Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 296 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zaman, Yattara'ya Vefa Zamanıdır...

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara trabzona iyi bir kıyak yaptı zaten kaçtane büyük maç aldı kaçtane büyük maç verdi yolu açık olsun o parayla m topuz apdurrahman dereli zafer yelen alınabilir biz karlı çıkarız

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serdar kardeş yattara'yı sadece böyle hatırlıyorsan lafım yok...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transferin kesinlestigine göre tartismalarda yersiz.

su mübarek günde kalpler kiriliyor, Lütfen kapatin Yattara basliklarini, en azindan birkac günlügüne.

Saygilar

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ben şu an için arkadaşlarımızın çok kızgın olduğu için yattaraya vefa göstermemesini anlarım ama zaman ilerledikçe orda burda yattara videolarına bakarken dıştan yansıtmamaya çalışsada ahh be yattara seni hiç unutmayacağız diyeceğine eminim çünkü o unutmuyacak izler bıraktı bizlere bizi ortada hiç olmayacak zamanda bıraksanda sana kızgın olsamda yaptıkların için teşekkürler
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yattara benim için aynı hami,şota fatih,symkowiak,gibi unutulmazlar içine çoktan girmiştir onun için ona çok ünlü bir şarkı veda etmek isterim
    yıllar geçse de üstünden bu kalp seni unutur mu
    bambaşka bir halin vardı farketmeden beni sardı benliğimi benden aldı
    bu kalp seni unutur mu
    bu kalp seni unutur mu
    kalbim seni unutur mu
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Soner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

oh be buyuk rabbime sukur, gitti ya, kurtulduk
    Manitam için dünyayı yakarım, Trabzonum için manitamı yakarım
    HABER61.NET

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi allahın kuluda gelip Fenerden Alexi almak için ısrarcı olsa, Galatasaraydan Ardayı almaya çalışsa... Bize gelen istediğini alıyo ya... Yolu açık olsun.. Bence Yattara futbolun rengiydi.. Tek beklentim yerine iyi bir transfer...
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu konular kapatılmalı.

futolcular kısmındaki başlıkta yazılar yazılmalı resmi imzadan2-3 gün sonra o başlıkta kapanmalı.
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

semih YETİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

ya zaten artık yavaş yavaş geride kalan 23 kişi kendini yattarayla kıyaslamaya başlamıştı bu olayın sona erdiği iyi oldu şimdi taraftar olarak da konuyu kapatıp takımımızla bütünleşmeliyiz ve gelecek sürpriz bir puan kaybını asla bu sebebe bağlamamalıyız özen göstermeliyiz..

Nereden
    Trabzon

Alıntı cilgin_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oh be buyuk rabbime sukur, gitti ya, kurtulduk
    Yahu bu şekilde yazanların Yattara ile kişisel husumetleri olduğuna inanacağım

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu duyduları en son Tolunay Galoatasaray a giderken yaşamıştım..
    Trabzonsporlu olarak çok üzgünüm...,
    Yattara futbola renk katan bi adamdı..
    Ve bizim kuşağın izlediği en estetik ve sıradışı adamdı...
    Kim ne derse desin kayıptır...
    Ne verdiği tartışılır..
    Çok para kazandırdığıda doğrudur..
    Giderken etik olmayan yada bizi kıran açıklamalar yaptığıda doğrudur
    Yerinin kolay dolmayacağıda doğrudur..
    Ama en büyük doğru
    KİMSENİN TRABZONSPOR DAN BÜYÜK OLMADIĞIDIR...
    Bu gerçeği unutursak varoluş nedenimizi ve Trabzonspor olarak farkımızı inkar ederiz..
    Başarılar Yattara...
    Yolun bahtın açık olsun...
    Avni Aker Seni Çok Özleyecek
    Annemin Deyimiyle..
    Sarı saçlı Kara Uşak
    Haczavera,Maçka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli İbrahim in
    Sen Düzenin Adamı,Bense Memleketimin......

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kafamın bastığı gibi bir iddiam yok. Bu tabiri kullanırken çıkartmaya çalıştığınız anlamı da yüklemedim. Yazış biçimim hatalı geldiyse özür dilerim. "İçerik" konusuna dönelim... Ona cevap vermemişsiniz. En kibar hali ile yeniden sorayım...

Yattara'ya empati yapmayı uygun gören zat-ı aliniz, aynı şeyi en iddialı sezonlarından birinin başında elindeki tek kanat oyuncusunun gitmek istediğini açıklaması üzerine "dımdızlak" ortada kalmış olan başkana, Ersun Hoca'ya, 2 haftadır "Yattara yoksa takım oynamıyor" görüşlerini dinlemekte olan diğer futbolculara da yapmayı niçin uygun görmüyor?
    Hay hay...
    Öncelikle şuradan başlamak lazım. Biz, Trabzonsporlu taraftarlar olarak vefasızlık hususunda sabıkamız kabarık. Bu konuda hemfikiriz sanırım. Bu yüzden Yattara'ya bu nezaketin gösterilmemesini gayet tabi karşılamak lazım. Dedik ya, " Fatih'i bile uğurlamadık() Yattara da kimmiş"... Bu konuda hasasiyetlerimiz körelmiş. Burada da hemfikiriz galiba.

