Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi Futbolcunu Islýklama, Yuhalama ve Alkýþlama Kriterleri!..

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

maç baþlýðýnda da yazmýþtým daha önce golün ortasýný yapan kiþi tayfundu. tayfuna yapýlan yuhlamalardna sonra song bile dengesini kaybetti az kalsýn 2. golü yiyecek hatalar yapýyorduk.

ayný þeyi bjk maçýnda kale arkasý tribününde yaþadým. maça tezavrat , alkýþ, rakibi ýslýklama, olumlu hareket yapan topçumuzu alkýþlama gibi hiç bir olumlu tepkide bulunmayan ( af edersiniz sap gibi oturan) vatandaþýn teki serkanýn yaptýðý bir hata sonucu bir küfürle baðýrmayla ayaða kalktý ki anlatamam. bunun bir benzeri nebiye ablalarýn arkasýnda yaþaandý.

BU þehirde yaþayan bazý insanlar nasýl pikolojiyle besleniyorlar bilmiyorum. her lafta onlar profosyonel , çuvala para alýyorlar en iyisini yapacaklar diyorlar. peki biz her ÞEYÝN EN ÝYÝSÝNÝ MÝ YAPIYORUZ.
    topçulardna en iyisini istiyoruz ama þehir ve taraftar olarak ne yapýyoruz. hangi konuda en iyiyiz bunu da düþünmemiz lazým. sýradan anadolu illerinden bile çoðu konuda gerideyiz.

tayfuna dönersek bana göre bu sene çok faydalý çýktýðý her topta iyi orta kesmeye çalýþýyor ve kesiyorda.
    anakar maçýnda son dakikalarde oyuna girdi ilk bindirmesinde gökhana asist yaptý. ankaragücü maçýnda barýþa ve gökhana iki tane nefis top kesti ikisini de atabilirlerdi. antalya maçýnda ilk golün ortasý. golden sonra yaptýðý çok iyi bir bindirme.
    maçýn tekrarýný dün tekrar izledim 90 dakika. golden sonra selçuk ve song un çýkarken kaptýrdýðý inanýlmaz toplar var bunlarý görünce es geçiyoruz . tayfun olunca vurun gitsin.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

Ýzmir Ýl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

o ýslýklayanlarý da ben ýslýklýyorum :hýrr
    BMN ÝZMÝR

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Anlatamadýðým nokta þu;Tayfun sadece bu maçta yaptýtðý tek harekete göre yuhalanmadý.Her hafta bir sonraki haftaya sarkan basit oyunu ve istikrarsýslýðý yüzünden biriken tepkiden dolayý yuhalandý.Sonuçta Antalya maçýnda tek hata yapan o muydu? Fakat neden tek ýslýklanan o oldu? Bence bunu tartýþmak gerek.Sadece bir maça göre yorum yaparsak taraftar tabiki haksýz olur.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anlatamadýðým nokta þu;Tayfun sadece bu maçta yaptýtðý tek harekete göre yuhalanmadý.Her hafta bir sonraki haftaya sarkan basit oyunu ve istikrarsýslýðý yüzünden biriken tepkiden dolayý yuhalandý.Sonuçta Antalya maçýnda tek hata yapan o muydu? Fakat neden tek ýslýklanan o oldu? Bence bunu tartýþmak gerek.Sadece bir maça göre yorum yaparsak taraftar tabiki haksýz olur.
    tek ýslýklanan oydu çünkü bizim taraftarýn trabzonlu olan futbolculara tahammülü yabancý olanlara göre daha az
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Sorun tayfun,hasan,hüseyin,hami meselesi degil...Sorun zihniyet meselesi....

Adam o stada gittiya her türlü rezilligi, çirkefligi yapma hakkýný kendinde görüyor...

Takýmýmýz belki son yýllarýn n güzel mücadelesini ve futbolunu oynuyor ve ilk rakip atagýnda golü yiyor ve o golün þoku ile rakibe bir net pozisyondaha veriyor...

Tamam iþte bu ruh hastalarýna gün doðuyor zaten adamlar pusuda ben yuhlamalarý duyunca inanýn çok þaþýrmadým sadece bir kez daha utandým...

Yoksa ekran baþýnda tüm izleyenler gibi galibiyete olan inancýmý hiç kaybetmedim çünkü oynayan mücadele eden isteyen hýrslý bir takým seyrediyordum...

Ama stadyumdaki bazý ruh hastalarýnýn gözleri görmez kulaklarý duymaz beyinleri çalýþmaz onlarýn iþleri takýmlarýnýn moral motivasyonunu bozmak...

