Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýbret Verici Hikayeler Ve Þimdiki Durumlarý

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Standart Ýbret Verici Hikayeler Ve Þimdiki Durumlarý

Küçük Ýbo´nun büyük piþmanlýðý

Küçük Ýbo zor durumda
    Yaþadýðý sýkýntýlarý anlatýrken gözyaþlarýna hakim olamadý

Henüz küçük yaþta þöhrete ve lükse olaþan Küçük Ýbo, þöhretini ileriye taþýyamadý. Gaziosmanpaþa’da 15 metrekarelik bir evde yokluk içinde yaþayan ve bu durum karþýsýnda gözyaþý döken Küçük Ýbo’nun önceki akþam Star TV Mega Magazin programýnda yayýnlanan görüntüleri yürek burktu. Geçmiþ yaþantýsýný ve çocukluðunu hatýrlayýp sular seller gibi gözyaþý döken Küçük Ýbo, büyük servet sahibi olan Emrah gibi küçük yaþta gelen þöhreti deðerlendiremedi.

Bir zamanlarýn çocuk yýldýzý Küçük Ýbo, adý sansasyonlara karýþmadýðý için gündemde kalamadýðýný ve þarkýcýlýk uðruna okulu býraktýðý için piþman olduðunu belirterek, sanat camiasýnýn vefasýzlýðýndan yakýndý.
    ÝHA´ya açýklamalarda bulunan Küçük Ýbo, ailesinin sözlerini dinlemeyerek okulunu býraktýðý için çok piþmanlýk duyduðunu ve piþmanlýðýnýn ardýndan liseyi bitirerek üniversiteye hazýrlandýðýný belirtti.

Aile örf ve geleneklerine uymadýðý için magazin dünyasýnda yer almadýðýný ve bu nedenle uzun süre ekranlardan uzak kaldýðýný belirten Küçük Ýbo, bazý çevrelerin ´aile parasý yiyor´ söylemleri karþýsýnda çok üzüldüðünü belirterek ´Benim paraya pula ihtiyacým yok Allah´a þükür durumum iyi sayýlýr. Ben bu camiada ki büyüklerimden manevi destek bekliyorum´ dedi.

Þarkýcýlýða ilk baþladýðý yýllarda ailesinin kendisine karþý çýktýðýný belirten Küçük Ýbo, ´Ýlk önce okulumu bitirmemi istediler. Ama ben þarký söylemeyi sevdiðim için ailemi de dinlemeyerek bu camiaya adým attým. Babam beni çok kez uyarmasýna raðmen dinlemedim ama dinlemeliydim´ diye konuþtu.

Küçük Ýbo, uzun süredir gündemde olmayýþýnýn nedenini farklý bir þekilde açýkladý. Adýnýn sansasyonel olaylara karýþmamasý sonucunda gündemde kalamadýðýný ifade eden Küçük Ýbo, ´Ben kendimden büyük bayanlarla birlikteymiþ gibi görünmediðim sansasyon malzemesi olmadýðým için gündemde kalamadým. Gündemde kalmam için magazin camiasýnýn kurallarýna uymam gerekiyordu. Ama bu kurallar bana aileme ve örf adetlerimize ters geldiði için bu tarz olaylardan uzak durmayý tercih ettiðim için gündemde deðildim´ ifadelerini kullandý.

Küçük Ýbo, kendisini arayýp sormayan eski dostlarýna seslenerek, ´Kasetlerimin 1 milyon sattýðý ve diziler çektiðim dönemlerde telefonlarým hiç susmaz, evim arkadaþlarýmla dolup taþardý. Ama þimdi bakýyorum sadece 3-5 tane dostumdan baþka ne arayan var nede soran. Benim maddi destek deðil sadece manevi desteðe ihtiyacým var. Gerçek dostlarla dertleþip dayanýþmaya ihtiyacým var´ dedi.

Küçük Ýbo, sözlerini þöyle tamamladý:
    ´Sitem sevgiden doðar. Ben Ýbrahim Bey´i çok seviyorum. Onun þarkýlarýyla büyüdüm ama kendisine bir türlü ulaþamýyorum, ulaþtýrmýyorlar. Ben gündeme gelmek isteseydim her þekilde gelirdim. Ama sesim ve sanatýmla gündeme gelmek istedim. Magazin camiasýnda görüyoruz kendinden genç kiþiler ile birlikte olan ünlüler var. Bazý ünlüler diskolarda içip sarhoþ oluyor ve bu þekilde kameralarýn karþýsýna çýkýyorlar. Ama bu benim yapýma ters olduðu için bu þekilde gündeme gelmek istemedim. Albüm ve kaset çýkartmamamýn sebebi ülkemizde ki korsan sorunu baþta olmak üzere benzer nedenlere baðlýdýr. Ben yurtiçi ve yurt dýþýnda turnelerde konserlere katýlýyorum. Orda sanatýmý icra ediyorum. Bu zamana kadar ailemle ilgili söylemler oldu ailesinin parasýný yiyor gibi. Bu bizi ailece çok rahatsýz etti. Kesinlikle böyle bir þey yok. 12 yaþýmdan bu yana sahnelerdeyim. Ailem bu zamana kadar bana karþý çýkarak oturmamý istedi. Ben okuluma þarký söylemek için bir sene ara verdim. Sonra tekrar okuluma devam ettim ve okulumu bitirdim. Þimdi ise üniversiteye hazýrlanýyorum.´