Ne demek istiyorum?" Yattara en makul zamanda gitmiş olsaydı - ki böyle bir zaman yok, bize göre... - Fatih'e, Gökdeniz'e yapılanlar O'na yapılmazdı. Anlı sanlı bir törenle uğurlanırdı..." Böyle bir şeyin olmayacağını siz de biliyorsunuz. Buraya kadar olan kısım, Yattara ne şekilde giderse gitsin tepkilerin aynı olacağını göstermeye yönelikti.

Sorunuzun ana temasını ve can alıcı noktasını da yanıtlayalım.

Biz iddia etmiyoruz ki, Yattara gitti, bu durum takım için fevkalade iyi oldu diye. Elbette ve kati surette, Yattara'nın gitmesi takımı ve Trabzonspor'ı olumlu-olumsuz etkileyecektir. Efsane Trabzonspor takımının tek bir futbolcunun ayağına baktığı bir dönemde, bahsi geçen oyuncunun takımdan ayrılması şüphesiz etkiler takımı...( burada, takımı tek bir oyuncuya bağımlı hale getirenler hakkında da uzun uzun eleştiriler yazılması gerekir aslında , ama ortada bir günah keçisi varken lüzum yok, çünkü her şey O'nun suçu)

Gitmesine biz üzülmedik mi? Fatih'e , Gökdenz'e olduğu gibi bu gidişe de üzüldük. Gerek takım adına gerek sevilen kişiliği adına, gitmesi bizi müteessir etti.

Biz ne diyoruz, her ne kadar takımı zor durumda bırakmış olsa da ( hadi öyle kabul edelim, bu konu da çok su götürür) bir şekilde kulübe müthiş bir getiri bırakarak , yönetimin izniyle , taraftarın huzurunda affını isteyerek ( ceza alacağını bile bile, yaptı bunu) takımdan ayrıldı... Üzüldük, kimi zamanda hiddetlendik, ama, asla ve asla O'nun takıma kattıklarını ve bizle olan güzel anılarını bir çırpıda silip atmadık. Giridşinden dolayı bunca maziyi unutup hakaretler yağdırmadık. Biz yapılması en makul olan şeyi söyledik, söylüyoruz: Her ne pahasına olursa olsun Yattara, giderken bir teşekkürü haketmiştir, aksini düşünenler vefa duygusu zedelenmiş kişiler olarak düşünülecektir. Bu başlığın da açılma gayesi, 'en azından' bir teşekkürü münasip görenlerin bir iki kelime karalamasıydı.

Sorunuzu yanıtlayabildiğimi umuyorum. Kadir geceniz mübarek olsun.

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir saniye arkadaşlar...

Yattara'ya vefa gösterilmesine inanmıyorsanız girmezsiniz bu başlığa yazmazsınız olur biter.

Bakın Vefa'nın ne olduğu büyük camia olmanın en güzel örneklerinden birini size anlatayım.

Arçil ve Şota'nın sözleşmeleri biter ve Trabzondan ayrılmaya karar verirler. Avrupa'da onları isteyen takımlara gideceklerdir. Akşam saatlerine kadar görüşmeler sürdüğünden Tiflis'e veya o zaman ki gidecekleri yere uçak bulamazlar. Konu o zaman ki başkan Faruk Özak'ın kulağına gider ve Faruk Özak aynen şunları söyler " onlar Trabzonspor'a hizmet etmiş oyuncular biz onları böyle gönderemeyiz, hemen özel uçak ayarlayın nereye istiyorlarsa bu uçakla götürün onları.."

Sonuçta ne olur biliyormusunuz ? Arçil ve Şota bu sözler üzerine bir sezon daha kalmaya karar verirler. Ve Trabzonspor'da kalır, Şota da Türkiye ligi gol kralı olur.

Bazı arkadaşlarımız fütursuzca yazıyorlar gidenin arkasına tekene bağlamak pek sevdiğimiz bir şeydir ne hikmetse. Bütün verilen hizmetler bir anda unutulur. Her ücret isteyene kapıyı göstermek en basit çözümdür ülkemizde. Çünkü biz idareciliğe hep materyalist bakmak gibi selahiyetmiz olduğunu sanırız.

Hiç şüphesiz Yattara Trabzonspor'a çok şey katmıştır. Vefa'yı da sonuna kadar hakediyor. Sabahtan beri kimle konuştuysam "abi iyi para ama " ile söze başlıyor. Yattara'yı eleştirip yönetim iyi yaptı diyenlere saygılıyım fakat hiç olmazsa ama hiç olmazsa bu adamın kazandırdığı 19 trilyon 600 milyar liraya saygınız olsun. Hele ki takım bulamayan maça idmana çıkmayan, hali hazırda Trabzonspordan 600 milyar lira alan futbolcuların olduğunu düşünürsek...