Olcay güzel söylemiþ gitmeyin kardeþim maça.... Allah aþkýna gitmeyin...

Sevgilerimle..
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Nereden
    Trabzon

[quote=golasaliyim;1670920]kýzdýn, küfür ettin, kafasýna bozuk para attýn yardýn diyelim, sonuç ne? yediðin gol iptal mi edildi? tayfun biranda müthiþ bir saðbeðe mi dönüþtü? kocaman bir HAYIR!

tayfun'a kýzabilirsin, beðenmeyebilirsin de, ama kimsin ki küfür ediyorsun? onun yedeði mi var ondan iyi? moralini bozduðun adamýn yerinde kim oynayacak? her hatasýnda birinin idam fermanýný imzalarsak bizi kim þampiyon yapcak? verdiðin üç beþ kuruþ maç bileti mi?[/quote]

Islýklamanýn amacý Tayfun'un iyi oynamasý deðil kötü oynadýðýna dikkat çekmektir.

Ben ýslýklayanlarý elbette tasvip etmiyorum ama empati kurmadan da burada deðerlendirme yapmak doðru deðil diye düþünüyorum.

Taraftar orada yaðmurun altýnda bir sýkýntý çekiyor ve gol yenilince moral tamamen bitiyor. Bu insan o dakikadan sonra bir þekilde tepki göstermek zorunda. Piyango Tayfun'a çýkýyor çünkü hatayý yapan o?

Tayfun Islýklandý tribünler tarafýndan yoksa küfür olayý yok. Abartýp yangýna körükle gitmenin alemi yok.

Serkan Antalya maçýnda Tayfun'a nazaran daha iyiydi.

3-5 kuruþ maç bileti bakarsýn bizi þampiyon yapar þaþýrýp kalýrsýn

Alýntý Özge Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim taraftarýmýz bunu ilk defa yapmadý.Tayfun'a daha öncede aynýsýný yaptý ve takýmdan gitmesine sebep oldu.Tayfun kendini gittikçe geliþtiriyor.Bu hafta iyi deðildi ama biraz daha sabredilmeli hemen ýslýklamanýn anlamý nedir ayýp gerçekten.Olan Tayfun'a oldu.Umarým toparlanabilir.
    Ya iþte þans

Her iki maçada gittim. Olaylarýn canlý þahidiyim.

Konya maçýydý önceki maç. Taraftarýn yaptýðýndan utanmýþtým resmen. Genç bir futbolcuya yapýlmamalýydý.

Yalnýz problem Tayfundan sað bek yapmak akýl karý deðil. Olmuyor zorlamayýn. Zorlayarak bu çocuðun Trabzonspordaki kariyerini bitirecekler. Tayfun'u sevenler onun sað bek oynamamasýný konusunda seslerini çýkartsýnlar.

Ben pek yadýrgamadým bu durumu.Çünkü bu Tayfun'a gösterilen ilk tepki deðil.Daha önceki sezonlarda da ýslýklandýðý maçlar oldu.
    Taraftar bir yönde haklý bana göre.Tayfun yýllardýr bu takýmda, fakat bir adým ilerletemedi kendini.Hep ayný çizgide kaldý.Bu form grafiðine raðmen þans bulup bunu deðerlendiremiyorsan tepkilerede maruz kalacaksýn.
    Harun vallahi týpatýp ayný düþünüyoruz.

Alýntý mk_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesela Dün oynanan gs maçýnda ilk yarý erken bir gol attýlar fakar ayný þekilde de bir gol yediler ve ilk yarýnýn gs açýsýndan o kadar da rahat geçtiði söylenemez..ikinci yarýda da bu ilk 10 dk devaö etti gene de taraftarý durmadan tezahurat yapýyordu. gol gelene kadar da golden sonra da.. bu alýþkanlýðý artýk kazanmamýz lazým..
    Bahsettiðin olay bizimkiyle ayný deðil. Gs hiç geriye düþmedi. En azýndan berabereydi. Biz berabereyken Avni Aker sallanýyordu. Þu istanbula karþý aþaðýlýk komplekslerinizden sýyrýlýn biraz.

