Sayfa 101 Toplam 104 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2590 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sunar: Trabzonspor - Antalyaspor: 3-2 | Zirvenin Rengi Bordo Mavi!

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa Önal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşam birde gollerden sonra tribünlerin ön tarafa inmesi çok güzeldi. lig tv deki spikerler ve yorumcularda bu görüntüye bayıldılar.

her maç yağmur yağsın her maç tek renk olsun tribünlerde
    Evet gol anında trıbunler aşağıya doğru koştu mukemmel göründü tvde de bundan bahsettiler sanırım arjantin ligindeki gibi dediler bunu daha organize yapabilirsek çok güzel olur.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yanarım da kaçırılan gol sonrası sertçe vurduğum laptopumun bozulmasına yanarım;(
    ama galibiyete değer
    McLas was Here

KÖKSAL AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet kale arkaları son golden sonra aşağıya doğru indi.>Çok güzel görüntülerdi.Gollerden sonra oralar aynı şeyi yapabilirler aslında.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanarım da kaçırılan gol sonrası sertçe vurduğum laptopumun bozulmasına yanarım;(
    ama galibiyete değer
    laptoplar ucuzladı ,alırsın bi tane daha ...bu arada benimde acaip sesim gitti.maç 2-1 iken bu maç böle biter dedim,kaynım yanımdaydı 3-2 alacaz be sus konuşma dedi...3-2 den sonra 6kişydik.binayı inlettik

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün fotosporun bir haberi. Bence yalan haber. Ersun yanal böyle şeyler söylememiştir heralde. Dün en iyi futbolumuzu oynadık.

Yanal son anda güldü
    SAHASINDA Antalyaspor’u yenerek liderlik koltuğuna oturan Trabzon’da teknik patron Ersun Yanal, sonuca sevindiğini ancak futboldan memnun olmadığını söyledi. Yanal, “Doğrusunu isterseniz galibiyet biraz da şansla geldi” dedi.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi o yağmurluklar tek seferlik değilmi? Çok iyi bir haber bu yahu. Bir maç bordo bir maç mavi yapılabilirler yani. Ben dün dağıtılan bütün sezon kullanılacak zennetmiştim. Her maç yağsın stadıda kapatmayın o zaman. Diğer tirbünü de açalım hatta
    Yağmasına gerek yok ki,çok ucuz bir malzemeden,çok ince bir kumaştan üretilsin tişört benzeri bir ürün,maçtan önce koltuklara bırakılsın,hatta istenilen renk düzeni de oluşturulsun tribünlerde...Ama üzerine oturmak için kullanılmasın ve de giymek mecburi olsun
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool Kimler nasıl oynamış:)

Tolga (5): Zaten iki tane şut var kaleyi tutan, iki tane de gol. Gollerde direkt bir hatası yok ama kalede kimse olmasaymış da durum değişmeyecekmiş..

Tayfun (5): Hücuma çıkma konusundaki cesareti ve girişkenliği güzel ama çok savruk ve dağınık bir görüntüsü var. Arkada boşalttığı koridor ise ayrı bir dert..

Song (6): Diğer maçlarda olduğu gibi istekli, ve azimli. Ama ilk golde biraz daha uyanık davranabilirdi belki. Genelde başarılıydı..

Egemen (6):
    Bu maçta bolca ileriye çıkışlar yapıp biraz da fantastik şut denemelerinde bulundu. İkinci golde çabası yetmedi. Ama gene defansta her zamanki gibi agresif ve dirençliydi..

Cale (7): Hem defansta hem de ofansta çok başarılıydı. Gol pozisyonlarına bile girdi. İkinci golde o çalımı yemeseydi kendisine 8 puan vermeyi düşünüyordum açıkçası

Hüseyin (7): Maçın hemen başında kritik bir yan pas hatası dışında hatasız oynadı. Rakip ara toplarına zamanında girdi ve bazı tehlikeleri büyümeden önledi. 6 puan verecektim ama kafasındaki sargı bezinin hatırına bir puan daha verdim

Selçuk (7): İlk yarıda biraz tutuk bir oyun sergilemiş gibi gözükse de hem defansif hem de ofansif görevlkerini başarıyla yürüttü. Mükemmel bir şutu gol olmasa bile harika bir asist ile maçı noktaladı..

Colman (8): Maçın tartışmasız yıldızı. Top ona gelmeden önce ne yapması gerektiğini kafasında canlandırıp onu anında uygulamaya döken gerçek bir maestro gibiydi. Sahada ne yaptığını bilen ve topa hükmeden bir adamdı..

