Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Takmma Gveniyorum!

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Thumbs up Takmma Gveniyorum!

u son 3 gnde,sezon banda balayan byy ellerimizle yle gzel bozmaya alyoruzki...

Yattara gidiyor diye AMPYONLUK GTT diyen var..

Yattara gidiyor diye BEN BU TAKIMI TUTMUYORUM diyen var...

vs.vs.

Ya bir Yattara gitti diye bunlar yaplrm,Bu laflar edinirmi...

Kendinizi bir dier oyuncularmzn yerine koymak istermisiniz..

Bizim takmmz ta gibi takm..Seluundan tut,Colman'na,Gkhanndan tut Tolga'sna kadar...Ben onlarn bu sene ligi istenilen yerde bitireceklerine inanyorum..Yattaral veya Yattarasz...

Srf Yattara gitti diye bu takma gvenmemek olurmu ya...Dier oyuncularmza o kadar ayp etmi oluyoruzki...Yani onlar hibireymi gibi davranyorsunuz...

1)Emeklere yazktr..
    2)Paralara yazktr.
    3)Bakann giden mesaisine,Telef olan enerjisine yazktr...

Sene banda yeeren mitlerimizinde telef olmamas iin;

BEN BU TAKIMA HER HALKARDA GVENYORUM...BAKANIMADA GVENYORUM...HOCAMADA GVENYORUM..

Yattara gitti diye ampiyonluk gitmemitir....

Bu saatten sonra Yattara transferinin konuulmasnn braklp,Tamamen yeniden takmmza odaklanmay neriyorum...

nmzde Antalya ma var..Ve hala konu Yattara...

Ltfen...

Eklenti:

Yattara'dan ka para gelecek ...15 milyon diyelim...

Biz bu takm kaa kurduk...25 milyon...

Eer taraftar olarak byle devam edersek...15-25:= -10...

Btn takm heba edip 10 mlyon euro zarara girmi olacaz...
    Konu merFarukYlmaz tarafndan (25.09.2008 Saat 13:25 ) deitirilmitir. Sebep: Eklenti...

ETM ART!!!

bordo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9057
    gvenini bu balkta belirtebilirsin yada her hangi bir ma balna girip yazabilirsin ama bala gerek yok gibi

yelik tarihi
    04.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

yattara gitti ampiyonluk gitti demek sumudur? byle dnebilir insan.. inan artk baarsz bir sezonu daha kaldramayacam.. hele istanbulda yaayp...

KUTADGU
    Ziyareti

Tam ortasndan vurdun hedefi mer.

yi tespitler.

Ben Trabzonspor Kulb'nn Yattaraszlk zerine uvallayacan hi mi hi dnmyorum.

Bazlar inanmak istemese de ok iyi bir bakan, ok iyi bir ynetim kurulu, ok iyi bir teknik direktrmz, ok iyi bir futbolcu kadromuz ve gerek manada ok vefal ve ok iyi bir taraftarmz var.

Yattara ok byk oyuncuydu. Tpk Fatih ve Gkdeniz gibi.
    Yattara'da dierleri gibi gitti. Ama onlar gittikten sonra bile biz ampiyonlua inandk.
    nanyoruz.

Tarihi hamleler bunlar ve tarih belki de yeniden yazlyordur.
    Yeniden Vira Bismillah deme zaman.

yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

bence gzel balk ama 7 den devam edelim
    elbette hazrz ve gvenimiz tam

Serdar Ersoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

artk takmn man braktk yattaray konusur olduk 2 gn sonra antalya mamz var fakat kimse matan konumuyor tamam yattara bizim iin nemli bir futbolcuydu fakat elbet birgn gidicekti bu adam lene dek oynatacak deildik ya. transfer olursa eyw. biz takmmza bakalm trabzonspor iin oynayan 22 tane oyuncumuz daha var onlara hakszlk yapm oluyoruz. artk haftalk malarmz deerlendirelim yattaray deil. ltfen...
    Trkiye'de Futbol'un Tanrs TRABZONSPOR...
    #20 COLMAN

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

lgililere duyurulur..

Hala Yattara diyenlere duyurulur..

Duyanlar duymayanlara sylesin..
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt S.DEMRC Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yattara gitti ampiyonluk gitti demek sumudur? byle dnebilir insan.. inan artk baarsz bir sezonu daha kaldramayacam.. hele istanbulda yaayp...
    yide abi bu sene yattara kalsa bile kimse ampiyonluktan sz etmiyordu..

ETM ART!!!

KUTADGU
    Ziyareti

Alnt bordo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence gzel balk ama 7 den devam edelim
    elbette hazrz ve gvenimiz tam
    Bu konunun ieriinin dier konuyla tam olarak ayn paralelde olmadn dnyorum.
    Hele ki bu ortamda bu baln gayte faydal ve gven telkin edici olduunu dnyorum.
    Ve ben aslnda bu baln da biraz kendine getirici olduunu dnyorum.

