Sayfa 488 Toplam 490 Sayfadan BirinciBirinci ... 388 438 478 486 487 488 489 490 SonuncuSonuncu
Toplam 12233 adet sonuctan sayfa basi 12,176 ile 12,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Football Manager

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskiden Trabzon kaybedince PES'te intikam maçı yapardım. Şimdi hemen FM açıyorum. Nasııl bir rahatlama geliyor inanamazsınız asdasdas.

Ligde işler fena. İlk 7 sıranın puanı 33 33 32 31 31 29 27. Maç içinde gol atıp yemeye göre 1. ve 6. sıra arasında gidip geliyorum

Şampiyonlar Liginde grupta Arsenal, Napoli ve RB Salzburg ile eşleştik. Salzburg'dan gelen 6 puan ile 3. olup Avrupa Ligine kaldık. Devre arası gelmek üzere. Kulüp onca borca rağmen zengin ilan etti kendini. Yapmayın etmeyin yapılandırılan borçlar var onu kapatın diyorum, kasadaki parayı görüp Süleyman'a kalmamış diyorlar. 14 Milyon transfer bütçesi verdiler. Başta yok olmaz dedim ama Yusuf Yazıcı ve Ozan Kabak'ı transfer listesinde görünce yapıştırdım parayı. 1 sen önce 20M €ya sattığım Yazıcıyı 4.4 milyona geri aldım. Terim ile tartışan Ozan 2.5M €ya imza attı.

Stoperlerim taş gibi oldu. Hem yerli hem genç. Ertuğrul Ersoy, Ozan Kabak, Gökhan Gül ve Bilal(regen). Toure sezon sonu istediği yere gidebilir. Akbaş'da var. Milli takımın geleceği benim ellerimde

Nwakaeme ve Onazi ile sözleşme yeniledim. Sezon sonu Sosa, Amiri ve Olcay'da gidecekler. Allahım her şey mükemmel gidiyor resmen. Toure ve Amiri devre arası üç beş bir şey getirip ayrılsa üzerine kaymak olur resmen.

Orta sahaya birini arıyorum şimdi. Ortada ikili oynadığım için her alanda mükemmel olmalı. Şuan Onazi-Madinda ve Bennasser(kiralık) dönüşmeli oynuyor. Kucka gitmeden önce baya iyi oynuyordu o tarz birini bulursam bekle beni Avrupa Ligi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uzun bir aradan sonra fırsat bulup FM19 oynayayım dedim ama ya ilerlemiş yaşım yada oyunun fazla detaycılığı artık eski tadı vermiyor. en son FM13 ve 14 oynamıştım onlarda bile detay çok derken...
    sonuç olarak 2 saat oynadım bıraktım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı DNA-TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun bir aradan sonra fırsat bulup FM19 oynayayım dedim ama ya ilerlemiş yaşım yada oyunun fazla detaycılığı artık eski tadı vermiyor. en son FM13 ve 14 oynamıştım onlarda bile detay çok derken...
    sonuç olarak 2 saat oynadım bıraktım.
    1. İyi bir asistan menajer al.
    2. Uğraşmak istemediğin şeyleri asistanın sorumluluğu olarak ayarla.
    3. Soluksuz gecelere hazır ol

Teknik ekip kadrosu en az oyuncular kadar önemli. Trabzonspor teknik kadrosu aşırı kötü mesela. Az para da almıyorlar, neredeyse hepsi ile erkenden yolları ayırıp yenilerini almak lazım. Umarım gerçek hayatta da bu kadar kötü değillerdir.

Oyunun sevmediğim bir özelliği, ikinci sezon sonunda 22 milyon euro transfer bütçesi verdi kulüp. Anlıyorum iki şampiyonluk peşpeşe gelince beklenti de artıyor ama önce şu borcu kapatalım be başkan. Bana güveniyorsun biliyorum, teşekkür ediyorum ama bende insanım. Hata yapabilirim. Sen niye gaza geliyorsun

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teknik ekip kadrosu en az oyuncular kadar önemli. Trabzonspor teknik kadrosu aşırı kötü mesela. Az para da almıyorlar, neredeyse hepsi ile erkenden yolları ayırıp yenilerini almak lazım. Umarım gerçek hayatta da bu kadar kötü değillerdir.

