Sayfa 19 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2441 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Passat Medyasýnýn Büyük Ayýplarý! | Gazeteler, Gazeteciler, TV Kanallarý

TS-FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    51

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu onurlu kadro bozulmasýn...Üstüne konsun....Bu testten sonra yemin ediyorum bu kadroya her þey kolay gelecek....Bir de Jaja reis i hýrslandýrabilsek
    Jaja reis
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Þampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Mehmet hocam ben ümitliyim...Ceyhundan ümitliyim evet...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý cahana Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yüreðimizdeki TRABZONSPOR sevgisinin nedeni futbolcularýmýzdaki bu ruhtur

TRABZONSPORUM sen bu dünyada þükredilmesi gereken en büyük nimetlerden birisin ALLAH herkese bu nimetten tad almayý nasip etsin.amin
    Amin.
    *
    Geçenlerde kuzenle (koyu Trabzonsporlu) nargile içiyoruz ve þükrettik. Ýyi ki Trabzonsporluyuz lan dedik. Rahmetli dedemden Allah binlerce kez razý olsun ki bizi Trabzonsporlu yaptý. Mutluyum, gururluyum.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þenol Altunsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Biz de seninle gurur duyuyoruz Ýlhan.
    Ayný suda iki kere yýkanýlmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cürütcan bilgiç, ömer çzapuzoðlu, rýdvan dilenen, ziya býngýl, hasan ali malasoy ve daha niceleri
    þimdi de ahmet malcanlar : iþte fener medyasý
    hepsi bitarafa götmen özdenak bi tarafa....güya gs li...gençler maçýndan sonra en koyu fenerliden daha çok zorlandý....edepsiz herif....yok efendim ilk kez bir maçta 6 dk uzatýlýyormuþ ta,yok giray bariz ofsaytmýþta...Ah Umut atsaydýnda,maçý koparsaydýkta bu kadar zýrlamasalardý...neyse bunda da var bi hayýr diyelim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amin.
    *
    Geçenlerde kuzenle (koyu Trabzonsporlu) nargile içiyoruz ve þükrettik. Ýyi ki Trabzonsporluyuz lan dedik. Rahmetli dedemden Allah binlerce kez razý olsun ki bizi Trabzonsporlu yaptý. Mutluyum, gururluyum.
    Ben de Rahmetli Babam'a ne kadar dua etsem az...
    Trabzonsporlu olmak büyük ayrýcalýk...
    Þükürler olsun...
    Hamiþ

cahana - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ceyhun gençler maçýnda çok farklý gözüktü gözüme.sanki futbolu sadece vücuduyla deðilde daha bir kafasýný kullanarak oynadý.vücut çalýmlarý denedi sað gösterip sol vurdu adeta kendini aþtý kendisi hakkýnda ki ümitlerim tekrar yeþerdi
    "Bakkaldan dondurma çalarken yakalanan ama içinden çýkan bedavasýnýn hakký oldugunu savunan çocuk Fenerbahçelidir"
    (ALINTIDIR)

Nereden
    Trabzon

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amin.
    *
    kemençe sanatçýsý hayri yaþar karagülle gibi konuþtun...oda þarkýda diyordu "burali olmasayduk,ne olýrdi halumuz"

Nereden
    Ýzmir

Biz de seninle Þenol abi

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý mehmet yýldýrým Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hepsi bitarafa götmen özdenak bi tarafa....güya gs li...gençler maçýndan sonra en koyu fenerliden daha çok zorlandý....edepsiz herif....yok efendim ilk kez bir maçta 6 dk uzatýlýyormuþ ta,yok giray bariz ofsaytmýþta...Ah Umut atsaydýnda,maçý koparsaydýkta bu kadar zýrlamasalardý...neyse bunda da var bi hayýr diyelim
    iyi de ne kadar mallar anlamak mümkün deðil. bi kere biz golü 90 da ttýk bu bir.
    normalde maç biterken 2 ya da 3 dakka uzatýlýr ama maçta 3 kez sakatlýk olduk ikisi kalece sakatlýðý idi ve maç nerdeyse 4 dakka durdu bu maç için 6 dakka bile azdý uzatýlan
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Ýzmir

Alýntý mehmet yýldýrým Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kemençe sanatçýsý hayri yaþar karagülle gibi konuþtun...oda þarkýda diyordu "burali olmasayduk,ne olýrdi halumuz"

Valla öyle abi, ne olurdu halimiz?
    Düþünmek bile istemiyorum.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Kemençe bir yere yaslanmadan çalýnabilen tek yaylý çalgý imiþ...Özgürlüðün enstrümaný diyorlar....Trabzonspor da bir yere yaslanmadan.....Özgürlüðün takýmý....Kimseye ihtiyacýmýz yok....Kazansak da kaybetsek de birbirimizi yemeyelim omuz verelim destek olalým yeteriz bize.....
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Nereden
    Trabzon

