Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 281 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Play Station Çýlgýnlýðý

Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rica ederim Poyraz kardeþim.

Hüseyin aðabey zevk almak göreceli. Ben standart olarak çalýþýr demek istiyorum. Yoksa bilgisayarda oyun oynamaktan hiç hoþlanmam ama adam vardýr Assasin's Creed'i klavye ile oynamaktan hoþlanýr...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Faruk Akhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    30

výnýngelewen 7 superdý

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zaten pc de ben joystik ile oynuyorum PS oyunlarýný..

Resident Evil 4'ü pc de joystik ile oynadým.. Oyun o kadar zevkli ki 4 kere bitirdim oyunu.. Yani klavye dert deðil,yeterki uyumlu olsun..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Nereden
    Ýstanbul

Standart Shadow of the Collossus

Shadow of the Colossusta amacýmýz yasak diyarlardaki 16 adet colossus'u bulup öldürmektir.

-HÝKAYE-
    Oyun,ölen sevgilisi Mono'yu yeniden hayata döndürmek isteyen Wander'ýn yasak diyarlara girip Dormin adlý birisini bulmasýyla baþlar.Dormin bir tapýnaktan Wander'a seslenir ve eðer tapýnakta heykeli bulunan 16 colossus'u öldürürse Mono'ya yeniden hayat verebileceðini söyler.Macera da burada baþlar.
    -DETAYLI AMAÇ-
    Colossus;yasak diyarlarda yaþayan devlere verilen ad oluyor.Oyunda oldukça büyük ve gerçekçi bir atmosferde,Lord Emon'dan çaldýðýmýz ýþýða hükmeden bir kýlýçla colossuslarý buluyoruz.Kýlýcýn yanýnda bir de okumuz var.(Oyunu bitirdikten sonra açýlan time attack larý tamamladýkça da benzer silahlar ve deðiþik eþyalar da kazanýyoruz.)Colossuslar ýþýðý yansýttýklarý için kýlýç ýþýnlarý bir noktada bütünleþtirdiði zaman colossus'a giden yolda olduðumuzu anlýyoruz;Ama bu harita çok büyük olduðu için hedeflere yaya olarak gitmiyoruz tabi Agro adýnda bir atýmýz var.Sürmesi oldukça zevkli olan bu atý kolayca kontrol edebiliyoruz.Colossus'u bulduktan sonra ise hepsinin kendine has özellikleri,saldýrýlarý ve zayýf noktalarýný göz önünde bulundurarak farklý þekilde savaþýyoruz.Savaþýrken çevredeki þeyleri de kullanýyoruz.(Gizlenme gibi)
    -OYNANIÞ-
    -yön tuþlarý silahlarý deðiþtirmek için kullanýlýr.
    -KARE ye basýldýðýnda hangi silah seçiliyse,onla saldýrý yapýlýr.
    -X tuþuna basýldýðýnda yaya iseniz Wander, Agro yu çaðýrýr.Agro'nun üstündeyseniz agro hýzlanýr.