Lütfen arkadaşlar Lütfen !
    Yattara'ya gerçekleşen transferi dolayısyıla " söylemediğini bırakmayan" değerli BMN üyeleri. Bellli ki bizim söylediklerimizi kabul etmek istemiyorsunuz, bakınız değerli BMN Yöneticisi ne demiş bu konuda...
    Konu İHSAN tarafından (26.09.2008 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Yattara seni unutmayacağız

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

keşke kendi evlatlarımızada vefa gösterebilseydik..

Magic Yattara!!!!
    Seni özleyeceğiz.En son bu kadar bağlandığım yabancı futbolcu Şota idi,sen onuda geçmiştin.Bakma şimdi forumlarda senin aleyhine yazıp çizenlere.Onlarda en az bizler kadar seni seviyorlardı,gitmene duydukları öfke ile öyle yazıyorlar.Bir kaç gün geçsin onlarda sana teşekkür edeceklerdir.Güle güle Sürmeneli İbrahima!!!!!!!!!!!!!
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah ya keşke keşke gitmeseydin

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zaman aslında Yattara'nın şu güzel ortamda Trabzonspor'a vefasını gösterme zamanı idi ama olmadı..
    Onun içindir ki bende arkasından ağlamamı beklemesin..
    Giden gider..
    Zaman Ersun Yanal ve öğrencilerine daha çok destek zamanıdır..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Soner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Uzunoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bu şekilde yazanların Yattara ile kişisel husumetleri olduğuna inanacağım
    nesi var yazimin, gittide kurtulduk, kalsaydi simdi hala katarlilarla ugrasiyor olacaktik, simdi ne katar kaldi ne yattara kaldi. Takim bize kaldi. gundem de rahatladi, bizlerde. Takimin uzerindeki olumsuz havayida antalya macinda atarsak ohhhh
    gel keyfim gel
    Manitam için dünyayı yakarım, Trabzonum için manitamı yakarım
    HABER61.NET

Nereden
    Trabzon

Alıntı cilgin_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nesi var yazimin, gittide kurtulduk, kalsaydi simdi hala katarlilarla ugrasiyor olacaktik, simdi ne katar kaldi ne yattara kaldi. Takim bize kaldi. gundem de rahatladi, bizlerde. Takimin uzerindeki olumsuz havayida antalya macinda atarsak ohhhh
    gel keyfim gel
    Bu takım yattarasız(veya onun alternatifi olmadan) gol yollarında büyük sıkıntı yaşar

Nereden
    Trabzon

Ya şu haberi Sadri Şener i savunan arkadaşlar ciddiye alıyorlar ya aklım almıyor

Böyle bir durumun gerçekleştiği takdirde en büyük zararlı çıkacak olan sizce Yattara mı olur Sadri Şener mi?

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener ancak böyle alır alırsa ki bence haber doğru değil,yok eğer alırsa fenerin kanarya lakabını değiştirelimde akbaba koyalım fırsat kollayan leşçiler pehhhh....

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

vefa mefa gostermıyorum kardesım neyıne gostereyım bi takım bunca hedefı varken yarı yolda bırakılırmı para ya gitti al bütün paralar senin . .
    u will need justice at the end..

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara ya bizi bırakıp gittiği için kızıyor olsamda geçmişte bize kattıkları,tribünde izlerken bizi ayağa kaldırdığı dakikalar aklıma geldikce diyecek birşey bulamıyorum...
    Birçok yıldız futbolcumuz gibi oda gitti...Hemde yüklü bir miktarda para kazandırarak...
    İnşallah Katar da herşey yolunda gider ve amacı olan geleceğini kurtarır...
    Ben Havaalanından taraftarlar eşliğinde uğurlanmasını isterdim...Ama öyle olmayacak galiba...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yattara Katar'ın Al-Sadd Takımına Transfer Oldu

Başlığında konuşulması gereken şeyleri neden bu başlıkta tartışıyorsunuz arkadaşlar? Bu başlığı 5,5-6 senesini Trabzonspor'a kah doğru kah hatalı kah yanlış bir şekilde hizmet ederek harcamış ve rekor bir transfer ücretiyle takımdan ayrılmış bir futbolcunun arkasından "Güle Güle" veya "Yolun açık olsun" mesajları atılacak bir başlık olarak göremez miyiz?

Gidişi doğrudur yanlıştır ama bu adam Trabzonspor'a çok şey katmıştır. Trabzonspor da Yattara'ya çok şey katmıştır.

Bence vefa gösterilmelidir. Ama göstermeyenlere, tepkili olanlara, neden gösterecekmişim diyenlere saygı duyuyorum. Herkesten aynı hassasiyeti bekliyorum. Birbirimize karşı saygılı olalım lütfen.

İsteyen vefa gösterir istemeyen göstermez. Nedir yani? Birbirimizi kırmaya ne gerek var?

Başlıkla alakası olmayan ve ikili tartışmalara uzanan mesajlar silinecektir. ~
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar ölenin arkasindan aglarlar gidenin deil bir kac ay sonra gercekler ortaya cikar bara icin mi gitti yoksa yönedim mi bu oyuncuyu satti allahc.c. yolunu acik etsin (BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMININ MUBAREK KANDIL GECESI HAYIRLARA VESILE OLSUN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)