Sayfa 11 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi Futbolcunu Islýklama, Yuhalama ve Alkýþlama Kriterleri!..

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

hak edene hakkýný vermeli..

örneðin;
    ingiltere-kazakistan dünya kupasý eleme gruplarýndaki maçta, Ashley Cole bir hata yapýp takýmýnýn gol yemesine neden oldu, ve en az 10-15 dk top her ayaðýna geldiðinde tüm stat 80.000 kiþi hep birlikte yuhalýyordu ve düþünün demorilize durumuna ama buna bir yandan da hiç aldýrýþ etmiyor oyununa bakýyordu, sonra gol atýlmasýnda atak içerinde bulunup bu sefer alkýþlarý alýyordu tribünden.. biz bunu yapýyormuyuz yada yapabiliyormuyuz? bunun ayarý nedir? kriteri varmýdýr? tek bildiðimiz küfür etmek oluyor.. Karmaþýk bir durumda kalýyoruz çoðu zaman.. biz iþin içine duyguyu çok büyük paydada katýyoruz o yüzden etkileri bu kadar çok oluyor.. Stattayken desteklemeyi bilirken, dozunda tepkimizide vermeliyiz, hata yapýlabilir, önemli olan tekrarlamamasýný saðlayabilmekteyse bunda bizimde katkýmýz olacaksa taraftar ve seven olarak bunu ayarlayabilmeyi iyi yapmalýyýz.. Bir baþarý olacaksa bunda bizimde katkýmýz olacaktýr..

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendi Futbolcunu Islýklama, Yuhalama ve Alkýþlama Kriterleri!..

Bence Taraftar Kriterlerinde kendi Futbolcunu isliklama veya yuhalama diye birsey olmamali!!!
    Tabiki insan kizginlikla bir yanlis söz söyleyebilir ama yuhalamanin kriteri mi olur? Birde kendi futbolcuna...

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

baþlýðýn ne demek istediðini anlamýþmýyýz anlamamýþmýyýz'ýn belli olacaðý bir maç daha
    Trabzon-Hacettepe,
    evimizdeyiz
    kendi futbolcumuzun bizden güç alacaðý ekstra motivasyonla oynayacaðý bir maç olmasý lazým
    2-3 abisi olan çocuðun efeliðinde ve rahatlýðýnda olmalarý lazým
    ama biz bunlarý hissettirebiliyormuyuz
    bence hayýr

ama umudum var bilinçli ve duyarlý taraftarýmýz kýsa vadede baskýn gelecek
    her þey istediðimiz gibi olacak.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

mustafaction - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Bir sene sahaya atlarýz,bir sene topçularýn moralini bozarýz.
    Nedir bu öfke.Kime var yararý.
    Sonrada dýþarda ararýz düþmaný.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu stada gitmeyin.
    Sabýrsýz bir bünyeye sahipseniz lütfen gitmeyin stada.

Aramýzda para toplar evinize lig tv alýrýz.
    Onuda yaparýz.

Bu sene 90+ da bitecek her maç.

Allahýný seven þu takýmýn üzerine extra külfet getirmesin.

Gitmeyin stada.
    Nere giderseniz gidin.
    Bazen baþlýklara bakýyorum ki, üzerleinden aylar geçince tekrar ortaya çýkýyor. Þaþýrýyorum böyle durumlarda. Bu baþlýk için de ayný þeyleri düþünürken, Sevgili Olcay'ýn ilk mesajý gözüme takýldý. Yukarýdaki mesaj, bu baþlýðýn ilk mesajýdýr. Çok güzel bir öngörü yapýlmýþtýr (kalýnlaþtýrýlan bölüm). Tebrikler Olcay

Benim kriterlerimi söyleyeyim:

Kendi futbolcumu ýslýklama kriteri (þartý): Bizim köye çýkarken kuþ dili ile anlaþma durumunda

Kendi futbolcunu yuhalama kriteri: Eðer Fenerbahçeliysem, Galatasaraylýysam, Beþiktaþlýysam

Kendi futbolcumu alkýþlama kriteri: Her maçýn sonunda, formaya damlayan her damla terin karþýlýðýnda...

Kriterlerim bunlardýr; hepsinin arkasýndayým...
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

ALeee - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

febe lilerden farkýnýz olsun yenilsekde takýmýmýzýn yanýndayýz.. SEVÝNMEK ÝÇÝN SEVMEDÝK !
    Sevinmek icin SEVMEDÝK !