Alýntý Keleþoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tek ýslýklanan oydu çünkü bizim taraftarýn trabzonlu olan futbolculara tahammülü yabancý olanlara göre daha az
    Bu konuya sana hak vermekle beraber ekleme yapmak istiyorum. Trabzonlu olan bizden olduðu için ona çok rahatça kendimizmiþ gibi tepki verebiliyoruz. Yalnýz yabancýlara ayný þekilde davranmýyoruz. Ýnsan misafire hiç kötü davranýr mý

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Diðer yandan Yattara olayýnda bazý þeyleri daha net gördüm. Baþkana inanmýyoruz, teknik direktöre inanmýyoruz, Yattara'ya inanýyoruz. Çok yanlýþ
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Ben pek yadýrgamadým bu durumu.Çünkü bu Tayfun'a gösterilen ilk tepki deðil.Daha önceki sezonlarda da ýslýklandýðý maçlar oldu.
    Taraftar bir yönde haklý bana göre.Tayfun yýllardýr bu takýmda, fakat bir adým ilerletemedi kendini.Hep ayný çizgide kaldý.Bu form grafiðine raðmen þans bulup bunu deðerlendiremiyorsan tepkilerede maruz kalacaksýn.
    sen böyle diyorsan daha da diyecek bir þey kalmýyor.
    ne diyelim Allah yardýmcýlarý olsun,iþleri zor.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

JeoTR
    Ziyaretçi

Sizlere bir örnek vereyim ben haçlýlarýn forumlarýndan okuduðum 1 kaç þeyi dile getirmek istiyorum.Taraftarýmýza bakýþlarýný anlatan cümleler:

-hamsiler takýmý ýslýklamayada baþladý. hadi bakalým.. (bu yorum 0-1 yenikken yapýlmýþ)

Adamlar bizi bizden daha iyi biliyor

Nereden
    Trabzon

Alýntý JeoTR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizlere bir örnek vereyim ben haçlýlarýn forumlarýndan okuduðum 1 kaç þeyi dile getirmek istiyorum.Taraftarýmýza bakýþlarýný anlatan cümleler:

-hamsiler takýmý ýslýklamayada baþladý. hadi bakalým.. (bu yorum 0-1 yenikken yapýlmýþ)

Adamlar bizi bizden daha iyi biliyor
    Adamlar bizi bizden daha iyi biliyorsa hamsi demek lazým küçük gören bir edayla kendimizi

JeoTR
    Ziyaretçi

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamlar bizi bizden daha iyi biliyorsa hamsi demek lazým küçük gören bir edayla kendimizi
    Yok caným ben orasýndan bahsetmiyorum içerikden bahsediyorum anlamýþsýndýr demek istediðimi sen

Nereden
    Aksaray

Engin abi ve Harun abi ; tam düþündüklerimi yazmýþlar .

Katýlýyorum mesajý atmam normalde ama , ikisininde düþüncelerine sonuna kadar katýlýyorum ... Yazýlarýnýz ve düþünceleriniz için teþekkürler .

Yaþ
    39

kardesým yattara senelerce 5 dk oynayýp 85 dk sac bas yoldurdu ben o adamý ýslýklayan gormedým senelerce nerdeyse bu boyleydý ve tayfun hata yaptý dýye dýrek ýslýk ve kufur edýlmesý yanlýs bunlarý yapan hem futbol cahýlý hemde cahýl kesýn býr kac serserý grup yapmýstýr para karsýlýgý ben buna ýnanýyorum

Nereden
    Trabzon

Yok caným ben orasýndan bahsetmiyorum içerikden bahsediyorum anlamýþsýndýr demek istediðimi sen
    Can sýkýcý bir konuda gülelim biraz dedim elbette anladým

Yalnýz beni pek ilgilendirdiðini söyleyemem baþka takým taraftarlarýnýn bizler hakkýnda ne düþünüp söyledikleri. Önce herkes aynaya baksýn. Onlar bakar bakmaz umrumda da olmaz ama bizler bakacaðýz. Hem saha içindekiler hem kulubedekiler hem de taraftrar aynaya bakacak...

JeoTR
    Ziyaretçi

Can sýkýcý bir konuda gülelim biraz dedim elbette anladým

Yalnýz beni pek ilgilendirdiðini söyleyemem baþka takým taraftarlarýnýn bizler hakkýnda ne düþünüp söyledikleri. Önce herkes aynaya baksýn. Onlar bakar bakmaz umrumda da olmaz ama bizler bakacaðýz. Hem saha içindekiler hem kulubedekiler hem de taraftrar aynaya bakacak...
    demek istediðim herkes görüyor fakat biz bu caaným takýmý neden yýpratmaya herþeyi yýkmaya daðýtmaya eðilimliyiz "Trabzonlu agresifdir kardeþim,cabuk sinirlenir cabuk unutur"deyip geçmekle yetiniyoruz ama bu davranýþlar bizden çok þeyler alýp götürecek buna dur demeliyiz..

