ýnmesýný adam eksýltmesýný ortalar yapmasýný beklýyor. her topcunun ozellýklerý ayný olsaydý o zaman futbolun býr amacý ve guzellýgý kalmazdý. sabredecegýz. nasýl yabancýlara sabredýyorsak kendý evlatlarýmýza da bu sabrý gosterecegýz. takýmdaký herkes yapabýldýgýnýn en ýyýsýný yapmak ýcýn ugrasýyor. lýg cok uzun býr marton. kaybedecegýz kazanacagýz, berabere kalacagýz hersey olacak. taraftar olarak bzým uzerýmýze dusen sabretmek ve destek olmak.

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen ne zaman istersen iste abi farketmez.

Yalnýz Tayfun ýslýklanmasaydý bu baþlýk açýlacakmýydý

Bir nevi tayfun baþlýðý burasý
    Tayfunun futbolunu günahým kadar sevmem begenmem kurban bu maçta Tayfundu SANA iddaa ediyorum bu sezon eger gerekli tepkiyi veremessek daha çok futbolcu yuhalanýr ýslýklanýr...

Benim tayfunu begenmemem onu oynadýgýmýz bir maçta ne kadar kötü oynarsa oynasýn yuhlama ýslýklama hakkýný bana vermez veremez..

Eger millet birini yuhalamak istiyorsa rakip takýmýn oyuncusunu, teknik direktörünü, malzemecisini,baþkanýný,doktorunu yuhalasýn kendi oyuncusunu degil...

Sevgilerimle..
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Nereden
    Trabzon

Alýntý Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tayfunun futbolunu günahým kadar sevmem begenmem kurban bu maçta Tayfundu SANA iddaa ediyorum bu sezon eger gerekli tepkiyi veremessek daha çok futbolcu yuhalanýr ýslýklanýr...

Benim tayfunu begenmemem onu oynadýgýmýz bir maçta ne kadar kötü oynarsa oynasýn yuhlama ýslýklama hakkýný bana vermez veremez..

Eger millet birini yuhalamak istiyorsa rakip takýmýn oyuncusunu, teknik direktörünü, malzemecisini,baþkanýný,doktorunu yuhalasýn kendi oyuncusunu degil...

Sevgilerimle..
    Olaylarý tek boyutlu olarak gördüðümüz müddetçe yanýlacaðýz

Tayfun'un sað kanattaki yetersizliði Halilhodzic zamanýnda bir Konya maçýnda dikkati çekmiþtir. Hata yaptýkça bu sezon bu tepkileri alacak o mevkide. Mimlenmiþ bir kere. Hani derler ya adamýn adý çýkacaðýna caný çýksýn. Tayfun hata yapacak psikolojisi mi beklentisi mi diyelim o taraftarda var. Sevinilecek tarafý ise saðduyunun olaya hakim olmasý.

Yazdýklarým her zamanki gibi yanlýþ anlaþýlýyor sanýrým. Ben Tayfun ýslýklanmayý hak etmiþtir demiyorum. ýslýklayanlarýn yerine kendimizi koyarak düþünelim acaba neden niye böyle oluyor diye...

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ah benim hafýzasý zayýf abi ve ya kardeþim. "Taraftar" Yattara yý dövmüþtü!!!!! býrak ýslýklamayý... Böyle bir meseleyi bile çektiðiniz tarafý görünce bundan sonra hiç bir mesajýnýzý ciddiye almayacaðýmý belirtmek isterim. Mümkünse sizde benimkileri ciddiye almayýn.
    Þu molozdaki olay duymuþtum bende.
    Tabii olaylara 1000 km uzak olmak böyle bir þey sanýrým.

O olayýn futbolla ilgisi yoktu.Hatta bu olaya karýþan diðer tarafýn futbolla hiç bir ilgisi yoktu sanýrým.Tanýmamýþ olabilirler.
    Trafik kazasý gibi bir olay vardý orada.

