Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 22 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kendi Futbolcunu Islklama, Yuhalama ve Alklama Kriterleri!..

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Standart Kendi Futbolcunu Islklama, Yuhalama ve Alklama Kriterleri!..

u stada gitmeyin.
    Sabrsz bir bnyeye sahipseniz ltfen gitmeyin stada.

Aramzda para toplar evinize lig tv alrz.
    Onuda yaparz.

Bu sene 90+ da bitecek her ma.

Allahn seven u takmn zerine extra klfet getirmesin.

Bir sene sahaya atlarz,bir sene topularn moralini bozarz.
    Nedir bu fke.Kime var yarar.
    Sonrada darda ararz dman.

Gitmeyin stada.
    Nere giderseniz gidin.

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Tayfun'a ok zldm,slklardan sonra resmen ykld...Millet top ayana gelince slklarken(maratondakiler) o da dnd onlar alklad az kalsn alayacakt...
    Bu slklamalar yapanda ekirdekiler sylemeden edemeyeceim
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre yesi

Fatih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

''Parasyla deil mi kardeim'' taraftar kltrne ait klie bir kelimedir.

Kombine veya bilet almak size hertrl terbiyesizlii yapma hakkn vermez.

Oraya egonuzu tatmin etmek iin deil takm desteklemek iin gidin.

Unutmayn ki baka Trabzonspor yok kymetini bilin.
    Bordomavi.net

dris Toksoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

ehir olarak bu bilinci herkes benimsemeli.

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

"Stada kfr etmezsek niye gideceiz, dearj olamazsak niye gideceiz" mantnda insanlar stadyumlardan uzaklatrmak lazm. Allah yukardan izliyor
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Furkan Dndar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2008
    Nereden
    ngiltere

Stad da ma 0-0 iken ne guzel d her sey alkslyorlard seyrc

ama ne oldu 1 gol yedk dye mac m kaybettk hayr ama hemen b yuhalama slklama

bu boyle olmaz

En y tepk alkslamaktr ... Bnce yuhalamak degl

ngiltere en yakn ornegmz olsun her sey alkslayan Gol kacnca ooooooooo ceken b seyrc olsak ne de guzel olur oyle del m ?

yelik tarihi
    15.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

unu zellikle Trabzondaki baz taraftarn beynine sokmamz lazm.Bu takm bu ehirden kartktan sonra Trabzonun nevehir krehir veya ordudan hi bir fark kalmayacan o ehirlerden medyada yelevizyonda ne kadar bahsediliyorsa Trabzondanda Trabzonspor olmadan o kadar bahsedileceini o kas kafalarna sokmamz lazm o baz taraftarn.Ona gre sevgiyle akla yaklaacak takmna.
    TRABZONSPOR DNYANIN EN BYK EHR TAKIMIDIR

Trabzonspor Kongre yesi
    a f s - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

"Trabzonspor ile ilgili zellikle Antalyaspor manda ortaya kan bir dier deiim taraftar profilinde gze arpyordu. lk yarnn 30. dakikasnda bir top kayb yapan Tayfun, maraton tribnnde bir grup tarafndan slklannca neredeyse tm stat bunu protesto etti ve bu futbolcuya destek oldu. Dokuz dakika sonra ayn Tayfun'un ortasndan gelen gzel golle Bordo-Mavililer beraberlii yakalad. Yine Antalya'nn ikinci golnden sonra bir grubun ynetim ve futbolcular protesto mahiyetinde 'brahim Yattara' diye barma denemesi bu sefer daha gr bir ekilde tm stadn protestosuna maruz kald. Oyunun son 15 dakikasnda Trabzon bu destekle ma evirdi. Bu yaananlar bir anlamda sessiz ounluun tribne el koymasnn gstergesiydi."

Erdal'n soyad kadar ho yazs. Baz eyler deiiyor, deimeli.
    yaznn tamam : http://zaman.com.tr/haber.do?haberno...oltuga-kuruldu
    Brakn adamlar iini yapsn. yi oynamay gol atmay bizden ok istiyorlar. Islklaynca daha m oynuyorlar?

Bir de olaya Song gibi bir ustann ustaca mdahelesi vard, alka deer.

Trabzonspor'un her futbolcusu deerlidir. Kimsenin bu seneki olumlu havay bozmaya hakk yok.
    Konu a f s tarafndan (29.09.2008 Saat 12:53 ) deitirilmitir. Sebep: Song

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Bakn ok aklkla syleyeceim. Yediimiz ikinci golde (gol atan elemann adn unuttum) gol bizim taraftarmz attrd. Gol atan eleman slkladlar, yuhaladlar eleman hrs yapt. Deli gibi komaya balad, golde o hrs sonucu att. Daha nce grmedim byle bir olay.

