Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: alar Birinci'nin Ykselii

Uur Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Standart alar Birinci'nin Ykselii

Bal grnce ne alaka diyebilirsiniz,ancak haberi okuyunca ,elimizdekini bakalarna verme hastalmzdan vazgemediimizi anlayacaksnz neresinden bakarsak bakalm gelecei olan bir futbolcu

Belika ma ncesinde, sakatl nedeniyle Hakan Balta’nn kadrodan karlmas sknt yaratmt. Hakan Balta’nn yerine, Fenerbaheli Uur Boral’n forma giymesi beklenirken, teknik direktr Fatih Terim byk bir srprize imza att. Denizlispor’un sol kanat oyuncusu alar Birinci’ye ans tanyan Terim, 90 dakika gen yldz sahada tuttu. Solda vasat aamayan alar, nemli bir hata yapmad. Trabzonspor altyapsndan yetien gen futbolcu, Orduspor ve Bakrkyspor maceralarnn ardndan Denizlispor’un yolunu tutmutu. Denizli’deki ilk sezonunda stanbulspor’a kiralanan alar, geen yl takma geri dnm ve 17 ma oynamt. alar bu sene Yeil-Siyahl takmda ligdeki 2 maa da kt.
    TRABZONSPOR 1967

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Thumbs up

alar ileride ne derece bir aama yapar da gerek anlamda bir sol kanat oyuncusu olabilir bilemem tabii ki ama mesafe tanmakszn inanlmaz utlar atabildiine dikkat ettim ben..

Bunu zaten ligde gstermiti. Dn de topun geliine ylesine yaman bir ut kard ki topun arpt Belikal oyuncu yerden ancak kvranarak kalkabildi..

Stil olarak bizim bir zamanlar Malatyaspor' dan alm olduumuz Volkan' a benziyor ama umarm kariyeri de ona benzemez..

Fakat ne olursa olsun, u an bizim sol kanadmzdamcadele veriyor olmasn ok isterdim akas..
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Sanrm bu konuda en kapsaml bilgiyi Emrah Yalnalp abiden alabiliriz.

Geen sene forumda alar'dan baya bahsetmiti. "Bu adam ileride yldz olacak." dediini ok iyi hatrlyorum.
    Konu antagonist tarafndan (12.09.2008 Saat 00:57 ) deitirilmitir.

Kasm Hilal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

yi de ben burada hikaye olacak bir aklama grmedim..
    Facebook

Sakin ocuk KHE

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Aslnda farkl balklara defalarca yazdm. Gren gizli menajeri olduumu dnmeye balayacak. Benimki sadece ok inandm, gvendiim, tandktan sonra da ok sevdiim gen bir futbolcunun yava ama emin admlarla trmann grmek ve buna bandan beri inanm, en zor ve bunalml gnlerinde bu gnlerin ok uzak olmadn defalarca sylemi biri olarak garip bir mutluluk duymak. zinli olduunda ayak st grmek ve arada srada MSN'de yazmak, telefonda konumak dnda da muhabbetim yok. Bana bir faydas yok yani Sadece gerekten ok inandm ve sevdiim bir kardeim olduu iin bu kadar nemsiyorum.

Aslnda, alar'n u an iin herhangi birey olduunu sylemek zor. Ama ben ncesini de bildiim ve baar grafiini ok net izlediim iin, bu gidiin "yaman" olduunu kestirebiliyorum. Daha bir ka saat nce bir tesadf eseri babasyla karlatk. Telefonda konuuyorlard. Babasnn konumas o kadar "belgesel" cmlelerinden oluuyordu ki, sanki basn aklamas yapyor... "Olum bak, biliyorsun, ok alman lazm. Bundan sonras asl nemli olan ksm. Asl sorumluluk imdi balyor. Kendine iyi bakacaksn, ok alacaksn... vs". Ne bileyim, babam benle byle konusa "ya tamam baba yaa" derdim mesela. Bunlar karlkl dakikalarca byle eylerden bahsediyorlar. Yani, tamam, henz doru drst bir yere gelemedii, yolun banda olduu konusunda hemfikiriz ama daha 2 sene nce Orduspor'da oynayamayan gen bir adamn bu grafii tesadf deil. Baka bir bala da yazdm, benden evvelini bilenler doduundan beri beslenmesinden uykusuna kadar futbolcu olmaya programl yetitirildiini sylyorlar.

