Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyanýn Her Yerinde Taraftarýmýz Olduðunun Kanýtýdýr!

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Standart Dünyanýn Her Yerinde Taraftarýmýz Olduðunun Kanýtýdýr!

Takýmýmýzýn Japon misafiri Takýmýmýzýn bugün Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri’nde yaptýðý antrenmaný ziyaret eden Japon taraftarýmýz Haruko Shinozuka, Antalyaspor maçý öncesi teknik heyet ve oyuncularýmýza baþarýlar diledi.

Baþkanýmýz Sadri Þener, Asbaþkanýmýz Hayrettin Hacýsalihoðlu, Baþkan Yardýmcýmýz Necmettin Aytekin, Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Saðlýk ve Futbol Sorumlumuz Ýhsan Alioðlu’yla tanýþan daha sonra takýmýmýzýn antrenmanýný izleyerek oyuncularýmýzla toplu fotoðraf çektiren Shinozuka Trabzon’da olmaktan dolayý çok mutlu olduðunu söyledi.

Japonya’da doðup büyüdüðünü belirten Shinozuka, “Küçük yaþta annemle birlikte Türkiye’ye ziyarete geldik. Bu ziyaret sonrasý ülkenizi çok sevdim. Japonya’ya dönüþte hemen Türkçe kursuna yazýldým. Fazla bir zaman geçmeden Türkçeyi konuþmaya baþladým. Öðretmenimde bana Gonca ismini taktý. Bu ismi kendi adýmdan daha çok seviyorum” dedi.

Son 10 yýldýr da Türkiye’ye sürekli gidip geldiðini dile getiren Shinozuka, “Bir yýl içinde en az 2-3 defa Türkiye’ye geliyorum. Burasý artýk benim ikinci vataným gibi oldu. Türkiye’de arkadaþlarýmda var. Onlarýn sayesinde futbolla da tanýþtým. Koyu bir milli takým taraftarýyým. Milli takým nerede oynuyorsa oraya maçý gidip izliyorum. Herkes gibi bende bu duruma þaþýrýyorum. Kendi ülkemin bir maçýný bile izlemedim. Ama Türkiye’nin yedek futbolcularý dahil tüm oyuncularýný ezbere sayabilirim. Kýrmýzý-Beyaz forma benim için bir tutku haline geldi. Þenol Güneþ ve Fatih Terim’le de tanýþtým. Ama Ersun hocanýn yeri bir baþka. Onu çok seviyorum” diye konuþtu.

Milli takýmýn haricinde Türkiye’de koyu bir Trabzonspor taraftarý da olduðunu ifade eden Shinozuka, “Futbolla ilgilenmeye baþladýktan sonra Türkiye’de 4 büyük takýmýn olduðunu öðrendim. Bu kulüpler arasýndan tarihi en ilginç olan Trabzon’du. 4 yýl önce buraya gelerek tarihi ve turistik yerlerini gezdim. Ýnsanlarýn sýcakkanlýlýðý beni çok etkiledi. Ayrýca takýmlarýna da çok baðlýlar. Ondan sonra bende bu takýma karþý sempati duymaya baþladým. Geçtiðimiz sezon Ersun hocanýn da buraya gelmesinin ardýndan artýk koyu bir Trabzonspor taraftarý oldum. Takýmýmý yarýn ki maçta stada giderek destekleyeceðim. Ýnþallah kazanýrýz” açýklamasýnda bulundu.

Trabzonspor.org.tr
    Konu Mustafa K. Demirbaþ tarafýndan (27.09.2008 Saat 03:03 ) deðiþtirilmiþtir.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Helal olsun
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Trabzon

dünya markasý olduðumuzun en güzel kanýtý

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

"Geçtiðimiz sezon Ersun hocanýn da buraya gelmesinin ardýndan artýk koyu bir Trabzonspor taraftarý oldum."

Bence bu hatun bizim Ersun' a kesik

Trabzonspor falan bahane
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

sylva song ýsacc resimlde %20 görünüyor
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý 61emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sylva song ýsacc resimlde %20 görünüyor :d
    demeseydin onlarin resimde var olup olmadigindan haberim bile olmicakti

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Vaybe. Olaya bak. Helal olsun "Goncaya"
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Standart Twaha Ramadon Ýssa:)

Özkan SÜMER

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Heryerdeyiz!..

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bir tane de alman vardý yada hollandalý trabzonun dergisinde çýkmýþdý daha çok var ya
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Burdaki hollandali kizlari da Trabzonspor'lu yapiyorum
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý adem6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bu adam kimdur ?? yoksa ýsaac'ýn akrabasý felan mý ??

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

TS sevgisini büyüklüðü ortada
    18 Ekim 2008 / 11:44
    Trabzonspor sevgisi dünyanýn birçok noktasýnda olduðu gibi Makedonya'da da üst düzeyde yaþanýyor.

Trabzonspor kulübünü ziyaret eden Makedonya Devlet Bakaný Hadi Nezir, ülkenin kuzeybatýsýnda bulunan Gostivari kentindeki iki Türk köyü Aþe ve Yukarý Banisa köylerinde bulunan insanlarýn tamamýnýn Trabzonspor taraftarý olduðunu ifade etti.

Nezir, “Mazisi baþarýlarla dolu olan Trabzonspor Kulübü Türkiye'nin sýnýrlarý dýþýna taþarak dünya geneline yayýlmýþ durumda. Bizim ülkemizde de bulunan iki Türk köyünde Trabzonspor yakýndan takip ediliyor.

Bütün maçlarý izlenerek galip gelinen müsabakalar sonrasý sevinç gösterilerinde bulunuluyor. Özellikle son dönemde takýmýn iyi sonuçlar almasý köy ahalisinin moralinin bir hayli yükselmesini saðladý. Temennimiz baþarýnýn bundan sonraki süreçte de devam etmesidir” dedi.

Trabzonspor kulübü Sayýn Nezir'e teþekkürlerini sunarak desteklerinin takýma güç verdiðini vurguladý.
    Haber61.net

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Trabzonspor sevgisi dünyanýn birçok noktasýnda olduðu gibi Makedonya’da da üst düzeyde yaþanýyor.

Kulübümüzü ziyaret eden Makedonya Devlet Bakaný Hadi Nezir, ülkenin kuzeybatýsýnda bulunan Gostivari kentindeki iki Türk köyü Aþe ve Yukarý Banisa köylerinde bulunan insanlarýn tamamýnýn Trabzonspor taraftarý olduðunu ifade etti. Nezir, “Mazisi baþarýlarla dolu olan Trabzonspor Kulübü Türkiye’nin sýnýrlarý dýþýna taþarak dünya geneline yayýlmýþ durumda. Bizim ülkemizde de bulunan iki Türk köyünde Trabzonspor yakýndan takip ediliyor. Bütün maçlarý izlenerek galip gelinen müsabakalar sonrasý sevinç gösterilerinde bulunuluyor. Özellikle son dönemde takýmýn iyi sonuçlar almasý köy ahalisinin moralinin bir hayli yükselmesini saðladý. Temennimiz baþarýnýn bundan sonraki süreçte de devam etmesidir” dedi.

Kulüp olarak Makedonya’daki taraftarlarýmýza teþekkür ediyor, desteklerinin bizlere güç verdiðini vurgulyoruz.

Trabzonspor.org.tr
    Bir Gün Mutlaka!!

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

TRABZON bir Destan TRABZONSPOR bir Sevdadýr..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)