Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýma Güveniyorum!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý ÖmerFarukYýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi emin ol bu oyuncular ve teknik kadro bizi o yarýþýn içinde tutacaktýr..

Yeterki biz taraftarlýðýmýzý yapalým ve antalya maçýnda desteðimizin devam ettiðini onlara gösterelim...
    Digiturkten izleyerek mi gösterelim

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet bende takýmýma yönetimime hocama güveniyorum ve sonuna kadar arkalarýndayým bu takým yattarasýz bjkyle berabere denizliyide yendi bu takýma güvenin

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý zeyberoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Digiturkten izleyerek mi gösterelim
    Trabzondaysan maça giderek..

Baþka yerdeysen evet maçý tv'den izleyerek...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

kimse takýmý desteklemeyelim demiyor.. yattarada öncede bu takýmý tutuyorduk.. ondan sonrada bu takýmý tutacaðýz. hucüm edemeyen bir takým olduðumuz gerçeðinide inkar edecek deðiliz ve bu beni baþarýsýz olacaðýz diye çok korkutuyor.. her sene 24 futbolcu alamayýz.. tekrar ediyorum olasý kötü sonuçlarýn önünde kimse duramaz.. ne maddi ne manevi...

Nereden
    Trabzon

Þimdi yazdýðýma epeyce tepki verdiðiniz için hepsine genel olarak cevap vereceðim

Yattara defolup gitsin diyorum akþamdan beri umrumda deðil. Beni alakadar eden onun alternatifsizliði. Bu durumda ben yönetimi ve hocayý suçlu bulurum. Bu adamýn sakatlýðýnda yerine kimi oynatacaðýzýn hesasbýný bile yapmamýþlar.

Dün geceki maçta futbolcularýn kafalarýnýn karýþýklýðýný anlarým. Bir noktaya kadar kötü futbolu orayada baðlayabilirim. Yalnýz kanatlarý kýrýk bir kuþ halinde takým. Kanatlar çalýþmýyor. Pozisyon üretilmiyor. Rakip karabük Lig A nýn düþme adayý takýmý. Ýnanýn tribündeki yorumlar nasýldý biliyormusunuz. Bu Karabük iyi takým vallahi yorumlarýna þahit oldum.

Denizli ve bjk maçlarýnda bu takýma yattara katýlacak diyorduk. Bu gözle bakýnca umutluyduk. Bu takýma pozisyon üretecek bir futbolcu katýlmazsa bunun bedelini devre arasýna gitmeden ya hoca ya baþkan ödemek zorunda kalacak.

ÇAÐDAÞ AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi yazdýðýma epeyce tepki verdiðiniz için hepsine genel olarak cevap vereceðim

Yattara defolup gitsin diyorum akþamdan beri umrumda deðil. Beni alakadar eden onun alternatifsizliði. Bu durumda ben yönetimi ve hocayý suçlu bulurum. Bu adamýn sakatlýðýnda yerine kimi oynatacaðýzýn hesasbýný bile yapmamýþlar.

Dün geceki maçta futbolcularýn kafalarýnýn karýþýklýðýný anlarým. Bir noktaya kadar kötü futbolu orayada baðlayabilirim. Yalnýz kanatlarý kýrýk bir kuþ halinde takým. Kanatlar çalýþmýyor. Pozisyon üretilmiyor. Rakip karabük Lig A nýn düþme adayý takýmý. Ýnanýn tribündeki yorumlar nasýldý biliyormusunuz. Bu Karabük iyi takým vallahi yorumlarýna þahit oldum.

Denizli ve bjk maçlarýnda bu takýma yattara katýlacak diyorduk. Bu gözle bakýnca umutluyduk. Bu takýma pozisyon üretecek bir futbolcu katýlmazsa bunun bedelini devre arasýna gitmeden ya hoca ya baþkan ödemek zorunda kalacak.
    yeni bir takým kurmak düþündüðün kadar kolay deðil. bence bir transfer sezonunda hem takýmý tümden deðiþtirip hemde eksiksiz olmak mümkün deðil. bizim takým inþaat halinde ve sadece yüzde ellisi bitti. Ara transferde olmasa bile birdahaki sezona kadar eksiklikler tamamlanacaktýr. sabýrsýz olmayalým.
    Þenol Güneþ , iyi ki varsýn hocam.
    Alex Ferguson Manu ya ilk geldiðinde takýmý 11.
    2. senede 2. yapmýþ. 3. sene de yine 11. yapmýþ.
    Bize gelseydi Allah muhafaza futboldan anlamýyo diye teneke takarak kovardýk.

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bu baþlýk için renkdaþýmýza teþekkür ediyorum.ve meraðýmdan ötürü soruyorum.þimdiden sonra sistem nasýl olacak.takým nasýl oynayacak?bu baþlý baþýna bir tartýþma konusu olabilir pekala!yeni bir topic'te.