Gelelim benim bildiim ksmlara...
    Trabzonspor'un PAF takmndayken benim dikkatimi eken 3 kiiden biriydi. Dierleri de Muhammet ve kaleci Tolga bu arada... Bek olmasna ramen olduka skorer, pozisyonlarn iinde bir adamd. Hele yanlmyorsam bir stanbulspor mayd, 3-0'dan 4-3 evirmitik. nanlmaz oynamt. Bir malk deil, lig boyu takip ettiim iin performans konusunda bir fikir sahibi olmutum.

O sene sonunda Trabzonspor'a arldlar. Selim, Ufukhan, Ufuk'la birlikte. O dnemde zellikle Ufukhan ok ilgi gryordu. Onun da ok iyi yerlere gelmesini ok isterdim, hatta umarm hala gelir. Ama ben o dnemde de "alar" diyordum. Yurtd kampndan sonra Kiev deplesmanna CL kadrosunda gtrld. Dndnde Lee'nin alnmas, elde de Celaleddin ve Volkan'n olmas nedeniyle kendisine kulp bulmas sylendi. Bu noktada bir yneticinin de bariz bir hatas olduunu dnyorum ama neyse, kalsn...

O dnem alt ligde kafaya oynayan Ordusporla anlat. Orduspor o dnem GS'den de Alper'i almt yanlmyorsam. Yani baya iddial bir kadro kurma abas vard. Ama yine burda deinmeyi ok doru bulmadm sebeplerle pek kadro ans bulamad. Alper de yle... O dnemler olduka zordu. nk o takmda oyanaybileceini ok iyi biliyorduk ama yapacak birey yoktu. Yarm sezon oynamadan geirdi. Trabzonspor'un artk gemite kaldn, kendini ispatlamak zorunda olduunu anlatmaya altk. Burada kendime pay bimiyorum. Kendisi de ok kafas alan ve ocukluktan beri bu yolda verdii emeklere sayg duyan bir adam olduu iin bu gerei erken kavrad. Ayrca gerekten onu ok seven ve destek olan arkadalar, akrabalar da vard. Bakrkyspor'dan teklif geldiinde bir ikilem daha yaad. CL kadrosundan 2. lig'e, buradan da 3. lige "dm" olmas baya moralini bozdu. Ama asl meselenin srekli oynamak olduunu bildii iin Bakrky'e gitti. O dnem Ali Gzaldal'n oynad Bakrky ayn zamanda bakan Trabzonlu olan ve camiaya yakn bir takmd. Burada baarl geen sezonun ardndan Denizlispor'a transfer olarak 1. lige terfi etmiti ki, o sene de oynamak istediini ynetime ilettii iin stanbulspor'a gnderildi. Baarl bir sezonun ardndan ufak tefek sakatlk sorunlarna karn geen sene Denizli'ye dnd ve Gven Hoca'nn ans vermesiyle kendini bulmaya balad.

Oyun zelliklerine gelince, bence atletik yaps, top teknii, fiziksel mcadele gc ve utlar nemli artlar. Yine bence, tecrbesizlik dnda nemli bir eksii olmayan "komple" bir adam. Milli mata eletirenler fb stadnda fb'li bir oyuncunun nasl kesilebildiini hazmetmeye alanlardr diye dnyorum. Ben 22 yamdayken seyirci oalrak gittiim milli malarda bile dizlerim titriyordu. Bu adam ok nemli, stresli bir mata, fb'li futbolcunun yerine fb stadnda oynam ve nemli bir hata yapmadan ma tamamlam, o yata ut ekebilme cesareti gstermi bir adam.

maracan, almaktan vazgeeceini, kendini gelitirmeyi unutacan hi sanmyorum. nk ok konutumuz konular bunlar. Bu iten ne kadar sre ekmek yenir, sonra ne olur, hem anlatanlardan, hem eski ve ok iyi bir futbolcu olan babasndan ok iyi bildii eyler. Allah bir sakatlk vermezse yolunun ok ak olduunu, seneye Denizlispor'da kalmasnn ok zor olduunu dnyorum. Zaten bu yzden szlemesi bitmeden 3 yllk daha anlatlar yanlmyorsam. Bildiim kadaryla alar Denizli'yi de olduka seviyor ve mutlu zaten.