Bence yargýya varmadan önce bir araþtýr erdal'cým.

Hafýzam çok kuvvetlidir.
    Mesajlarýmýn ciddiye alýnmasý gibi bir endiþem de yok.Ýçin rahat olsun,sýkma canýný,daha sanada cevap yazmam.
    Ayrýca;
    Benim Yattara transferi hakkýnda söylediklerime hayal diyenler buyursun Yattara sayfasýna.

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Tayfun'un sað kanattaki yetersizliði Halilhodzic zamanýnda bir Konya maçýnda dikkati çekmiþtir. Hata yaptýkça bu sezon bu tepkileri alacak o mevkide. Mimlenmiþ bir kere. Hani derler ya adamýn adý çýkacaðýna caný çýksýn. Tayfun hata yapacak psikolojisi mi beklentisi mi diyelim o taraftarda var. Sevinilecek tarafý ise saðduyunun olaya hakim olmasý.

Yazdýklarým her zamanki gibi yanlýþ anlaþýlýyor sanýrým. Ben Tayfun ýslýklanmayý hak etmiþtir demiyorum. ýslýklayanlarýn yerine kendimizi koyarak düþünelim acaba neden niye böyle oluyor diye...
    kolayý var ya tayfunu da gonderelým hýc sag kanadýmýz kalmsýn o zaman
    býrde ýslýklayanlarýn yerýne kendýmýzý koyalým derken ben pek anlamadým kardesým. yaný ne fark var ký onlarla býzým aramýzda. onalr da bu takýma gonul vermýs bu tkýmý sevýyor býzde. yaný býzler televýzyonda seyrederken býle kufr etmeýp bagýrmýyorsak her hareketý sahaya yansýyan taraftarlar neden bunu yapýyor.

Nereden
    Trabzon

Sorun Tayfunun sað kanattaki yetersizliðidir.

Bu adam burda oynayamaz.Bu yaþtan sonrada kendini düzeltemez.

Oynadýðý sürecede ýslýðý yiyecektir.

Yani uzunoðlu kardeþim bana göre sen haklýsýn.

Nereden
    Trabzon

Alýntý gece61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kolayý var ya tayfunu da gonderelým hýc sag kanadýmýz kalmsýn o zaman
    býrde ýslýklayanlarýn yerýne kendýmýzý koyalým derken ben pek anlamadým kardesým. yaný ne fark var ký onlarla býzým aramýzda. onalr da bu takýma gonul vermýs bu tkýmý sevýyor býzde. yaný býzler televýzyonda seyrederken býle kufr etmeýp bagýrmýyorsak her hareketý sahaya yansýyan taraftarlar neden bunu yapýyor.
    Dediklerimden bunlarý çýkartmana þaþýrýyorum

Tayfun'un oynayacaðý en son mevki sað bektir. Olmuyor, tutmuyor hem tayfun hem de Trabzonspor kaybediyor.

O ýslýklayanlar ile aranda çok fark var. Dediðim gibi sevgi noktasýnda aynýyýz. Yalnýz adam yaðmurun altýnda ýslanýyor , takýýmý geriye düþüyor ( ki bende de hayal kýrýklýðý yarattý bu durum tribünde) moral sýfýr oluyor. Bu durumda bir suçlu arama ihtiyacý hissediyor ve kabak hata yapan Tayfun'un baþýnda patlýyor. Bu psikolojiyi sizler tv baþýnda yaþamýyorsunuz ama stadda yaþanýyor. Yapýlanýn yanlýþ olduðunu vurgulayarak detayýna inmekte fayda görüyorum.

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Tayfun'un oynayacaðý en son mevki sað bektir. Olmuyor, tutmuyor hem tayfun hem de Trabzonspor kaybediyor.