Isaac (7): Güçlü, ısrarcı, mücadeleci bir futbolcu olduğunu ispatladı. Fizik gücü yettiğince her iki kanatta da çok yararlı işler yaptı. Bir de üstüne Umut' a asistte bulundu. Ligdeki ilk maçı için gayet başarılıydı..

Umut (6): Gene müthiş çalıştı, inanılmaz deparlar attı ama artık gol de atması gerekiyordu. Neyse ki onu da yaptı ama biraz daha iyi olması gerek..

Gökhan(6): Yorum yapılması en zor adam. En kötü oynadığı maçta bile golle buluşması işten değil. Gol için doğmuş adeta. Gol atmadan oynamam der gibi..

Serkan (6): Kötü oynadığı maçlarda bile oyuna hareket getiriyor. Yararları zararından çok daha fazla.

Barış (6): Onu sahada daha çok izleriz umarım. Yetenekleri zaten var. Tek eksiği kendine güven..

Ceyhun (?): En az Hüseyin kadar yararlıydı
    Konu Great White tarafından (28.09.2008 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir.
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

fatih28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün fotosporun bir haberi. Bence yalan haber. Ersun yanal böyle şeyler söylememiştir heralde. Dün en iyi futbolumuzu oynadık.

Yanal son anda güldü
    SAHASINDA Antalyaspor’u yenerek liderlik koltuğuna oturan Trabzon’da teknik patron Ersun Yanal, sonuca sevindiğini ancak futboldan memnun olmadığını söyledi. Yanal, “Doğrusunu isterseniz galibiyet biraz da şansla geldi” dedi.
    ben ligtv' de mac sonrasi aciklamasini izledim, boyle birsey demedi. sansatn degilde, daha cok takimin savastigindan bahsetti. ozellikle fotospor ve pasfotomacin yazdigi haberleri bile okumaya degmez

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Evet maçı kocaeli bmn ile birlikte izledik gerçekten çok güzeldi ilk 30 dakika 3-0 öne geçebileceğimiz bir maçta o talihsiz gol moralimizi bozdu ama yinede oynanan oyun bizi galibiyet için inandırıcılığını koruyordu ve beklediğim colman ı yavaş yavaş sahada görmeye başladık umarım günler geçtikçe takım daha iyi olacak ara transferdede kaliteli 2-3 futbolcu aldıkmu kimse biiz tutamaz ama şunuda söyleyeyim sesim gitmiş.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut'un atmış olduğu gole kızgınlıkla sevinmedim ama Gökhan'ın attığı gol tam anlamıyla kopmama neden oldu...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı vyno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gol anında trıbunler aşağıya doğru koştu mukemmel göründü tvde de bundan bahsettiler sanırım arjantin ligindeki gibi dediler bunu daha organize yapabilirsek çok güzel olur.
    bizimkiler organize olarak bilerek yapmiyolarki sevincten kendilerini saga sola atiyolar ama superdi

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı _SeRKaN_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut'un atmış olduğu gole kızgınlıkla sevinmedim ama Gökhan'ın attığı gol tam anlamıyla kopmama neden oldu...
    Ben gokhanin golunde omer urundul gibi bagirdim

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu macin zor olacagini önceki sayfalarda belirtmistim. Antalyaspor oldum olasi bize ters gelen bir kulüptür. Daha dogrusu bu kulüp, büyük takimlara karsi her zaman iyi oynuyor. 5 Haftada sadece bir beraberlikleri var, gerisi hep yenilgi. Beraberlikleri ise Galatasaray'a karsi. Hatta neredeyse yeniyorlardi. Bir mactan daha 3 puan cikartmis bulunnmaktayiz. Önemli olan da bu zaten.
    Macin saatine gelince neden özellikle Trabzonspor 21:45 de oyuna basliyor anlamis degilim. Mac bittigi zaman saat neredeyse yeni güne girecektik. Olmaz böyle bir sey.