Tayfun'un slklanmasna zldm. Her ey gzel giderken byle eylere gerek yok. Song taraftara sakin olun iareti yapyor, Tayfun'da alkla karlk veriyor. Geri alkla karlk vermedi. Attmz ilk golde en arkaya ok iyi orta yaparak karlk verdi. Mata olumlu hareketleri vard, bir defa top kaptrd gol yedik. Ee ama brak adam oyuna tekrar motive olsun, sen niye slklarsn, yuhalarsn?

Ma kazandk.
    Ee peki kalbi krlan Tayfun?
    Hadi Tayfun'un kalbini kazanalm tekrardan.

Yepyeni bir kadro, gencecik futbolcular. Yattara gibi bir futbolcunun gidii sonras acaba ne yapacaklar modunda sahaya km ONURLU adamlar. Bu sene (geri her zaman iin geerli bu dediim) hibir futbolcu slklanmasn, yuhalanmasn aksine her ma alklansn! Bu sezon ampiyonlua oynayalm ya da orta sralarda kalalm farketmez. Bu kadronun en az 1 yl opsiyonu var. Futbolcularda inanmlk var. Biz de onlara inanp gvenelim.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    50

Olcay saolsun yine gzel ve yerinde bir balk am,

ltfen arkadalar ltfen,yapmayn etmeyin Allah akna
    yllarca bunun zararn biz ektik,rakipler ks ks gld
    sahip kalm oyuncularmza
    man daha ba ve grldk 2 sefer yenik duruma dmemize ramen galip ayrldk matan
    deermiydi gencecik bi kardeimizi hi etmeye,gelecei ile oynamaya

Tayfun balnda da yazdm
    Tayfuna yaplan bu hareket tm oyuncularmz kt ynde etkiler
    tm takm et-trnak olmu arkadalarna yaplana zlecek art,ya bende byle bir hata yaparsam bende slklanrmym psikolojisine girecekler ki buda takm byk olumsuzluklara gtrecektir

ama trbndeki byk bir ounluun bu terbiyesizlie prim vermemesi gzel ve manidard
    Trabzonsporumuz baaraya gidecekse sa duyulu sabrl ve bilinli taraftaryla gidecektir ve o kiilere minnetlerimi yolluyorum saolsunlar var olsunlar,kalan aznlkta utanr,slah olur inallah
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

x_man - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Bursa

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=5041
    gzel bir rprtaj nereye koyacam bilemedim okumanz neririm
    ALLAH UTANDIRMASIN

Mustafa K. Demirba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

slklama iini maraton tribndeki ekirdekiler yapt ou zaman eletirdiimiz gruplar ise Tayfun a sahip kt yaplmamas gereken eyler bunlar futbolcularda insan onlarda hata yapabilir Tayfun un ise protesto srasnda maraton tribn alklamas onlara gereken dersi vermitir

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Trabzonspor'a gnl verdigini sanan ama Trabzonspor'a zarar veren tenyalari temizlemek lazim tribnlerden. Isliklayacagina tezahrat yap desen yapmaz sadece sigir gibi sahaya bakar.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Valla mata dayanamayp ben de kzmtm Tayfuna, matan sonra anladm gerizekallk yaptm ama i iten gemiti

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    50

Alnt DKaraduman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Valla mata dayanamayp ben de kzmtm Tayfuna, matan sonra anladm gerizekallk yaptm ama i iten gemiti
    sorun kzmakta deil kzabilirsin
    yapmamamz gereken,
    ii fiiliyata dkp slk-kfr veya sahaya yabanc madde atma olayna getirilmemesidir.
    yoksa tabiki kzacazda sevineceizde
    sorun insan olarak kalp kalamamakla alakal.
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

kendi futbolcusuna ma esnasnda byle bir ayb yapan taraftardan futbol adna olumlu eyler beklemem doru olmaz. ama hatasn anlaypta tayfun'dan zr dilemeleri ve de hemen destek olmalar da gzel bir davran.

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

kzdn, kfr ettin, kafasna bozuk para attn yardn diyelim, sonu ne? yediin gol iptal mi edildi? tayfun biranda mthi bir sabee mi dnt? kocaman bir HAYIR!

tayfun'a kzabilirsin, beenmeyebilirsin de, ama kimsin ki kfr ediyorsun? onun yedei mi var ondan iyi? moralini bozduun adamn yerinde kim oynayacak? her hatasnda birinin idam fermann imzalarsak bizi kim ampiyon yapcak? verdiin be kuru ma bileti mi?
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre yesi zge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

Bizim taraftarmz bunu ilk defa yapmad.Tayfun'a daha ncede aynsn yapt ve takmdan gitmesine sebep oldu.Tayfun kendini gittike gelitiriyor.Bu hafta iyi deildi ama biraz daha sabredilmeli hemen slklamann anlam nedir ayp gerekten.Olan Tayfun'a oldu.Umarm toparlanabilir.
    -1461 TRABZON-

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Tayfun bu slklar hi haketmedi.

