Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 296 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zaman, Yattara'ya Vefa Zamanıdır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yanlış yaparak gidiyor ama alıştık biz bu kaçıncı yanlışı kaçıncı affedilişi.

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olmuyor, kabullenemiyorum, kabullenmek istemiyorum.. Şu dönemde, şu ortamda, şu şekilde bu yapılır mıydı, olacak şey mi, çok yazık.. Her şeye rağmen yolun sonuna kadar açık olsun Kara Bela..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Geldiği zaman acaba kim diye merak ederken Konyaspor maçında sahadaki kıvraklığıyla sempatimi kazanmaya başlamıştı. Hakemden yediği kırmızı kart sonrası suratında oluşan o ifade hâlâ gözümün önündedir. Yattara bambaşka bir futbolcuydu ve teni siyah olsada çok renkli bir futbolcuydu. Kimi zaman sahada varlığı, yokluğu belli değildi ama Yattara hep heyecan vericiydi.

Galatasaraylı, Fenerbahçeli, Beşiktaşlı taraftarlarla dolaylı yoldan dalga geçmemi sağlıyordu Yattara.

Ben Yattara'nın oynadığı takımın şampiyon olma ihtimalini sevdim.
    Ben içinde Yattara'nın olduğu adam gibi galibiyetlerden sonra deliler gibi sevinme ihtimalini sevdim.
    Sarı - Kırmızı kartlarda takımını yalnız bırakırken Yattara'yı haklı bulacak nedenler bulma ihtimalini sevdim.
    Trabzon'a usul usul ayrılık yaklaşıyordu.
    Biz senin zamansız, amansız ve 90 dakika oyundan kopmama ihtimalini seviyorduk.
    Yağmur, çamur dolu sahaların içerisinde ayakta kalma ihtimalini sevdik.
    Deplasmandan, deplasmana senin yapacağın şovların akabinde gazetelerde Yattara'nın şovu başlıklarının atılma ihtimalini sevdik.

Ben seninle Avni Aker'de Karadeniz'e bakarken tıklım tıklım tribünler altında şampiyonluk kupasıyla tur atma ihtimalini sevdim.
    ve ben oynadığın maçlarda Galatasaraylı, Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı futbolcuların 2-3 kişi bir araya gelip topu senin ayağından kapma ihtimalini izlemeyi sevdim.

Ben seni hiç unutmayacağım Yattara.
    Aldığım lisanslı ürünlerden kulübe katkı yaptığımda sana da pay düştüyse hakkımı helal ediyorum.
    Yolun açık olsun Kara Bela.

(Kabul ediyorum, duygusal davranıyorum. )

Konu ilhan tarafından (26.09.2008 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ya bazen dÜŞÜnÜyorum sadrİ Şener İstİfa etse Şİmdİ bu kadar yaygara koparan taraftarlarimiz ne dÜŞÜnecek??? Yada ne yapacak

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Elveda diyeceğim ama hala kabullenemiyorum.
    Güle güle Yattara, bize yaşattığın futbol keyfi için.
    Ey gidi Yattara, kalecileri şaşı eden kara bela....

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güle güle gitsin çok arayacak trabzonu ama yinede onu izlemek çok büyük bi keyifti ...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı john_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara'nın bu saatten sonra takıma geri döneceğinden söz edilemeyeceğine göre artık gidişini kabullenmemiz gerekmektedir.

Her profesyonel futbolcu gibi gitmesinin kendisi ve takımı için en iyisi olduğunu düşünmüştür ve ayrılmaya karar vermiştir. Bu kararını da gayet tabii karşılıyoruz, karşılamalıyız.

Şimdi... Geriye dönüp baktığımızda Yattara bizim için hep güzel anıların yer aldığı hatıratlarımızda yer alacaktır. Geldiği günden bugüne değin hep güzel günlerimiz oldu, her daim takımın en sempatik simalarındandı kendisi. O'nu unutmamız mümkün değil...

Bu noktada, Yattara'nın almış olduğu bir karar var ve beğensek de beğenmesek de kendince doğru olanı yatığına inanıyor, amenna. Sapla samanı birbirine karıştırma hususunda mahir olan bizler, hiç olmazsa Yattara gibi başımıza gelmiş en güzel 'bela' için bari bu hataya düşmemeliyiz.
    Nedir o hata?
    Yattara gitmek istedi, yahut satıldı, ya da burada mutlu değil, Trabzonspordan nefret ediyor artık... ne derseniz deyin, O'na istediğiniz yakıştırmayı yapın ama...O'nun 2003 yılından itibaren Trabzonpor camiasına kattığı değerleri değiştirmezsiniz, değişmeyecek. Bizimle geçirdiği yıllar hep baki kalacak.