Aynen bu sekilde yola devam Trabzonsporum.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

öyle böyle 3 puanı aldık

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben k.kanat için saygı duruşunda bulunmamıza anlam veremedim. o herif değil mi tellere elektrik verilsin diyen, trabzona ayak basmam diyen. hangi trabzonsporlu spor yazarı öldüğünde istanbul takımları saygı duruşunda bulundu ???
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Nereden
    Trabzon

Bazı arkadaşları anlamış değilim.tamamen skor yorumculuğu yapıyorlar(maç oynanırken ve maçtan sonra yazdıkları yorumları bi okusunlar).ve anlam veremediğim bi şekilde bu maçta taraftara tepki gösterenler var(bunu yapanlar maçı tvden izleyenler).ben dün maçtaydım.bi kere son yılların en iyi taraftarı vardı maçta(devamlı maça giden biri olarak söylüyorum bunu)hatta bi an düşündüm bu taraftar bjk maçında olsaydı o maçı da alabilirdik diye.bazı arkadaşlar demiş taraftar ts golü yiyince futbolculara tepki gösterdi diye.asla böyle bişey olmadı 2.nci golde golü atan adam sakatlandıktan sonra oyuna ortasahaya gelip girmediği ve kendine haksız avantaj sağladığı için taraftardan büyük tepki gördü.taraftarın tek tepkisi tayfuna oldu ilk golde adamını kaçırdığı için ondan sonrada zaten tayfun lehine tezaruhat yapıldı zaten.Abim bursadan geldi bu maçı bereber izledik ve bana tvden izlerken hep çok kötü ve hiç bağırmayan bi taraftarımız var diyordu.ama bu maçta tüyleri diken diken oldu mükemmel bi atmosfer vardı dedi.özellikle deniz tarafı maratona yakın olan grup sanırım trabzonlu gençler maç boyunca hiç susmadı.tebrik ederim onları.taraftar gruplarının sayıları giderek artmaya başladı bu da karabük maçı ve bu maçta doruk noktaya ulaştı.maçı tvden izleyen arkadaşlar ses gelmiyor diye lütfen atıp tutmasınlar artık.
    maç ile ilgili olarak da
    bu sezonki en iyi ve mücadeleci maçımızı oynadık.
    Konu sulo61gun tarafından (28.09.2008 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son yıllarda izlediğim en zevkli maçlarımızdan biriydi.Yenilen 2 gole rağmen oynadığımız futbol beni fazlasıyla tatmin etti.Yattara gitti Trabzonspor bitti diyenlere güzel bir cevap teşkil etmiştir bu galibiyet..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Vaktim çok kısıtlı,sana dair bir şeyler yazmak için girdim nete...

Teşekkür etmek için sana...

Teşekkürler Trabzonsporum.İyi ki varsın...Hani sadece futbol değildir ya futbol.Bana o küçücük yaşlarımda mücadele etmeyi öğreten takımı gösterdin dün gece.Teşekkürler bunun için...Mutluyluğu çılgınalr gibi paylaşmayı hatırlattın bir kez daha dün gece...Teşekkürler sana...

Ve yanıbaşımdaki 80lik dedemin,milimlik adımalrla evine giderken,göğsünün gururla dolmasını sağladığın için teşekkürler sana...

Varlığın armağan olsun,yüreği senin için çarpan herkese...

Böyle devam et...Galibiyet sevinçlerimiz daim olsun Trabzonsporum!
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

kemal_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yavv zaten gripim boğazlarım yana yana maçı izlemeye gittim kahveye o gökhanın golü yokmu ses mes çıkmıyo akşamdan beri.olsun olsun böyle devam.teşekkürler Treabzonum.liderlik hayırlı olsun...

mustafa başar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

süper maçdı inşllh 7 geliyo
    BlİNgGGg BLinGgG

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Harika Oynadık ilk yarı çok kaçırdık ama sonunda maçı aldık....
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Gerçekten çok zevkli bir maçtı.

Stadyumda Yattara'ya oy verelim (mi acaba)
    http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anketd.aspx?anket=24
    Kahrolsun endüstiryel futbol.
    YAŞASIN HOLİNANİZM!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

verelim az mutluluk yasatmadı bize yane

Nereden
    Avrupa Diğer

mükemmel bir maçtı hakederek kazandık, yanlız hoca çok geç mi oyuncu değiştiriyor yoksa bana mı öyle geliyor?

Soner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Gökhan ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok zevkli bir maçtı.

Stadyumda Yattara'ya oy verelim (mi acaba)
    http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anketd.aspx?anket=24
    valla ben delgadoya verdim alex ve lincolu hic sevmem delgadoyuda sevmem ama onlari hic sevmem.

bir de orda yattara yaziyodu, o kimdi onu cikaramadim, turkiyedemi oynuyor.
    Manitam için dünyayı yakarım, Trabzonum için manitamı yakarım
    HABER61.NET

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)