Hesaplipazar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: bret Verici Hikayeler Ve imdiki Durumlar

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Standart bret Verici Hikayeler Ve imdiki Durumlar

Kk bonun byk pimanl

Kk bo zor durumda
    Yaad skntlar anlatrken gzyalarna hakim olamad

Henz kk yata hrete ve lkse olaan Kk bo, hretini ileriye tayamad. Gaziosmanpaa’da 15 metrekarelik bir evde yokluk iinde yaayan ve bu durum karsnda gzya dken Kk bo’nun nceki akam Star TV Mega Magazin programnda yaynlanan grntleri yrek burktu. Gemi yaantsn ve ocukluunu hatrlayp sular seller gibi gzya dken Kk bo, byk servet sahibi olan Emrah gibi kk yata gelen hreti deerlendiremedi.

Bir zamanlarn ocuk yldz Kk bo, ad sansasyonlara karmad iin gndemde kalamadn ve arkclk uruna okulu brakt iin piman olduunu belirterek, sanat camiasnn vefaszlndan yaknd.
    HAya aklamalarda bulunan Kk bo, ailesinin szlerini dinlemeyerek okulunu brakt iin ok pimanlk duyduunu ve pimanlnn ardndan liseyi bitirerek niversiteye hazrlandn belirtti.

Aile rf ve geleneklerine uymad iin magazin dnyasnda yer almadn ve bu nedenle uzun sre ekranlardan uzak kaldn belirten Kk bo, baz evrelerin aile paras yiyor sylemleri karsnda ok zldn belirterek Benim paraya pula ihtiyacm yok Allaha kr durumum iyi saylr. Ben bu camiada ki byklerimden manevi destek bekliyorum dedi.

arkcla ilk balad yllarda ailesinin kendisine kar ktn belirten Kk bo, lk nce okulumu bitirmemi istediler. Ama ben ark sylemeyi sevdiim iin ailemi de dinlemeyerek bu camiaya adm attm. Babam beni ok kez uyarmasna ramen dinlemedim ama dinlemeliydim diye konutu.

Kk bo, uzun sredir gndemde olmaynn nedenini farkl bir ekilde aklad. Adnn sansasyonel olaylara karmamas sonucunda gndemde kalamadn ifade eden Kk bo, Ben kendimden byk bayanlarla birlikteymi gibi grnmediim sansasyon malzemesi olmadm iin gndemde kalamadm. Gndemde kalmam iin magazin camiasnn kurallarna uymam gerekiyordu. Ama bu kurallar bana aileme ve rf adetlerimize ters geldii iin bu tarz olaylardan uzak durmay tercih ettiim iin gndemde deildim ifadelerini kulland.

Kk bo, kendisini arayp sormayan eski dostlarna seslenerek, Kasetlerimin 1 milyon satt ve diziler ektiim dnemlerde telefonlarm hi susmaz, evim arkadalarmla dolup taard. Ama imdi bakyorum sadece 3-5 tane dostumdan baka ne arayan var nede soran. Benim maddi destek deil sadece manevi destee ihtiyacm var. Gerek dostlarla dertleip dayanmaya ihtiyacm var dedi.

Kk bo, szlerini yle tamamlad:
    Sitem sevgiden doar. Ben brahim Beyi ok seviyorum. Onun arklaryla bydm ama kendisine bir trl ulaamyorum, ulatrmyorlar. Ben gndeme gelmek isteseydim her ekilde gelirdim. Ama sesim ve sanatmla gndeme gelmek istedim. Magazin camiasnda gryoruz kendinden gen kiiler ile birlikte olan nller var. Baz nller diskolarda iip sarho oluyor ve bu ekilde kameralarn karsna kyorlar. Ama bu benim yapma ters olduu iin bu ekilde gndeme gelmek istemedim. Albm ve kaset kartmamamn sebebi lkemizde ki korsan sorunu bata olmak zere benzer nedenlere baldr. Ben yurtii ve yurt dnda turnelerde konserlere katlyorum. Orda sanatm icra ediyorum. Bu zamana kadar ailemle ilgili sylemler oldu ailesinin parasn yiyor gibi. Bu bizi ailece ok rahatsz etti. Kesinlikle byle bir ey yok. 12 yamdan bu yana sahnelerdeyim. Ailem bu zamana kadar bana kar karak oturmam istedi. Ben okuluma ark sylemek iin bir sene ara verdim. Sonra tekrar okuluma devam ettim ve okulumu bitirdim. imdi ise niversiteye hazrlanyorum.