    -O tuþuna basýldýðýnda kýlýç elimizdeyse Wander havaya kaldýrýr ve Colossus'u bulmak için ýþýktan yararlanýrýz.Eðer yerde meyve,eþya veya kertenkele kuyruðu varsa alýr.Colossusla dövüþ halindeyken ýþýðýn toplandýðý yer colossus'un zayýf noktasýdýr.
    -ÜÇGEN tuþu zýplamaya yarar.yatay bir düzlemdeysek R1+ÜÇGEN takla atmaya yarar.Agronun yanýnda isek agroya bineriz.Asýlý durduðumuz veya tutunduðumuz bir yerdeyesek yön tuþlarýyal beraber o tarafa doðru zýplanýr.
    -sað analog (þu yuvarlak olanlar ) kamerayý çevirme.
    -sol analog yönlendirme.(Havada/karada/suda)
    -R1 tuþu colossuslarýn kýllarýna veyahutta çýkýntýlara tutunmak için basýlan bir tuþtur.Ama öncesinde ÜÇGEN le zýplanmalýdýr.R1 i býrakýrsanýz Wander da tuttuðu yeri býrakýr.Ayrýca colossus'larýn zayýf noktalarýna KARE ile bir kez basýlýp güç toplamaya,2. kez basýldýðýnda saplamaya yarar.Suyun içindeyken dalmaya yarar.Agroya doðru zýplandýðýnda bu tuþa basýlýrsa agroya tutunan Wander Agroya biner.
    -L2 kamera açýsýný deðiþtirir.(pek bi fark yok bitek Agro'nun üstündeyken uzaklaþtýrýyor.
    -L1 tuþu ,kamera colossusu takip eder.
    -START haritaya girer ayný zamanda menüye.
    -GÖSTERGELER-
    -Sað alt köþede kýrmýzý þerit saðlýðý belirtir.(meyve aðaçlarýnda 1 adet bulunan ananas benzeri meyvelerin ok yardýmýyla vurulup yere üdþtükten sonra O la yenmesiyle biraz yükselir.)
    -Pembe daire Stamina yý gösterir.Bu canavarýn kýllarýnda veya çýkýntýlarýnda veya baþak yerlerdeki çýkýntý/yosunlara tutunma süresidir.Ayný zamanda okun gerilmiþ bir biçimde durma süresidir.Genellikle save binalarýnda bulunan beyaz kuyruklu kertenkelelerin öldürülüp kuyruðunun O la yenmesi sonucu biraz yükselir.
    -Kutu içindeki resim o an elimizdeki aleti gösterir.El görünüyorsa elimizde biþey yoktur demek ki :lol:
    -AT ÜSTÜNDE KONTROL-
    -X e basýlýrsa atý tekmeleriz ve hýzlanýr.
    -Sol analoðu geriye çekip X e basýldýðýnda hareket halindeyken dururuz.Hareket halinde deðilsek Agro þahlanarak hýzlanýr.
    - hareket halindeyken R1 e basýlý tutulursa Wander eðilir.R1 e basýlýyken analoðu saða çekip X e basýlýrsa Wander ayaða kalkar.
    -ok kullanýmý aynen yaya halindeki kullaným gibidir.
    - Kýlýçla KARE veya O a basarsak ýþýða kaldýrýrýz.
    -zýplamalý bir yer olursa siz sadece koþturun agro zýplýyor.
    -Elinizde hiçbir silah yokken O a basarsanýz atý okþar gibi biþey yapýyor ve bir þeyler söylüyor :lol:
    -KARAKTERLER-

