Hesaplipazar

Sonu: Sizce oynanlan futbol mu nemli yoksa alnan puan m?

Katlmc says
296. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Futbol nemli...

48 16.22%
  • Sonu nemli...

248 83.78%
Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 333 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Galibiyet Gzel ey Ama Ya Futbol? (Ankete sen de katl)

[KAPLAN] - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Exclamation Galibiyet Gzel ey Ama Ya Futbol? (Ankete sen de katl)

ncelikle bu konunun Yattara'nn transferiyle pek ilgisi olmadn bilmenizi isterim. Fakat 5 mata izlediimiz bu Trabzonspor size gerekten umut vaad ediyor mu ? Her geen hafta takm biraz daha iyi mi oynuyor ? ki orta daha fazla m kesiyor ? Daha ok mu gol pozisyonuna giriyor ? Pas yzdesi mi artyor ? Yoksa takmdaki skntlar daha m bir belirginleiyor ?

Bu birbiriyle ilikili balklar bu konu altnda toplayarak renkdalarmn dncelerini grmek istedim. Ksaca konu ile ilgili ahsi dncelerim ise;

Bu yl dikkatimi eken bir nokta var ki, Trabzonspor malar genel itibariyle ilgili haftann en zevksiz malar arasnda yer alyor. Salam bir defans ve ksmen mcadele dnda Trabzonspor'u sahada grmek pek mmkn olmuyor. Peki sorun, uyum sreci mi ? "Kt oynuyoruz ama kazanmasn biliyoruz, byk takm olmann zelliklerinden biri de budur" mu diyoruz ? Peki byk takmlarn her ma kt oynamadn da biliyoruzdur umarm ?!

ahi fikrimdir. nmzde olas yol var.

1) Kt oynamaya devam etsek bile kazanmaya da devam ederiz. ( Ki devamllk olmas elbette olumlu, ancak byle birey olmas mucize olur )

2) Takm kimilerince fazlasyla yaanmaya devam eden uyum srecini yava yava aar ve gittike futbolun olumlu ynlerini sahaya yanstarak kazanmaya devam ederiz. ( Keke, ama bu konuda hi umudum yok )

3) Kt futbol, nmzdeki malarda puan kayplarna sebebiyet verir. Hedeften gittike uzaklaan Trabzonspor'un sabrsz taraftar sulu arar. Takmdaki oyuncularn zaten yksek olmayan formu daha da der. Uyum sreci, ikence srecine dnr. Trabzonspor artk futboluyla deil, sorunlaryla konuulmaya balanr. Takm da sezonu en iyi ihtimalle 4. bitirir. (Ki bu olanlara ramen 4. bitirmekte de elbette baar olur )

Hepsi ahi dncelerimdir. Katlan olur, katlmayan olur. nemli olan olas olumsuz sonulara gemi yllardan ziyade, olumsuz tepki gstermek yerine ; takma destek olabilecek miyiz ? Kendinizde veya camiada o gryor musunuz ?
    .
    . Futbol yetenekli aptallarn oyunu olmamal.
    .

trapesus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul

felaket tellal msn gzell kardeim gece gece!!!
    nsan sevdiini brakmaz... FATH AKIN

[KAPLAN] - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Klie laflar kenara braknz ltfen. Felaket olacak demiyorum, ya olursa ; getiimiz yllardan ziyade gerek birer taraftar olmaya hazr myz diye soruyorum. Anladm kadaryla yle birey olursa sizin olas tavrnz ksmen de olsa anladm. Bu da soruma bir cevap oldu phesiz.
    .
    . Futbol yetenekli aptallarn oyunu olmamal.
    .

Selami Grpnar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Haydaaaaaaa karde yapmayn ble yaa.. kapanmas gerekir kesinlikle bence ..
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birlii 1999

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Takm kimse kzmasn ama bana gre gitgide ktye gidiyor...Bugnki mata bile ayakta kalmakta bile zorlanyorduk....Pozisyon bulmakta zorlandk..

trapesus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul

Ben de senin olas tavrn anladm. ki kt sonuta ben demitim diyeceksin, cehennemin kaplar alacak.

Bu forumu futbolcular da takip ediyor, yakn gelecekteki de hazr myz diye balk aarsan adam "noluyo ya, ne d?" demez mi? Ona bir gven mi alyor bu cimle.

Amaaaan...
    nsan sevdiini brakmaz... FATH AKIN

Selami Grpnar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt Murat Din Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Takm kimse kzmasn ama bana gre gitgide ktye gidiyor...Bugnki mata bile ayakta kalmakta bile zorlanyorduk....Pozisyon bulmakta zorlandk..
    Takmn yars daha hi lig manda oynamayan oyuncularla henz tam olarak hazr olmayan futbolculardan kuruluydu bugn yapmayn gzn seviim ne kadar karamsarsnz ya ble yaparak farketmedeen kstek oluosunuz emin olun .. azz kendinize gelin Trabzonlu yada Trabzonsporlu olduunuzun farkna varn etmeyin eylemeyin arkadalar ..
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birlii 1999

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

hemen baladnz sizde sabr denen ey yok mu

Sencer Bulut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2007
    Nereden
    Avrupa Dier

ya 2 gndr bu foruma girince stres baslyo bende bi yattaryla ugras bi bu can skc yorumlar oku hersey gzel baslamsken neden byle oldu anlamyorum anlamakta istemiyorum...

bordo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

ben bu baln hayrl yerlere yapc olmaya gideceini sanmyorum
    Konu bordo61 tarafndan (25.09.2008 Saat 01:36 ) deitirilmitir.

