Sayfa 487 Toplam 490 Sayfadan BirinciBirinci ... 387 437 477 485 486 487 488 489 ... SonuncuSonuncu
Toplam 12233 adet sonuctan sayfa basi 12,151 ile 12,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Football Manager

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene topu topu iki defa crash dump yedim,buna da şükür.
    Crash dumpsla geldik crash dumpsla gideceğiz orası kesin.

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Konu İdris Toksoy tarafından (28.06.2018 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ram sorunu yoruyor ama Bolusporla devre arasına liderin 7 puan gerisinde 3. girdik. Bu sene fırtına gibi esemiyorum. Oyun zorlaşmış ya da benim taktik eskisi kadar efektif olmuyor. Transferde bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum personel olsun oyuncu olsun. Gözlemci raporları mesaj olaral gelmiyor bu işe çok kıl oldum söyleyeceklerim bu kadar.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fırsat bulup da oynayamıyoruz ki...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu kadar sakatlık olur mu yahu darlandım sonunda yama buldum yükledim yeni kariyer açtım bi fayda etmedi her maç bi sakat kesin var piçler savaşında ki gibi yığıldı sakatlarım tepe oldu. çok ağırlaştırmışlar işi.

gözlemci olayınıda ağırlaştırmışlar.

iki oyuncu önereyim biri santos'tan rodrygo sol iç forvet harika çocuk oluyor kendisi ama tuzlu olur biraz almak. diğeri vasco'dan paulinho fazla gelişmiyor ama gol işini hallediyor 3 milyona almıştım.

yerlilerden ertuğrul var bursa'dan sağ bek yaptım onuda gayet iyi.
    sadece aşk bizimkisi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Voidu'da 80 lira şuan. Yarına kadar fiyat değişmezse alıyorum artık dayanamıycam

Konuyu da 2019 olarak güncellersek iyi olur.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bu oyunda 2.sezon isimlerin değişmediği bir crack iniz var mı? bu arada crack suç mu burda onuda sorim
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor ile ilk transfer dönemini geride bıraktık. Burak'ı hediye paketi ile gönderdik, teşekkürler qral

Sosa ve Kuco'yu önerdim ama düzgün teklif alamayınca takımda tutmaya karar verdim. Devre arası tekrar zorlayacağım bakalım. Ibanez gitmiyor. Olcay'a bu parayı verecek başka bir takım yok zaten. Onur fena oynamıyor satmayacağım bir süre.

İki genç bir tecrübeli forvet ile şimdilik forvet mevkini kapadım. Lincoln Ocak'ta gelecek (5M€). Ansarifard tecrübeli, milli topçu 650K alıyor. Sezon sonunda iyi teklif gelirse onuda yollarım. Tüm forvet hattına Rodallega kadar ödemiyorum. Borç 180 milyon. Satmadan, maaş bütçesini düşürmeden kapanmaz. Burak ve Rodallega gittiği an zaten maaş bütçesinden 5M€ gibi bir miktar azalıyor. Takımda tutmayı dahi düşünmeyin.

Başkana laf edenlere yarım sezon football manager oynatmak lazım

Ekleme:

Personeller oyunda leş atıyor. PTT seviyesinde dahi değil. Umarım gerçekte de böyle değillerdir. Neredeyse hepsi ile anlaşarak yolları ayırdım. Maaşlarının yarısını alıp gitmeye ikna oldular. Yerlerine aynı paraya çok daha iyilerini aldım.

Konu Ufuk tarafından (12.01.2019 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yusuf'u Almanya'ya gönderdim. Gelişimine devam eder umarım. Borcun 1/10'unu tek başına kapadı helal olsun

Ibanez'i bedelsiz gönderdim. Zeki gitti gidiyor.

Kucka da gidecek 6-6.5'a ama 5 gün kaldı hala kabul etmiyor sözleşmeleri çok korkuyorum.

