Hesaplipazar
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Taraftar Kendi Kitabn Yazyor Projemiz Basnda Yer Almaya Balad!..

Trabzonspor Kongre yesi
    Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Ya
    37

Standart Taraftar Kendi Kitabn Yazyor Projemiz Basnda Yer Almaya Balad!..

Deerli yelerimiz,

Bildiiniz gibi "Taraftar kendi kitabn yazyor" projesinin sonulanmasna artk ok az zaman kald. Trabzonspor taraftarlarnn takmlarna balln, zaman zaman espriteliini birbirinden ho an ve fikir yazlaryla ortaya koyan bu gzel alma yaknda sizlerle buluacak.

Alannda ilk olan bu eser hakettii ilgiyi grmeye yava yava balam bulunmaktadr. Kitabmz daha yaynlanmadan basnda kmaya balayan haberlerden biri, Trkiye'nin nde gelen spor dergilerinden Sporist'in haberi de bu ilginin bir gstergesi oldu...

---------------------------------------------------------------------

Bize her yer Trabzon Cemal Cevizciolu Sayi: 19 - Ekim 2008

Trabzonspor’un en etkili taraftar platformlarndan biri haline gelen Bordomavi.net adresinde dolarken rastladm taraftarlarn bir kitaptan bahsettiine. Bu kitaba yaz gnderme telana den taraftarlarn yan sra yazsn tamamlayp teslim edenlerin konumalarndan da, olduka ciddi bir hazrln yapldna ahit oldum.

Bu bir taraftar kitabyd ve Bordomavi.net yeleri, gazeteci-yazar Harun elik’e yazlarn gnderiyorlard. Gerekli dzeltmeler yapldktan sonra, yazlarn kitapta kullanlp kullanlmayacana karar veriliyordu. Nisan ayndan bu yana hazrlklar sren bu kitabn artk sonuna yaklaldndan ve eyll aynda piyasaya srleceinden bahsediliyordu. Harun elik’e ulap, kitap hakknda olduka enteresan bilgiler aldk. Bu kitap, Trkiye’de 300 yazarn tek bir kapak altnda topland ilk kitap olmann yan sra “ilk tribn kitab” sfatyla da byk bir ilgi grmeyi hak ediyor.

2008 ylnn mart aynda, Trabzonspor’un bir deplasman manda, taraftarlar arasnda bir fikir olarak ortaya kan taraftar kitab, bugn Trkiye’nin drt bir yannda sata sunularak bir hayali geree dntryor. “Bize Her Yer Trabzon” adl kitabn en nemli zellii, Trkiye’de bir tribnn ilk kez bir kitap yazmas. Kitabn editrln yapan Harun elik, “Biz bu kitab tribne yazdrdk. Tribnde sadece slogan atlmadn insanlara gstereceiz. Tribne giden insanlar biraz avam takm, biraz ayak takm, isiz, gsz diye tanmlanyor. Bu gr kertmek istedik. ok esasl bir itiraz olacak bu” diyerek, tribnlerde sadece ayak takmnn yer almadn, eli kalem tutan, duygularn, dncelerini rahatlkla ifade edebilen insanlarn da olduunu kantlamann peine dtklerini anlatyor.

http://www.sporist.net/content.asp?ArticleID=494

NOT: nternet adresinde kk bir ksm verilen bu haberin tamamna dergi temin edilerek ulalabilinir.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Kitabmzn kmasn byk bir heyecanla bekliyorum.
    Yaamak Direnmektir!

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ok ses getirecee benziyor

Nihal Ayvaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bi an nce ksa kitap bekliyoruz merakla ne zmn kyor belli bi tarih varm?
    Yeterki ONUR'suz
    olmasn
    ak
    !

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Bazen Avni Aker'de,bazen deplasmanda,bazen takmn idman yapt yerlerde takmn peinden koarken iyisiyle ktsyle,elenceli hznl binlerce yenin yaad binlerce anlarn iinden en gzelleri bu eserde yer alacaktr diye mit ediyorum.Yaz gnderen,emei geen hatta bu kitab bekleyen herkese teekkrler...
    Bana gre BMN yapt faaliyetleri daha iyi pazarlamal,reklam daha iyi yapmal diye dnyorum...
    "Dnyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    16.07.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

ben genelde kitap okumam ama buuuu baska ...

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

bylesine tarihi bir olayda yer alamadma ok zlyorum ama Trkiyede bir ilki gerekletirecek olan bir Taraftar Topluluunun bir paras olmak bile insana gurur veriyor
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Ya
    37

Alnt Nihal Ayvaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bi an nce ksa kitap bekliyoruz merakla ne zmn kyor belli bi tarih varm?
    Ekim'in ortalarna doru kitabmzn hazr olacan dnyoruz.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)