Ciddi ciddi liglerdeki en zellikli solbek olduunu da iddia ediyorum. Elbette hata yapacak, elbette renecei ok ey var. Ama kuru bir inanla deil, takip eden birisi olarak ok daha iyi olaca gnlerin yaknda olduuna adm kadar eminim. imdilik sadece "maallah" demek ve yolunun ak olmasn dilemekle yetiniyorum.

Cidden geldii yeri ok hak eden, ok ile ekmi, can yanm, efendi, karakterli bir adamdr. Allah yolunu ak etsin.

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Sol ayan iyi kullanyor Carlos vari utlar atabiliyor.Biraz daha abuk oynarsa ok daha iyi yerlere gelebilir.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

yi bir futbolcu Denizli'de fazla durmaz.Ama Belika manda oynatlmamalyd.
    Recep Onur KIVRAK

Selami Grpnar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Emrah abi Trabzonda kalamamasnn nedenlerinden biri olan o ynetici yi ok merak ettim dorusu ..
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birlii 1999

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

alar acs

Altyapdan yetiti, A takmda beenilmedi, Denizli’ye gitti ve imdi Ay-Yldzl formay tapulad
    Trkiye A Milli Futbol Takmnn, Belika ile oynad Dnya Kupas Grup Eleme manda sahada srpriz bir isim vard. Bu oyuncu Denizlispor’da forma giyen 3 numaral alar Birinci’ydi. Geen sezon nal Karaman tarafndan A2 Milli takmna arlan ve hem stoper, hem de sol bek olarak iki ma oynatlan 22 yandaki alar Birinci, bu kez Fatih Terim’in de dikkatinden kamamt. Ermenistan manda oynamad ama Belika karlamasnda Hakan Balta’nn yerine forma giydi. Sol kanad mkemmel kontrol etti. Kendi alanndan Belika’nn atak gelitirmesine izin bile vermedi. Stoperler hcuma ktnda da arka alan kontrol eden isimdi. ki kez ok iyi atak balatt. Bir utu rakip savunmaya arpmasayd golle sonulanacakt. lk kez giydii Ay-Yldzl formay sanki yllardr srtnda tayor gibi srtmad ve sahadaki en iyi isimlerden biri olarak alkland.

Ona Hi ans Tannmad
    Kim mi bu alar Birinci? Hani ok verimsiz olan Trabzonspor altyapsnn bir rn... zbez Trabzonlu... Doanspor’un eski futbolcularndan Remzi Birinci’nin olu... 10 yanda Trabzonspor’un altyapsnda balad futbol hayatnda, PAF takmna kadar ykselirken saysz kez de Gen Milli olmu bir oyuncu... 19 yanda A Takm kadrosuna alndnda Ziya Doan’n ynetiminde Gerede kampnda boy gstermiti. Bu oyuncuyu kampta grenler, ‘ok yetenekli’ demiti ama Doan onu yetersiz bularak gnderilmesini istemiti. Ve alar, kiralk olarak Orduspor’un yolunu tutmak zorunda kalmt. Gen futbolcu, Trabzonspor A Takmnda bir kez olsun bile hazrlk ma dahi oynayamadan yuvadan koparlan nice gen gibi ansn baka takmlarda denemek zorunda kalmt. Bordo-Mavililerde ie yaramaz dncesiyle bonservisi de eline verilmiti.

Denizli’de kinci Sezonu
    alar bonservisini alp, Bakrkyspor’un yolunu tuttu. Burada Denizlispor’un dikkatini ekti. Geen sezon takmn deimez ismi oldu. Kendi kanadn ok iyi kontrol ederken, att uzun ve isabetli paslarn yannda mermi gibi utlaryla da herkesin dikkatini eken alar, bu sezonun hemen banda A Milli Takma seildi. Gen futbolcu, “En byk hayalim gerekleti. A Milli oldum. Fatih Hocama teekkr ediyorum. Bana gvendi ve oynatt. Keke Trabzonspor da bana ve benim gibi nice gen yldz adayna gvenip oynatsayd. 10 yl beni eiten, byten kulbme uzun yllar hizmet verebilseydim. Bundan sonra da Trabzonspor’a hizmet etmek isterim ama artk futbol oynadm kulp beni astronomik rakamlarla satmak ister. Dileim o ki artlar olgunlar ve ben de bir gn hayalini kurduum Bordo-Mavi formay da srtma geiririm” eklinde konutu.