Çok verimli bir devre arası geçiyor

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Korsan oynayabiliyor muyuz almak mı lazım ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çinliler kırmış sanırım.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çooooktan düştü

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Trabzonspor ile 4. sezonda borçlar bitti transfer bütçesi 100 milyon avrolarda..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Doğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor ile 4. sezonda borçlar bitti transfer bütçesi 100 milyon avrolarda..
    Bütün motivasyonum o borç. Bittiği zaman şampiyonluktan fazla sevineceğim muhtemelen

Transfer bütçesi olarak 3M arttırmıştım yeni sezon için. Kulüp üzerine az daha ekler diye bekliyordum bütçeyi sıfırladılar. Kucka falan gidiyor CLde oynatacak adam kalmadı takımda orta saha olarak. Trabzonspor kariyeri çok gerçekçi

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çooooktan düştü
    Bi tane gördüm ama hata veriyo yazmışlar denemedim sen kullanıyosan nerden temin ettiğini söyler misin ?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

aynen aga paylas gitsin be ya =)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Torrent sitelerinde var zamunda'da falan. Benim indirdiğim sitedekini kaldırmışlar.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk sezon Burak, Sosa, Kucka ve Onuru direkt satın maaş bütçesi inanılmaz rahatlıyor ben öyle yaptım. Zaten oyun başında 8 milyon € transfer bütçesi veriyor yönetim ama maaş bütçesi olmadığı için kimseyi alamıyorsunuz ama bunları satınca o da açılıyor. Ben ilk sezon 4. oldum sonraki sezon şampiyon olmayı başardım. 4. sezonumda avrupa liginde final oynayıp Arsenal'e yenildim 3-1. Sonraki sezon tekrar avrupa liginde final oynadım yine Arsenal geldi uzatmalarda 4-3 yendim Süper kupada da Man. City'yi 3-2 yendim Oyun çok basit geldi bana nedense.

Nereden
    Tokat

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün motivasyonum o borç. Bittiği zaman şampiyonluktan fazla sevineceğim muhtemelen

Transfer bütçesi olarak 3M arttırmıştım yeni sezon için. Kulüp üzerine az daha ekler diye bekliyordum bütçeyi sıfırladılar. Kucka falan gidiyor CLde oynatacak adam kalmadı takımda orta saha olarak. Trabzonspor kariyeri çok gerçekçi
    İlk sezon bende de aynısı oldu hiç bütçe vermediler ama sonradan sıkı maaş kontrolü ile rahatlıyor takım.

4.sezon biterken en yüksek maaş bütçem 1,4 milyon avro idi. 5.sezonda hem Şampiyonlar ligi kazanmak hem de gelen başarılardan dolayı oyuncularımızın sürekli maaş yenileme istekleriyle üst limiti 2 milyon avroya çıkardım. En iyi oyuncum(6 milyon avro maaş istedi) hariç diğer oyuncuları takımda tuttum.En iyi oyuncumu da Juventus'a 1 sene sonra gitmek üzere sattım. Bakalım ŞL de ne yapacağız

Nereden
    İstanbul

İlk sezon bende de aynısı oldu hiç bütçe vermediler ama sonradan sıkı maaş kontrolü ile rahatlıyor takım.

4.sezon biterken en yüksek maaş bütçem 1,4 milyon avro idi. 5.sezonda hem Şampiyonlar ligi kazanmak hem de gelen başarılardan dolayı oyuncularımızın sürekli maaş yenileme istekleriyle üst limiti 2 milyon avroya çıkardım. En iyi oyuncum(6 milyon avro maaş istedi) hariç diğer oyuncuları takımda tuttum.En iyi oyuncumu da Juventus'a 1 sene sonra gitmek üzere sattım. Bakalım ŞL de ne yapacağız
    Ilk sezon şampiyon oldum. Majid, Toure, Nwakaeme maaşa zam istiyorlar. Vermem mümkün değil. Son seneye giriyorlar birde. Bedava gidecekler için darlandi oyuna girmiyorum sırf bu yüzden.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Tokat

