Sayfa 11 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 755 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yolun Açık Olsun Yattara

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır.Serdar Bali satışta tezgah var diyor.

Can Karyağdı röportaj yapıyor Yattarayla,orda söylüyor Yattara.Günün sıcak haberi bu bizim için.

"Haberim olmadan sattılar beni".

Bence de.
    a ben ıkı gundur pek nete gıremıyorum. boyle bırseyden haberım yoktu gercekten. serdar balı pekı bunun ayrıntılrı konusundan bırsey soyledımı tezgah nasılmıs yanı. ne yapaılmıs. nasıl celıskılı bır durum bu ya. adam gıtmek ıcın ızın ıstıyor sonra dıyor kı benı haberım olmadan sattılar. hıkaye ya bu valla buyuk hıkaye hemde

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

valla onu bunu ben anlamam kendı kulaklarımla basın toplantısını dınledım ben gıtmek ıstıyorum dedı bitmiştir .
    u will need justice at the end..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Şuda bir gerçekki aldığından daha fazlasını bu kulübe vermiştir.

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu Sadri Şenerin tv deki tepkisi gözüme geliyorda, tezgah yapan oynayan bir adam öyle rol yapamaz.
    Suyu bulandırmayın..
    Bu yattarada tam şark kurnazı kesildi başımıza..
    Gitmek istiyorum de, sonrada çıkıp haberim olmadan satıldım de
    Yok öyle yağma..
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

hayır bu saatten sonra bu olaı mılletın onune atmakla kım neyı amaclıyor kı. ne olacak yanı yattara benı habersız sattılar dedı de bızde sımdı onu bas tacı yapıp sadrı basakanı mı topun agzına koyacagız. anlamıyorumkı

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün gün içinde Yattara röportajını yayınlayacak LigTV. En kötü ihtimal, akşam haberlerinde çıkabilir. Eğer yakalayabilirsem, sizin için ses kaydını yaparım; ama artık bununla uğraşıp da motivasyonumuzu kaybetmeye de gerek yok bence.
    Vallahi Hocam,motivasyonunuzu hala bu kadar yüksek tutabilmeniz şaşırtıcı.

Benim Yattaranın gidişine olan itirazım da sizde olan bu motivasyonun aynen bende de olmasından kaynaklandı.

Şampiyonluğa kilitlenen bir camianın takımının en gözde elemanını,pazarda mal satar gibi milletin önüne atıp,adeta bir sanal linçle cezalandırtdıktan sonra satıp, 11 milyon euroyu saymak için ortalardan kaybolup,
    Devre arası beni izleyin tarzı basit söylemlerle geri dönerseniz,çok kişiyi kandırabilirsiniz ama beni değil.

Bu hareket benim gözümde Sadri Şeneri bitirmiştir.

Şampiyonluk gelecek ama bunlarla değil.

Nereden
    Trabzon

Alıntı gece61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    a ben ıkı gundur pek nete gıremıyorum. boyle bırseyden haberım yoktu gercekten. serdar balı pekı bunun ayrıntılrı konusundan bırsey soyledımı tezgah nasılmıs yanı. ne yapaılmıs. nasıl celıskılı bır durum bu ya. adam gıtmek ıcın ızın ıstıyor sonra dıyor kı benı haberım olmadan sattılar. hıkaye ya bu valla buyuk hıkaye hemde
    Recebim olay basit.

Teklif geliyor Katardan.

Yönetim anlaşıyor.OK veriyor.(Yattaranın haberim yok dediği bu)

Sonra Yattaraya gideceksin deniliyor.Yattarada OK diyor ve basıp gidiyor.

Şimdide olanları açıklıyor.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Şener 11 milyon €'yu saymak için ortadan mı kaybolmuş? Aşk olsun. Gerçekten kandıramadık sizi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Serdar Bali'nin dedikleri doğruysa gerçekten çok üzücü bir olay madem satacaktınız Yattara'yı taraftarın önüne atmaya ne gerek var bugün Yattara'nın röportajından sonra anlarız herşeyi.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ben şimdi birilerinin gelip Sadri başkan ın borçları azalmış demesini de bekliyorum. Allah yardım etmişde Anatalya maçını almışız yahu. Yoksa....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    İstanbul

Recebim olay basit.