WANDER ve MONO

16 COLOSSUS'UN 1. SÝ

AGRO

SCEI oyunudur tek platform yani Oyunda sanatsal öðeler ön planda, ps2 sahibi olupta oynamayanlarýn derhal oynamasý gerektiði bir sanat eseri.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Poyraz_28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Resident Evil 4 ;

Bu zamana kadar oynadýðým en güzel oyun.. Gerek korku, gerekse içerik bakýmýyla çok hoþuma giden bir oyun oldu.. Oyunu tam 4 kez bitirdim..

Burçak abi senin takýldýðýn yer tam olarak neresi.? Belki yardýmýmýz dokunur..
    yahu 5-3 ündeyim az biþi kaldý ama þu lanet yeri geçemiyorum. oynarken strese giriyorum. sanki gerçekten benim boynumu kýrýyolarmýþ gibi hissediyorum fotolara bakýnca hatýrlarsýn

kabusum benim bu iþte.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

pes 2009 güzel olaCaða benZiyor...

Nereden
    Ýstanbul

Burçak hocam eline bazuka alýp onu vurursan sanýrým seni o asansör düþene kadar rahatsýz etmiyordu. Ps2 versiyonunda böyleydi yani neyse tam olarak nerede kaldýðýný anlamadýðým için tamamýna bir cevap vereyim:

Orasý üç bölgeden oluþuyor. Kýsa zamanda tek tek düþüyor parçalarý zaten düþmüþsündür muhtemelen Þimdi orada kapýlarý açmak için yeþil ýþýklar var o ýþýklarý vurduðun zaman kapýlar açýlýyorlar kapýlar açýldýktan kýsa bir süre sonra platform düþüyor. Ýlkinda ýþýk tam giriþte sað tarafta olmasý lazým, ikincisinde ise tam çýktýðýn yerin üstünde köþede duruyor. Üçündü en uzunu sanýrým iki tane vardý orada birini açýp gidip sonra diðerini vurup kaçýyorduk.

O iðrenç yaratýðýn nasýl seni rahatsýz etmesi kaçýnýlmaz ama sana saldýrmadan önce ufak çaplý sarsýntýlar oluyor buna dikkat etmeye çalýþ. Birde uzun olan kolu tarafýndan deðilde diðer tarafýndan üzerine koþarsan seni %80 ýskalýyor. Ona karþý modifiye yapýlmýþ bir shimtvsone'u kullanmaný öneririm. O yoksa makinalý kullan. Yalnýz onu o asansör ile beraber aþaðý atýp oradan kaçtýðýnda dahi peþini býrakmýyacak maðara gibi bir yerde yine saldýracak sana bu sefer daha agresif olarak. Eðer bazukayý kullanmadýysan burada salla ona ölüyor orada.

Ýþte buradan sonra daha önce bahsettiðim Krauser'e geliyorson daha önce karþýlaþtýn onunlar þu býçaklý "hergele" orasý oyunun en keyif veren yeri bana göre tam bir psikolojik savaþ var.

Umarým yardýmcý olmuþumdur hadi kolay gelsin

Nereden
    Ankara

Hatýrladým abi kafesli bölüm..

Ýlk baþlarda bende burda zorlanmýþtým.. Ama bi kaç defa deneyince çözdüm hemen.. Elinin biri sürekli Left tuþunda olucak.. Sanýrým klavyede karþýlýðý Shýft tuþu olmalý.. Teker teker kafesleri aþaðýya düþürerek karþý tarafta ki maðaraya geçiyosun.. Bu bölümü geçmek için el çabukluðu lazým biraz.. Birazda hýzlý olmak gerekiyor.. Kapýlarý açýp bütün kafesleri aþaðýya düþürünce bu bölümü geçiyosunuz..

Yalnýz bu bölümü geçtikten sonra maðaralý bir bölüm geliyor orasý burdan daha zor..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Burak_H
    Poyraz_28

kafes söylediðiniz gibi 3 aþamalý. ilk aþamayý geçebiliyorum aylar süren deneyimlerim sonucu.
    ama 2. kafesi düþürmek henüz kýsmet olmadý.
    zaman yetersiz kalýyor. kapýlarý açmak kolay tabi yakalanmadan yapýlmalý
    en gýcýk tarafýda yaratýðýn tavandan aþaðýya uzanýp yukarý çekmesi.
    nezaman geliyor hiç biþi anlamýyo insan. ekranda çýkan uyarýyý görüyosun ama yetiþipde týklayamýyosun bile.
    en azýndan ben klavyede yetiþemiyorum herdefasýnda.
    oyunun dýþarýda devam ettiðini biliyorum. bi arkadaþým buralarý geçmiþti. ileriki bölümleri biliyorum ama ben kendim geçmek istiyorum.
    hele o söylediðiniz Krauser yokmuuu, böyle hareketli bi nsan olabilir mi. matrix desem deðil superman desem deðil
    ama onla uðraþmasý zorda olsa eðlenceli gibiydi izlerken. tam niþan alýyorsun yapýþtýracaksýn mermiyi kayboluyo. dediðin gibi psikolojik savaþ
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara

Abi biraz el çabukluðu ile geçersin sen be..
    Olmadý uzaktan yardým gönder geçelim biz..