O ýslýklayanlar ile aranda çok fark var. Dediðim gibi sevgi noktasýnda aynýyýz. Yalnýz adam yaðmurun altýnda ýslanýyor , takýýmý geriye düþüyor ( ki bende de hayal kýrýklýðý yarattý bu durum tribünde) moral sýfýr oluyor. Bu durumda bir suçlu arama ihtiyacý hissediyor ve kabak hata yapan Tayfun'un baþýnda patlýyor. Bu psikolojiyi sizler tv baþýnda yaþamýyorsunuz ama stadda yaþanýyor. Yapýlanýn yanlýþ olduðunu vurgulayarak detayýna inmekte fayda görüyorum.
    yazdýklarýmý senýn yazýndan cýkarmadým kardesým. tayfunun satýlmasý demem tamamen sakadýr. tayfunun tutmadýgý bellýdýr katýlýrým sana. ama bu adam avný aker de gokhanýn ayagýna dýrekt ortayý yaptýgýnda da herkes ayakta alkýsladý. futbolculuk nankor meslektýr kardesým. ama býr gunah kecýsý aranmasý ve takým cok ýyý yolda ýken ve belký de macý cevýrme noktasýna gelmýsken bunun yapýlmasý hata.

aradaký fark konusunda ýse taraftarýz ya. yagmur camur desteklerýz ya. neden sýmdý koyverýryouz peký. bu çatý kalktýgýnda bunlarýn olacagý belý ýdý. yaný býz ýsladýn dýyýp de adam ýslýklamak gýbý býrsey olamaz kanýmca. ký ýslýklayanlarýn maraton trýbun oldugu soylenýyor burdaký uyeler tarafýndan. kale arkasý ýslanmadý mý ayný yagmurda. onlar nýye tapkýsýný koymadý. bence bu býraz da futbol býlgýsý ve kulturu ýle alakalý.

yazdýklarýmýn senýn dusuncen ýle alakasý yok. eger sebepler gercekten bunlar ýse bence cok gereksýz ve ayýp olan taraftara yakýsmayan hareketlerdýr dýyorum !!!

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Anlaþýldý iftardan sonrayý bekleyemeyeceðiz O halde Engin þimdi bize Tayfun un son maçta ýslýklanmayý hakedecek neler yaptýðýný söyleyecek. Sonra ilk Ankaraspor maçýndan baþlayarak taraftarda birikim meydana getirdiði ni iddia ettiði pozisyonlarýda hiç deðilse genel olarak özetleyecek. Sonra Ersun hocanýn niçin Tayfunda ýsrarcý olduðu konusunda bir fikri varmý onu da söyleyecek ve eðer bu soruya da Tayfun Baþkan ýn köylüsü diye cevap verirse Engin de bundan sonra mesajý dikkate alýnmayacaklar listesine girecek Buyur Engincim. seni ( anlýk ah lar vah lar hatta küfürlerden bahsetmiyorum sonra ve organize ýslýklardan bahsediyorum) bu davranýþý makul görmeye iten hadi öyle demeyelim baþka konularda görmediðimiz "empatik " tutum sergilemeye iten sebepler nelerdir??

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Wink

hep bir bahane hep bir günahtan kaçma halleri.Bu sözleri senin nezdinde taraftarýmýza söylüyorum.O zaman maça gitmeyin tv baþýnda seyredin
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Nereden
    Trabzon

Ýþin özü þu:

Trabzonspor taraftarý yýllardýr üst düzey takýmlar ve futbolcular seyrettiðinden dolayý,basit hatalara ve yetersiz gördüðü futbolculara karþý tahammülsüzdür.

Bencede haklýdýr.

Þampiyonluða oynuyorum diyen takýmýn sað beki seyircide acaba topu ortalayabilecekmi þüphesi býrakmayacak.