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

sabretmek lazm..

iin zeti budur.

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Ligde gzel futbol oynayan bir ekip yok bizim takmda kazanma hrs,mcadelesi var bu sevindirici iyi futbol iin Ersun Hoca'ya sabr gstermeliyiz hemen olmaz.

agasaro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Takm ok iyi oynamyor ama kt de oynamyor. Sadece bizim ok alk olduumuz ani klar yapan, ma boyunca hcum oynayan takm olma hviyetinden uzaklat o kadar. Bu kadro yapsyla oynanan oyun bence doru. Tek itirazm ift forvette srar edilmesi. Orta sahada takma daha fazla katk yapacak oyuncular sahada bulundurmak yerine ma boyunca doru drst beslenemeyen ift forveti sahada tutmak bence yanl. Forvetlerimiz topu saklayp ilerde tutabilen oyuncular deil. Ersun hocadan daha iyi biliyor deilim elbet ama bence bu takm iin enmli bir problem. Muhtemelen Ersun hocayla sohbet etsek ve bu sistemi nersem bana "samalama" demeyecektir. Baka birey yapmaya alyor ama ne olduunu henz anlam deilim. Takm ilerleyen haftalarda daha iyi oynayacaktr. Bir de her man motivasyonu farkldr. Ligin ilk haftalarnda Denizli ya da Karabk malarna futbolcular isteseniz de st dzeyde motive edemezsiniz. ki hafta sonra Galatasaray manda ok daha st dzey bir oyun oynayacamz dnyorum.
    Trabzon akmz ukurda biriken yamur suyu deil ki gnete kurusun; deniz misali buharlap yamur misali akar Aasar vadisinden tekrar aa, olur kocaman kara bir deniz...

temel_yilmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

2 oyuncu aldkya hemen ampiyonlar ligi kupasn alalm biride gitti kme delim bu trkiyedeki taraftar dncesini bir yana brakalm bu trabzonspor taraftarn grdkten sonra o ingiltere 3. liginde full seyirciyle oynayan takmlar gryorum onlarn taraftarlar sabrta herhalde maalesef baar kriterimiz sadece o teneke parasndan ibaret o tenek paras hereyin stnde

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt [KAPLAN] Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fakat 5 mata izlediimiz bu Trabzonspor size gerekten umut vaad ediyor mu ?
    Bir tek bu cmleyi okudum diger yazdiklarini hic okuma geregi duymadimda o yzden.

Evet ben umutluyum, Trabzonspor bundan sonraki yillarda hep basarili olacaktir bu sezon icinde gecerli, ne bicim sabirsiz insanlar var burda, ne oluyor bu millete anlamadim.
    Konu Enes Berfin tarafndan (25.09.2008 Saat 03:19 ) deitirilmitir.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

saryerli_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ii oynadmz seneler grdk bii olmad.. kt oynayalm salam defans yapalm ama ma kazanalm gveniyorum takmma ilk yary az kaypla atlatp 2.yar yattara giderse ondan geelen paray deerlendirirsek kanatlara 10 numara mevkine bu sene biLe olabilir ama hayrls diyelim..

nemli olan seneye olucak takmmz yne de
    enol Gne'e TAM DESTEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ztrk Adem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Ben bu Yattarann takmdan ayrlmasnn takmn ustunde daha buyuk br brlesme olacagn dusunuyorum sorumluluklar cok daha artt bu takm Yattarasz da oynar artk dedrtecek gucte
    Rejime el koyamadgmz anda bile,yn vermeye devam ederiz.(KUZEYN OCUKLARI)

STANBUL AREL NVERSTES

Erdal DLEK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2008
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

bir gram nemi yok, 3 puan olsun 5 metre ofsayt olsun. . .
    BZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mav

Trk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Forumdan Uzaklatrlmtr Sen_Teksin_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2008
    Ya
    38

Bal aan arkadamz gayet medeni ekilde grlerini dile getirmitir. Ben dncelerine genel olarak katlyorum. Trabzonsporumuzun iyi futbol sergileyemedii bir hakikat. Ancak takmn gelecek iin umut vadetmedii muamma bir konu. nk kadromuz henz oturmad diye dnyorum. Futbolcular gerek form dzeylerine ulatktan sonra takmn gelecei hakknda daha salkl yorumlar yaplabilir. Yattara'nn (son haberlere gre Katar kulbne gidememi) ve formda bir Bar'n Isaac'n Gkhan nal ve Umut Bulut ile oluturacaklar uyumlu hcum hatt meydana gelirse Trabzonsporumuzun sezon bandan beri oynad berbat futbolu aacamz kanaatindeyim. Berbat futbol diyorum nk sadece defans yapmay becerebiliyoruz. Orta sahada ve hcum hattnda gole ynelik organizasyonlar yok denecek kadar az ve uyumsuzluk hat safhada...