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

ey stada giden arkadam.. senn zel olarak egolarn tatmin etmek iin yaptn aleyhteki tezahratn kendinden ve takmndan baka kimseye zarar olmaz.. bu taraftarlk deildir!! yeri ve zamann bilmek gerekir bu tip insanlara nefret duyuyorum

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    22.08.2008
    Ya
    37

mata tatszlk karan futbolcuyu slklayan ve golden sonra ibrahim yattara diye baran beyinsiz cahil ve utanlacak varlklardan acilen kurtulmamz lazm..onlar trabzonsporlu deildir onlar oraya baz gler tarafndan para ile verilen srlerdir.onlara uurumdan atla de atlarlar nk para iin yapamayacaklar eyler yoktur.ben resmen utanyorum yle bir taraftarla ayn takm tuttuuma ve ne yazkk kimliimde onlarnki gibi trabzon yazdna...
    gerekten bu ynetimi ekemeyen en ufak bir eyde hemen ataa kalkan satlm hainler var kesin ve kati bir ekilde SADR ENER VE EKBNNN ARKASINDAYIZ.

Harun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

Ben pek yadrgamadm bu durumu.nk bu Tayfun'a gsterilen ilk tepki deil.Daha nceki sezonlarda da slkland malar oldu.
    Taraftar bir ynde hakl bana gre.Tayfun yllardr bu takmda, fakat bir adm ilerletemedi kendini.Hep ayn izgide kald.Bu form grafiine ramen ans bulup bunu deerlendiremiyorsan tepkilerede maruz kalacaksn.
    Zaman abuk gese de bugnleri zlesek.

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkhan BAYRAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Trabzon