Þaka bi yana bende baya uðraþmýþtým ama kiminle uðraþtýðýnýn farkýnda deðildi o yaratýk.. Karadenizliye karþý savaþmak kolaymý.. Shýft tuþunda olmadý bi elin o yaratýk gelmeden uyarýyý verdiði anda hemen eðileceksin o tuþla abi. Kapýlarý açtýnmý zaten gerisi shýft tuþuna kalýyor..

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burak_H
    Poyraz_28

kafes söylediðiniz gibi 3 aþamalý. ilk aþamayý geçebiliyorum aylar süren deneyimlerim sonucu.
    ama 2. kafesi düþürmek henüz kýsmet olmadý.
    zaman yetersiz kalýyor. kapýlarý açmak kolay tabi yakalanmadan yapýlmalý
    en gýcýk tarafýda yaratýðýn tavandan aþaðýya uzanýp yukarý çekmesi.
    nezaman geliyor hiç biþi anlamýyo insan. ekranda çýkan uyarýyý görüyosun ama yetiþipde týklayamýyosun bile.
    en azýndan ben klavyede yetiþemiyorum herdefasýnda.
    oyunun dýþarýda devam ettiðini biliyorum. bi arkadaþým buralarý geçmiþti. ileriki bölümleri biliyorum ama ben kendim geçmek istiyorum.
    hele o söylediðiniz Krauser yokmuuu, böyle hareketli bi nsan olabilir mi. matrix desem deðil superman desem deðil
    ama onla uðraþmasý zorda olsa eðlenceli gibiydi izlerken. tam niþan alýyorsun yapýþtýracaksýn mermiyi kayboluyo. dediðin gibi psikolojik savaþ

hocam elinde güçlü silahlar olmalý.pompalý ve bazuka.onlarla vuruyorsun.o kendine gelene kadar koþturuyorsun.ben 3-4 deneme sonra geçmiþtim ama orayý geçtikten sonra da sanýrým o karakterden kurtulamýyorsun
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Zaten pc de ben joystik ile oynuyorum PS oyunlarýný..

Resident Evil 4'ü pc de joystik ile oynadým.. Oyun o kadar zevkli ki 4 kere bitirdim oyunu.. Yani klavye dert deðil,yeterki uyumlu olsun..
    ben bu oyunu 3kez leon ile 2 kezde ada ile bitirdim
    dehþet ötesi.özel görevlerdeydim en son.
    Konu Hüseyin Kurt tarafýndan (11.09.2008 Saat 12:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/

Nereden
    Ýstanbul

Poyraz_28
    ...kafes söylediðiniz gibi 3 aþamalý. ilk aþamayý geçebiliyorum aylar süren deneyimlerim sonucu. ...

Hocam yukarýdan saldýrmadan önce kafes parçasý düþüyor ama zaman gerçekten çok kýsýtlý. Bence bir oyun kolu ile geçmeyi dene. Baþka bir çözümde oyunu bilen birini getir oynasýn en rahatý

Nereden
    Ankara

Burçak abi o bölüm için detaylý açýklama ;