Oyunun sevmediğim bir özelliği, ikinci sezon sonunda 22 milyon euro transfer bütçesi verdi kulüp. Anlıyorum iki şampiyonluk peşpeşe gelince beklenti de artıyor ama önce şu borcu kapatalım be başkan. Bana güveniyorsun biliyorum, teşekkür ediyorum ama bende insanım. Hata yapabilirim. Sen niye gaza geliyorsun
    daha ne istiyorsun yau

ben de yeni aldim indirim falan vardi, editörle birlikte 40€ ((Tl olarak daha uygun sanirim ama geçen sene denemistim hîle hurda falan, yemedi steam , sonrasinda da baska siteler araciligiyla 15€'ya almistim cd key, mis gibi çalisiyor,, bu sene unuttum gittim steamden aldim))
    açtim biraz ama arayüz ve yazi tipi falan hosuma gitmedi yau....
    18 ile devâm ediyorum, tek bir kariyer yapmistim onunla devâm ediyorum, Everton ile...
    19'da da sanirim öyledir, Everton ve Leverkusen saglam gençleri olan zevkle yönetilecek takimlar...
    ama bu sefer basladigimda Trabzonspor ile baslarim büyük ihtimal
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Boşuna sevmiyoruz bu oyunu.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kim veriyorsa bu bilgileri özellikle Trabzonspor için olanları bilgisiz boş birileri hem oyuncuları hem diğerleri hep hiç ediyorlar bazı liglerde oyuncular abartı oluyor bizim ligte ise hep dandik. FM bilgi alış verişini önemsesin artık bizim lig için. O yüzden editör var bende düzeltiyorum enbesil fm'nin yanlış değerlerini
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Rize

20’de Lille kariyeri yapacağım sanırım. Hedef Yusuf’u 60+ milyona satmak.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Var mı Ünal hocanın taktiğini fm ye göre oyuncu rolleri ile birlikte yorumlayacak olan?

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"FM 2020’yi En Hızlı Oynayabileceğimiz Platform Google Stadia Olacakmış"

muratali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkana laf edenlere yarım sezon football manager oynatmak lazım
    Aynısını ben de düşündüm. Para yok , oyuncu gelmiyor. İki adam aldım transfer bütçesi sıfır oldu.

Her Trabzonspor taraftarı FM oynamalı . Oyunda bile ne kadar zor bu işler görmeli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Fm20 için Voidu'da güzel indirim var almayı düşünenler kaçırmasın. Kütüphaneye eklendi

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu fm'ye oyuncuların yetenek ve potansiyel yetenek değerlerini kim veriyorsa net Trabzonspor düşmanı bi lavuk! kaç senedir acaip ayarım bu işe.

uğurcan'ın potansiyeli 145 gözüküyor ama altay'ın 155 !

abdüş 149!

ayrıca bizim alt yapı yine leş atıyor!

https://fmdataba.com/20/c/2300/trabzonspor/

yine akşam akşam çıldırttı i.neler
    sadece aşk bizimkisi

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene Trabzonspor oyuncuları çok çok kötü. Magazinel haberlere göre yetenekleri ayarlıyorlar sanırım. Trabzondan ne çıkar ki mantığı hakim gibi görünüyor. Şampiyonluk oranı yüksek olan takımların genç futbolcularını yüksek yetenek puanıyla süsleyip, Trabzonspor gibi ligde ne yapacağı belli olmayan takımların futbolcularını düşük bırakıyorlar. Sonuçta futbol sadece yeteneğe göre oynanmıyor, bunun için şampiyon olup olamamanın birçok farklı faktörü var ve football manager sene öncesinde hangi kulüp favoriyse onun oyuncularının puanlarını daha yüksek yapıyor.

Nereden
    Fransa

Aslinda bizimkileri normal yaptilar gibi ama diger torpilli takimlari sisirdiler,, sknti orda... ama bende durumlar iyi, bol bol kirâlik adam aldim...
    Stopere önerim Atalanta'daki Roger Ibanez, 2 yil kirâla yaslan arkana

Nereden
    İstanbul

Mevcut oyunculardan ziyade kulübün alt yapı seviyesi düşük bence. Gs'den baya baya regenler çıkarken bizden ortalama oyuncular çıkıyor bende hep. Altınordu ve Bursa'yı anlıyorum ama Gs geçmiş yılların ekmeğini ye ye bitiremedi. FM20'de durum ne bilmiyorum umarım düzelmiştir.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20’de Lille kariyeri yapacağım sanırım. Hedef Yusuf’u 60+ milyona satmak.
    Çok garip bir takım ya, deli ettiler beni pek ilerleyemedim.