Nereden
    Trabzon

Alýntý ÇAÐDAÞ AYDIN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yeni bir takým kurmak düþündüðün kadar kolay deðil. bence bir transfer sezonunda hem takýmý tümden deðiþtirip hemde eksiksiz olmak mümkün deðil. bizim takým inþaat halinde ve sadece yüzde ellisi bitti. Ara transferde olmasa bile birdahaki sezona kadar eksiklikler tamamlanacaktýr. sabýrsýz olmayalým.
    Çok mu zordu bir sol kanat oyuncusu almak?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

çokmu zordu sað kanata bir alternatif fulbolcu?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Engin yattaranýn bizi satacaðýný kimse bilmiyordu..Hatta sözleþme uzatmýþtý...kimsede alternatif bakmadý...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Trabzon

Alýntý ÖmerFarukYýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Engin yattaranýn bizi satacaðýný kimse bilmiyordu..Hatta sözleþme uzatmýþtý...kimsede alternatif bakmadý...
    Ya bu adamýn sakatlýk durumu filan düþülmez mi?

Hem sürekliliði olmayan bir oyuncu deðerlendirmesi yapýlacak kamuoyunda hem de alternatif olmayacak.

Geçtim onu sol kanatta kimse yok. Mustafa Keçeli yi arar hale geleceðiz göreceksiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

madem bu iþler yattarasýz da olacaktý neden anlaþma yeniledik ki bu kadar sorumsuz bir adamla .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ya bu adamýn sakatlýk durumu filan düþülmez mi?

Hem sürekliliði olmayan bir oyuncu deðerlendirmesi yapýlacak kamuoyunda hem de alternatif olmayacak.

Geçtim onu sol kanatta kimse yok. Mustafa Keçeli yi arar hale geleceðiz göreceksiniz.
    Bence hocaya sorulduðunda alternatif olarak Serkan'la Buðra'yý göstermiþtir..

He ne kadar faydalýlar tartýþýlýr...AAma alternatif diyosan hoca bunlarý göstermiþtir...

Sol kanat'a gelince onun nedenini kimse bilmiyor...Neden alýnmadý..Veya gençler neden gönderildi...

EÐÝTÝM ÞART!!!

ÇAÐDAÞ AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Çok mu zordu bir sol kanat oyuncusu almak?
    Gelir gider dengesini biz taraftar olarak tam bilemeyiz. Bildiðim kadarý ile en zor bulunan mevki sol kanat oyuncusu. o yüzden kalitelileri pahalý. belki paramýz yetmemiþtir. sonuçta 25 milyon harcandý deniyor. belki bu transfer sezonunda almak için para kalmamýþtýr. ben sozon öncesinde sol kanat için Barýþ ý yazýyordum bir de genç bir alternatif almýþtýk adýný unutdum. saðda ise zaten Yattara vardý yedeðide Serkan.
    bence takým planlamasý fena yapýlmadý. Uyduruk bir kanat alacaðýma bir daha ki transferde adam akýllýsýný alýrým diye düþünülmüþ olabilir.
    Þenol Güneþ , iyi ki varsýn hocam.
    Alex Ferguson Manu ya ilk geldiðinde takýmý 11.
    2. senede 2. yapmýþ. 3. sene de yine 11. yapmýþ.
    Bize gelseydi Allah muhafaza futboldan anlamýyo diye teneke takarak kovardýk.

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener, ''Trabzonspor, büyük bir kulüptür. Yattaralar gider, yeni Yattaralar gelir'' dedi.
    yattaranýn bizi býrakmasý zaman açýsýndan kötü olmuþ olabilir ama iyi bir ara transferle 7 ye doðru hýzla ilerleriz...
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

hadi diyelim yattara gitmedi de sakatlandý sezonu kapattý
    alternatifi nerde kardeþim??? hesap kitap yapmýyormusunuz o kadar oyuncu niye alýndý??
    sol kanatta niye colman oynuyo??
    sol kanata adam almak çokmu zordu??
    piyasada sol kanat oyuncu mu yokta biz bilmiyoruz??

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Devre arasý 2 tane hýzlý ve adam geçebilen kanat oyuncusu alýnacaðýný düþünüyorum.2 olmasa bile 1 tane alýnýr ve alýnmalýda.Orta yapabilen oyuncu olsun çok gol atarýz.Barýþ,Isaac kanatlarda oynasa yine çok gol atarýz.Ben takýmýma güveniyorum
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Mira_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Bende takýmýma güveniyorum.Bu sene 7'rmeyiz
    Sadece Þenol Güneþ,bir tek Þenol Güneþ

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Baþlýkta da olduðu gibi "takýmýma güveniyorum!"

-Çok sevdiðim Yattara'nýn Trabzonspor'u yarý yolda býrakmasý;çok büyük yara açmýþtýr.Doðru.
    -Alternatifi olmayan bir oyuncuydu.Doðru.
    -Gidiþi bir çoðumuzun içini acýtmýþtýr. Bu da doðru.