UtopyaTs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence çok güzel bir baþlýk.Öncelikle her maça bir spor karþýlamasý olarak bakmak lazým.Orda oynayan bir futbolcu gol kaçrdý diye anasýna bacýsý sovme hakký kimsenin yok.Ayrýca sen ona sovunce o daha mý iyi oynuyacak.Zaten sahaya girme olaylarýna flan hiç girmiyorum.Küfür anlamýnda belki daha çok zamana ihtiyaç var ama taraftar davranýþlarýnda ilerleme oldugu kesin.Umarým boyle devam eder.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bu sene taraftarýmýz gerçek anlamda çok iyi. Ersun Yanal'ýn bir sözünü de kendime imza yaptým zaten.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Haluk Ongan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sene taraftarýmýz gerçek anlamda çok iyi. Ersun Yanal'ýn bir sözünü de kendime imza yaptým zaten.
    Laubalilik yapmak istemiyorum üstad ama ben bir futbol aþýðýyým 12 senedir Ýstanbuldayým ve Fenerin Bjknin ve Gsnin çok maçýna gittim, bu sene taraftarýmýzýn iyi olduðu doðru, ama çok iyi deðil, bence yeterli deðil. Her zaman doðru bildiðimi savunurum, Bjk taraftarý bence 1 numaradýr. Þimdi buna katýlmayanlar olabilir ama olsun. Bizim taraftarýn biraz daha maçý yaþamasý gerekiyor diye düþünüyorum. Hele Ankaragücü maçýný tvden izlerken top taca çýktýðýnda arkadaki taraftarlara bakýyorum biri telefonla konuþuyor, biri çekirdek yiyor, baðýran kiþi sayýsý az gibi geliyor bana.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Yok, ne laubaliliði olsun. Ben çok iyi derken geçmiþ senelere nazaran çok iyi demek istedim. Yoksa diðer taraftarlarla kýyaslama babýnda deðildi.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

statta cekirdeði yasaklýcan baska caresi yok... birde þu dagýtýlan atkýlarý taraftarlar neden evde zula yapar onuda anlamýs degýlým.. garip bir taraftar profýlýmýz var bu gercek !!
    u will need justice at the end..

Yasin Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bende ýslýða protesyoya karþýyým ama allah yukarda biliyor ziya doðan 7 maç üst üste yenildiði sýrada kafasýna koltuk atýlmasýný temenni ediyordum....vede futbolcularýn ve yöneticilerin ýslýklanmamasý gerektiðini düþünüyorum ama çok çok kötü gidiþatý olan takýmlarda kendi çaplarýn protesto olabilir
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Buda benden olsun
    Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu stada gitmeyin.
    Sabýrsýz bir bünyeye sahipseniz lütfen gitmeyin stada.

Aramýzda para toplar evinize lig tv alýrýz.
    Onuda yaparýz.

Bu sene 90+ da bitecek her maç.

Allahýný seven þu takýmýn üzerine extra külfet getirmesin.

Gitmeyin stada.
    Nere giderseniz gidin.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

Alýntý Muhammet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tayfun konusunda bir deneme tribünler için.

Tayfun'la taraftarlar arasýnda hep bir çatýþma olmuþtur bildim bileli. Ama Tayfun Ersun hocayla beraber üstüne koymaya devam ediyor. Gol atabilen, attýrabilen bir oyuncu oldu. Geri koþmasýný da öðrenmesi gerekiyor.

Ama bu noktada öðrenilmesi gereken ilk þey, hata yapan oyuncuyu yuhalamak deðil de ona her defasýnda alkýþlarla tezahüratlarla destek verilmesidir. Yani iþ biraz da tribünde. Tayfun'u iyi topçu yapabileceðimiz gibi, anadoluyu dolaþan gezgin futbolculardan da yapabiliriz. Bilinç iþi bir nevi..
    katiliyorum...

x_man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ne olursa olsun futbolcularýmýzý yuhamaya ýslýklamaya gerek yok hatta maçtan sonra kaybetsek bile yanýmýza çaðýrmalýyýz
    ALLAH UTANDIRMASIN

okanyildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

köstek deðil destek lütfen biraz býrakýn çekirdekleride destek verin.Her maç çekirdekle olmaz.
    YOU WÝLL NEVER WALK ALONE!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr ÝHTÝLALL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kalan 9 maç için kazma olduðunu düþündüðümüz oyunculara tepki yerine destek verelim,onlar hata yaptýkça biz desteði devam ettirelim.Bakýn bakalým ne mucizeler ortaya çýkacak..
    En azýndan kalan 9 maç için lütfen sadece destek.
    Sezon sonunda onlarý asarýz..

ofluoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kendi futbolcumuzu islikladigimiz kadar
    cekirdekciler mac esnasinda karsi tarafi isliklasa daha iyi olur
    XXX

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Kanayan bir yaradýr bu yýllardýr içimde.Sevgili Olcay Çakýr dile getirmiþ teþekkürü borç bilirim.
    Ýnsan kendisinden hissettiðine kolaylýkla hakaret edebilir mi ?
    Eðer yedekleriyle hatta 18'e giremeyenleriyle birlikte tüm takýmý kendinizden saymýyorsanýz,
    bizlerde sizleri bizden saymýyoruz.
    O zaman lütfen Avni Aker'e deðil o gün kahveye yada hava müsaitse yaylaya gidin deþarj olun...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    Trabzon

bu taraftar için bir neden yok futbolcu nefes alsa küfürü basýyoruz
    ÜNAL KARAMAN!

oflu engin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    50

bu bana göre en büyük sorunlarýmýzdan biri.bu futbolculartýn kalitesi ortada ama kendilerini tam olarak gösteremiyorlar özellikle avni akerde.kim nederse desin bu baskýya profesyonelde olsan kulaðýný týkatamassýn.bunun neticesinde rahat ve istediði oyunu oynayamaz hale geliyor futbolcu.o yuhalayanlar ýslýklayanlar küfür edenler kendi hayatlarýnda sevdiði birinden böyle bir tepki görse eminim hayata küser.futbolcuda oynammak istesede bir türlü oynayamaz.tayfunun aðlayarak çýkmasý hala içimde bir acýdýr.biz bizim için ter döken insana yardým edeceðimize zarar nasýl veririz.bunu yapanlar þapkasýný önüne alsýn ve bir daha düþünsün.allah aþkýna yapmayýn.kendinize zarar vermekten baþka hiç bir iþe yaramýyor.emin olun
    Ýhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

düþününkü iþinizi yapýyorsunuz ve birileri tepenizde size küfrediyor ama siz biþey yapamýyorsunuz

iþinizi nasýl yaparsýnýz þevklemi yoksa moral bozukluðuyla yapacaðýnýz iþide bozarmýsýnýz

birde yazýlarda vardý gerçekten þu çekirdek satýþýný stadda yasaklansýn adamlarýn elleri boþ kalýnca belki alkýþlarlar
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bence sahadaki futbolcu ahlâksýzlýk yapmadýðý sürece ýslýklanamaz. Küfür zâten insana yakýþmayan bir þey. Alkýþýn kriteri ise belli, çok çalýþmak.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

genç61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

dunyanýn her futbolcusu ýslýklanýr giydigi formanýn hakkýný vermiyorsa bizdede bu takýmda olmýcak cok adam var ýslýklanmalý millet cebindeki parayý coluguna cocuguna yedirmiyor yada kendi yemiyor maca harcýyor karsýlýgý bu olursa bazý topcular o formayý hakketmicek performans saglarsa ýslýklanýr tabiki zaten iyise herkes basý tacý eder olay bu kadar basit

Seyit Hoca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    52

..KIZMAK YOK.....!
    Yazý yazanlarý maçlarda görmek isterdim . Burda oluðu gibi herþeyi tospembe yorumlayýp yarumlamayacaklarýný merak ediyorum doðrusu .
    Düþünün 1-0 yeniliyoruz kendi sahamýzda..Hüseyin 4 hatalý pas yapýyor üst üste .Trabzonspor kötü oynuyor.Maç bitiyor .Çaðýrýp alkýþlýyoruztakým ayrýca kaptaný da...Olacak iþ deðil .Nerede olmuþ.?Nerede görülmüþ..? Hangi taraftar var böyle .?
    Futbolcumuza küfüre karþýyým .Protesto amaçlý alkýþ ya da ýslýk ise her stadda , dünyanýn her yerinde , çok normal bir tepkidir.
    Çekirdekçi dediðiniz taraftar bile , gününü çoluk çocuðu ile geçirmek yerine stadda geçiriyor ,gaza geldi mi bazen de baðýrýyor .Emin olun baðýrýyor .
    Konu Seyit Hoca tarafýndan (28.03.2009 Saat 13:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    ....................Celliac ..................

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)