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iyi de ne kadar mallar anlamak mümkün deðil. bi kere biz golü 90 da ttýk bu bir.
    normalde maç biterken 2 ya da 3 dakka uzatýlýr ama maçta 3 kez sakatlýk olduk ikisi kalece sakatlýðý idi ve maç nerdeyse 4 dakka durdu bu maç için 6 dakka bile azdý uzatýlan
    kardeþim adamý maçý izlememiþ demekki...ben en az 8 dakika dedim...hemde kimsenin üstünde durmadýðý biþey var...6 dk uzattý ama 51 saniye fazla oynattý...ya o sýrada gol yeseydik...çünki uzatmalarda oyun hiç durmadýðý halde 6 dakika 51 saniye oynattý....ya iþin özeti...son dakika golu bu menbedurlarýn çivisini yerinden çýkarttý...dönüp dönüp saða sola tosluyorlar,birgün baþaþaðý laðým kanalýna düþerler inþ

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Hürriyet in internet sayfasýnda yok haber....En azýndan görünür yerde yok....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Kemençe bir yere yaslanmadan çalýnabilen tek yaylý çalgý imiþ...Özgürlüðün enstrümaný diyorlar....Trabzonspor da bir yere yaslanmadan.....Özgürlüðün takýmý....Kimseye ihtiyacýmýz yok....Kazansak da kaybetsek de birbirimizi yemeyelim omuz verelim destek olalým yeteriz bize.....
    Bu benzetme çok güzeldi Erdal Abi...
    Hamiþ

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Önümdeki Fenerliye sordum bende kaç dakika uzamalý maç diye...En az 6 dedi...Bilemeseydin yanmýþtýn dedim

cahana - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

çok güzel bir benzetme aðzýnýza saðlýk herkese iyi geceler sabah dalýþ var istirahate çekilelim
    "Bakkaldan dondurma çalarken yakalanan ama içinden çýkan bedavasýnýn hakký oldugunu savunan çocuk Fenerbahçelidir"
    (ALINTIDIR)

Nereden
    Trabzon

ne garip iþ...fb nin antu forumunda "Faruk Özak"istifa etmelidir diye baþlýk var....ayný baþlýk bu forumda da vardý....kimsyeye yaranamamaya güzel bir örnek

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Tepkilerimiz cevaplarýmýz baþkaldýrýmýz asi olduðu kadar nezih olmalý....Bunu yerleþtirmek lazým...Nurettin Topçu diye bir adam okuyorum bu aralar...Hem sosyalist hem milliyetçi hem de mistik....Orjinal bir adam....Ýsyan ahlaký diye bir kavramsallaþtýrmasý var...Forumda bir ara onat yazmýþtý...Tam Trabzonspor'a uygun....Ýsyan ahlaký geliþtirmeliyiz....Allah a emanet...Hayýrlar fetholsun þerler defolsun...Trabzonspor çok büyüsün.....Hayýrlý geceler....

Hasan ZAÝMOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32
    Zuðaþi Berepe
    Çoban Express

Nereden
    Trabzon

Tepkilerimiz cevaplarýmýz baþkaldýrýmýz asi olduðu kadar nezih olmalý....Bunu yerleþtirmek lazým...Nurettin Topçu diye bir adam okuyorum bu aralar...Hem sosyalist hem milliyetçi hem de mistik....Orjinal bir adam....Ýsyan ahlaký diye bir kavramsallaþtýrmasý var...Forumda bir ara onat yazmýþtý...Tam Trabzonspor'a uygun....Ýsyan ahlaký geliþtirmeliyiz....Allah a emanet...Hayýrlar fetholsun þerler defolsun...Trabzonspor çok büyüsün.....Hayýrlý geceler....
    yüzdeyüz haklýsýn..aslýnda ben güreþ puaný olarak kastetmiþtim ama doðru diyorsun hocam...teþekkürler

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Valla bence de Faruk Özak istifa etmelidir...Bir daha da bizden kimse spor bakaný olmasýn anasýný satayým...Klüp tüzüðüne madde koymak lazým Trabzonspor baþkanlarý politkaya atýlýrsa spordan sorumlu devlet bakaný olamaz.... Hayýr bir faydasý zaten olamaz Vanspor kalecisine 20 bin dolar vermeyen adam katakulle nasýl becerip yapacak....Haybeye millete malzeme oluyoruz...Yok bundan sonra spor bakanlýðý falan....Alýn yapýn sizin olsun....

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

tuhaf seyler oluyor..cok zor maclari cevirdik..normalde bir senede en fazla bi kac kez bu tip maclar oynarken simdiden 6-7 macta ölüp ölüp dirildik..bütün bunlar bosunami oluyor yani sampiyon olmayacaksak neden olsun ki..vardir bu iste bir is..bu sene farkli bir sene..farki yaratan her neyse bizim kollektif bilinc altimizda var..ismini tam koyamasakta..
    Konu AyhanPe tarafýndan (23.03.2011 Saat 00:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Trabzon

Alýntý ölümüne_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tuhaf seyler oluyor..cok zor maclari cevirdik..normalde bir senede en fazla bi kac kez bu tip maclar oynarken simdiden 6-7 macta ölüp ölüp dirildik..bütün bunlar bosunami oluyor yani sampiyon olmayacaksak neden olsun ki..vardir bu iste bir is..bu sene farkli bir sene..bu bizim kollektif bilinc altimizda var..ismini tam koyamasakta..
    ...ya yemin ederim ayný þeyleri bende düþündüm...sanki bu iþin sonunda özlenen þampiyonluk gerçekleþecek gibi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)