İbrahima Yattar gitti. Geriye O'nun bizimle geçirmiş olduğu güzel günler kaldı. Tıpkı Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekke (...) de olduğu gibi... Ama bu sefer farklı olacak, O'nu Fatih gibi, Gökdeniz gibi hüzünlü ve yalnız bir şekilde havaalanında görmeyeceğiz.

Trabzonspor camiasına katılarından ötürü kendisine sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyor, bundan sonraki yaşamında kendisine başarılar dileriz. Ve buradan sana söz veriyoruz ki, unutulmayacaksın, unutturmayacağız seni... Yolun açık olsun.
    Taraftarin en cok kredi verdigi futbolcuydu. Hakediyor muydu bence hayir!

Benim icin Yattara Anorthosis Famagusta macinda bitmisti. Ama topladi dedik, profesyonellesti dedik. Yaptigi is ortada.

Vefa mi? Sadece bir insan olarak gule gule der, gelecege bakarim.
    Yine Yeni Yeniden

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yolun Açık Olsun

Nankörlük yapıp sakatım deyip oynamadığın için seni Kınıyorum.

Fakat geldiğin günden bu güne kadar yapmış olduğun hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum yolun açık olsun diyorum ....

Hoşçakalll...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ben profesyonel taraftarım neden vefa gösterecekmişim ki ...
    parasını aldı,topunu oynadı ve gitti.
    gerisi onu ilgilendirir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

kocaman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanki kesin bitmiş gibi konuşuyosunuz durun bakalım imzalar atılsın bence yattara bizde kalacak

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah aşkına bu başlığın ömrü kısa sürsün ağlayacam şimdi satılacak iddaaları gerçeğe dönüşmeye başlayınca duygularımı dizginleyemedim ağlamak geldi içimden ah Yattara seni unutmak mümkünmü Teşekkürler Kara Bela bu taraftar seni unuturmu..
    Kazimişi gzas vorert

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'yı izleyebildiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Allah nasip eder de torunlarım olursa bol bol anlatacağım Yattara'yı. Şu iki günde nasıl değişti havamız. Yattara'ya itiraflar, hakaretler... Alah aşkına bilerek oynamadı sakat değildi demeyin. Başkan da öyle diyor taraftarın kucağına atıyor Yattara'yı. Ben, Yattara'nın hep samimi olduğuna inandım. Dün arabasının içinde verdiği röportajı izleyince yine aynı saminiyeti gördüm. Ayrılmak isteyen ilk futbolcuymuş gibi davranıldı. Paralar havada uçuştu. Hesaplar yapıldı. Caner,M.Topuz,Tabata geldi bize İnsanlar milyon euroları duyunca kovun gitsin demeye getirdi. Hemen karaktersiz oldu. Yönetim, eski yönetimin sattığı yıldızlar için laf ediyordu. Önemli olan durumu idare edebilmektir diyorlardı. Adı üstünde idareci. Gitmek isteyeni durdurursun kalmak isteyeni değil. Şu hakaretler çok moralimi bozdu. Anında çöpe attık adamı.

Bir Yattara gidermiş bir Yattara gelirmiş. Geçiniz... Hep öyle zaten hep. Kaç kere duyduk şu tekerlemeyi. Yattara gibi oyuncuyu zor görürüz bir daha. Şu mübarek saatte yemin ediyorum 20 milyon euro değil 40 milyon euro'ya değişmem Yattara'yı. Heeee, verir o parayı hiç kimse vermez. Ama o gidince onun boşluğunu o paralarla bile dolduramayız.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

emekleri için teşekkürler fakat Trabzonspor taraftarının Yattara ya vefa borcunun olduğunu düşünmüyorum çünkü sevgimizle,gönüllerdeki yeri ve ödediğimiz paralarla ayrıca Yattara yı Yattara yaparak ödedik biz vefa borcumuzu
    peki o ne yaptı
    bjk maçında ağrılarım arttı oynamayacağım dedi.
    yorum hepimizin.
    YAVUZ SULTAN SELİM

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güle güle güzel insan..

Teşekkürler..
    Bize yaşattığın heyecan ve tüm güzellikler için...

Bu büyük taraftarı unutma... Emin ol onlarda seni unutmayacaklar...
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İskender YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmuyor, kabullenemiyorum, kabullenmek istemiyorum.. Şu dönemde, şu ortamda, şu şekilde bu yapılır mıydı, olacak şey mi, çok yazık.. Her şeye rağmen yolun sonuna kadar açık olsun Kara Bela..
    Aynı Düşüncedeyiz ama napalım yolu açık olsun...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-5 kuruş için kendisini aileden gören milyonlarca sevenini terk ettiğin için....

sakatım deyip ense yaptığın için.......