Teklif geliyor Katardan.

Peki Yattara efendi bırakın beni gideyim taraftardan izin istiyorum diye bir açıklamayı niye yapıyor ????
    Hane habersiz gönderilmiş ya...

Sadık Bıyık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Yattara efendi bırakın beni gideyim taraftardan izin istiyorum diye bir açıklamayı niye yapıyor ????
    dimi yani ne kadar ustruplu söyledin
    bizde hiçbir zaman toplama yapılmaz, bazen çarpılır bazen bölünür bazende sıfırlanır

Nereden
    Sakarya

Olurmu sen bilmiyorsun. o esnada binada bomba var. O açıklama gelmese patlayacak. Hatta Can abisine anlattıkları da zorla söyletilmiş şeyler. Dur bakalım şu ropörtajı dinleyelim hele
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Recebim olay basit.

Teklif geliyor Katardan.

Yok ya
    Adam bas bas gideceğim taraftarlar kusura bakmasın dedi,kulaklarımızla duyduk gözlerimizle gördük...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Süleyman Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olurmu sen bilmiyorsun. o esnada binada bomba var. O açıklama gelmese patlayacak. Hatta Can abisine anlattıkları da zorla söyletilmiş şeyler. Dur bakalım şu ropörtajı dinleyelim hele
    Bombanın patlamama ihtimalini de düşünerek bina etrafına yerleştirilen keskin nişancılar da cabası tabi ki.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Şener'i destekleyenlerden biriyim ama Yattara'nın yönetim tarafından satıldığını düşünüyorum kendi isteği de vardır ama ikna edilebilirdi bence dün gece Serdar Bali'de bunu doğruladı ayrıca olan oldu devrearası yerini doldururlar artık.
    Konu AYYILDIZ tarafından (29.09.2008 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

İstenmediği yerde köpekler durur.O da her cinsi değil.

Kimden izin isteyecekti.Kendisini kovanlardanmı?

Nereden
    İstanbul

:-)
    Bu yattara hakikaten çok uyanık adam ama Allah tan bu konuda arkasında pek destekçi yok..
    Dün Mehmet Demirkol şöyle bir yorum yaptı; Yattara yatmayı seven bir adam, Trabzonda iyi para alıyordu bunun yanında kendisini çokta zorlamıyordu ( zorlasa Barcelonada oynar herhalde ) .
    Şimdi ise Trabzondakinden daha çok para kazanıp bunun üstünede daha fazla yatacağı bir teklif ( koca sezonda toplasan 20 maç var, antrenmanlar 1 saatten fazla değil) gelmiş..
    Tabikide gidecek :-)

Nereden
    Sakarya

Aşkolsun Oğuzhan o yorumu dinlemek için 4 gün beklediğine inanmıyorum. Demek forum u takip etmiyorsun.)

Bu arada bir gün bütün bu tiyatroları organize edip başarıyla uygulayan bir yönetimimiz olduğunda inanın bana şampiyon oluruz. Ama ben istemem öyle şampiyonluk....

Nereden
    İstanbul

İstenmediği yerde köpekler durur.O da her cinsi değil.

Kimden izin isteyecekti.Kendisini kovanlardanmı?
    Bak istersen yaptığı açıklamayı bir daha oku..
    Teklif çok iyi hem ben hemde Trabzonspor kazanacak bırakın gidiyim..
    Trabzonlular lütfen beni anlasın, teklif çok iyi. Yönetime bana gelen teklifi ilettim, ayrıca bende gelen teklifi kabul ettim.
    Şimdi ise yönetimin cevabını bekliyorum diyor adam hala nesini savunuyorsun ??
    Çocuk değiliz hiç birimiz, okuduğumuzu anlama yetisine sahibiz !!
    Bu lafların üstüne beni yönetim benden habersiz sattı diyeceksin!!!
    Demezlermi adama madem haberin yoktu o halde 24 eylülde yaptığın açıklamada niye yönetimin cevabını bekliyorum dedin.