Patikadan aþaðý inerek boþluktan geçin ve sarý otu alýn. Boþluktan çýkýp sol taraftaki köprüden geçerek tünele gelin. 3 kafesin gösterildiði kýsa bir demodan sonra yolu takip ettiðinizde Boss ile karþýlaþacaksýnýz. Kafesin üzerine atladýðýnýzda mücadele baþlayacak. Striker’ýnýzý elinize alýn ve sizden uzaklaþana kadar ateþ etmeye devam edin. Yere düþtüðünde ise tüfeðinizle ona ateþ etmelisiniz. Ýlerleyerek kesiþimden sað tarafa dönün ve mermileri alýn. Biraz dönerek sol köþeye doðru ilerleyin. Kepengin köþesinde yeþil bir tuþ göreceksiniz, ona ateþ ederek kepengi açýn. Oraya doðru koþarak paneldeki acil durum tuþuna basýn. Tekrar köþeye koþarak iki kesiþimde de sað tarafa yönelin ve yeþil otu alýn. Kapýnýn yanýnda da yeþil bir tuþ göreceksiniz, onu vurun. Kapýdan geçtikten sonra sol taraftan yolu takip edin ve acil durum tuþunu kullanýn. Sayaç ortaya çýktýðýnda biraz dönerek kapýdan geçip ikinci kafese gelin.

Sað tarafta köþeden bombayý alýn. Köþeden devam ederek kesiþimden sol tarafa doðru ilerlediðinizde karþýnýza bir U3 daha çýkacak. Sizden kaçana kadar tüfeðinizle ona ateþ edin. Sizden kaçtýðýndan köþeden ilerleyerek acil durum tuþuna basýn. Biraz dönerek 2 köþeden de dönün. U3’e, kepenkler açýlana kadar ateþ edin ve daha sonra oraya doðru koþarak köþeden mermileri alýn. Patikayý yukarýya doðru takip edip sondaki acil durum tuþuna basýn. Hemen biraz dönerek köþeye geri gelin ve sað tarafa dönerek kapýdan üçüncü kafese girin.

Sað taraftaki acil durum tuþuna basýn. U3 ile karþýlaþýr karþýlaþmaz ateþ etmeye baþlayýn ve tuþ ile açtýðýnýz pasaja girin. Diðer tarafta sola dönerek soldaki iki köþeden de dönün ve geçidin diðer tarafýndaki yeþil tuþu vurarak diðer taraftaki kepengi açýn. Pasajdan geçerek geri dönün ve saðdaki köþeden dönerek ikinci acil durum tuþuna basýn. Hýzlý bir þekilde pasajdan geri dönün ve soldaki yolu takip ederek kýrmýzý kapýya gelin. Kafesten çýkarak kancaya atlayýn.

Üçüncü kafesten atladýktan sonra yerdeki mermileri ve yeþil otu alýn. Geçide doðru ilerlediðinizde tepede U3 göreceksiniz; geçide atladýðýnýzda savaþ baþlayacak. Broken Butterfly’ý elinize alarak geçidin sað tarafýndaki kollara doðru ilerleyin. Geçitten geçtikten sonra hýzlý bir þekilde U3’ü diðer tarafta tutmak için kolu çekin. Hýzlý hareket etmeye devam ederek, kayanýn yanýndaki kýrmýzý varili patlatýn; U3’e ateþ etmeye devam edin, eðer merminiz kalmazsa striker ile devam edin. Uzun mücadeleden sonra kazanan taraf olacaksýnýz. Çarpýþma sonunda kayanýn etrafýndan kýrmýzý otu ve diðer objeleri toplayýn. Çarpýþmadan önce atladýðýnýz kapýdan geçerek, sað taraftaki kapýyý açýn. Tünelden aþaðýya inip diðer taraftaki basamaklarýn altýndan yeþil otu alýn. Basamaklardan yukarý çýkýn, sað tarafa dönün ve karþýnýza çýkan 2 merdivenden de yukarý çýkýn. Dolaptan el bombasý alabilirsiniz. Kapýdan geçtiðinizde kampa geleceksiniz.