Nereden
    Trabzon

Alýntý emrezx Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardesým yattara senelerce 5 dk oynayýp 85 dk sac bas yoldurdu ben o adamý ýslýklayan gormedým senelerce nerdeyse bu boyleydý ve tayfun hata yaptý dýye dýrek ýslýk ve kufur edýlmesý yanlýs bunlarý yapan hem futbol cahýlý hemde cahýl kesýn býr kac serserý grup yapmýstýr para karsýlýgý ben buna ýnanýyorum
    Mesajýnýn tümüne karþý çýkýyorum hatta saçmalýyorsun diyorum

Tayfun'a edilmiþ bir küfür yok

Sadece ýslýklama var.

Doðru olmadýðýný hepimiz söylüyoruz ama tepkinin geleceði gün gibi aþikardý.

Yattara sahanýn ortasýna bir sandalye atýp çayýný sigarasýný içse 2 kiþi yanýnda bekler Tayfun için özel önlem alýnýr mý? Karýþtýrýrsak bu konuyu zararý Tayfun'a dokunur...
    Para karþýlýðý o iþi yapabilecek potansiyele sahip olanlar kalearkalarýna dolduruldu ve emin ol onlar bu eyleme katýlmadýlar...

Nereden
    Trabzon

demek istediðim herkes görüyor fakat biz bu caaným takýmý neden yýpratmaya herþeyi yýkmaya daðýtmaya eðilimliyiz "Trabzonlu agresifdir kardeþim,cabuk sinirlenir cabuk unutur"deyip geçmekle yetiniyoruz ama bu davranýþlar bizden çok þeyler alýp götürecek buna dur demeliyiz..
    Ya Song þu anda defansýn en önemli oyuncusu. Songu alýp kaleye koysak oynayabilir mi? Yapacaðý hatalarla tepki toplamaz mý? Tayfundan forvet dahi olur sað bek olmaz.....

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý Keleþoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet daha az.Ama bu ezelden beri olan birþey yeni birþey deðil.Bunun sebeblerinide hepimiz biliyoruz.Sahaya çýkan Trabzon kökenli bir futbolcudan beklenti her zaman daha yüksek olmuþtur.
    Bana Fatih Tekke dýþýnda son 5 yýlda Trabzon kökeninden gelip yýldýz olan oyuncu gösterebilir misin?Bu yýl sayýsý artar fakat yýldýz sayýsý artmaz.
    Trabzonda yaþayan biri için gerek gelir olsun,gerek kariyer olsun, gerek çevre olsun Trabzonspordan baþka bu dediklerimi karþýlayacak bir kurum var mý?
    Sen bu kurumun içinde yer alýyorsan senden beklentide fazla olur.Seni eleþtirende övende fazla olur.
    Tolga'nýn ilk kaleye geçtiði dönemlerde basit bir kurtarýþta dahi stadýn Tolga Tolga diye inlediðini bilirim.Hatta herkesin ortak görüþü "Trabzonsporun kalesinin 10 yýl emin ellerde olduðunu" belirtiyordu.Peki þimdi o Tolga ne oldu da birden basit bir geri pasýna dahi acemice vurunca tepki alýyor?
    Çünkü taraftar o formanýn aðýrlýný biliyor.Bu hatayý yapanýn bir Trabzonlu olmasýný kabul edemiyorlar.Cale çok kaliteli bir oyuncu mu? Yada çok yönlü biri mi? Fakat hangi kiþi derki Tayfun'un katkýsý Cale'den daha iyidir diye.Daha adam yediði yemeðin ismini bilmiyor iken yaptýðý katkýlarý hepimiz görüyoruz.
    Ben þimdi bu adamý görüp nasýl Tayfun'a tepki vermeyeyim?
    Þuan ayný þey Barýþ için geçerli.Ýlk sahaya çýktýðýnda herkesi büyüledi. "iþte geleceðin on numarasý denildi" Tekniði çabukluðu bizi hayran býraktý.Þayet o da gördüðü ilgiliyi kendi yaptýðý hatalarýyla tepkiye çevirirse o da ýslýklanýp yuhalanacaktýr.Týpký Tolga,Tayfun,Ergine yapýldýðý gibi.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Mesajýnýn tümüne karþý çýkýyorum hatta saçmalýyorsun diyorum

Tayfun'a edilmiþ bir küfür yok

Sadece ýslýklama var.

Doðru olmadýðýný hepimiz söylüyoruz ama tepkinin geleceði gün gibi aþikardý.