Tam şark kurnazı tam..
    Ama yiyen yok işte..

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı halukongan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son dakika gelişmesi,
    Can Karyağdı Lig Tv'ye Futbol Gündemine bağlandı bugün yattarayla röportaj yapmış akşama yayınlanacakmış.Yattara KENDİSİNİ TRABZONSPOR YÖNETİMİNİN SATTIĞINI VE HABERİ OLMADAN SATILDIĞINI SÖYLEMİŞ. Buyrun birde buradan yakın...
    ama daha sonrada gitmem gerekiyor yine tekrarlamis cünkü cocuklari icin franzica okulu felan varmis yani bu röportajinda böyle yorumu olacak...can karyagdi dedi...bide yattara 2 miylon euro verselerde gidecekdim felan demis yani hersey bi garip...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı OFFLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şener'i destekleyenlerden biriyim ama Yattara'nın yönetim tarafından satıldığını düşünüyorum kendi isteği de vardır ama ikna edilebilirdi bence dün gece Serdar Bali'de bunu doğruladı ayrıca olan oldu devrearası yerini doldururlar artık.
    2 miylon euro verselerde gidecekdim...bunu bugünkü röportajinda dinlersin yani ligtvde eger can karyagdi atmadiysa tabi

ayrica 11 milyon euroya yinede satilabilir sag-sol acik mevkilerine 5er milyon euro adam alsan yine 1 milyon euro karli cikarsin ve sorun olmadan basini agritmadan sezonlar gecirirsin
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    İstanbul

Aşkolsun Oğuzhan o yorumu dinlemek için 4 gün beklediğine inanmıyorum. Demek forum u takip etmiyorsun.)

Bu arada bir gün bütün bu tiyatroları organize edip başarıyla uygulayan bir yönetimimiz olduğunda inanın bana şampiyon oluruz. Ama ben istemem öyle şampiyonluk....
    Erdal abi bende bunu düşünüyorum zaten..
    Eğerki bu olanları tertipleyebilecek kapasiteye sahip bir yönetimimiz varsa biz bırakın şampiyonluğu şu anda dünyanın sayılı takımlarından biri olurduk.
    Hatta Uluslararası alanda komplo teorisyeni olarak ve hatta toplum mühendisi olarak devletlerde bile çalışırdılar yahu..
    Ama arkadaşlarada kızmamak lazım Fehmi koru, Mahir kaynak vb.. okuya okuya milletimizde her şeyin altında bir komplo arar oldu :-)

Sadık Bıyık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu bu adam can karyağdıya "kapıyı üzerime kapattılar anahtarıda denize attılar" dememişmiydi. bu lafıda transferinden önce söylememişmiydi. yoksa buda yönetimin zorla söylettiği bir lafmıydı
    bizde hiçbir zaman toplama yapılmaz, bazen çarpılır bazen bölünür bazende sıfırlanır

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yahu ben gitmek istiyorum diyen adami nasil tezgahliyorlar ben onu anlamadim.

yattara kendisi basin toplantisi yapiyor.. cok iyi para diyor hem Trabzonspor kazanacak hem ben kazanacagim diyor ve izin verirlerse gitmek istiyorum diyor.

sonrada yonetimin tezgahi diyorlar.. bizleri kus beyinli mi zannediyor bunlar..

su karyagdi denen adam bizim dostumuz mu dusmanimiz mi diye bir anket yapalim.. yuzde yuz dusmanimiz diye sonuc cikar..... bu ulkede istanbul medyasinda olan dogru durust bir Trabzonsporlu yok mu yahu.. vallahi delirecem ya.. nerde bir balta kazma kurek varsa onu bizim hakkimizda konusturtuyorlar... bizim basimizi yakmaya calisiyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)