Çitlere doðru ilerleyip merdivenlerden yukarý çýktýðýnýzda kampta Ganado’larýn bulunduðunu göreceksiniz. Ýki kýrmýzý varili de patlattýðýnýzda tüm Ganado’lardan kurtulamayacaksýnýz, kalanlarý vurmanýz gerekiyor. Merdivenlerden aþaðýya inip varillerden mermileri alýn. Çadýrýn sol tarafýndan dolanarak etrafta ne varsa toplayýn. Büyük çadýrdaki sandýklarda para bulabilirsiniz! Etrafta ne varsa topladýktan sonra merdivenlerden aþaðýya atlayýn.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýyi ki evde yok ben de. Eskiden P.Station 1 vardý. Güzel bir þey aslýnda ama bazen kaptýrýp gidiyorsun çok zaman geçiyor. Geceleri arkadaþla sabaha kadar Pes oynamanýn zevkini de çok ayrý. Ps1 hariç diðer oyunlarý oynayamadým.Ps2'de Ps3'de sadece Pes oynadým. Ps2'de God of War oynamýþtým,fena oyuna benzemiyordu.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bu bölümde çok iyiydi.sonunda maðma çýkýyor.iki de büyük yaratýk.merdivenden çýkýp kolu çekip maðmanýn aðzýný açýp oraya atmak gerekiyordu.çok uðraþmýþtým

Krauser

Konu Hüseyin Kurt tarafýndan (11.09.2008 Saat 12:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Sniper silah ile oynamak çok zevkli oluyor bu oyunda..

Lazer ýþýklý silahlar da ayrý bir tat veriyor oyuna..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Burak_H Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hocam yukarýdan saldýrmadan önce kafes parçasý düþüyor ama zaman gerçekten çok kýsýtlý. Bence bir oyun kolu ile geçmeyi dene. Baþka bir çözümde oyunu bilen birini getir oynasýn en rahatý
    kafes düþüyor ama iþte yetiþene kadar beni yukarý çekiyor. hiç acýmasýda yok herdefasýnda boynumu kýrýyor
    yok baþkasýna oynatýp geçmem. ben bitirmeliyim . diðer türlü anlamý kalmaz. vijdan azabý çekerim

Burçak abi o bölüm için detaylý açýklama ;
    o açýklama ne öyle yahu.
    onu yazan fena kaptýrmýþ kendini oyuna belli.
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara

o açýklama ne öyle yahu.
    onu yazan fena kaptýrmýþ kendini oyuna belli.
    Abi ben sadece o bölümle ilgili bi kýsmýný aldým..

Yoksa adamlar destan yazmýþlar..

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

play station, cips, gazoz ve ben

bunlar bir araya geldý mi dünya ile baðlantým kesilir

ve de, futbol

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

arkadaþlar,konuþtuðum herkes play station 3 te pes yerine fifa yý tercih ediyor.ben fifa 99 dan beridir fifa almýyorum pc de.pes vazgeçilmez olmuþtu ama play station 3 te sadece fifa sarýyor diyorlar,siz ne düþünüyorsunuz?oynayan var mý her ikisini de?
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Alýntý Emirhan Ömeroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    god of war çok hrika bi oyun tavsiye ediyorum oynayýn çok memnun kalýcaksýnýz.. yanlýz serisi var..
    Evet ben de ilk oyununu bitirdim ama 2.yi almak henüz nasip olmadý

Bu arada Resident Evil fotoðraflarýný görünce iþtahým kabardý yine Ben en son serisini bilgisayara kumanda takarak oynuyordum görüntü açýsýndan daha kaliteli oluyordu .

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Ps one ve PS2 mevcut, geçenlerde de Ps3 olacaktýk önce HDTV almamýz gerektiðini öðrendik
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

RS4 oynamýþtým ben de. Ama klavye ile bilgisayardan. Gece yarýsý oynayýp korkuyordum. ççç Zombiler felan birden çýkýnca "aaaa" yapýyordum.

PS2 almayý düþünüyordum. Ama çoluk çocuk dolu mekanlarda "Oðlum gole bak beee, nasýl taktým" sesleri arasýnda oynamak da zevkli oluyor. Kendi ekranýmý býrakýp elemanýn attýðý gole bakarým o durumlarda.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ilhan,sen bu oyunu hiç oynama ozaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)