Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýma Güveniyorum!

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Thumbs up Takýmýma Güveniyorum!

Þu son 3 günde,sezon baþýnda baþlayan büyüyü ellerimizle öyle güzel bozmaya çalýþýyoruzki...

Yattara gidiyor diye ÞAMPÝYONLUK GÝTTÝ diyen var..

Yattara gidiyor diye BEN BU TAKIMI TUTMUYORUM diyen var...

vs.vs.

Ya bir Yattara gitti diye bunlar yapýlýrmý,Bu laflar edinirmi...

Kendinizi bir diðer oyuncularýmýzýn yerine koymak istermisiniz..

Bizim takýmýmýz taþ gibi takým..Selçuðundan tut,Colman'ýna,Gökhanýndan tut Tolga'sýna kadar...Ben onlarýn bu sene ligi istenilen yerde bitireceklerine inanýyorum..Yattaralý veya Yattarasýz...

Sýrf Yattara gitti diye bu takýma güvenmemek olurmu ya...Diðer oyuncularýmýza o kadar ayýp etmiþ oluyoruzki...Yani onlar hiçbirþeymiþ gibi davranýyorsunuz...

1)Emeklere yazýktýr..
    2)Paralara yazýktýr.
    3)Baþkanýn giden mesaisine,Telef olan enerjisine yazýktýr...

Sene baþýnda yeþeren ümitlerimizinde telef olmamasý için;

BEN BU TAKIMA HER HALÜKARDA GÜVENÝYORUM...BAÞKANIMADA GÜVENÝYORUM...HOCAMADA GÜVENÝYORUM..

Yattara gitti diye þampiyonluk gitmemiþtir....

Bu saatten sonra Yattara transferinin konuþulmasýnýn býrakýlýp,Tamamen yeniden takýmýmýza odaklanmayý öneriyorum...

Önümüzde Antalya maçý var..Ve hala konu Yattara...

Lütfen...

Eklenti:

Yattara'dan kaç para gelecek ...15 milyon diyelim...

Biz bu takýmý kaça kurduk...25 milyon...

Eðer taraftar olarak böyle devam edersek...15-25:= -10...

Bütün takýmý heba edip 10 mýlyon euro zarara girmiþ olacaðýz...
    Konu ÖmerFarukYýlmaz tarafýndan (25.09.2008 Saat 12:25 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Eklenti...

EÐÝTÝM ÞART!!!

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9057
    güvenini bu baþlýkta belirtebilirsin yada her hangi bir maç baþlýðýna girip yazabilirsin ama baþlýða gerek yok gibi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

yattara gitti þampiyonluk gitti demek suçmudur? böyle düþünebilir insan.. inan artýk baþarýsýz bir sezonu daha kaldýramayacaðým.. hele istanbulda yaþayýp...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Tam ortasýndan vurdun hedefi Ömer.

Ýyi tespitler.

Ben Trabzonspor Kulübü'nün Yattarasýzlýk üzerine çuvallayacaðýný hiç mi hiç düþünmüyorum.

Bazýlarý inanmak istemese de Çok iyi bir baþkan, çok iyi bir yönetim kurulu, çok iyi bir teknik direktörümüz, çok iyi bir futbolcu kadromuz ve gerçek manada çok vefalý ve çok iyi bir taraftarýmýz var.

Yattara çok büyük oyuncuydu. Týpký Fatih ve Gökdeniz gibi.
    Yattara'da diðerleri gibi gitti. Ama onlar gittikten sonra bile biz þampiyonluða inandýk.
    Ýnanýyoruz.

Tarihi hamleler bunlar ve tarih belki de yeniden yazýlýyordur.
    Yeniden Vira Bismillah deme zamaný.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

bence güzel baþlýk ama 7 den devam edelim
    elbette hazýrýz ve güvenimiz tam

Serdar Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

artýk takýmýn maçýný býraktýk yattarayý konusur olduk 2 gün sonra antalya maçýmýz var fakat kimse maçtan konuþmuyor tamam yattara bizim için önemli bir futbolcuydu fakat elbet birgün gidicekti bu adamý ölene dek oynatacak deðildik ya. transfer olursa eyw. biz takýmýmýza bakalým trabzonspor için oynayan 22 tane oyuncumuz daha var onlara haksýzlýk yapmýþ oluyoruz. artýk haftalýk maçlarýmýzý deðerlendirelim yattarayý deðil. lütfen...
    Türkiye'de Futbol'un Tanrýsý TRABZONSPOR...
    #20 COLMAN

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ýlgililere duyurulur..