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk sezon şampiyon oldum. Majid, Toure, Nwakaeme maaşa zam istiyorlar. Vermem mümkün değil. Son seneye giriyorlar birde. Bedava gidecekler için darlandi oyuna girmiyorum sırf bu yüzden.
    Ben satmıştım galiba onları da.FM 19 da sürekli maaş yenileme istekleri sıkıyor cidden.Boştaki oyunculara bakmak lazım. Birde GS Ahmet Çalık ve Ömer Bayram ı çok ucuza satılığa çıkarıyor sende oldu mu bilmiyorum. Gerçekte kötü oyuncular olsa da FM profilleri baya iyi.

Nereden
    İstanbul

Ben satmıştım galiba onları da.FM 19 da sürekli maaş yenileme istekleri sıkıyor cidden.Boştaki oyunculara bakmak lazım. Birde GS Ahmet Çalık ve Ömer Bayram ı çok ucuza satılığa çıkarıyor sende oldu mu bilmiyorum. Gerçekte kötü oyuncular olsa da FM profilleri baya iyi.
    Çalık 1.8e listede ama Toure baya iyi oynadı değeri 6 milyon oldu. Bedavaya gitmesi içime oturur. Onur yine değeri 6 milyona yükseldi. Bedava gidecek. Gel sözleşme yenileyelim futbolu burada bırak diyorum hala zam peşinde. Novak'a şimdiki maaşından 200 bin kesip yıllık %10 mu ne artış yaptık hemen kabul etti. Adamım ya.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Oyunda üçüncü transfer dönemi de benim için bitti denebilir.

İlk sene

Yeni sezon öncesi

Oyunda en büyük sıkıntım manyak gibi maaş istemeleri. Adamla sözleşme yapıyorum 3-4 yıllık. 6 ay sonra ilk imzaladığım oyuncu değilim zam yap diyor. Yok deyince küsüyor arkadaşlarını gazlıyor. Her maçtan önce gündem zam konusuna geliyor. İstedikleri ücretler de en aşağı iki katı falan.

-Hossaini gelmiş bana 1.4 ver diyor. 900 verdim %10 yıllık artış verdim beğenmedi. Şimdiki kulübüyle 600 küsüre anlaşmış %5 artış. CLde oynama fırsatı için bile boş mukavele imzalanır be olm.
    -Toure. 1.8 istiyor. 1.1 gibi bir ücret önerdim. Kabul etmedi. Son senesi diye listeye koydum küstü. Bitene kadar oynatacağım sonra gidecek muhtemelen.
    -Ansarifard. 2 genç forvetin arkasına üçüncü as oyuncu, tecrübesinden faydalanırım dedim. Tüm takım bunun yüzünden cephe aldı bana. Gerekirse satarım gözünün yaşına bakmam diye röportaj verdim, mutlu oldu manyak.
    -Onur. En büyük hayal kırıklığı. Geçen sezon bitmeye yakın gel kaptan görüşelim dedim çağırdım. 2 milyon eurodan 2+1 yıllık sözleşme önerdim. Kabul etmedi Yeni kulübü ile 1.8 mi 1.9 mu neye anlaşmış.
    -Onazi. Menajeri manyak çıktı. Hiçbir şey yapmadım ama beni sevilmeyen kişilere eklemiş. Oyuncuya 3 kendine 1.5 milyon euro para istiyor. Oyuncuya 2 kendisine 1 verdim direk iptal etti. Sezon sonu serbest kalacak ama son bir kozum daha var
    -Sosa. Yüksek maaşlılar operasyonumda zirve. A.Madrid ile Mensah için Sosa+ bir miktar para anlaştım. Madrid 3.8 maaş verdi, Sosa istemedi. Manyak herif A.Madrid'i reddetti. Maçlara sonradan sokuyorum son 15 dk mutlu oluyor asdasdas.
    -Pereira köyünü özlemişti. Önce 1 ay kafa izni verdim. Baktım düzelmedi yolları ayırdık.
    -Diğerleri mevzusuz ayrıldılar takımdan. Burak kankası Arda ile CSKA'da buluştu. Rodallega Rusya'ya kapağı attı. Esteban pideye alıştım bari benzeri olsun diye İtalya'ya yerleşti. Kucka değerinin bilidiği yere döndü. Yusuf yeni kulübünde de sakatlanmaya devam ediyor.