Ama unutulmamalý ki bu bir takým oyunu,Yattara tek baþýna takým deðildi, o gittiðinde takým yýkýlmayacak. Çok bocalayacak, pozisyonlarda sýkýntý çekecek,þu olacak bu olacak vs.
    ama bu TAKIM YILMAYACAK!
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben de güveniyorum.En azýndan gol yemeyiz, ama gol atmak için Ocak ayýna kadar Yattara'ya ihtiyacýmýz var.Bunu inkar edenler otursun son 3 maçýmýzý izlesin.Karabük maçýný ben de izlemedim, gelen yorumlar bu yönde.

Bu arada sayýn baþkaným yine komik birþey söylemiþ.Yeni Yattara'lar gelir diye."Gökdeniz yýldýz deðildir, yeni Gökdeniz'ler gelir" demiþti birde, ben göremedim de.Gören var mý?

Her icraatýný ayakta alkýþladýðým Trabzonspor yönetimi Gökdeniz ve Yattara transferlerin de krizi yönetememiþtir, benim gözümde eksi puan almýþlardýr.

Yazdýklarýma kýzabilirsiniz ama hiç cevap verecek havamda deðilim.Eðer Yattara kalýrsa ve çýktýðý ilk maçta takýr takýr topunu oynarsa ben o zaman konuþacaðým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Ömer Faruk Yýlmaz arkadaþým,

Düþüncelerine saygý duymakla beraber bazý kýsýmlarýna katýlmýyorum. Senin gözünden Yattara'nýn bizi sattýðý görünüyor ancak ben öyle görmüyorum.

Yönetimimiz deseydi ki, ne transferi ne Katar'ý satacak oyuncumuz yok uzayýn gidin. Yattara da çýkar paþa paþa topunu oynardý.

Aradaki 700.000 euroluk fark için 6 yýldýr yaþadýðý çok sevildiði bir futbol þehrinden Katar gibi ne idüðü belirsiz bir yere gitmek sana mantýklý geliyor mu?

Söylemek istediðim Yattara'nýn satýlmasýnýn doðruluðu veya yanlýþlýðý deðil. Yattara bizi satmadý. Yönetim izin verdi ve O da yönetimimize yardýmcý oldu.

Tabi ki her oyuncu satýlýr,hiç bir oyuncu Trabzonspor'dan büyük deðil. Bunu anlamamak için çocuk olma gerek. Ama oyuncuyu satarken, yýllarca insanlarýn sevgilisi olmuþ bir futbolcuyu bu hale düþürmeden yapmak gerekir. Maalesef çok sevdiðim baþkanýmýzý bu konuda hatalý buluyorum.

Tek tesellim gelecek paranýn ehil bir yönetim tarafýndan deðerlendirilecek olmasýdýr.
    Þampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

bordolumavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Ben bu takýma çok güveniyorum yattaranýn gitmesini eksi yönü vardýr ama artý yönüde var 10 dakika oynuyordu evet belki o on dakikaa gol attýrýyordu ama kalan 80 dakika 10 kiþi oynuyorduk ve 1 maç oynayýp 3 maç yatýyordu sakatlýklar vs bence büyük bir kayýp deðil
    gitmesiyle 1 kiþiye baglý degýl dah cok takým oyununa yönelik oynayacagýmýzdan sevincliyim bile pas lý oynarsak yattaranýn calýmlayarak gectiði 3 oyuncu degýl 11 oyuncuyu birden geceriz takým oyunuyla

devre arasýndada yönetim gerekli gördüðü yerlere örnek sag açýk sag bek veya 10 nuamra oyuncusu alabilir almasa bile barýþ memiþler fatih altundaglar iscacclar var bu takýmda
    Emrah GÖRMÜÞ

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yattara 27 oyuncudan sadece 1 tanesidir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Trabzon

Alýntý bordolumavi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu takýma çok güveniyorum yattaranýn gitmesini eksi yönü vardýr ama artý yönüde var 10 dakika oynuyordu evet belki o on dakikaa gol attýrýyordu ama kalan 80 dakika 10 kiþi oynuyorduk ve 1 maç oynayýp 3 maç yatýyordu sakatlýklar vs bence büyük bir kayýp deðil
    gitmesiyle 1 kiþiye baglý degýl dah cok takým oyununa yönelik oynayacagýmýzdan sevincliyim bile pas lý oynarsak yattaranýn calýmlayarak gectiði 3 oyuncu degýl 11 oyuncuyu birden geceriz takým oyunuyla

devre arasýndada yönetim gerekli gördüðü yerlere örnek sag açýk sag bek veya 10 nuamra oyuncusu alabilir almasa bile barýþ memiþler fatih altundaglar iscacclar var bu takýmda
    Yattaralý Trabzonspor 10 kiþi oynuyor ise rakip takým kaç kiþi oynuyor?

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Güveniyoruz tabiki... Hancý yolcu meselesi yani.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)