Yattara sahanýn ortasýna bir sandalye atýp çayýný sigarasýný içse 2 kiþi yanýnda bekler Tayfun için özel önlem alýnýr mý? Karýþtýrýrsak bu konuyu zararý Tayfun'a dokunur...
    Para karþýlýðý o iþi yapabilecek potansiyele sahip olanlar kalearkalarýna dolduruldu ve emin ol onlar bu eyleme katýlmadýlar...
    iþte bende bunu diyorum
    ''tepkinin geleceði gün gibi aþikardý'' derken yaptýklarý doðru der gibi bir düþünce çýkýyor ortaya
    o zaman Umut çok gol kaçýrýyor oda hak ediyor
    Tolga yine hatalý gol yedi oda hak ediyor
    Cale çalým yedi gol yedik
    Gökhan da ne yapýyor topu hep denize yolluyor
    deyip ýslýklamak lazým
    niye Tayfun ýslýklanýyorda öbürleri ýslýklanmýyor(yanlýþ anlaþýlmasýn öyle yapýlsýn demiyorum zira çok üzülüyorum topçularýn gördüðü bu muameleye)
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sahi bu taraftar Yattarayý neden ýslýklamadý acaba?

Oysa en büyük ýslýðý hakeden oydu.Belkide ýslýklayanlarda olmuþtur ama sesleri alkýþlarýn arasýnda kaybolmuþtur.

kagan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

slm,

biz eger trabzonsporumuzu cok seviyorsak,bu takimin bütün degerlerine sahip cikacagiz.bunu yaptigimizda basari otomatikman gelir,

sagilar,
    Yüksek daðlarýn tepelerinde hem kuþa hem de yýlana
    rastlanýr. Biri uçarak, diðeri sürünerek buraya gelmiþtir.

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tayfun neden ýslýklandý ?

Çünkü;her insanýn bir meziyeti vardýr.Her insan mutlaka bir iþi çok iyi yapar.

Tayfun asýl mevkisi olan stoperde bence çok baþarýlý maçlar çýkarmýþtýr.Tayfundan sað kanat oyuncusu yaratmak isterseniz böyle "ýslýklý sað kanat oyuncusu" ortaya çýkar.

Heleki Yattara gibi bir fenomen geçmiþ o sað kanattanki,Allah gelecek olanada yardýmcý olsun.

Nereden
    Trabzon

Alýntý insan51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte bende bunu diyorum
    ''tepkinin geleceði gün gibi aþikardý'' derken yaptýklarý doðru der gibi bir düþünce çýkýyor ortaya
    o zaman Umut çok gol kaçýrýyor oda hak ediyor
    Tolga yine hatalý gol yedi oda hak ediyor
    Cale çalým yedi gol yedik
    Gökhan da ne yapýyor topu hep denize yolluyor
    deyip ýslýklamak lazým
    niye Tayfun ýslýklanýyorda öbürleri ýslýklanmýyor(yanlýþ anlaþýlmasýn öyle yapýlsýn demiyorum zira çok üzülüyorum topçularýn gördüðü bu muameleye)
    Yapýlan doðru deðil ama bu taraftar Tayfun'a o bölgede güvenmiyor güvenmeyecekte

Umuta , Gökhan'a gösterilen tepkiler yokmuyu vardý ama organize deðildi.

Tolgaya tepki mepki olmaz o ümitsiz vaka

Tayfun takýmýn geriye düþmesine sebebiyet verdi. Diðer futbolcular böyle bir talihsizlik yaþamadý bu ayrýmýda yapmak gerekli.

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Yapýlan doðru deðil ama bu taraftar Tayfun'a o bölgede güvenmiyor güvenmeyecekte

Umuta , Gökhan'a gösterilen tepkiler yokmuyu vardý ama organize deðildi.

Tolgaya tepki mepki olmaz o ümitsiz vaka

Tayfun takýmýn geriye düþmesine sebebiyet verdi. Diðer futbolcular böyle bir talihsizlik yaþamadý bu ayrýmýda yapmak gerekli.

Allah göstermesin önümüzdeki ilk maçta Song veya Egemen yüzünden geriye düþersek demekki oda hak edecek
    neyse
    ben diyeceðimi dedim,
    iþleri çok zor Allah yardýmcýlarý olsun.(özellikle Trabzonlularýn)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Anlaþýlan o ki;ýslýklar Ersun hocaya.!
    Zira saðda tercihi yapan Tayfun deðil Hoca.!!

Zaten en güzel cevabýda Ersun hoca vermiþ maç sonrasý.
    Üzerine almýþ demekki mevzuyu.
    Onada yakýþan bu.
    Tebrikler hocam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)