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

söze "bunu yapan taraftarlarýmýz" diye baþlamak sanýrým yanlýþ olur... çünkü ben kendi futbolcusunu ýslýklayan, kendi futbolcusuna küfür eden kiþilerin (hangi takým olursa olsun) "taraftar" olduklarýný sanmýyorum... benim bu kiþiler için kullandýðým tabir "iyi gün dostu" tabiridir...

bu arkadaþlar maalesef her yerde mevcutturdurlar... "kale arkasýndaki iyi gün dostlarý", "maratondaki iyi gün dostlarý", "numaralýdaki iyi gün dostlarý", "þeref tribünündeki iyi gün dostlarý", "tv baþýndaki iyi gün dostlarý" diye sýnýflara ayrýlýrlar... bereket, "taraftar" sayýsý; bu "menfaatçiler"den daha çoktur... menfaat ille de cebinize para girmesi demek deðildir... siz bir takýmý sadece sizi mutlu etsin diye seviyorsanýz, siz de menfaatçisiniz demektir...

her þeyi bir kenara býrakalým... en çok merak ettiðim þeylerden birisini sormadan edemeyeceðim... þimdi bu arkadaþlar; futbolculuk mesleðini iyi yapamadýklarý için ýslýklayýp, küfür ediyorlar deðil mi futbolculara?... peki bunlar kendi mesleklerinde (iþçi, doktor, öðretmen, polis; meslekleri her ne ise) bir hata yaptýklarýnda; ýslýklanýp o ettikleri okkalý küfürleri kendileri yeseler nasýl olur, hiç düþünüyorlar mý acaba?...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Engin bekliyorum caným. Unutmadan bana Tayfun un bu sezon yaptýðý ortalarý yapabilen bir sað bek bul hemen. O ortalar(ki kendilerine muz denir.) Sýfýra inmeden sýfýrdan yapýlmýþ ortalar kadar tehlikelidir.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Engin Enver Paþa ile ilgili harika bir kitap var elimde yazmayacaksan gideceðim. iftardan sonrayý bekleyebilirim

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    söze "bunu yapan taraftarlarýmýz" diye baþlamak sanýrým yanlýþ olur... çünkü ben kendi futbolcusunu ýslýklayan, kendi futbolcusuna küfür eden kiþilerin (hangi takým olursa olsun) "taraftar" olduklarýný sanmýyorum... benim bu kiþiler için kullandýðým tabir "iyi gün dostu" tabiridir...

bu arkadaþlar maalesef her yerde mevcutturdurlar... "kale arkasýndaki iyi gün dostlarý", "maratondaki iyi gün dostlarý", "numaralýdaki iyi gün dostlarý", "þeref tribünündeki iyi gün dostlarý", "tv baþýndaki iyi gün dostlarý" diye sýnýflara ayrýlýrlar... bereket, "taraftar" sayýsý; bu "menfaatçiler"den daha çoktur... menfaat ille de cebinize para girmesi demek deðildir... siz bir takýmý sadece sizi mutlu etsin diye seviyorsanýz, siz de menfaatçisiniz demektir...

her þeyi bir kenara býrakalým... en çok merak ettiðim þeylerden birisini sormadan edemeyeceðim... þimdi bu arkadaþlar; futbolculuk mesleðini iyi yapamadýklarý için ýslýklayýp, küfür ediyorlar deðil mi futbolculara?... peki bunlar kendi mesleklerinde (iþçi, doktor, öðretmen, polis; meslekleri her ne ise) bir hata yaptýklarýnda; ýslýklanýp o ettikleri okkalý küfürleri kendileri yeseler nasýl olur, hiç düþünüyorlar mý acaba?...

peký bunlar býrde stada geldýklerýnde yapmalarý gereken ýs olan taraftarlýk gorevlerýný ýyý yapabýlýyorlar mý? býrde bunu sormak lazým. yoksa bu olay sumudur? sen paralarý goturuyorsun ýyý oynacayak ve ýstedýgýmýzý býze vereceksýn, býz buraya para verýyoruz eger ýstedýgýmýzý senden alamazsak bagýrýr cagýrýr ve kufuru basarýz. eger ýsýn ozu bu ýse bence o ýyý gun dostlarý sonuna kadar haklý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)