3-5 hafta oynayıp iki katı yattığın için.....

her şeye rağmen takıma kattıkların için çok teşekkürler....
    -Oyuna kattığın güzellik için,

-çalımlarınla rakibimizi şaşkına çevirdiğin için,

-attığın birbirinden güzel goller için,

-en önemlisi futbolun aslında eğlenceli,zevk veren bir oyun olduğunu taraftarına, rakibine hatırlattığın için

teşekkürler Yattara
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun nasıl gittiği neden gittiği değil! Ben Trabzonspor'un formasına aşığım o takım için elimden geleni maddi manevi yapıyorum, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, İbrahim Yattara... ise bu takımın maaşlı çalışanlarıdır. Verdikleri hizmetin karşılığını fazlasıyla aldılar. Trabzonspor formasını çıkardığı andan itibaren başarısının devamını isterim ama yalnızca insani olarak. Vefa da neyin nesi ben vefayı birtek Ünal Karaman'a duyarım!

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Burak_H Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun nasıl gittiği neden gittiği değil! Ben Trabzonspor'un formasına aşığım o takım için elimden geleni maddi manevi yapıyorum, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, İbrahim Yattara... ise bu takımın maaşlı çalışanlarıdır. Verdikleri hizmetin karşılığını fazlasıyla aldılar. Trabzonspor formasını çıkardığı andan itibaren başarısının devamını isterim ama yalnızca insani olarak. Vefa da neyin nesi ben vefayı birtek Ünal Karaman'a duyarım!
    Saol verdigin bilgiler icin.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kenidsini karşılıksız her yaptığı halta rağmen seven Taraftarı para için silen bir oyuncuyu Taraftar oalrak bende sielrim.Onun bize vefa borcu var.

Trabzonspora gelerek hayatının imkanlarını kazandı.6 sene öncesine kadar kaç par akazanırdı kaç kiş ismini bilirdi

Borçlu olan Yattaradır Trabzonspor değil.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

woollss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yapacağım en iyi vefa örneği ona yeni takımında başarılar dilemektir.. gerisi hikayeeeee.. o gösterseydi birazda katar takımına devre en azından devre arası görüşelim deseyd..
    Hasta La Victoria Siempre !!!

aggressors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yolun açık olsun karabela....
    coolman COLMAN....

Ömer Yüce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımdan gidemesen bile bana göre beynimde gittin senle çıktığımız her maçta 10 kişiyiz...
    DRAGO GABRIC

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

valla acıkcası bende ıyı ugurlanmasından yanayım ama bır yandan da ıcın hayır dıyor, haketmıyor dıyor. emınım kı bırcok trabzonsporlu da aynı seyleri dusunuyor. o yuzden karısık bır durum

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bakın arkadaşlar yattara ya teşekkür ederek sizde yanlış yapıyorsunuz tamam kalburüstü bir oyuncuydu ama bir hami bir şota değildi ..

bilmiyorum görebiliyormusunuz ama yattara trabzonsporu resmen ateşe attı ona güvenerek bir tek sağ kanada adam alınmadı şimdi her başarısız sonuçta yöneticilere yattara yok böytle oldu istifa yattara diyelim ki takımda kalsın adam oynamadan 2 milyon euro alıyor yönetim istifa..

ve son 10 yılın en güzel havasını en çok güvendiğimiz adam elleriyle açgözlülüğüyle dağıttı alsın çalımları onun olsun ..

ben ona teşekkür etmek bir kenara bu sene oluşan tablo bozulursa ki yavaş yavaş sırtlanlar piyasaya çıkmaya başladı taraftar olarak hakkımı ona helal etmiyorum ...

örnek :bakınız fatih tekke gitti peşinden her başarısız sonuçta albayrak sattı fatihi oldu ..

bence burda asıl teşekkürü hakedecek b iri varsa asbaşkandır trabzonsporun parasını peşin alına n parayı kurtarmak için uğraşmaktadır.teşekkür edilecek asıl kişiler yöneticilerdir asıl yüzünü yeni gördüğümüz beş paralık metadan on milyon euro çıkarabilmişlerdir.

ismail-dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olsun be siyah inci sende git kimler gitmediki

herne kadar kızsakta gücensekte takım sahaya çıktığında gözler seni arayacak iyi oynadın kötü oynadın ama bize futboldan yeniden keyif aldırdın unuttuk desekte unutacağız desekte o sağ kanata her top geldiğinde akla sen geleceksin kısacası siyah inci bu taraftar seni unutamaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)