Ak kalmasnda saknca yok.

yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Bu bal aan arkada ve onun dncesine katlanlar keke karabk mandaki futbol rezaletine ahit olsalard

yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Alnt KUTADGU Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu konunun ieriinin dier konuyla tam olarak ayn paralelde olmadn dnyorum.
    Hele ki bu ortamda bu baln gayte faydal ve gven telkin edici olduunu dnyorum.
    Ve ben aslnda bu baln da biraz kendine getirici olduunu dnyorum.

Ak kalmasnda saknca yok.
    ben sadece grm belirttim peki o zaman

Alnt Tunga Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Sonda syleyeceimi batan syleyeyim: 2009 Mays aynda Turkcell Sper Lig ampiyonluk Kupasn kaldracaz.

ok uzun senelerdir belki de ilk defa sezon ncesi transfer kabuslar grmeden balyoruz sezona; ama sadece bu deil beni buna inandran.

Salam adm atan, atrdamayan, tek ses veren, gemi baarszlklardan ders alm grlen bir ynetim, kariyeri belli ve Trkiye'de altrlabilecek en iyi hoca, olduka alternatifli olaca grlen bir futbolcu kadrosu veee

en nemlisi sezon ncesi travmas yaamadan sezona umutla ve hevesle bakan muhteem bir taraftar.

Daha ne olsun?

Bu bal bunlar sylemek iin amadm.

nce mutlu, umutlu olmak iin baz sebepleri sayalm:
    • Omurgas olan bir ynetim anlay. Basn mensuplarnn rportaj alabilmek iin peinden koutuu bir ynetim. Her sz manet olan bizlere gurur veren bir ynetici grubu. O grup ki ataca her adm taraftar ile sorgulayan, ona gre yol alan.
    • Bu transfer dneminde neredeyse hi asparagas transfer haberi olmayan bir kulp. Ad geen tm futbolcular, hem de kp medyada ak ak syleye syleye alan bir kulp. Uzuuun senelerdir ilk defa ilk kamptan nce bitmek zere olan transferler. Alternatifi olduka bol bir kadro.
    • Getii sezon kendi kendine ayak ba olmu ve bundan da ders karm bir taraftar kitlesi. Tribnlerin yeniden organize edilmesi ve taraftar basksnn rakibin cierine kadar yanatrlmas.
    • Taraftaryla kavga etmeyen, tam tersine srekli iletiim halinde olan teknik, idari ve futbolcu kadrosu.
    • En hazrlksz olduumuz dnemde oynayacamz Avrupa Kupas malaryla yaanmas muhtemel hsranlarn ihtimal dahilinde olmamas.
    Bunlar daha da oaltmak mmkn. Mutluyum, umutluyum.

Baln sebebine gelince:

te tam da ilerin tkrnda gittii byle bir dnemde, takmmzn bizlere en ok ihtiyac olacak ve tilki kadar kurnaz, ivi gibi salam, parlak bir gn gibi ayk olmamz gereken bir dnemdeyiz.

Ligde sonundaki zafere ulamak iin tam 34 viraj var. Birinde spin atarsanz, dierinde rakiplerinizi yakalayp geebilirsiniz. Takmn ayann tkezledii, spin att yerde, yelkenleri suya indirmemek iin, umutsuzlua dmemek ve hsran yaamamak, yar d kalmamak iin kulbmzn bizlere her zamankinden daha da byk ihtiyac var.

Gelecek sezon iinde ne yaarsak yaayalm bu yk hep birlikte omuzlayalm. ok nemli bir frsat var nmzde imdi.

Mays scanda, gnlerce, sabahlara kadar kutlayacamz 7. ampiyonluk iin, bizler de kendimizi bu bayrama hazrlayalm.

Bu sene olacak bu i!

Bu anlamda hazr myz?
    hazrz

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

basligi acan arkadasimizin grslerine katilmamak elde degil.
    Trabzonspor yattara dan ibaret degildir.
    yattara nin gidisinden sonra sikintilar cekecek olsak da bunlara katlanmak zorundayiz,katlanacagiz.
    bence esas sikinti camia ve taraftarimizin yattara nin gidisinden sonra takima ksmeleri olacaktir.
    gn birlik,beraberlik ve destek zamanidir.
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

Yattarasz ktmz bu sezon malarnda 2 galibiyet 1 beraberlik aldk, esmeyiz sadece onsuz, sessiz ve derinden gideriz bu daha da esrarengiz ve kafa kartrc olur rakipler iin, yattara olsa silahmzn ne olduunu bilirler ama yattara olmadm acaba bu sefer hangi silah kullanacaklar diye her ma baka bir soru iareti olur rakiplerin kafasnda...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Uzunolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu bal aan arkada ve onun dncesine katlanlar keke karabk mandaki futbol rezaletine ahit olsalard
    man rezalet ksmlarn anlatrmsn ?
    #20 COLMAN

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

senin zihniyetine gre ozaman bundan sonra hep futbol rezaletine ahit olcaz.yattara yok diye dimi?

helal olsun mer abi ok gzel noktaya deinmisin.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Sadullah KAPICIOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2008
    Nereden
    stanbul