Hala Yattara diyenlere duyurulur..

Duyanlar duymayanlara söylesin..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý S.DEMÝRCÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yattara gitti þampiyonluk gitti demek suçmudur? böyle düþünebilir insan.. inan artýk baþarýsýz bir sezonu daha kaldýramayacaðým.. hele istanbulda yaþayýp...
    Ýyide abi bu sene yattara kalsa bile kimse þampiyonluktan söz etmiyordu..

EÐÝTÝM ÞART!!!

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alýntý bordo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence güzel baþlýk ama 7 den devam edelim
    elbette hazýrýz ve güvenimiz tam
    Bu konunun içeriðinin diðer konuyla tam olarak ayný paralelde olmadýðýný düþünüyorum.
    Hele ki bu ortamda bu baþlýðýn gayte faydalý ve güven telkin edici olduðunu düþünüyorum.
    Ve ben aslýnda bu baþlýðýn da biraz kendine getirici olduðunu düþünüyorum.

Açýk kalmasýnda sakýnca yok.

Nereden
    Trabzon

Bu baþlýðý açan arkadaþ ve onun düþüncesine katýlanlar keþke karabük maçýndaki futbol rezaletine þahit olsalardý

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý KUTADGU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konunun içeriðinin diðer konuyla tam olarak ayný paralelde olmadýðýný düþünüyorum.
    Hele ki bu ortamda bu baþlýðýn gayte faydalý ve güven telkin edici olduðunu düþünüyorum.
    Ve ben aslýnda bu baþlýðýn da biraz kendine getirici olduðunu düþünüyorum.

Açýk kalmasýnda sakýnca yok.
    ben sadece görüþümü belirttim peki o zaman

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sonda söyleyeceðimi baþtan söyleyeyim: 2009 Mayýs ayýnda Turkcell Süper Lig Þampiyonluk Kupasýný kaldýracaðýz.

Çok uzun senelerdir belki de ilk defa sezon öncesi transfer kabuslarý görmeden baþlýyoruz sezona; ama sadece bu deðil beni buna inandýran.

Saðlam adým atan, çatýrdamayan, tek ses veren, geçmiþ baþarýsýzlýklardan ders almýþ görülen bir yönetim, kariyeri belli ve Türkiye'de çalýþtýrýlabilecek en iyi hoca, oldukça alternatifli olacaðý görülen bir futbolcu kadrosu veee

en önemlisi sezon öncesi travmasý yaþamadan sezona umutla ve hevesle bakan muhteþem bir taraftar.

Daha ne olsun?

Bu baþlýðý bunlarý söylemek için açmadým.

Önce mutlu, umutlu olmak için bazý sebepleri sayalým:
    • Omurgasý olan bir yönetim anlayýþý. Basýn mensuplarýnýn röportaj alabilmek için peþinden koþuþtuðu bir yönetim. Her sözü manþet olan bizlere gurur veren bir yönetici grubu. O grup ki atacaðý her adýmý taraftarý ile sorgulayan, ona göre yol alan.
    • Bu transfer döneminde neredeyse hiç asparagas transfer haberi olmayan bir kulüp. Adý geçen tüm futbolcularý, hem de çýkýp medyada açýk açýk söyleye söyleye alan bir kulüp. Uzuuun senelerdir ilk defa ilk kamptan önce bitmek üzere olan transferler. Alternatifi oldukça bol bir kadro.
    • Geçtiði sezon kendi kendine ayak baðý olmuþ ve bundan da ders çýkarmýþ bir taraftar kitlesi. Tribünlerin yeniden organize edilmesi ve taraftar baskýsýnýn rakibin ciðerine kadar yanaþtýrýlmasý.
    • Taraftarýyla kavga etmeyen, tam tersine sürekli iletiþim halinde olan teknik, idari ve futbolcu kadrosu.
    • En hazýrlýksýz olduðumuz dönemde oynayacaðýmýz Avrupa Kupasý maçlarýyla yaþanmasý muhtemel hüsranlarýn ihtimal dahilinde olmamasý.
    Bunlarý daha da çoðaltmak mümkün. Mutluyum, umutluyum.