Kaynak: Gnebak
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

nallah geri dner..

Ne diyelim

ETM ART!!!

dris Toksoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

normaldir.

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Henz erken ama Cale'nin gznn darda olduunu biliyoruz.leride sorun yaamamak adna gereken en msait zamanda yaplmal...
    Beklemeyi bilen amacna ular. JOSEPH DE VILLELE.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    10.12.2006

Alnt Great White Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Stil olarak bizim bir zamanlar Malatyaspor' dan alm olduumuz Volkan' a benziyor ama umarm kariyeri de ona benzemez..
    yi gnler

Volkan' Adanaspor'dan aldk diye biliyorum ama belkide ben yanlyorumdur.

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

gs ye att ut hala aklmda o neydi yle be bravo koum sen ok daha iyi olacaksn milli takmnda deimezi olacaksn buna inanyorum.seneyede Trabzonspordasn inallah..
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Altyapmzdan kp baka takmda top koturmasna armadm nedense...
    .

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Ya
    45

kendisine bol ans.imdilik trabzonsporda oynayacak kapasitede deil.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

bo adam olmadda ortada ama.
    Milli takmda ilk manda olmasna ramen srtmad.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.07.2007

Hikaye nerede sormasi ayip?

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Olayn bu ekilde dramatize edilmesini anlamyorum. Bu ocuk gerekten yetenekli ve bu ii biliyor. Ama gndeme bu haberlerle kmasn. alar'n Dram, alar'n hikayesi vs. ekilde..

Ziya Doan'n kulaklarn nlatmaya devam.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

uftinci - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2005
    Nereden
    Yalova
    Ya
    42

Alnt Tolpa61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kendisine bol ans.imdilik trabzonsporda oynayacak kapasitede deil.
    Tek kelmiyle ancak bu kadar gzel zetlenebilir. Geri cale'ye alternatif olabilirdi ama neyse.
    Uftin Karalardaym...

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Alnt ilhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olayn bu ekilde dramatize edilmesini anlamyorum. Bu ocuk gerekten yetenekli ve bu ii biliyor. Ama gndeme bu haberlerle kmasn. alar'n Dram, alar'n hikayesi vs. ekilde..

Ziya Doan'n kulaklarn nlatmaya devam.
    Zaten dramlk birey yok ki lhan. Bir hikaye var ve hite ackl deil. Trabzonspor iin yeterli olmadn dnenler de endielenmesinler. Zaten at alan birinci kprden karya doru geecektir muhtemelen...

ApoCaN28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Baarlar Kendisine artk bizde deil sonu olarak...
    " Hayatnn anlam senin bak anda gizlidir. "

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Alnt EmrahYalnalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Zaten dramlk birey yok ki lhan. Bir hikaye var ve hite ackl deil. Trabzonspor iin yeterli olmadn dnenler de endielenmesinler. Zaten at alan birinci kprden karya doru geecektir muhtemelen...
    Emrah abi son bir ka gndr yazdn yazlardan sonra daha ayr izledim alar'. Galatasaray manda hayran kalmtm zaten. Alt yapmzdan ktn renince souk su itim zerine. Yahu bu eleman Volkan', Celaleddin'i, Mustafa Keeli'yi srtna alr bindirme yapard bizde oynasa.

Bu manetler alar'n Ykselii, alar'n baars eklinde yazlsa daha bir anlaml olacak gibi geliyor bana.

Ayrca milli matan sonra niye hi bindirmedi diye soruyordum. Man biraz zetini izleyince net bir ekilde anladm. 2-3 bindirmesinde pas alamam, Arda ne kadar skrsa sksn en son alar' grm vs.

stanbul takmlarnda grrsem zlrm. Hem yeteneine yazk olur hem de kariyerine.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Bence abartyosunuz alar'...
    Bana gre bi Volkan Yaman'dan iyi deil...
    ok kolay alm yiyor...
    Sadece bi bek olmasna ramen iyi utlar karabiliyor...
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

Kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Eskiehir

alar'n Hakan Balta'dan eksii yok kesinlikle .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)