Yusufu da forvet arkasında her rolde denedik çok tutarsız bir performansı var.

Kanat forvetler çok sıkıntılı.

Nereden
    Fransa

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Costanzo, Mike Duff, Bouma, Okoronkwo, West, N'Diaye, Mark Kerr, Aghahowa, Kennedy Bakırcıoğlu, Nikiforenko, Tsigalko

En sevdiğim 11

Çok genç yaşta vefat etmiş efsane. Üzüldüm.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi bu bir de Ömür...

Dünya Abdülkadir'i top oynuyor sanıyor.

Nereden
    İstanbul

Yeni güncellemede yine bizim topçular hakettiği değeri alamamış galiba.

Profil olarak Uğurcan daha iyi ama nasıl daha fazla yeşili Altay almış anlamadım. Altay bu sezon oynamaya başladı resmen. Seneye Buffon'a çevirecekler adamı.

Şuraya bak. Hadi Taylan yarım sezon daha erken oynamaya başladı dersin biraz daha iyi yaparsın da bu kadar fark var mı cidden Berat ile aralarında?

Bizim ülkede fazla duygusal bakıyorlar sanırım gözlemciler.

(Profilleri twitter ve facebooktan aldım)

Nereden
    Rize

Devre arası güncellemesinden sonra Trabzonspor ile mecburen 4-2-3-1 oynanacak sanırım. CAM pozisyonu için de üç aday (Mallı, Ekuban, Baka) var.

Gençler (Atakan, Serkan, Faruk, Arda vs.) sıfır güncelleme almış. Özellikle Serkan'ın en azından 11 oynayacak seviyede güncelleme alması gerekirdi.

Profil olarak Uğurcan daha iyi ama nasıl daha fazla yeşili Altay almış anlamadım. Altay bu sezon oynamaya başladı resmen. Seneye Buffon'a çevirecekler adamı.

Şuraya bak. Hadi Taylan yarım sezon daha erken oynamaya başladı dersin biraz daha iyi yaparsın da bu kadar fark var mı cidden Berat ile aralarında?

Böyle bir problem her zaman vardı. Özellikle GS gözlemcileri sürekli uzay takımı yapıyor oyuncularını. Objektif olarak bakarsak Trabzonspor oyuncu profilleri aşağı yukarı tam olmuş.

Nereden
    Rize

Devre arası güncellemesinden sonra Trabzonspor ile mecburen 4-2-3-1 oynanacak sanırım. CAM pozisyonu için de üç aday (Mallı, Ekuban, Baka) var.

Gençler (Atakan, Serkan, Faruk, Arda vs.) sıfır güncelleme almış. Özellikle Serkan'ın en azından 11 oynayacak seviyede güncelleme alması gerekirdi.

Böyle bir problem her zaman vardı. Özellikle GS gözlemcileri sürekli uzay takımı yapıyor oyuncularını. Objektif olarak bakarsak Trabzonspor oyuncu profilleri aşağı yukarı tam olmuş.

Alıntı tsukru61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi bu bir de Ömür...

Dünya Abdülkadir'i top oynuyor sanıyor.

Oyuncu özelliklerini Türk gözlemciler ayarlıyor. Belki son kontrole karışan genel yetkililer vardır, bilemiyorum.

Nereden
    İstanbul

Hadi Arda, Faruk falan oynamıyor anlarım ama Serkan her maç neredeyse 90 dk top oynuyor. Sırf bu bile ciddi güncelleme gerektiriyor. Profillerini görmedim bilmiyorum nasıl acaba? Sende 21 varsa paylaşabilir misin bir iki profil?

Fm gruplarından birinde gördüm. Sinan Yılmaz diye biri güncelliyormuş sanırım.