HASTALIÐIN TEÞHÝSÝ KONULAMADI

Yakalandýðý Hastalýk Yüzünden Psikolojisi Bozulan Esra Balamir Gözyaþlarýna Boðuldu.

YAKALANDIÐI HASTALIK YÜZÜNDEN PSÝKOLOJÝSÝ BOZULAN ESRA BALAMÝR GÖZYAÞLARINA BOÐULDU.

Esra Balamir, teþhisi koyulamayan hastalýðý nedeniyle uzun bir süredir zor günler geçiriyor.

'Orada Neler Oluyor' programýna katýlan ve yaþadýðý hastalýk yüzünden dalaðý alýnan Balamir, psikolojisinin çok bozulduðunu anlatýrken göz yaþlarýný tutamadý.

Sürekli ilaç kullanmak zorunda olduðunu söyeleyen Balamir, 'Yarýn bana ne olacak bilemiyorum bu belirsizlik beni yýktý" dedi.
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Ne oldum dememeli, aslýný unutmamalý hiçbir zaman.
    Bugün elinde olan, yarýn olmayabilir.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Kurtlar Vadisi'nin Þehmuz'u Kanser
    05 Eylül 2008 Cuma Saat 10:04

Hiç olmazsa beni bir bulmacanýn içine ekleyip 'Resimdeki oyuncu kimdir' diye sorsunlar.."

Kurtlar Vadisi'nde 'Þeyhmuz' karakteri ve son olarak Recep Ývedik'te rol alan yýllarýn karakter oyuncusu, Nedim Doðan, kanserle savaþýyor.

Son olarak giþe rekorlarý kýran Recep Ývedik filminde rol olan sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Nedim Doðan, kanserin pençesinde yaþam mücadelesi veriyor. Lenf kanserine yakalanan ünlü oyuncunun aþýrý derecede zayýflamasý ve vücudunda yaralar oluþmasý herkesi üzdü.

'SU BÝLE ÝÇEMÝYORUM'

Önceki gün Mega Magazin programýna konuþan ünlü oyuncu ilgisizlikten yakýnarak, "Aðzým yara su bile içemiyorum. Doya doya bir su içeyim, karnýmý doyurayým, hemen sete koþacaðým. Sahnede ölmek istiyorum" dedi.

Doðan, öldükten sonra unutulmaktan da korkuyor ve 'Hiç olmazsa beni bir bulmacanýn içine ekleyip 'Resimdeki oyuncu kimdir' diye sorsunlar' diyor
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Vay bee.. Küçük Ýbo bu hallere düþmüþ yani

Halbuki alýþmýþtýk biz yaþam sürelerinin sonlarýna doðru yataðýnda çaresizce ölümü bekleyen eski sanatçýlarý görmeyi..

Ama Küçük Ýbo' nunki fazlaca erken olmuþ maalesef..

Eh tabii..

Þimdi doðruya doðru..

Ne kadar da ses olsa, ne kadar da müzik aþký olsa bile (Küçük Ýbo' da vardý demiyorum) þimdiki dejenere nesile postmodern tabirle prezentabl bir görüntü sunamýyorsan iþin yaþ demek ki

Küçük Emrah da ayný formatta yola çýkmýþtý ama belli yaþtan sonra "Göççük Emrah" modeliyle para yapamayacaðýný anladýðý anda önce þeklini bir düzeltti ardýndan da genç kýzlarýn kulaklarýna olduðu kadar gözlerine de hitap eden bir görüntü ile anýnda Pop' a yatay geçiþ yaparak yükünü de tuttu..

Eskidendi öyle salt müziði uðruna dinlenen Edip Akbayram, Cem Karaca, Erkin Koray modelindeki çekici ve seksi olmayan ama gerçek anlamda müzik yapan çirkin starlarýn devri..

Þimdi ne kadar iyi görünüyorsan o kadar iyi dinleniyorsun
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Celâl Emre Samancý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

@Great White;

çok doðru bir tespit..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya kücük ibo trabzonsporlu idi ondan dinlerdim severdim onu..hatta ayný dönemde bide onur diye bi velet vardý...ben ibocuydum mahallede sýrf TS li olduðu icin ALLAH yardýmcýmýz olsun yarýn ne olacaðýmýz belli deðil....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)