Bu aamada sylenilebilecek en olumlu cmle "bu takma ve Ersun hocaya en azndan sezonun ilk yarsna kadar sabr gsterilmelidir" cmlesidir diye dnyorum. Daha nce de deindiim gibi Ersun hoca Trabzonsporumuzun en nemli problemi olan defans problemsiz hale getirmi durumda. Sanrm imdi benzer bir zmlemeyi orta saha ve forvet iin de hayata geirmeye alyor.

Buradaki en byk problem u: Trabzonsporumuzun defansna ynelik olarak yaplan transferler hemen hemen yeterli iken, orta sahaya, zelliklede kanatlara ve hcuma ynelik transferlerin yeterli olmaydr. Ersun hoca bu problemi ift forvet ve Isaac dncesiyle amaya alyor ama ii gerekten zor. Dediim gibi bu blgelerde transfer eksii var. Eer Yattara'nn da gitmesi kesinleirse Ersun hocann takmn hcumdaki problemlerini nasl gidereceini kamuoyunun takdirine brakyorum...
    Konu Sen_Teksin_61 tarafndan (25.09.2008 Saat 07:03 ) deitirilmitir.

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

devre arasna kadar iyi gidelimde isterse ok kt oynasnlar umrumda deil...iyi oynadmz zamanlar sadece "gnllerin ampiyonu" olduk...
    ngiltere'de ay yldzl bir takm var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Gzel Amblemli ngiliz Takm http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Aynen yle Hseyin abi,iyi veya kt oynayalm yeter ki kazanalm...
    Ben gnllerin ampiyonu olmaktan bktm...
    Artk gerek ampiyonluk istiyorum...
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt KorayHan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aynen yle Hseyin abi,iyi veya kt oynayalm yeter ki kazanalm...
    Ben gnllerin ampiyonu olmaktan bktm...
    Artk gerek ampiyonluk istiyorum...
    aynen koray..
    bu yzden denizli mana ok sevinmitim.kt oynamamza ramen yarm pozisyonla ma aldk.byk takm olmak bu bence.kt oynasanda yeniyorsun...
    o kadar sene iyi oynadk "gnllerin ampiyonu" olduk.bu bize ne katt...
    hibir ey...
    gerek ampiyonluk zaman artk.yattaraya taklmamak lazm artk.antalya ve konya man kazanalm,kimse yattaray takmaz kafaya..bu 2 ma ok nemli.
    ngiltere'de ay yldzl bir takm var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Gzel Amblemli ngiliz Takm http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Hi ayrntya girmeye gerek yok, bu takm kontraatak yapamyor. Tek skntm bu. Yaklak 20 senedir bu takm takip ederim, 14. olduumuz sezonda bile kontraatak yapma konusunda belirgin bir skntmz yoktu. Kontraatak Trabzonspor'un vazgeilmez kimlii, Karadeniz'in birdenbire byyp sahilde patlayan dalgasdr. Bu nedenle topu kendi yaralannda srdkten sonra orta sahada tavuk gibi geri "hapalayan" futbolcu grmek istemiyorum. Ancak savunmamza laf yok. Eer kontralar iyi yapmaya balarsak bizden kuvvetli grnen fb ve gs malarnda az geriye yaslanp bitiririz ilerini.
    Colman'da Denizli manda hatr saylr dzelme grdm ama geldiinden beri oyununu bir arpa boyu ilerletmeyen Seluk 'a 7. haftadaki gs mann sonuna kadar sabretmek, oyununu bu zamana kadar dzelmezse yedee ekmek gerekiyor.
    Konu oflubektas tarafndan (25.09.2008 Saat 09:26 ) deitirilmitir.
    BLMEM ANLATABLDM M?

Kocaeli l Temsilcisi Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    47

Tamam iyi oynamyoruz. Ofansf anlamda ktyz. Ama her zaman sylediimiz, uyumsuzluk sorununu gzard etmeyelim ltfen. Seluk orta sahada, Gkhan forvette istediimiz- beklediimiz gibi oynamaya balarsa takm daha iyi olacaktr. Ben daha iyi olacamza inanyorum. Ltfen ykc olmayalm. Sonuta u an yenilgisiz ve en az gol yiyerek ikinci durumdayz...
    Konu Hseyin Badat tarafndan (25.09.2008 Saat 09:32 ) deitirilmitir.

Engenius - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    46

tarih galipleri yazar
    KAZIM YAIYOR, KAVGA DEVAM EDYOR...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)