Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mardin'den bir Öðretmenin isteði...

Selim Turan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Mardin'den bir Öðretmenin isteði...

Mardin de bir öðretmen bunu göndermiþ arkadaþýn sitesinde o arkadaþta daha geniþ kitlelere yayabilirim diye bana gönderdi. Bende en uygun yer Bordomavi.net diye düþündüm...

''Arkadaþlar, bir çoðunuzun bildiði üzere Mardin'de öðretmenlik yapýyorum..

Tahmin edersiniz ki þartlar güzel yurdumun pek çok yerine göre pek elveriþli deðil. Çocuklarýmýzýn pek çok ihtiyacý oluyor. Biz de öðretmenler ve duyarlý vatandaþlar olarak elimizden geldiði kadar yardýmcý olmaya çalýþýyoruz.

Yalnýz önemli bir sorunumuz var; basit kýrtasiye malzemeleri.

Yani büyük ölçüde çizgili defter(kareli de olabilir), kýrmýzý ve kara kalem, kuru boya ve silgi. Þuanda en büyük sýkýntýmýz bu.
    Halbuki ne kada basit gibi görünüyor deðil mi? Ama çocuklarýmýzýn buna gerçekten ihtiyaçlarý var. Onlarý þu ramazan gününde sevindiremeyeceksek, sevindirmek için daha uygun bir zamaný bulabilecek miyiz?

Sizden tek ricam bir kurþun kalem dahi olsa, bu çocuklarýmýzdan esirgememenizdir. Yani azar azar büyüyecek bu þefkat çýðý.

Bu baþlýðý açarken çok düþündüm çünkü art niyetli olduðumu düþünenler, bana güvenmeyenler olacaktýr. Anlayýþla karþýlarým; sonuçta sanal alemin sanal bi insanýsýn diyebilirler. Ama bir yýldýr forum içindeki arkadaþlar sanýrým az çok nasýl bir insan olduðumu anlamýþlardir.
    Hem þunu da söyleyeyim; benim talep ettiðim þeyler çok ucuz malzemeler. Herkes ne kadar eli yetiyorsa o ölçüde yardýmcý olsa bize yeter de artar bile.

Bu baþlýðý açma sebebim de hem forumdaki inanýlmaz aile sýcaklýðý ve yardýmseverliðimiz hem de ayný anda pek çok kiþiye ulaþabilme imkaný(misafirler)

Bu konuda benimle irtibata geçmek isteyenler için

keremserkan@hotmail.com''

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Ben kendi adýma üzerime düþen fedakarlýðý imkanlarým dahilinde seve seve yaparým ancak kabul edilmelidir ki bu tür konular her türlü istismara açýk maalesef..

Çok güvenilir ve ciddi bir organizasyon çatýsý altýnda üçüncü kiþiler tarafýndan karalanmaya asla müsait olmayan bir çalýþma yapýlýrsa ben dahil bir çok arkadaþýmýz yardýmcý olacaklardýr diye düþünüyorum..

Son olarak; bu tür yardým organizasyonlarý ile ilgili taleplerin burada açýlmadan önce PM yolu ile Forum Yönetimi' ne danýþýlmasý ve uygun görüldüðü anda ise bir Forum Yetkilisi tarafýndan burada ilan edilmesini daha mantýklý buluyorum..

Gerçi bunu demek bize düþmez ama fikrimizi söylemiþ olalým gene de
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Selim kardeþ,

Konunun özü olarak þahsým olarak bu tür güzelliklerin hep önünde olmayý ve paylaþmayý seven birisiyim.

Bu baþlýðý açmadan önce keþke bizim þýrnaktaki okul baþlýðýmýzý ilk sayfadan itibaren bir inceleseydin bu baþlýðý açmadan önce ne yapman gerektiði hakkýnda fikir sahibi olmuþ olurdun.

BMN nin bir üyesi olarak ben, bu tür hassas konularýn planlý-programlý ve ciddi bir þekilde ele alýnmasýndan yanayým.

Yapýlacak olan bu tür yardýmlarýn organize bir þekilde yapýlmadýðý taktirde BMN ye faydadan çok zarar vereceðini düþünüyorm.

Deðerli kardeþim,bu vesileyle bu baþlýða mahal olan konuyu ilgili arkadaþlarla paylaþýrsan inanýyorumki deðerlendirilir ve gerektiði zaman gereði yapýlýr,bundan kuþkun olmasýn.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Þýrnaktaki yardým kampanyamýza daha nokta koymadan tarafýmýza deðerli öðretmenlerimizden buna benzer talepler gelmektedir.

Bu tür yardým taleplerinin deðerlendirilmesinde ,bir yanlýþlýða mahal verilmemesi açýsýndan çeþitli araþtýrmalar ve belirli kýstaslar neticesinde karar verilme gereði doðmaktadýr.

Okullarýna yardým talebi olan öðretmenlerimiz BMN nin yetkili organlarýna müracaat ederlerse zamaný geldiðinde gereði yapýlýr diye düþünüyorum.

Bu vesileyle bir yanlýþ anlaþýlma olmamasý açýsýndan bir açýklamayla beraber bu baþlýðýn kilitlenmesini rica ediyorum.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Selim Turan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý selazur'lu ismail Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Selim kardeþ,

Konunun özü olarak þahsým olarak bu tür güzelliklerin hep önünde olmayý ve paylaþmayý seven birisiyim.

Bu baþlýðý açmadan önce keþke bizim þýrnaktaki okul baþlýðýmýzý ilk sayfadan itibaren bir inceleseydin bu baþlýðý açmadan önce ne yapman gerektiði hakkýnda fikir sahibi olmuþ olurdun.

BMN nin bir üyesi olarak ben, bu tür hassas konularýn planlý-programlý ve ciddi bir þekilde ele alýnmasýndan yanayým.

Yapýlacak olan bu tür yardýmlarýn organize bir þekilde yapýlmadýðý taktirde BMN ye faydadan çok zarar vereceðini düþünüyorm.

Deðerli kardeþim,bu vesileyle bu baþlýða mahal olan konuyu ilgili arkadaþlarla paylaþýrsan inanýyorumki deðerlendirilir ve gerektiði zaman gereði yapýlýr,bundan kuþkun olmasýn.
    Söz konusu yazýyý Organizasyon þefi Külünkoðlu na atmamý söylediler. Bende bunu ona attým. Herhalde iþ güç bakamamýþtýr. Öðretmenle kimse iletiþime geçmemiþ bende buraya yazdým. Tabiki iyice irdelenmesi gerek bu iþin. bana bunu aslýnda arkadaþým gönderdi sen iyi yerlere ulaþtýrabilirsin falan diye benimde aklýma ilk BMN gelmiþti iþte...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Selim kardeþ sanýrým Trabzondasýn,
    28 Eylül akþamý iftarýmýz var http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=9913&page=18 buyur gel iftarýmýza,orada detaylý konuþuruz.
    Ok
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)