Baþlýðýn sebebine gelince:

Ýþte tam da iþlerin týkýrýnda gittiði böyle bir dönemde, takýmýmýzýn bizlere en çok ihtiyacý olacak ve tilki kadar kurnaz, çivi gibi saðlam, parlak bir gün gibi ayýk olmamýz gereken bir dönemdeyiz.

Ligde sonundaki zafere ulaþmak için tam 34 viraj var. Birinde spin atarsanýz, diðerinde rakiplerinizi yakalayýp geçebilirsiniz. Takýmýn ayaðýnýn tökezlediði, spin attýðý yerde, yelkenleri suya indirmemek için, umutsuzluða düþmemek ve hüsran yaþamamak, yarýþ dýþý kalmamak için kulübümüzün bizlere her zamankinden daha da büyük ihtiyacý var.

Gelecek sezon içinde ne yaþarsak yaþayalým bu yükü hep birlikte omuzlayalým. Çok önemli bir fýrsat var önümüzde þimdi.

Mayýs sýcaðýnda, günlerce, sabahlara kadar kutlayacaðýmýz 7. þampiyonluk için, bizler de kendimizi bu bayrama hazýrlayalým.

Bu sene olacak bu iþ!

Bu anlamda hazýr mýyýz?
    hazýrýz

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

basligi acan arkadasimizin görüslerine katilmamak elde degil.
    Trabzonspor yattara dan ibaret degildir.
    yattara nin gidisinden sonra sikintilar cekecek olsak da bunlara katlanmak zorundayiz,katlanacagiz.
    bence esas sikinti camia ve taraftarimizin yattara nin gidisinden sonra takima küsmeleri olacaktir.
    gün birlik,beraberlik ve destek zamanidir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Yattarasýz çýktýðýmýz bu sezon maçlarýnda 2 galibiyet 1 beraberlik aldýk, esmeyiz sadece onsuz, sessiz ve derinden gideriz bu daha da esrarengiz ve kafa karýþtýrýcý olur rakipler için, yattara olsa silahýmýzýn ne olduðunu bilirler ama yattara olmadýmý acaba bu sefer hangi silahý kullanacaklar diye her maç baþka bir soru iþareti olur rakiplerin kafasýnda...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþlýðý açan arkadaþ ve onun düþüncesine katýlanlar keþke karabük maçýndaki futbol rezaletine þahit olsalardý
    maçýn rezalet kýsýmlarýný anlatýrmýsýn ?
    #20 COLMAN

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

senin zihniyetine göre ozaman bundan sonra hep futbol rezaletine þahit olcaz.yattara yok diye dimi?

helal olsun ömer abi çok güzel noktaya deðinmiþsin.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Sadullah KAPICIOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tebrikler renkdaþ. Harfiyen katýlýyorum. Ve çok öfkelendim onlara. Kimse alýnmasýn gücenmesin Trabzonsporluluklarýndanda þüpheliyim.
    Þafak olmuþ comolokko

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yattara çok özel bir oyuncuydu, çok severdim, gitmesine çok üzüldüm ama Yattara bizim sýrtýmýzda kalan en büyük kamburdu. Bazen tek baþýna o bizi taþýsa da çoðu zaman biz onu taþýmak zorunda kaldýk. Ýki kez Avrupa kupalarýndan elenmemize sebep oldu. Hatta 3 bile diyebiliriz, Kiev maçlarýnda onu kullanamadýk. Anorthosis ve Galati gibi facialarýn baþ sorumlusu hep oydu. Ama Yattara daha ilk maçýnda belli etmiþti kendini, gol atmýþ, þov yapmýþ, kýrmýzý kart görmüþtü. Yattara buydu, daha fazlasý da olamazdý ama bizim daha fazlasýna ihtiyacýmýz vardý. Þimdi önümüz açýldý ve son yýllarda en kaliteli kadromuzun temel taþlarýndan bu takýmda kimse kalmamýþ oldu.