HASTALIIN TEHS KONULAMADI

Yakaland Hastalk Yznden Psikolojisi Bozulan Esra Balamir Gzyalarna Bouldu.

YAKALANDII HASTALIK YZNDEN PSKOLOJS BOZULAN ESRA BALAMR GZYALARINA BOULDU.

Esra Balamir, tehisi koyulamayan hastal nedeniyle uzun bir sredir zor gnler geiriyor.

'Orada Neler Oluyor' programna katlan ve yaad hastalk yznden dala alnan Balamir, psikolojisinin ok bozulduunu anlatrken gz yalarn tutamad.

Srekli ila kullanmak zorunda olduunu syeleyen Balamir, 'Yarn bana ne olacak bilemiyorum bu belirsizlik beni ykt" dedi.
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

Bahadr imek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Ne oldum dememeli, asln unutmamal hibir zaman.
    Bugn elinde olan, yarn olmayabilir.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Kurtlar Vadisi'nin ehmuz'u Kanser
    05 Eyll 2008 Cuma Saat 10:04

Hi olmazsa beni bir bulmacann iine ekleyip 'Resimdeki oyuncu kimdir' diye sorsunlar.."

Kurtlar Vadisi'nde 'eyhmuz' karakteri ve son olarak Recep vedik'te rol alan yllarn karakter oyuncusu, Nedim Doan, kanserle savayor.

Son olarak gie rekorlar kran Recep vedik filminde rol olan sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Nedim Doan, kanserin penesinde yaam mcadelesi veriyor. Lenf kanserine yakalanan nl oyuncunun ar derecede zayflamas ve vcudunda yaralar olumas herkesi zd.

'SU BLE EMYORUM'

nceki gn Mega Magazin programna konuan nl oyuncu ilgisizlikten yaknarak, "Azm yara su bile iemiyorum. Doya doya bir su ieyim, karnm doyuraym, hemen sete koacam. Sahnede lmek istiyorum" dedi.

Doan, ldkten sonra unutulmaktan da korkuyor ve 'Hi olmazsa beni bir bulmacann iine ekleyip 'Resimdeki oyuncu kimdir' diye sorsunlar' diyor
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

Vay bee.. Kk bo bu hallere dm yani

Halbuki almtk biz yaam srelerinin sonlarna doru yatanda aresizce lm bekleyen eski sanatlar grmeyi..

Ama Kk bo' nunki fazlaca erken olmu maalesef..

Eh tabii..

imdi doruya doru..

Ne kadar da ses olsa, ne kadar da mzik ak olsa bile (Kk bo' da vard demiyorum) imdiki dejenere nesile postmodern tabirle prezentabl bir grnt sunamyorsan iin ya demek ki

Kk Emrah da ayn formatta yola kmt ama belli yatan sonra "Gk Emrah" modeliyle para yapamayacan anlad anda nce eklini bir dzeltti ardndan da gen kzlarn kulaklarna olduu kadar gzlerine de hitap eden bir grnt ile annda Pop' a yatay gei yaparak ykn de tuttu..

Eskidendi yle salt mzii uruna dinlenen Edip Akbayram, Cem Karaca, Erkin Koray modelindeki ekici ve seksi olmayan ama gerek anlamda mzik yapan irkin starlarn devri..

imdi ne kadar iyi grnyorsan o kadar iyi dinleniyorsun
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

Cell Emre Samanc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

@Great White;

ok doru bir tespit..

Trabzonspor Kongre yesi
    DNA-TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ya kck ibo trabzonsporlu idi ondan dinlerdim severdim onu..hatta ayn dnemde bide onur diye bi velet vard...ben ibocuydum mahallede srf TS li olduu icin ALLAH yardmcmz olsun yarn ne olacamz belli deil....
    kaostan nemalananlardanm...kaos isterk...kaos kaos kaos

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)