Tebrikler renkda. Harfiyen katlyorum. Ve ok fkelendim onlara. Kimse alnmasn gcenmesin Trabzonsporluluklarndanda pheliyim.
    afak olmu comolokko

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Yattara ok zel bir oyuncuydu, ok severdim, gitmesine ok zldm ama Yattara bizim srtmzda kalan en byk kamburdu. Bazen tek bana o bizi tasa da ou zaman biz onu tamak zorunda kaldk. ki kez Avrupa kupalarndan elenmemize sebep oldu. Hatta 3 bile diyebiliriz, Kiev malarnda onu kullanamadk. Anorthosis ve Galati gibi facialarn ba sorumlusu hep oydu. Ama Yattara daha ilk manda belli etmiti kendini, gol atm, ov yapm, krmz kart grmt. Yattara buydu, daha fazlas da olamazd ama bizim daha fazlasna ihtiyacmz vard. imdi nmz ald ve son yllarda en kaliteli kadromuzun temel talarndan bu takmda kimse kalmam oldu.

Artk bizim grevimiz yenilere sahip kmak, takm oyunu ve disiplini oturmu bir takm desteklemek olmal. Bu takm artk gol yemiyor, oynaya oynaya ok gol atmay da renecek. Bu takmda gelecek vadeden Isaac ve Bar gibi oyuncular var ve daha niceleri yetiecek...

lk 16 hafta yartan kopmadmz takdirde devre aras takviye iin kaynak skntmz olmayacak (Ynetimin paray arur etmeyeceini tahmin ediyorum).

Yattara gibi 3 verip 5 alan yerine 2 verip 1 alan oyuncularla ancak hedefe ulaabiliriz, ama karabela da bizim anlarmzda ho bir yerde durabilir... O var gitmek, biz var devam etmek...
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Peki Engin;

Denizli ma rezaletmiydi sence veya Beikta ma....

Yada onlar getim..Yani ne yapalm Yattara gitti diye takmn kapsna kilitmi vuralm...

Adam son gnde satt bizi..

ETM ART!!!

yelik tarihi
    04.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt merFarukYlmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yide abi bu sene yattara kalsa bile kimse ampiyonluktan sz etmiyordu..
    mesele ampiyonluk deil .. ampiyonluk yar iinde bir takm.. bu takm yine ilk yar sonunda ampiyonluktan kopar,malar bile verilmemeye balanrsa bu ykn altndan kimse kalkamaz.. ben beikta ve denizli manda seyrettiim takma gvenemiyorum.. zaten dnden beri moralim bozuk.. belkide amalyorum...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

imdiki hedefimiz devre arasna kadar en az puan kayb yaamak olmal !!!
    #20 COLMAN

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

sence bu kt futbolda son gnlerde gndemin yattara tarafindan isgal edilmesinden dolayi futbolcularimizin olan gelismelerden etkilenmesinin payi yok mudur?
    takimimizin yeni bir sistem ve oyuncu kadrosu ile oynamasinin payi yok mudur?
    takimimizin rakibi kcmsemesinin payi yok mudur?
    takimimizin antalya macini dsnerekten sadece gerekli olan skoru elde etme dsncesi yok mudur?
    nasli yani,yattarasiz sikinti cekecegiz diye takimin etrafinda kenetlenmeyecek miyiz?
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt S.DEMRC Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mesele ampiyonluk deil .. ampiyonluk yar iinde bir takm.. bu takm yine ilk yar sonunda ampiyonluktan kopar,malar bile verilmemeye balanrsa bu ykn altndan kimse kalkamaz.. ben beikta ve denizli manda seyrettiim takma gvenemiyorum.. zaten dnden beri moralim bozuk.. belkide amalyorum...
    Abi emin ol bu oyuncular ve teknik kadro bizi o yarn iinde tutacaktr..

Yeterki biz taraftarlmz yapalm ve antalya manda desteimizin devam ettiini onlara gsterelim...

ETM ART!!!

muratali - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Yattara bu sezonki 4 mata sadece 1.5 ma oynad. 4 ma sonunda 3 galibiyet, 1 beraberlik aldk. Beraberlii, u anda en iyi takm olarak gsterilen Beikta'a kar pozisyon vermeden aldk.

Ben de ok isterim Yattara takmda olsun. Ancak olmayacaksa da alternatifini retebiliriz. Trabzonspor demek Yattara demek deildir.

Bu takmdan kimler gitti.. Ali Kemal, Ogn, Abdullah, Hami, ota, Fatih, Gkdeniz. Takm yine dimdik ayaa kalkt. 7. ampiyonluk iin abalyor.
    Hi moralimizi bozmadan takmz destekleyelim. Yattaral ya da Yattarasz bu sene en iyi futbolu oynayp, en iyi yerde bitirelim ligi.

yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

bence antalya manda anlaml pankartla ynetime ve futbolculara destek oldugumuz gsterilmeli

yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Git de sen Trabzonspor gibi takm Yat ta ara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)