Kerem için biraz zaman lazım. 25 lig maçının sadece 1inde 11 çıkabilen bir futbolcu için bir yere kadar özellik girebiliyorsunuz. Potansiyeli var ama. Oynatırsanız gelişir. https://twitter.com/sinan_yilmazz/st...48277354897417

Yedlin'e çok dokunamıyoruz İngilizlerden yeni geldi diye. Sadece gücünü arttırabildık biraz. https://twitter.com/sinan_yilmazz/st...49198906470402

Muhammed için: Valla kompleye çevirmeye çalıştık ama bir sonraki yamada biraz daha iyileşecek o zaman daha iyi olur. https://twitter.com/sinan_yilmazz/st...52008737820683

Başka bir yerde de Taylan'ın gücünü bir sonraki yamada arttıracağız yazmıştı bulamadım onu.

gsnin üç beş dk oynattığı Kerem için bile imkan olsa arttıracaklar zaten altyapı şişirmesi var oyunda gsde. 2. lig takımıysan al oradan bir iki çöp, süper lige çıkana kadar düzenli oynat. Süper ligde banko oynayacak oyuncu kaznıyorsun. Bizim en kral oyuncular bile gerekli güncellemeleri alamıyor.

Nereden
    Rize

Hadi Arda, Faruk falan oynamıyor anlarım ama Serkan her maç neredeyse 90 dk top oynuyor. Sırf bu bile ciddi güncelleme gerektiriyor. Profillerini görmedim bilmiyorum nasıl acaba? Sende 21 varsa paylaşabilir misin bir iki profil?

Fm gruplarından birinde gördüm. Sinan Yılmaz diye biri güncelliyormuş sanırım.

Kerem için biraz zaman lazım. 25 lig maçının sadece 1inde 11 çıkabilen bir futbolcu için bir yere kadar özellik girebiliyorsunuz. Potansiyeli var ama. Oynatırsanız gelişir. https://twitter.com/sinan_yilmazz/st...48277354897417

Yedlin'e çok dokunamıyoruz İngilizlerden yeni geldi diye. Sadece gücünü arttırabildık biraz. https://twitter.com/sinan_yilmazz/st...49198906470402

Muhammed için: Valla kompleye çevirmeye çalıştık ama bir sonraki yamada biraz daha iyileşecek o zaman daha iyi olur. https://twitter.com/sinan_yilmazz/st...52008737820683

Başka bir yerde de Taylan'ın gücünü bir sonraki yamada arttıracağız yazmıştı bulamadım onu.

gsnin üç beş dk oynattığı Kerem için bile imkan olsa arttıracaklar zaten altyapı şişirmesi var oyunda gsde. 2. lig takımıysan al oradan bir iki çöp, süper lige çıkana kadar düzenli oynat. Süper ligde banko oynayacak oyuncu kaznıyorsun. Bizim en kral oyuncular bile gerekli güncellemeleri alamıyor.
    İngilizlerden yeni geldi, dediğine göre bunların haricinde bir kontrol mekanizması var. Yani bunlar düzenliyor ama sen ne yapıyorsun, hayırdır diyen de var. Yedlin'in profile baktım. Atletik ama topu görse korkar denen tipten ki doğrusu da bu. Benim bildiğim her takımın bir sorumlusu var. Sadece Trabzonspor'dan sorumlu biri var Türkiye'de yani. Eskiden böyleydi, değişti mi bilmiyorum. Birkaç profil paylaşayım. Ekuban ve Uğurcan hariç kimse güncelleme almamış zaten, çok küçük dokunuşlar var.

ekuban.jpg

malli.jpg

ömür.jpg

uğurcan.jpg

Bu da benim gayet objektif şekilde düzenlenmiş Serkan profilim.

serkan.jpg

Nereden
    İstanbul

İngilizlerden yeni geldi, dediğine göre bunların haricinde bir kontrol mekanizması var. Yani bunlar düzenliyor ama sen ne yapıyorsun, hayırdır diyen de var. Yedlin'in profile baktım. Atletik ama topu görse korkar denen tipten ki doğrusu da bu. Benim bildiğim her takımın bir sorumlusu var. Sadece Trabzonspor'dan sorumlu biri var Türkiye'de yani. Eskiden böyleydi, değişti mi bilmiyorum. Birkaç profil paylaşayım. Ekuban ve Uğurcan hariç kimse güncelleme almamış zaten, çok küçük dokunuşlar var.

Bu da benim gayet objektif şekilde düzenlenmiş Serkan profilim.

Tek sezonda aldığı güncellemeye bak Boupendza'nın gs yapsa zihinsel de anında güncellenir.

Bu arada senin Serkan profili kariyerinde profesyonel maçı olmayan Süleyman Luş'tan iyi değil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)