Biz her zaman yamur amur demeden, uzak yakn demeden, iddial iddiasz demeden bu takmn yannda yer aldk. Evimizde lig tv olduu halde takm tribnde desteklenir dedik ve maa gittik.
    Bir insann kendi stadnda ma izlerken, stelik rakip takm seyircisi olmad halde her ma potansiyel kavga sebeplerinin olmas kadar ac bir durum olabilir mi? Hepimiz ayn takm tutuyoruz, ayn havay soluyoruz ama aramzda yle bir kitle var ki ahsen ben onlarla ayn takm tuttuum iin utanyorum.
    Ben senelerdir Avni Akerde baz geri zihniyetlerle kavga ediyorum. Bu kavgalarn zaman zaman dozunu at da olmutur. Ne iin mi kavga ediyordum? Bu taraftar uan mit milli takm hocas olan, Trabzonsporumuzun gelmi gemi en byk futbolcularndan bir tanesi ve bu takmda sembol haline gelmi olan Hami MANDIRALI ' y da ok yuhlamtr. Elimden geldiince her yuhlayann zerine atlamaya almmdr. Bir defasnda hi unutmuyorum; adamn biri Hami'ye kfr edip duruyor ve 10 dk sonra Hami gol atyor, btn stad ayakta. O kfr eden adamn da sevine zpladn grnce gittim adamn stne atladm, "sen sevinemezsin, senin sevinmeye hakkn yok" die barmaya baladm. Benim bu yaptmn da doruluu tartlr ama bizim sinirimiz en azndan inandmz ve deer verdiimiz eylerin arkasnda olma gdsdr. Hami iin yaptm kavgalar Mehmet Ylmaz, Hseyin imir ve Tayfun Cora iin devam etmitir.
    Her ne olursa olsun, ok kt bir futbolcu olsa da, ok beceriksiz olsa da, ok byk bir hata yapm olsa da, o sahaya km futbolcuya toplu ekilde hi kimsenin barmaya hakk yoktur. Mehmet Ylmaz belki Fatih Tekke kadar byk bir forvet deildi ama her zaman iyi niyetle oynamtr bu takmda. una da adm gibi eminim ki, bu taraftarn psikolojik basksndan korkmasayd ok daha iyi iler yapard Mehmet Ylmaz. stisnasz her 2 ma da bir kfr yemitir bu tribnlerden. stelik z evladmz. Hangi anne baba oluna kendi memleketinde kfr edilmesinden haz alr? 10 ytl verip bilet aldn die futbolcuya kfr etme hakkn kim veriyor sana? Evde karna kzp stada gelip hseyine, mehmete ve tayfuna kfr etmek erkeklik mi oluyor?
    Bugn bakyoruz Hseyin ok iyi, herkes alklyor ama benim hi phem yok ki yarn 2 tane pas hatas yapsn bu taraftar yine yuhlayacaktr onu. Hseyini eletirip kfredenlerin futbol zekasndan phe ederim zaten. Bakann da dedii gibi; "Yattarann 10 milyon euro ettii yerde hseyin 15 milyon euro eder.
    Tayfun ok meziyetli bir futbolcu olmayabilir, Trabzonspor gibi byk bir takmda oynamay hak edecek birisi de olmayabilir. Grdnz en yeteneksiz futbolcu da olabilir. Ama bunlarn hibiri ona kfr edilmesine sebep olamaz. Eer ki bu takmda hak etmeyen futbolcular oynuyorsa, bu su o futbolcunun deil, onu orda tutann ve ona forma verenindir. Adamn yetenekleri bu kadar ise ona kfr ettiin zaman ne deiecek? Bu sylediklerim sadece Tayfun iin deildir bir genellemedir. Bugn Tayfuna yaplanlar yarn bakasna yaplacak. Ama su hibir zaman futbolcuda olmayacak. Oraya kan futbolcuya sayg gsterelim.
    Antalya manda Hseyin sonlara doru tm stad tarafndan alklandktan yaklak 30 sn sonra 25-30 metreden kaleye ut ekti. Bu ne demek biliyor musunuz arkadalar? Fazla kaleyi yoklamayan (kt vurursam kesin yuhlanrm), fazla alm teebbsnde bulunmayan (kaptrrsam kesin yuhlanrm) Hseyin, o alklarn sonucunda "imdi vurursam kesin kzmazlar" psikolojisi ile kaleye ut ekti. Yukardaki yorumlarn birinde de bahsedildii gibi, bu yuhlama ve kfrler futbolcuya ve dier takm arkadalarna hep olumsuz ynde yansyor. Belki yapabilecei fakat yapamazsa tepki ekecei bir ok eyden mahrum kalyoruz ve futbolcumuzu korkak oynamaya tevik ediyoruz. Biz die anlatyorum ama kendimi ve BMN deki ou futbolu ve insanl bilen arkadamz tenzi ediyorum.
    Bize burda den artk bu homurdanmalara tek kii olarak deil (yeter senelerdir yoruldum tek bama kavga etmekten) hep beraber tepki koymaktr. Antalya manda tam olmasa da bi tepki koyulabildi. Bu tepki daha ar ve iddetli olsun ki o ekirdekiler ne azlarn ap bie diyebilsinler, ne de zamanla o stattan ieri girebilsinler.
    unu da herkes bilsin ki, Tayfuna kfr edenler ile sayg duruunda terbiyesizlik yapanlar, mata ekirdek yiyenler, sahaya yabanc madde atanlar ayn kiilerdir. Artk bu kiilere msade etmeyelim. Bir olalm ve hep beraber tepkimizi koyalm. Merak etmeyin bu kiilere ht desen zaten kamaya balarlar. Evde karsna barmaya cesaret edemeyen adamlar gelip statta ahkam kesiyor ite. 2-3 ma daha tepki koyalm bunlar kknden kazrz
    Biraz uzun oldu ama ok doluyum bu konuda...HEP BERABER TAKIMIMIZA ve FUTBOLCUMUZA SAHP IKALIM

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    22.08.2008
    Ya
    37

Alnt harun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben pek yadrgamadm bu durumu.nk bu tayfun'a gsterilen ilk tepki deil.daha nceki sezonlarda da slkland malar oldu.
    Taraftar bir ynde hakl bana gre.tayfun yllardr bu takmda, fakat bir adm ilerletemedi kendini.hep ayn izgide kald.bu form grafiine ramen ans bulup bunu deerlendiremiyorsan tepkilerede maruz kalacaksn.
    tayfunu bende sevmem yan 50 takimin olsa brnde oynatmam bu forma ona air gelr taiyamaz fakat her ne olursa olsun sahaya srlen 11 tane futbolcudan br onu isliklayip yuhaladiimiz zaman tayfunu ersun yanal diarimi alacak yada tayfun daha ym oynayacak bence hayir kafasi dalgin olacak morali bozulacak b hata yapacak golu yyecez.bu kadar bast bence olmamasi gereken yapti taraftar...

Muhammed KO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Mesela Dn oynanan gs manda ilk yar erken bir gol attlar fakar ayn ekilde de bir gol yediler ve ilk yarnn gs asndan o kadar da rahat getii sylenemez..ikinci yarda da bu ilk 10 dk deva etti gene de taraftar durmadan tezahurat yapyordu. gol gelene kadar da golden sonra da.. bu alkanl artk kazanmamz lazm..
    devam gelsin mi gelsin ok zledik nk...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)