Sözleşmelerdeki mecburi serbest kalma maddeleri de can sıkıcı. Koymazsan yenilemiyorlar. Lincoln 20 milyon maddesi istedi. Ağlaya zırlaya onayladım. Seneye gider muhtemelen. Benasser 7,5 opsiyon koydum aşırı iyi oynarsa diye. Erce sırf Türk olduğu için geldi, Bursa Muhammed'e 9 Milyon istiyor manyak mıdır nedir. Bilal Çavuşoğlu Altay'dan regen stoper, bir tane de alt yapıdan sağ açık çıkardım. İlerde yedek oyuncuya para vermemek için bu ikisini kullanacağım.

Ertuğrul profili çok iyiydi, hemde Türk. Dayanamadım harcadım. Başta 5 milyon + sonraki kardan %20 verdim Erol Bulut kabul etmedi. Futbolcu huysuzlaşınca sadece 5 Milyona kabul etmek zorunda kaldılar. 650bine Ahmet Çalık almamak için kendimi zor tutuyorum.

İlk sezon ligde gs'nin 1 puan önünde şampiyon olduk. Kupada gs'ye elendik. Süper Kupa'da kupayı müzeye götürdük. Şimdilik bu kadar. Neyse borç ödemekle, yol yürümekle tükenir diyip kaçıyorum

Nereden
    Tokat

@Ufuk Bu seride maaş istekleri gerçekten can sıkıyor. Ben maaş isteklerini düşük tutmak için hem kendisine hem menajerine imza paraları verdim. Gözümü kırpmadan milyon avroları veriyordum. Ayrıca regenler olmazsa olmazım diğer oyunculara göre daha az maaş istiyorlar.
    - Dejan Joveljic ve Lincoln çok iyi iki forvet Joveljic i ben de almıştım. Cesar Carrillo yu tanımıyorum stoper değilse , ilk sezon stoper almaman şaşırttı. Yusuf da iyi fiyata gitmiş.

Nereden
    İstanbul

@Ufuk Bu seride maaş istekleri gerçekten can sıkıyor. Ben maaş isteklerini düşük tutmak için hem kendisine hem menajerine imza paraları verdim. Gözümü kırpmadan milyon avroları veriyordum. Ayrıca regenler olmazsa olmazım diğer oyunculara göre daha az maaş istiyorlar.
    - Dejan Joveljic ve Lincoln çok iyi iki forvet Joveljic i ben de almıştım. Cesar Carrillo yu tanımıyorum stoper değilse , ilk sezon stoper almaman şaşırttı. Yusuf da iyi fiyata gitmiş.
    İlk sezon için yeterli geldi bana. 3 as oynayabilecek stoper (Akbaş,Toure,Majid) ve yedekten Hüseyin. Zaten 4-4-2 oynayıp takım savunmasını güçlü tutmayı amaçlamıştım. Savunmayı çizgiye kadar çekip önde pres ile rakip bizim kaleye gelemiyordu. Herşey müthiş giderken rakipler aşırı kapanıp kontra ile çıkmayı akıl edince mecburen 4-2-4'e daha direk ve yaratıcı oyuna döndüm. O zaman stoper istedi takım.

Carillo Kolombiyalı sağ kanat ucuza aldım ama pek kullanamadım Abdus kanat forvette baya iyi oynayınca yedektende olsa sokamadım adamı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)