Artýk bizim görevimiz yenilere sahip çýkmak, takým oyunu ve disiplini oturmuþ bir takýmý desteklemek olmalý. Bu takým artýk gol yemiyor, oynaya oynaya çok gol atmayý da öðrenecek. Bu takýmda gelecek vadeden Isaac ve Barýþ gibi oyuncular var ve daha niceleri yetiþecek...

Ýlk 16 hafta yarýþtan kopmadýðýmýz takdirde devre arasý takviye için kaynak sýkýntýmýz olmayacak (Yönetimin parayý çarçur etmeyeceðini tahmin ediyorum).

Yattara gibi 3 verip 5 alan yerine 2 verip 1 alan oyuncularla ancak hedefe ulaþabiliriz, ama karabela da bizim anýlarýmýzda hoþ bir yerde durabilir... O var gitmek, biz var devam etmek...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Peki Engin;

Denizli maçý rezaletmiydi sence veya Beþiktaþ maçý....

Yada onlarý geçtim..Yani ne yapalým Yattara gitti diye takýmýn kapýsýna kilitmi vuralým...

Adam son günde sattý bizi..

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý ÖmerFarukYýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyide abi bu sene yattara kalsa bile kimse þampiyonluktan söz etmiyordu..
    mesele þampiyonluk deðil .. þampiyonluk yarýþý içinde bir takým.. bu takým yine ilk yarý sonunda þampiyonluktan kopar,maçlarý bile verilmemeye baþlanýrsa bu yükün altýndan kimse kalkamaz.. ben beþiktaþ ve denizli maçýnda seyrettiðim takýma güvenemiyorum.. zaten dünden beri moralim bozuk.. belkide þaçmalýyorum...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

þimdiki hedefimiz devre arasýna kadar en az puan kaybý yaþamak olmalý !!!
    #20 COLMAN

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

sence bu kötü futbolda son günlerde gündemin yattara tarafindan isgal edilmesinden dolayi futbolcularimizin olan gelismelerden etkilenmesinin payi yok mudur?
    takimimizin yeni bir sistem ve oyuncu kadrosu ile oynamasinin payi yok mudur?
    takimimizin rakibi kücümsemesinin payi yok mudur?
    takimimizin antalya macini düsünerekten sadece gerekli olan skoru elde etme düsüncesi yok mudur?
    nasli yani,yattarasiz sikinti cekecegiz diye takimin etrafinda kenetlenmeyecek miyiz?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý S.DEMÝRCÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mesele þampiyonluk deðil .. þampiyonluk yarýþý içinde bir takým.. bu takým yine ilk yarý sonunda þampiyonluktan kopar,maçlarý bile verilmemeye baþlanýrsa bu yükün altýndan kimse kalkamaz.. ben beþiktaþ ve denizli maçýnda seyrettiðim takýma güvenemiyorum.. zaten dünden beri moralim bozuk.. belkide þaçmalýyorum...
    Abi emin ol bu oyuncular ve teknik kadro bizi o yarýþýn içinde tutacaktýr..

Yeterki biz taraftarlýðýmýzý yapalým ve antalya maçýnda desteðimizin devam ettiðini onlara gösterelim...

EÐÝTÝM ÞART!!!

muratali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Yattara bu sezonki 4 maçta sadece 1.5 maç oynadý. 4 maç sonunda 3 galibiyet, 1 beraberlik aldýk. Beraberliði, þu anda en iyi takým olarak gösterilen Beþiktaþ'a karþý pozisyon vermeden aldýk.

Ben de çok isterim Yattara takýmda olsun. Ancak olmayacaksa da alternatifini üretebiliriz. Trabzonspor demek Yattara demek deðildir.

Bu takýmdan kimler gitti.. Ali Kemal, Ogün, Abdullah, Hami, Þota, Fatih, Gökdeniz. Takým yine dimdik ayaða kalktý. 7. þampiyonluk için çabalýyor.
    Hiç moralimizi bozmadan takýmýzý destekleyelim. Yattaralý ya da Yattarasýz bu sene en iyi futbolu oynayýp, en iyi yerde bitirelim ligi.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

bence antalya maçýnda anlamlý pankartla yönetime ve futbolculara destek oldugumuz gösterilmeli

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Git de sen Trabzonspor gibi takýmý Yat ta ara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)