Hesaplipazar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Mardin'den bir retmenin istei...

Selim Turan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.02.2006
    Nereden
    Trabzon

Standart Mardin'den bir retmenin istei...

Mardin de bir retmen bunu gndermi arkadan sitesinde o arkadata daha geni kitlelere yayabilirim diye bana gnderdi. Bende en uygun yer Bordomavi.net diye dndm...

''Arkadalar, bir ounuzun bildii zere Mardin'de retmenlik yapyorum..

Tahmin edersiniz ki artlar gzel yurdumun pek ok yerine gre pek elverili deil. ocuklarmzn pek ok ihtiyac oluyor. Biz de retmenler ve duyarl vatandalar olarak elimizden geldii kadar yardmc olmaya alyoruz.

Yalnz nemli bir sorunumuz var; basit krtasiye malzemeleri.

Yani byk lde izgili defter(kareli de olabilir), krmz ve kara kalem, kuru boya ve silgi. uanda en byk skntmz bu.
    Halbuki ne kada basit gibi grnyor deil mi? Ama ocuklarmzn buna gerekten ihtiyalar var. Onlar u ramazan gnnde sevindiremeyeceksek, sevindirmek iin daha uygun bir zaman bulabilecek miyiz?

Sizden tek ricam bir kurun kalem dahi olsa, bu ocuklarmzdan esirgememenizdir. Yani azar azar byyecek bu efkat .

Bu bal aarken ok dndm nk art niyetli olduumu dnenler, bana gvenmeyenler olacaktr. Anlayla karlarm; sonuta sanal alemin sanal bi insansn diyebilirler. Ama bir yldr forum iindeki arkadalar sanrm az ok nasl bir insan olduumu anlamlardir.
    Hem unu da syleyeyim; benim talep ettiim eyler ok ucuz malzemeler. Herkes ne kadar eli yetiyorsa o lde yardmc olsa bize yeter de artar bile.

Bu bal ama sebebim de hem forumdaki inanlmaz aile scakl ve yardmseverliimiz hem de ayn anda pek ok kiiye ulaabilme imkan(misafirler)

Bu konuda benimle irtibata gemek isteyenler iin

keremserkan@hotmail.com''

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

Ben kendi adma zerime den fedakarl imkanlarm dahilinde seve seve yaparm ancak kabul edilmelidir ki bu tr konular her trl istismara ak maalesef..

ok gvenilir ve ciddi bir organizasyon ats altnda nc kiiler tarafndan karalanmaya asla msait olmayan bir alma yaplrsa ben dahil bir ok arkadamz yardmc olacaklardr diye dnyorum..

Son olarak; bu tr yardm organizasyonlar ile ilgili taleplerin burada almadan nce PM yolu ile Forum Ynetimi' ne danlmas ve uygun grld anda ise bir Forum Yetkilisi tarafndan burada ilan edilmesini daha mantkl buluyorum..

Geri bunu demek bize dmez ama fikrimizi sylemi olalm gene de
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

smail Alkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    54

Selim karde,

Konunun z olarak ahsm olarak bu tr gzelliklerin hep nnde olmay ve paylamay seven birisiyim.

Bu bal amadan nce keke bizim rnaktaki okul balmz ilk sayfadan itibaren bir inceleseydin bu bal amadan nce ne yapman gerektii hakknda fikir sahibi olmu olurdun.

BMN nin bir yesi olarak ben, bu tr hassas konularn planl-programl ve ciddi bir ekilde ele alnmasndan yanaym.

Yaplacak olan bu tr yardmlarn organize bir ekilde yaplmad taktirde BMN ye faydadan ok zarar vereceini dnyorm.

Deerli kardeim,bu vesileyle bu bala mahal olan konuyu ilgili arkadalarla paylarsan inanyorumki deerlendirilir ve gerektii zaman gerei yaplr,bundan kukun olmasn.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,
    Son balk avlandnda, te O zaman parann yenmediini anlayacaksnz...

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    54

rnaktaki yardm kampanyamza daha nokta koymadan tarafmza deerli retmenlerimizden buna benzer talepler gelmektedir.

Bu tr yardm taleplerinin deerlendirilmesinde ,bir yanlla mahal verilmemesi asndan eitli aratrmalar ve belirli kstaslar neticesinde karar verilme gerei domaktadr.

Okullarna yardm talebi olan retmenlerimiz BMN nin yetkili organlarna mracaat ederlerse zaman geldiinde gerei yaplr diye dnyorum.

Bu vesileyle bir yanl anlalma olmamas asndan bir aklamayla beraber bu baln kilitlenmesini rica ediyorum.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

Selim Turan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.02.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt selazur'lu ismail Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selim karde,

Konunun z olarak ahsm olarak bu tr gzelliklerin hep nnde olmay ve paylamay seven birisiyim.

Bu bal amadan nce keke bizim rnaktaki okul balmz ilk sayfadan itibaren bir inceleseydin bu bal amadan nce ne yapman gerektii hakknda fikir sahibi olmu olurdun.

BMN nin bir yesi olarak ben, bu tr hassas konularn planl-programl ve ciddi bir ekilde ele alnmasndan yanaym.

Yaplacak olan bu tr yardmlarn organize bir ekilde yaplmad taktirde BMN ye faydadan ok zarar vereceini dnyorm.

Deerli kardeim,bu vesileyle bu bala mahal olan konuyu ilgili arkadalarla paylarsan inanyorumki deerlendirilir ve gerektii zaman gerei yaplr,bundan kukun olmasn.
    Sz konusu yazy Organizasyon efi Klnkolu na atmam sylediler. Bende bunu ona attm. Herhalde i g bakamamtr. retmenle kimse iletiime gememi bende buraya yazdm. Tabiki iyice irdelenmesi gerek bu iin. bana bunu aslnda arkadam gnderdi sen iyi yerlere ulatrabilirsin falan diye benimde aklma ilk BMN gelmiti ite...

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    54

Selim karde sanrm Trabzondasn,
    28 Eyll akam iftarmz var http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=9913&page=18 buyur gel iftarmza,orada detayl konuuruz.
    Ok
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)